NZ SEO Тарифи і Малі Бізнес Пакети »SEO Гай

 1. Тарифи на SEO, послуги та пакети за розміром бізнесу:
 2. Середній / корпоративний бізнес SEO пакет
 3. Служби скасування штрафних санкцій Google
 4. Інші послуги SEO
 5. Конкурентні тарифи SEO
 6. Безкоштовний огляд веб-сайту - немає зобов'язань
 7. Отримайте безкоштовну, без зобов'язань оцінку, що відбувається сьогодні!
 8. Моя гарантія
 9. SEO проектів часових рамок

Тарифи на SEO, послуги та пакети за розміром бізнесу:  Малий бізнес SEO пакет  Усі пакети оптимізації включають;  Ручний перегляд елементів контенту: використання наших послуг, включаючи рукописні роботи над заголовками, основним текстом, ключовими словами, назвою, описом, мета-тегами, основним текстом, посиланнями, перевірками помилок кодування HTML  Консультації щодо структури Site: оптимальне меню та елементи навігації, стратегії зв'язування та індексування пошукових систем

Тарифи на SEO, послуги та пакети за розміром бізнесу:

Малий бізнес SEO пакет

Усі пакети оптимізації включають;

 1. Ручний перегляд елементів контенту: використання наших послуг, включаючи рукописні роботи над заголовками, основним текстом, ключовими словами, назвою, описом, мета-тегами, основним текстом, посиланнями, перевірками помилок кодування HTML
 2. Консультації щодо структури Site: оптимальне меню та елементи навігації, стратегії зв'язування та індексування пошукових систем. Генерація карт HTML і XML сайту, перегляд файлів robots.txt, користувацька сторінка помилок 404 і багато іншого для клієнтів у Новій Зеландії, Австралії, Великобританії та США!
 3. Оптимізація часу завантаження сторінки ; кешування, зміна розмірів і стиснення зображень, стиснення файлів gzip і т.д.

Середній / корпоративний бізнес SEO пакет

Примітка : Ставки / пакети SEO консультацій засновані на 120 доларів на годину.

Служби скасування штрафних санкцій Google

Інші послуги SEO

Електронна комерція SEO пакет

Електронна комерція - інтернет-магазин і Zen Cart SEO - Ціна за заявку. Встановлення кінцевих URL-адрес SEO, Динамічні теги заголовків, All_Products і т.д.

Конкурентні тарифи SEO

Мої SEO ставки, пакети та оптимізуючі послуги дуже конкурентоспроможні. Я надаю широкий спектр варіантів сервісу оптимізації пошукових систем як для сайту, так і за його межами. Це включає в себе як органічні послуги SEO (природні), так і послуги Pay-Per-Click (PPC), а також вхідні посилання (зворотні посилання) для перевірки можливих проблем із покаранням.

Я розділив ці ставки SEO і послуги на серію пакетів, щоб спростити ціноутворення. Це полегшує для вас, щоб активізувати додаткові рівні оптимізації SEO, якщо ви хочете, щоб стадія ваших витрат.

Примітки :

 • Тарифи на окремих сторінках пакета базуються на малих та середніх бізнес-сайтах з одним продуктом або послугою. Наприклад, готелі, мотелі, веб-дизайнери, туристичні підприємства та інші підприємства тощо.
 • У вас є великі, складні багатофункціональні підприємства, такі як сайти електронної комерції на основі комерційної комерції або холодного синтезу тощо? Якщо це так, витрати повинні оцінюватися індивідуально і можуть помітно відрізнятися від показаних.
 • Ставки / пакети SEO консультацій засновані на 135 доларів на годину (приблизно 100 доларів США). Вартість проекту, як правило, є часткою тих, що стягуються багатьма з моїх конкурентів!

Безкоштовний огляд веб-сайту - немає зобов'язань

Я буду уважно розглядати присутність вашого сайту в Інтернеті. Потім я буду писати всебічний огляд SEO аудиту, який окреслить усі питання, що потребують уваги. Я рекомендую пакет, що відповідає вашим потребам. Далі я розповім про витрати на виправлення SEO, визначені проблеми. Нехай SEO Гай дати ваш сайт перевірки WOF через без зобов'язань, безкоштовний огляд аудиту сайту .

Отримайте безкоштовну, без зобов'язань оцінку, що відбувається сьогодні!

Політика конфіденційності : Я серйозно ставлюся до конфіденційності та конфіденційності!

Моя гарантія

Я пропоную такі гарантії;

 • Те, що ви отримаєте 100% особистий сервіс від SEO Guy - a професійний консультант SEO Нової Зеландії
 • Там будуть застосовані ZERO тіньові трюки - ніяких порушень правил Google для веб-майстрів та Загальних положень та умов!
 • На вашому сайті не працюватимуть космічні курсанти або англійські субпідрядники.
 • Що я буду виконувати всю роботу відповідно до найвищих професійних стандартів, відповідно до Пошукових рекомендацій
 • Що буде демонстративним збільшенням рейтингу Top 30 на трьох основних пошукових системах (Google, Yahoo, MSN).
 • Що буде позитивне поліпшення обсягів трафіку веб-сайту

Гарантія незручна - але 20-річний досвід навчив мене, що я завжди буду робити позитивну різницю. Однак жоден консультант SEO не має особливих відносин з будь-якою компанією пошукових систем. Є ще 200 елементів, які Google та інші розглядають у своїх алгоритмах ранжирування релевантності ... Отже, неможливо гарантувати, як конкретна ключова фраза буде радіти протягом 4, 8 або 12 тижнів.

Незмінно позитивні результати, як правило, починають проявлятися протягом 2 - 4 тижнів і постійно зростатимуть протягом 2-3 місяців.

Щоб дізнатися, як наші Компанія NZ SEO може допомогти малому бізнесу зрости, натисніть кнопку "Запитати" Огляд аудиторів веб-сайту або замовити пакет SEO.

SEO проектів часових рамок

Це залежить від того, наскільки я зайнятий, коли я введений в експлуатацію;

 • Зазвичай, я отримую аналіз зв'язків негайно, оскільки цей аспект вимагає найбільших результатів.
 • Я обробляю зміни веб-сайту та поправки на оптимізацію сторінки протягом декількох тижнів.

В цілому, я маю на меті не міняти занадто багато, занадто швидко - ми не хочемо, щоб процес виглядав занадто схожим на організовану кампанію SEO ...

Результати цих зусиль зазвичай починають з'являтися швидко - іноді протягом 2 тижнів, коли пошукові системи знаходять та оцінюють оптимізовані зміни вмісту сторінки. Видалені посилання на ваш сайт займуть набагато більше часу, щоб перерахувати їх.

Повна користь від роботи, яку я роблю, може стати незрозумілою протягом 10 - 12 тижнів. Час затримки, як правило, пояснюється тим, скільки часу потрібно зусилля з видалення штрафних санкцій фільтрувати через процес оновлення Google для бази даних алгоритму Penguin ...

У вас є великі, складні багатофункціональні підприємства, такі як сайти електронної комерції на основі комерційної комерції або холодного синтезу тощо?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн