оптимізація процесора

Напевно, це занадто голосно сказано, я просто дам кілька порад, як позбавити проц від виконання непотрібної роботи, і використовувати його найбільш ефективно.

Реєстр

Насамперед, зрозуміло, готові до десантування в реєстр. Як працювати з ним можна дізнатися тут .

Налаштування кешу процесора другого рівня проводиться зміною параметра SecondLevelDataCache в HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Session Manager \ MemoryManagement \ - змінюємо значення (десяткове), вказуючи обсяг L2 кеша процесора. Дізнатися обсяг кеша свого проца можна за допомогою проги CPU-Z (качніть з мого сайту)

За замовчуванням всі 16-бітові додатки працюють в одному і тому ж просторі пам'яті Windows XP. І якщо одне з цих додатків терпить крах, то може статися, що й інше 16-бітове додаток також аварійно завершиться. Щоб цього не сталося, кожний такий додаток може працювати в своєму власному просторі. Це зажадає більшої кількості пам'яті, але зате більш безпечно. Для того, щоб 16-бітові програми запускалися в окремих процесах, знайдіть підрозділ HKLM \ System \ CurrentControlSet \ Control \ WOW \ і змініть значення рядка ключа DefaultSeparateVDM з "no" на "yes".

Винда при відкритті файлів в Провіднику з розширенням .avi, намагається прочитати дані з нього (розмір, ширина, висота і т.д.), що уповільнює його відкриття. Для вирішення цієї проблеми необхідно в ключі реєстру HKEY_CLASSES_ROOT \ SystemFileAssociations \ .avi \ shellex \ PropertyHandler видалити значення за замовчуванням {87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}. Тепер в вікні не будуть показуватися властивості файлу.

Поради

Зміна пріоритету запитів на переривання (IRQ) Зміна пріоритету запитів на переривання (IRQ). Кожному компоненту комп'ютера призначається номер переривання IRQ для доступу до системної шини. Наприклад, якщо збільшити пріоритет CMOS-пам'яті і годинника реального часу, то можна збільшити продуктивність всіх елементів системної плати.Откриваете «Властивості системи» (Win + Break). На закладці «Обладнання» (Hardware) натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» (Device Manager). Тепер відкрийте властивості цікавить вас, і виберіть закладку «Ресурси» (Resources). Тут ви можете побачити, який номер IRQ використовується вибраним пристроєм. Запам'ятайте номер переривання і закрийте усі вікна. Тепер запустіть RegEdit. Знайдіть розділ HKEY_LOCAL_MACHINE / System / CurrentControlSet / Control / PriorityControl. Створіть новий DWORD ключ IRQ # Priority (де '#' номер IRQ) і встановіть його в «1». Наприклад, якщо IRQ08 зарезервований під System CMOS, створіть ключ IRQ8Priority. Перезавантажитеся. Так само ви можете створити множинні пріоритети IRQ, проте це не дуже ефективно і може привести до нестійкої роботи. Для видалення настройки, просто видаліть створений ключ. Також можна спробувати повторити операцію з відеокартою. Це дуже тонка настройка і діяти треба з крайньою акуратністю. Не намагайтеся виставити максимальний пріоритет всіх пристроїв, адже якщо в одному місці прибуло, то в іншому обов'язково убуде.

Щоб підняти продуктивність будь-якої окремої програми можна збільшити для неї пріоритет процесора Щоб підняти продуктивність будь-якої окремої програми можна збільшити для неї пріоритет процесора. Для цього заходите в Диспетчер завдань (Ctrl-Alt-Del), переходите на вкладку Процеси, потім - правий клік по потрібному процесу, і вибираєте пріоритет зі списку. Не рекомендую ставити пріоритет реального часу. Але майте на увазі, що підвищення пріорітетагде-то може допомогти, а десь - перешкодити. У мене на сайті є прога Speed ​​Balls , Яка автоматично змінює пріоритет активного застосування.

Вбудована в материнку звукова карта є причиною зниження продуктивності в комп'ютерних іграх Вбудована в материнку звукова карта є причиною зниження продуктивності в комп'ютерних іграх. Адже вбудована звуковушка по суті відповідає лише за введення-виведення звуку, а всю обробку виробляє процесор (а то йому зайнятися більше нічим, в іграх адже треба і фізику, і ІІ розраховувати, і ще багато чого). Особливо показовий тест в 3DMark'03 Pro, де спочатку показують мультик, що розраховується проц в реальному часі без звуку, а потім - той же мультик, але зі звуком. Подивіться, яка буде різниця в FPS на вбудованої звуковуха. Тому, якщо хочете непогано розвантажити процесор, придбайте якусь PCI-звуковушка.

Кращий спосіб оптимізації процесора - це його розгін Кращий спосіб оптимізації процесора - це його розгін. Але я не буду про це писати, тому що є відмінний сайт, присвячений розгону, і ви його, звичайно, знаєте :)

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн