Навіщо потрібно СЕО-просування?

  1. Вадиму Жигалову замовили настройку СЕО сайту laviniya.ru Що з цього вийшло і до чого потрібно прагнути...

СЕО-оптимізація - це, образно кажучи, налагодження та змащування механізму, що доставляє сайт до перших рядках пошукової видачі, завдяки шаманським діям SEO-оптимізатора, унікальному контенту і підвищеної уваги до відвідувачів сайту, з підстроюванням під запити користувачів. Це і є SEO-просування. Якщо ваш сайт не оптимізований, його можна просунути в топ, але тільки постійними вливаннями в рекламу.

І коли ви припините платити за неї, сайт негайно опуститься в пошуковій видачі, відвідувачів, відповідно, стане менше. Завдання SEO-оптимізації - висування сайту на першу сторінку пошукової видачі і в перші її рядки. Тому що люди зазвичай не гортають результати пошуку далі 2-3 сторінок.

Щоб сайт добре шукався в мережі, необхідно, щоб він був «заточений» під пошуковики, щоб дружив з ними. Пошуковики зацікавлені в тому, щоб користувачі могли з їх допомогою знаходити найточнішу, вичерпну і свіжу інформацію з питань і тем. Для пошукових систем не представляє інтересу сайт із застарілою, скопійований з інших сайтів, неточної і не відповідає запитам інформацією. Такий сайт буде сповзати на задвірки пошукової видачі. Пошуковики постійно вдосконалюють свої інструменти перевірки сайтів на відповідність цим вимогам. Тому з самого початку наповнення сайту слід турбуватися питанням якості контенту та одночасно треба зробити так, щоб «костюмчик сидів». Тобто «подружитися з пошуковими системами» через внутрішню і зовнішню СЕО-оптимізацію. Якщо ви зовсім новачок краще, щоб SEO налаштовували фахівці. Але ніхто не звільняє сайтовладельца від обов'язку хоча б поверхово знати ази СЕО. (Про це в інших статтях. Це дуже велика і складна тема).

Вадиму Жигалову замовили настройку СЕО сайту laviniya.ru Що з цього вийшло і до чого потрібно прагнути (пошукова видача, результати СЕО-просування):

Пошуковий запит ЦИГУН (з географічною прив'язкою) в Яндексі - 1 місце після платної реклами і довідника
Пошуковий запит ЦИГУН (з географічною прив'язкою) в Гугл - 8 місце плюс карта
Пошуковий запит ЦИГУН В Іркутську в Рамблер - 1 місце після платної реклами
Пошуковий запит ЦИГУН В Іркутську - Бінг 9 місце
Пошуковий запит ЦИГУН в Іркутську в Яндексі - 1 місце після платної реклами плюс карта
Пошуковий запит ЦИГУН ІРКУТСЬК в Гугл - 1 місце плюс карта
Пошуковий запит ОРГАНІЗАЦІЯ СЕМІНАРІВ НА Байкалі в Яндексі - 1 місце після платної реклами.
Пошуковий запит ОРГАНІЗАЦІЯ СЕМІНАРІВ НА Байкалі в Гугл - 4 місце
Пошуковий запит ОРГАНІЗАЦІЯ СЕМІНАРІВ НА Байкалі в Бінг - 4 місце
Пошуковий запит ОРГАНІЗАЦІЯ СЕМІНАРІВ в Іркутську в Яндексі - 10 місце
Пошуковий запит ОРГАНІЗАЦІЯ СЕМІНАРІВ в Іркутську в Гугл - 3 місце
Пошуковий запит ЖІНОЧІ ПРАКТИКИ ІРКУТСЬК в Яндексі - 2 місце після платної реклами
Пошуковий запит ЖІНОЧІ ПРАКТИКИ (з географічною прив'язкою) в Гугл - 8 місце

Резюме і узагальнення: Для підвищення сайту в пошуковій видачі слід з'ясувати ключові пошукові запити (ключові слова), за якими будуть шукати ваш сайт, і налаштувати його відповідним чином: викласти в сайт відповідну інформацію, а програмну настройку рекомендується доручити фахівцям. І тільки після цього починати давати рекламу.
* До речі, Лавінія не давала ніякої платної реклами. Вона вийшла в топ тільки завдяки правильній СЕО-оптимізації, не посилюючи її платній рекламою. Це і є СЕО-просування. Хто оплачував Яндекс-директ, тизерну рекламу і т.п. знають, що в Інтернеті можна зливати космічні суми без жодного результату або з мінімальним. В цілому ціна одного кліка в Яндексі, наприклад, може коштувати і 15, і 30, і 250 руб. і потрібно буде ще попихтіти, щоб візитери щось купили у вас. У моїй практиці був випадок, коли я, будучи недосвідченим новачком, довірила рекламу в Яндекс-дірект і тізерке випадковим людям, і бюджет в 35000 руб. полетів за 3 тижні без жодного результату. Так що, з платної рекламою слід працювати ооооооочень акуратно. Однак, якщо ваш сайт знаходиться у висококонкурентному ніші, то перші місця в топі будуть діставатися набагато більшими зусиллями, а без постійної аналітики і фінансових вливань в рекламу сайт дуже швидко зникне з першої сторінки пошукової видачі.
Представлені дані актуальні на момент публікації цієї статті

ЗАМОВИТИ SEO-ПОСТУП

Можете поділитися цією публікацією в соц.мережах:

Створення і головний виконавчий директор просування сайтів в Краснодарі і краї - мобільний інтернет маркетинг в бізнесі - розкрутка

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн