Основи SEO: Природні посилання в межах досяжності всіх 1/2

 1. Основи SEO
 2. Що природно SEO через SEO?
 3. Працюйте над природними посиланнями, щоб отримати видимість
 4. Визначте загальні чи основні ключові слова
 5. Ось де ви розмістите його у своїй статті:
 6. Основи SEO: Оптимізуйте свої зображення в статтях
 7. Плагін SEO WordPress від Yoast
 8. Вказівки, надані плагіном SEO WordPress:
 9. Природні посилання ... це природно
 10. Висновок про першу частину основ SEO

Основи Росії SEO на рівні природного посилання, не потрібно залишатися варварським всесвітом для неофітів, навіть якщо це залишається загадкою для ряду людей, зацікавлених близьким і далеким.

Є завжди деякі правила знати скористатися його місцем, так що це стає помітним у інтернеті.

Крім того, для того, щоб підкреслити професійний підхід, завжди буде необхідно звернутися до агенції SEO оптимізувати та збільшити свої позиції в пошукових системах. Знання основ SEO не зробить вас експертом, але принаймні тим, хто може використовувати його для позиціонування свого контенту.

Основи SEO

Частина 1/2

У цій першій частині ми підійдемо до природного посилання з простими словами, щоб залучити перше цікавість. У другій частині ви познайомитеся з тонкощами ключових слів і ключових фраз, внутрішньої сітки і найпоширенішими помилками в термінах SEO.

Застосовуючи всі ці правила, ви будете в топ-10% з рангів, застосовуючи основи SEO. Це дасть вам можливість ознайомитися з іншими можливостями вдосконалення вашого SEO і мати змогу ефективно працювати з агентством з найважливіших і найважливіших параметрів.

Зміст буде найбільшою частиною для роботи, щоб досягти найвищих позицій у пошуковій системі Google.

Що природно SEO через SEO?

Для того, щоб залишити двері відкритими для розуміння всіх, SEO, SEO розмірності сенс пошукової оптимізації, прагне оптимізувати свій контент, щоб отримати хороші позиції в пошукових системах.

Ми постараємося розмістити його вміст, ближче до першої сторінки пошукової системи, і на перших 3 результатах після запиту, введеного користувачем.

Ми постараємося розмістити його вміст, ближче до першої сторінки пошукової системи, і на перших 3 результатах після запиту, введеного користувачем

Запити вводяться користувачами Інтернету через пошукові системи, такі як Google, Bing, Yahoo тощо ...

SEO об'єднує багато областей з технічним аспектом, коли справа доходить до введення рук у код для оптимізації певних точок. Ми не будемо вирішувати цей аспект або платити, щоб покращити його позиціонування та / або видимість.

Ідеальним буде розташування на першій сторінці пошукової системи і, якщо можливо, в одному з перших 3 отриманих результатів (за винятком комерційних / рекламних результатів), не витрачаючи ні копійки.

Саме тому для досягнення цього результату ми будемо використовувати основи SEO, а більш конкретно на природній частині SEO.

Тепер ми інтегруємо в SEO Голосовий SEO або як оптимізувати його вміст, відповідаючи на запити голосового пошуку. Голосові помічники, такі як Домашня сторінка Google, або смартфони з Siri, Cortana і т.д. ... слід розглядати під час оптимізації вмісту.

Це зазвичай передбачає відповідь на прямі запитання, що включає в себе обробку контенту, використовуючи питання в його заголовках і субтитрах.

Працюйте над природними посиланнями, щоб отримати видимість

Перш за все, ви повинні знати, що SEO не буде робити все, тому що в деяких випадках, коли конкуренція буде дуже сильною, особливо на ваших ключових словах, необхідно буде використовувати редакційне агентство , Вона зможе більш глибоко працювати над шуканими позиціями, пропонуючи набір послуг.

У другому пункті слід знати, що це робота, яка вимагатиме часу для досягнення задовільного та особливо обнадійливого результату. Тому буде необхідно присвятити в плані виробництва контенту та оптимізації на деяких осях, які ми побачимо. Якщо час побіжить проти вас, подумайте ще раз про виклик експертів.

Робота над вашим SEO вимагатиме певного здорового глузду і розуміння ключових слів і ключових фраз навколо вашого досвіду. Тому необхідно дотримуватись чітко визначеної редакційної лінії, а не відхилятися від неї, перш ніж отримати легітимність і видимість.

Видимість - це центральний момент, який потрібно шукати, коли ви ступаєте в Інтернет. Якщо ваш відбиток вже існує (веб-сайт, соціальні мережі ...), може знадобитися переробити ваш вміст і зробити його відповідно до нових правил.

Визначте загальні чи основні ключові слова

Щоб розпочати роботу, запитайте себе та чітко визначте ключові слова, на яких ви хочете розміщуватися в Інтернеті. Основними ключовими словами будуть окремі або складові слова, такі як соціальні медіа або менеджер спільноти.

Це займе 2/3, щоб уникнути розсіювання і ускладнити роботу. В основі SEO це одна з найважливіших частин.

В основі SEO це одна з найважливіших частин

Це все про здатність продукувати зміст і вибирати правильну частоту публікації. Спочатку бажано виробляти багато, щоб позиціонувати себе швидше, а потім сповільнити. Це не завжди вірно залежно від змісту та конкуренції навколо ключових слів.

Коли ви визначили 3 загальні ключові слова, які ми називаємо сильними ключовими словами, ви перерахуєте всі ключові слова навколо нього.

Наприклад:

Сильне ключове слово: Менеджер спільноти

Пов'язані ключові слова: соціальні мережі, соціальні медіа, цифрові, спільноти, взаємодія ...

Коли ви говорите про менеджера спільноти в статті, ви будете малювати точки навколо його всесвіту, що дозволить Google зрозуміти, про що ви говорите, і що це центральна тема. Розташуючи своє ключове слово в різних частинах вашої статті, виділіть її, щоб покращити її позицію.

Ось де ви розмістите його у своїй статті:

 1. На рівні заголовка на початку (типовий тег H1)
 2. На рівні 1 або 2 Н2 маркерів
 3. На URL статті
 4. У мета-тегах зображення всередині статті
 5. У тілі статті в різних місцях без перебільшення і дозування раціону кількість слів, що стоять перед ключовим словом. Наприклад, 10 разів за 800 слів загалом.
 6. На рівні екстракту (чапо)
 7. На рівні тегів без зважування списку, але нагадуючи тут ключові слова, що тяжіють навколо.

Теги H1, H2, H3 ..., як правило, назви та субтитри, які складають вашу статтю. Тег H2 є заголовком абзацу, наприклад тегом H3.

Не розміщуйте теги H1 у вашій статті, вона повинна бути унікальною і вона за замовчуванням асоціюється з назвою вашої статті.

Щоб дізнатися, де вибрано тег у вікні статей, перегляньте наступне зображення. У лівій частині меню форматування ви побачите спадне меню, вибране на абзаці. Натисніть на неї та оберіть потрібний тип заголовка 2, 3, 4 ... (маяк H2, H3, H4 ...) після вибору тексту для зміни.

) після вибору тексту для зміни

Основи SEO: Оптимізуйте свої зображення в статтях

У ваших статтях можна вставляти зображення (і повинні). Натиснувши на зображення, ви зможете забезпечити зміни, які допоможуть покращити ваш SEO. Цей, який зацікавить нас, буде альтернативним текстом або тегом alt. Поле легенди також може бути завершено, щоб привести релевантність до посилання на зображення, тому це також важливо.

У альтернативному текстовому полі (тег alt) розмістіть ключове слово у виразі або невеликому репрезентативному реченні, яке може використовувати назву вашого абзацу, але яке залишатиметься безпосередньо пов'язаним із вашим вмістом.

Атрибут Title дозволяє бачити легенду зображення при передачі миші, це не впливає на SEO, але приносить плюс користувачеві.

Поле легенди буде використано для надання точних показників навколо використовуваного зображення, і таким чином поліпшити його посилання.

Поле легенди буде використано для надання точних показників навколо використовуваного зображення, і таким чином поліпшити його посилання

Плагін SEO WordPress від Yoast

Щоб допомогти вам зрозуміти основи SEO, плагін WordPress, який є одностайним серед блогерів SEO WordPress від Yoast. Я рекомендую вам встановити та використовувати його для отримання цінної інформації, щоб розпочати роботу та оптимізувати ваші статті.

WordPress SEO дозволить вам заповнити головне ключове слово і розрахувати його щільність у статті. Вона розповість вам про можливі помилки та поради щодо покращення. Ви можете вставити мета-опис і подивитися, як оптимізовано статтю зеленим, оранжевим або червоним.

Вказівки, надані плагіном SEO WordPress:

Дивіться на малюнку нижче індикатори, які є зеленими, за винятком першого, який є червоним, де повідомляється, що ідентифікатор (URL-адреса статті) занадто довгий. З цього моменту буде корисно скоротити його, уникаючи слів сполучень (і, або ...) і тих, які не впливають на посилання.

Якщо ви маєте таку назву: "Соціальні мережі в страховому секторі", ви можете скоротити її, обмеживши URL-адресу статті до ... / мережі-соціальні страховки

Проте знайте, що вони є лише індикаторами і що не є обов'язковим, щоб усі вони були зеленими. Просто дізнайтеся, чому світло червоне, і якщо це може вплинути на SEO вашої статті.

Оптимізація ваших статей для хорошого позиціонування повинна, проте, поважати деякі правила в порівнянні з Yoast SEO:

 • Кількість слів не повинна обмежуватися 300 або 900 словами залежно від ваших статей. Чим довше вони є, тим краще буде для SEO вашого вмісту.
 • Вставте багато внутрішніх і зовнішніх посилань у ваші статті, щоб працювати на вашій сітці.
 • Заповніть alt-теги ваших зображень.
 • Оптимізуйте свій тег опису мета отримати коефіцієнт кліків.
 • Розмістіть ключове слово в URL-адресі своєї статті.
 • Працюйте над щільністю вашого ключового слова на постійному співвідношенні і по черзі у ключових фразах, якщо це можливо.

Природні посилання ... це природно

Основи SEO на рівні SEO, не просити вас вийти за рамки на перший погляд. З іншого боку, необхідно буде підходити до письма природно, не перебільшуючи його оптимізацію, щоб не зробити її непереважною для ваших читачів.

Спочатку ви можете написати статтю, а потім оптимізувати її, щоб не спотворити стиль редакції.

Залишайтеся природними!

Висновок про першу частину основ SEO

Ця перша частина - це просте пробудження по основам SEO, щоб викликати цікавість про прості аспекти, доступні для всіх. У другій частині, ми побачимо, як використовувати ключові слова та ключові фрази, щоб піти від конкурентів і не постраждати від них.

Ми побачимо концепцію внутрішньої сітки, яка повинна пов'язувати статті між ними, щоб дозволити Google обходити їх і висунути найбільш релевантні. Важливо мати "каменю" вироби і підштовхнути їх. Ми побачимо, як.

Потім ми закінчимо з найбільш частими помилками і як їх виправити або уникнути.

Якщо до цього ви зрозуміли істотне, ми підемо далі на другу частину.

До зустрічі.

Стаття написана в партнерстві з Eskimoz

Загальний рейтинг наших читачів

Ваш рейтинг

[Всього: 87 Середнє: 4,8]

Що природно SEO через SEO?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн