Навіщо потрібно купувати посилання з інших сайтів?

 1. Наша компанія для просування сайтів купує посилання в наступних сервісах:
 2. Яким чином пошукова машина віддає перевагу тій чи іншій сторінці серед десятків і сотень схожих по...
 3. Де ж купувати посилання?
 4. Чому потрібно платити за посилання щомісяця?

Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682 Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682  Купівля посилань для просування сайту в мережі Інтернет  Наша компанія для просування сайтів купує посилання в наступних сервісах:  Seopult  (Рекомендується при самостійному просуванні без залучення фахівців)  Linkfeed  Mainlink  Sape  Багато наших клієнтів, отримуючи консультацію з питання просування сайту, задають резонні запитання:  - навіщо потрібно купувати посилання з інших сайтів

Купівля посилань для просування сайту в мережі Інтернет

Наша компанія для просування сайтів купує посилання в наступних сервісах:

 • Seopult (Рекомендується при самостійному просуванні без залучення фахівців)
 • Linkfeed
 • Mainlink
 • Sape

Багато наших клієнтів, отримуючи консультацію з питання просування сайту, задають резонні запитання:
- навіщо потрібно купувати посилання з інших сайтів?
- чому потрібно платити за них щомісяця?

Постараємося доступно пояснити для чого це потрібно.

Просування сайту - це комплекс дій, спрямованих на поліпшення позицій сайту в пошукових системах Yandex, Google і т.п. (Висновок в першу десятку) по потрібним для замовника запитам для отримання додаткових відвідувачів на сайт (не секрет, що більшість користувачів пошукових систем приділяють більшу увагу першої і другої сторінки результатів пошуку).

Щоб ваш сайт був в пошукових системах на перших позиціях необхідно:

 • визначитися із запитами, які ви хочете просунути;
 • провести оптимізацію текстів сайту, для того, щоб потрібні ключові слова зустрічалися в текстах в потрібному співвідношенні;
 • підвищити авторитетність сайту в очах пошукових систем, щоб вони вибирали саме ваш сайт серед сотень і тисяч інших сайтів і видавали його на перших позиціях.

Перші два пункти найпростіше зробити і це вимагає разових капіталовкладень, з третім пунктом справи йдуть набагато складніше.

Щоб вивести сторінку на перші місця недостатньо просто вставити потрібні слова в текст, потрібно зробити так, щоб пошуковий механізм вибирав саме вашу сторінку серед десятків аналогічних.

Яким чином пошукова машина віддає перевагу тій чи іншій сторінці серед десятків і сотень схожих по содеражанію сторінок?

Пошук система робить це за допомогою зовнішніх посилань! Чим більше сайтів посилаються на вашу сторінку з потрібним текстом - тим вище ви піднімаєтеся в результатах пошуку.

Саме зовнішні посилання є одним з вирішальних чинників побудови результатів пошуку будь-якої сучасної пошукової системи, так як в даний час немає іншої моделі розподілу місць в результатах пошуку, і не відомо чи буде коли-небудь інший механізм пошуку.

Де ж власнику сайту взяти стільки посилань з інших сайтів, адже ніхто не буде їх ставити просто так, за спасибі?

Потрібно купувати посилання!

Саме придбання посилань з інших сайтів є найбільш ефективним способом просування сайту в пошукових системах!

Де ж купувати посилання?

Для просування сайту в першу десятку часто потрібно купити десятки і сотні посилань. Витрати часу для пошуку веб-майстрів, які за гроші розміщували б ваші посилання були б колосальні. На щастя існують спеціальні біржі посилань, які в автоматичному режимі розміщують посилання на сайтах партнерів. Наша компанія співпрацює з найвідомішими біржами посилань ( Seopult , Linkfeed , Mainlink , Sape). Ми складаємо потрібні тексти посилань, підбираємо сайти, на яких потрібно розмістити посилання і купуємо місця на них. Ми працюємо - ваш сайт піднімається вгору.

Якщо ж ви самостійно хочете просувати сайт без залучення фахівців, то, безсумнівно, ідеальним інструментом для цього є сервіс Seopult . Робота з ним підходить більшості власників бізнесу, які не мають серйозної підготовки в області інформаційних технологій і сайтобудування.

Чому потрібно платити за посилання щомісяця?

Багато клієнтів задають нам питання - чому потрібно платити за посилання щомісяця. Справа в тому, що на біржах посилань власники сайтів виставляють ціну за посилання, яка розміщується на місяць, по закінченню оплаченого періоду заслання автоматично знімаються з сайту. Залежно від авторитетності сайту ціна за посилання може варіюватися від 3 рублів до 1000 рублів за 1 посилання на місяць (в деяких нагоди буває і дорожче). Звичайно, деякі сайти пропонують розмістити посилання назавжди, проте оплата за таку посилання в кілька разів більше (Наприклад, якщо в місяць посилання на цьому сайті коштує 30 рублів, то вартість довічного розміщення може становити від 500 до 1000 рублів), крім того, немає ніяких гарантій, що веб-майстер після оплати не зніме посилання, не кажучи вже про те, що сайт з часом і зовсім може закритися. Тому наша компанія купує посилання тільки з щомісячною оплатою.

Ми постаралися в короткій формі пояснити необхідність покупки і продовження посилань. Якщо у вас є питання - телефонуйте, ми завжди раді відповісти. Тел. +7 (8422) 99-67-67

Де ж купувати посилання?
Чому потрібно платити за посилання щомісяця?
Ому потрібно платити за них щомісяця?
Яким чином пошукова машина віддає перевагу тій чи іншій сторінці серед десятків і сотень схожих по содеражанію сторінок?
Де ж власнику сайту взяти стільки посилань з інших сайтів, адже ніхто не буде їх ставити просто так, за спасибі?
Де ж купувати посилання?
Чому потрібно платити за посилання щомісяця?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн