оптимізація сайту

 1. Основна мета оптимізації сайту
 2. Фактори, що впливають на оптимізацію сайту
 3. Три види пошукової оптимізації сайту
 4. чорна оптимізація
 5. сіра оптимізація
 6. Біла оптимізація
 7. Методи оптимізації сайту

Оптимізація сайту - комплекс заходів, спрямованих на поліпшення характеристик сайту з метою підвищити його місце в пошуковій видачі і зробити більш привабливим для пошукових систем.

При зверненні до пошукової системи користувачеві видається безліч різних сайтів, розташованих на величезній кількості сторінок. Але за статистикою більшість людей переглядають тільки першу сторінку, на якій розміщено всього 10 сайтів. Відповідно, всі компанії прагнуть, щоб їх сайт знаходився якомога вище в результатах пошуку. Для цього вони оптимізують сайт, тобто роблять його привабливим для технологій Яндекса і Google.

Основна мета оптимізації сайту

Якщо компанія продає якісь товари або надають послуги, то дії, спрямовані на оптимізацію сайту, допоможуть залучити більшу кількість відвідувачів на сайт, які стануть потенційними клієнтами.

Фактори, що впливають на оптимізацію сайту

Спочатку варто зрозуміти технологію, ранжир ресурси за певними показниками. До їх числа відносять: унікальність тексту, ключові слова, забиваються користувачами, кількість розміщених посилань на різних майданчиках, число переходів на сайт. На даний момент таких параметрів в рази більше, пошукові системи постійно покращують свою технологію, щоб найбільш точно визначати можливі корисні для людини ресурси і боротися з накруткою.

Три види пошукової оптимізації сайту

Загальноприйнято виділяти кілька різних видів оптимізації сайту: чорні, сірі і білі.

чорна оптимізація

Чорні методи відрізняються нечесними способами в боротьбі за перші місця у видачі та зараз практично не використовуються. Вони полягають в декількох хитрих прийомах:

 1. Всіляка реклама на сторонніх ресурсах з розміщенням спамних посилань.
 2. Текст цілком складається з незв'язаних між собою ключових слів.
 3. Ресурс автоматично перенаправляє користувачів на інший сайт.

Зараз такі способи просування строго заборонені і пошукові системи накладають санкції за їх використання, аж до виключення сайту з видачі. Просувати сайт за допомогою чорних методів оптимізації вкрай небезпечно.

сіра оптимізація

Сірі методи офіційно не заборонені системою, але трапляються прецеденти, після яких сайт отримує штрафні санкції. В основному, використовуються три способи, як підвищити оптимізацію трохи нечесним шляхом:

 1. Посилання купуються на спеціалізованих біржах (наприклад, орендні посилання).
 2. Текст наповнений ключовими словами згідно з визначеними формулами і не несе користі для відвідувачів.
 3. Ресурс створено цілеспрямовано для реклами іншого сайту (напрміер, сателіти).

Ці методи не дуже вдало працюють, так як постійно мінливі алгоритми роблять їх все менш ефективними.

Біла оптимізація

І, нарешті, білі методи пов'язані з якісними, грамотними і унікальними статтями, постійним поліпшенням контенту і чесною конкуренцією. Це найбезпечніший спосіб отримання відвідувачів з пошуку, але і найскладніший.

Методи оптимізації сайту

Виділяють 4 фактора якісної оптимізації:

 1. Поведінкові чинники. В основному, на них і спираються пошукові системи в своїй технології. Так як для Яндекса і Google, перш за все, важливо знайти для користувача потрібну йому інформацію. Тут враховуються кількість кліків на сторінку, час перегляду, переходи на інші розділи сайту і багато інших призначені для користувача дії.
 2. Зовнішні чинники. природні посилання , Опубліковані на сторінки сайту на різних донорів: форумах, блогах, каталогах, довідниках і т.д. Вони працюють як рекомендації пошуковим системам, що сайт цікавий людям і сильно збільшують популярність ресурсу.
 3. Внутрішні чинники. Наявність ключових слів, використання заголовків, заповнених мета-тегів, вказівку адрес і телефонів організації, цін продукції. Зокрема, за цими критеріями і формується пошукова видача, визначаючи найбільш релевантні сторінки.
 4. Комерційні фактори. До них відносяться практично всі характеристики магазину: кількість товарів, попит, відгуки, соціальні мережі та багато іншого.

Всі ці фактори потрібно враховувати при оптимізації ресурсу, щоб підняти його в пошуковій видачі до максимальних позицій.

Оптимізація сайту - найважливіший процес для побудови будь-якого бізнесу в Інтернеті. Пошукові системи все ретельніше опрацьовують свої технології у видачі результатів. Таким чином, той, хто зможе зрозуміти критерії та оптимізувати свій сайт під них, зможе отримати більшу аудиторію.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн