Огляд мобільного клієнта Visa QIWI Wallet: платимо зі смартфона!

Послугами оплати різних товарів і послуг через QIWI я користуюся досить давно, але останнім часом набагато частіше використовував інтернет-банкінг від банку, який видав мені зарплатну карту. Мені так було зручніше. Але, вирушивши в поїздку в одну з країн ближнього зарубіжжя, я був неприємно здивований - зі своєї банківської картки мені не вдалося поповнити рахунок місцевої SIM-карти, хоча відповідний сервіс на сайті оператора був. Але, на жаль, він вимагав карти Visa або Mastercard виданої саме місцевим банком. І тоді я згадав про Visa QIWI Wallet.

І тоді я згадав про Visa QIWI Wallet

Взагалі, Visa QIWI Wallet досить універсальний - з його допомогою можна оплачувати товари і послуги близько 7 000 постачальників, погашати кредити, купувати авіа та залізничні квитки, а також переводити гроші іншим користувачам системи, знаючи лише їх номер мобільного телефону. Причому, як джерело коштів можуть виступати не тільки кошти, що знаходяться безпосередньо в QIWI-гаманець, а й кошти з балансу прив'язаною до аккаунту банківської карти і знаходяться на особовому рахунку мобільного телефону Білайн, Мегафон і МТС.

Реєстрацію нового гаманця можна виконати безпосередньо з мобільного пристрою, а сам мобільний клієнт досить універсальний . У тому числі і в частині сумісності з різними мобільними платформами - доступні версії для Android, Bada, Blackberry, iOS, Windows Phone, Windows Mobile і Windows 8. У рамках цього огляду розгляд буде вестися на прикладі версії для ОС Android, завантажити яку можна з Google Play . Установка програми стандартна, проте при першому запуску буде запропоновано вибрати тему оформлення і ввести дані свого облікового запису.

Після цього на номер телефону, на який зареєстрований QIWI-гаманець, надійде sms-повідомлення з кодом активації. У разі, мобільний клієнт налаштовується на тому ж смартфоні, де встановлена ​​відповідна SIM-карта, код активації буде лічений з sms-повідомлення автоматично.

У разі, мобільний клієнт налаштовується на тому ж смартфоні, де встановлена ​​відповідна SIM-карта, код активації буде лічений з sms-повідомлення автоматично

Наступний етап налаштування - завдання захисту кожного разу для запуску програми. Зверніть увагу, в подальшому для роботи з мобільним клієнтом QIWI потрібно буде вводити саме цей захисний код, а не пароль від web-інтерфейсу. Також буде прийменниково дозволити Visa QIWI Wallet використовувати дані про місцезнаходження. Зокрема ця інформація дозволить знайти найближчі термінали. На цьому налаштування мобільного клієнта Visa QIWI Wallet завершена і можна переходити до його використання.

На цьому налаштування мобільного клієнта Visa QIWI Wallet завершена і можна переходити до його використання

Основний екран Visa QIWI Wallet містить інформацію про поточний баланс гаманця і кнопки швидкого переходу до всіх функцій програми.

Основний екран Visa QIWI Wallet містить інформацію про поточний баланс гаманця і кнопки швидкого переходу до всіх функцій програми

Пункт QIWI Visa Plactic служить для управління однойменними банківськими картами. Нагадаю, «QIWI Visa Plastic (QVP) дозволяє використовувати Visa QIWI Wallet для оплати товарів і послуг в будь-яких магазинах і на інтернет-сайтах, які приймають картки Visa, а також знімати з рахунку Visa QIWI Wallet готівку в банкоматах». Таким чином, пластикова карта QIWI Visa приймається скрізь, де приймаються картки Visa, а її рахунок об'єднаний з рахунком Visa QIWI Wallet. Відповідно доступна для операцій сума на мапі дорівнює балансу вашого рублевого Visa QIWI Wallet. Термін дії QIWI Visa Plactic становить 1 рік. Замовити QVP можна на сайті QIWI, а отримати на руки - за допомогою пошти Росії. Також можлива доставка через кур'єрську службу СПСР-ЕКСПРЕС, а жителі московського регіону можуть придбати QVP в мережі магазинів-партнерів. Крім того, для QIWI-гаманця можна замовити віртуальну карту, призначену для здійснення покупок в інтернеті.

Крім того, для QIWI-гаманця можна замовити віртуальну карту, призначену для здійснення покупок в інтернеті

У пункті «Акції» зібрана інформація про різні акції, що діють при оплаті товарів через Visa QIWI Wallet. Причому, іноді там можуть досить цікаві акції, наприклад, знижки на активацію антивірусів або бонуси при замовленні QIWI Visa Plactic.

Наступний пункт основного меню, під назвою «QIWI Яйця», служить для замовлення подарункових ваучерів, які можна подарувати, при цьому сума подарунка буде зарахована на QIWI-гаманець, людини активував ваучер. Активація ваучерів здійснюється за кодом, який присвоюється при його замовленні, при цьому замовив ваучер користувач отримає відповідне повідомлення. Номінал ваучера може бути будь-яким, від 1 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пункт «Вибране» служить для доступу до збережених платежах і дозволяє виконувати їх буквально в один крок, без введення будь-яких даних. При бажанні суму платежу можна змінювати. Там же, натиснувши кнопку «плюс» на панелі інструментів, можна додати новий «обраний» платіж.

Там же, натиснувши кнопку «плюс» на панелі інструментів, можна додати новий «обраний» платіж

Для доступу до решти платіжними операціями призначений пункт «Оплата» основного меню програми. Тут все ідентично web-версії сервісу - всі можливі платежі розділені на категорії, а також ви можете шукати за назвою одержувача платежу.

При здійсненні платежу все стандартно - вказують реквізити, суму і, при бажанні, коментар до платежу. Після введення суми буде відображена інформація про можливу комісії, а при здійсненні операції у валюті, відмінній від основної валюти гаманця - сума, яка буде списана з рахунку. При бажанні платіж можна занести в «вибране», для чого натискають кнопку із зображенням дискети і вводять назву платежу. Для виконання транзакції, після натискання кнопки «Оплатити», підтверджують правильність введених реквізитів.

Для виконання транзакції, після натискання кнопки «Оплатити», підтверджують правильність введених реквізитів

Пункт «Рахунки» призначений для роботи з функцією «Рахунок» QIWI-гаманця. Нагадаю, в цій платіжній системі доступна функція виставлення рахунків, при використанні якої на номер платника виставляється рахунок на оплату, який, відповідно, можна оплатити або відхилити. Виставляти рахунки можуть як інші користувачі системи QIWI, так і інтернет-магазини або інші організації, які беруть оплату через QIWI. Виставити новий рахунок або переглянути виставлені рахунки можна безпосередньо з мобільного клієнта Visa QIWI Wallet.

Виставити новий рахунок або переглянути виставлені рахунки можна безпосередньо з мобільного клієнта Visa QIWI Wallet

Крім того, для переказу коштів іншим користувачам системи можна скористатися функцією «переклад», доступною через однойменний пункт основного меню програми. Для здійснення переказу вказують номер телефону, на який зареєстрований гаманець одержувача, валюту переказу (російський рубль, казахстанський тенге, американський долар або євро), коментар і суму платежу. Як джерело коштів для перекладу можуть виступати кошти знаходяться в QIWI-гаманець. Номер отримувача можна як ввести, так і вибрати з адресної книги мобільного пристрою.

Як нескладно здогадатися з назви, за допомогою пункту «Звіти» основного меню мобільного клієнта Visa QIWI Wallet, можна переглянути інформацію про відбувалися через QIWI-гаманець операціях і їх успішності. Доступні звіти за поточний і попередній дні, за останні одну або два тижні, а також за останній місяць. Крім того, звітний період можна задати вручну і обмежити список відображуваних операцій по їх типу - поповнення або списання. При перегляді подробиць транзакції відображається дата і час її вчинення, сума (в валютах платежу і гаманця), а також докладні реквізити отримувача.

При перегляді подробиць транзакції відображається дата і час її вчинення, сума (в валютах платежу і гаманця), а також докладні реквізити отримувача

Прив'язані до гаманця банківські карти доступні в пункті «Карти» основного меню мобільного клієнта. Причому там відображаються як карти, випущені Visa QIWI Wallet (віртуальні або реальні), так і зіставлені з аккаунтом карти сторонніх банків (доступ до них здійснюється через пункт меню «Зареєстровані карти»). Там же можна додати до гаманця нову карту. Зверніть увагу, величина комісії залежить від банку-емітента картки. У загальному випадку - 0 ... 0,75%. При додаванні карти вказують стандартний набір реквізитів - номер і вказане на карті ім'я власника, рік і місяць закінчення її дії, а також CVV2 / CVC2 код. Після введення всіх дані з карти буде проведено списання невеликої суми (вона буде в подальшому повернута), розмір якої потрібно буде вказати у відповідному полі введення мобільного клієнта. Причому прив'язується карта повинна бути випущена банком тієї ж країни, на мобільний телефон якої зареєстрований Visa QIWI Wallet.

Введення грошових коштів в Visa QIWI Wallet здійснюється через пункт «Поповнення» основного меню мобільного застосування. Джерелом коштів поповнення балансу, крім візиту до терміналу QIWI, можуть виступати рахунок мобільного телефону та банківські картки. Крім того, можна скористатися послугами ряду салонів зв'язку і систем грошових переказів, включаючи CONTACT. Також, через цей пункт меню можна вибрати розташування найближчих терміналів QIWI (карта або список з адресами).

При необхідності грошові кошти з Visa QIWI Wallet можна вивести на банківську карту, віртуальну карту QIWI Visa Virtual або через системи грошових переказів. Розмір комісії і терміни зарахування платежу залежать від обраного способу виведення грошових коштів

Розмір комісії і терміни зарахування платежу залежать від обраного способу виведення грошових коштів

Інформацію про адреси найближчих пунктів поповнення Visa QIWI Wallet можна отримати через однойменний пункт основного меню програми.

Інформацію про адреси найближчих пунктів поповнення Visa QIWI Wallet можна отримати через однойменний пункт основного меню програми

Крім того, використовуючи Visa QIWI Wallet, через пункт «Нуль на мобільному» основного меню програми, можна швидко поповнити рахунок свого мобільного телефону за допомогою USSD-запиту без використання мобільного інтернету, що актуально при нульовому чи від'ємному балансі особового рахунку.

Крім того, використовуючи Visa QIWI Wallet, через пункт «Нуль на мобільному» основного меню програми, можна швидко поповнити рахунок свого мобільного телефону за допомогою USSD-запиту без використання мобільного інтернету, що актуально при нульовому чи від'ємному балансі особового рахунку

Через налаштування мобільного клієнта Visa QIWI Wallet можна змінити пароль на доступ до особистого кабінету, задати спосіб оплати за умовчанням, параметри оновлення інформації, відображення повідомлень, пошуку найближчих пунктів поновлення, а також змінити захисний код, вибрати мову інтерфейсу і тему оформлення.

Через налаштування мобільного клієнта Visa QIWI Wallet можна змінити пароль на доступ до особистого кабінету, задати спосіб оплати за умовчанням, параметри оновлення інформації, відображення повідомлень, пошуку найближчих пунктів поновлення, а також змінити захисний код, вибрати мову інтерфейсу і тему оформлення

Також користувачам мобільного клієнта Visa QIWI Wallet є швидке звернення до служби підтримки, причому можна як написати повідомлення, так подивитися телефони «гарячої лінії».

Також користувачам мобільного клієнта Visa QIWI Wallet є швидке звернення до служби підтримки, причому можна як написати повідомлення, так подивитися телефони «гарячої лінії»

Ринкова частка смартфонів, а значить і використання мобільних додатків, неухильно зростає. І особисто для мене оплачувати різні послуги, будь то поповнення рахунку телефону, комунальні платежі або будь-які інші послуги, з смартофна стало цілком звичним. Це зручно - адже оплата може бути виконана в будь-який час і в будь-якому місці. Тому в сучасних умовах наявність зручного мобільного клієнта для будь-якої платіжної системи або великого банку стало одним з тих факторів, які помітно підвищують зручність його використання. І в цьому плані мобільний Visa QIWI Wallet не розчарував - програма зручна і працює досить стабільно. Також в плюсах Visa QIWI Wallet великий список одержувачів платежів і широкі можливості по введенню коштів в систему, включаючи розгалужену мережу платіжних терміналів і прив'язку банківських карт. Одним словом, зручне рішення, яке може стати відмінним доповненням до системи інтернет-банкінгу вашого банку і зробити платежі ще більш мобільними.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн