Остаточне керівництво по будівлі цитування для місцевих SEO

 1. Коли будувати цитати
 2. Виконання аудиту цитування
 3. Які цитати я повинен зосередитися на більшості?
 4. Порівняння різних типів каталогів
 5. Крадіжка посилань конкурентів на додаткове підвищення
 6. Поради щодо очищення цитування
 7. Максимізація потужності цитат
 8. Альтернативні джерела цитування
 9. Висновок!

Місцеві SEO і цитування будівлі часто згадуються разом, і по праву. Як один з найбільш обговорюваних областей SEO, важливо, щоб очистити повітря і обговорити різні області будівництва цитування, очищення, і оскаржити деякі популярні міфи і помилки.

Цей пост блогу насправді натхненний великим вебінаром, який сьогодні організовується Яскраві місцеві з Дарреном Шоу і Метью Хант.

Коли будувати цитати

Таким чином, ви тільки що висадили свого першого клієнта, або, можливо, ви займаєтеся SEO для вашого власного бізнесу, і у вас є повний сайт і тому що люди говорять вам, що вам потрібні цитати ви починаєте заповнювати купу інформації про різні каталоги, прямо ? Добре не так швидко… є право час побудувати цитати.

Для моїх клієнтів я ніколи не буду будувати цитати, по суті, вони є одним з останніх речей, які я роблю. Правильна оптимізація сторінки завжди є найважливішим для мене, після чого оптимізація Google My Business дає змогу. За цією структурою мені вдалося визначити бізнес у кількох містах, навіть якщо дубльований вміст на цільових сторінках, характерних для міста, відображається на моєму сайті Місцеві SEO підручник .

Дарен Шоу з Whitespark сказав, щоб побудувати цитати пару місяців, перш ніж ви навіть додати або стверджувати свій Google мій бізнес-довідник. Він каже, що він створює довіру і робить його простішим, на його думку, але також сказав, що він не зробив жодного тестування, щоб довести це, і що це спекуляція.

Дарен написав твіт, запитавши, чи я бачив рейтинги для нових підприємств без цитування для підтримки бізнес-даних.

Це дуже здорово, як реагувати Дарен після webinar перевірки #insidelocal на Twitter, але те, що ще більше відкриття очей, як швидко в світі SEO, навіть локальні SEO, що експертні оцінки можуть змінитися майже відразу. Мені потрібно більше рук і ніг, щоб мати можливість розраховувати, скільки разів мої думки змінилися, коли мова йде про SEO!

Дозвольте мені пояснити свою позицію з цього приводу.

Причина, по якій я вважаю, що будівля цитування повинна бути однією з останніх речей, які ви виконуєте в місцевому SEO, не тому, що я вважаю, що цитати марні, або просто не важливі. Я просто не вірю, що вони такі важливі, як колись були. Я також вважаю, що є багато більш важливих речей, які треба отримати на квадраті, перш ніж турбуватися про цитати. Як от:

1.) Оптимізація сторінки

2.) Аналіз конкурентів

3.) Оптимізація Google My Business

Основна причина, по якій я створюю дані про компанію Google My Business, перед цитуванням - це те, що в багатьох випадках ви можете класифікувати на місцевому рівні з дуже невеликими зусиллями. Іноді в 1 тиждень, може бути, 2 тижні я буду мати клієнтів на місцевому рівні. Там немає причин чекати будівництва цитати, якщо ви можете класифікувати відносно добре в менш ніж за місяць або навіть під 2 місяці.

Будівля цитування потребує часу.

Зараз у мене є клієнт, що займає покрівельний рейтинг в 34 містах з 10 цитатами, але вбивця на сторінці оптимізації і дуже хороший список GMB (google my business). У мене є гараж двері ремонт людини рейтингу на 80 + ключові слова в 25-27 містах (в залежності від дня). Для мене це має сенс почати роботу на вашому лістингу GMB, перш ніж будувати цитати, тому що без переліку ви ніколи не дізнаєтеся, чи можна було б швидше класифікувати!

Чи має початкова позиція Дарена щодо цього питання? Можливо, але не для низького або середнього змагання в малих і середніх містах. Його первісна позиція, безумовно, могла б бути правильною в дуже великих містах, як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Чикаго, якщо вона дуже конкурентоспроможна, але, чесно кажучи, я ніколи не перевіряв її. Можливо, ми обидва можемо перевірити це, і ви можете перевірити це, а також побачити, що є більш ефективним.

Виконання аудиту цитування

Якщо ви працюєте з новим бізнесом, який не має жодних цитат, можливо, ви думаєте, що вам не доведеться перевіряти цитати, перевіряти відповідність NAP, ви, мабуть, думаєте, що можете уникнути цього взагалі. Проте ігнорувати це було б помилкою.

Тільки тому, що це новий бізнес, не означає, що профіль цитування чистий. Насправді, ви могли б мати всі види божевільних даних від старих підприємств на місці, щоб користувач подав цитати або навіть агрегатори даних, які подавали інформацію до різних джерел на основі секретаря державних опитувань.

Завжди виконуйте аудит цитат, перш ніж починати будувати свої цитати для себе або своїх клієнтів.

 • Перевірте правильність інформації
 • Підтвердьте узгодженість NAP
 • Повідомте про "закриті" підприємства на місці

Які цитати я повинен зосередитися на більшості?

Щось, що не сказано достатньо щодо побудови цитат, те ж саме, що я обговорюю при зверненні до будівлі зворотного зв'язку. Зосередьтеся на джерелах, які можуть генерувати трафік.

Пропонуючи клієнтам послуги SEO, важливо досягти кінцевого результату. Люди хочуть ваші послуги, тому що це допоможе їм рангу, якщо вони добре оцінюються вони отримують більше трафіку і більше трафіку означає більше потенційних клієнтів і телефонних запитів.

Простий спосіб дізнатися, що таке рейтинг, це пошук ключових слів + місто і перегляд верхніх каталогів. Ви можете побачити Yelp, Manta, Yellowpages, Thumbtack тощо. Спершу зосередьтеся на отриманні цих джерел цитування. Мало того, що це будуть великі джерела цитування, але вони також допоможуть, приносячи трафік, і, можливо, телефонні дзвінки безпосередньо з переліку.

Якщо ви надаєте важливе значення цитатам, які приносять трафік перед джерелами, які не поширюються на трафік, ви даєте результати своїм клієнтам майже відразу, але ви також не покладаєтеся на Google для трафіку, який є вигідним для довгострокової маркетингової стратегії.

Порівняння різних типів каталогів

Коли ви розбиваєте можливі джерела цитування та каталоги, вони зазвичай поділяються на одну з таких категорій:

 • На основі промисловості
 • На основі локальної області
 • Національні довідники

Коли ви дивитеся за межі трафіку, існує так багато різних каталогів, на які ви можете подати цитати. З точки зору трафіку деякі джерела цитування є кращими за інші, але це не означає, що ви ігноруєте кожен джерело цитування, яке, ймовірно, не буде генерувати трафік, але, звичайно ж, для них є корисним.

Має місце влада домену?

Я начебто торкнувся ПР і домен авторитету в недавньому блозі, але з цією метою, і я знаю, що це не може бути популярною позицією, але я вважаю, що авторитет джерела джерел цитування не має значення. Можливо, це вплине на те, чи хочете ви використовувати цей конкретний сайт для багаторівневих цілей зворотного з’єднання, але для побудови цитат, я не дивлюся на повноваження, що виходять за межі націлювання на найбільш поширені, які можуть створювати трафік.

Якщо ви використовуєте такий інструмент, як Яскраві місцеві , має сенс орієнтуватися на вищі джерела цитування авторитетом, оскільки вони, як правило, також є джерелами цитування, які генерують трафік, але, на мою думку, є дві речі, які мають значення, коли мова йде про Локальні SEO.

1.) Релевантність розташування
2.) Ключове слово / відповідність галузі

Після придбання провідних цитат, які, на Вашу думку, можуть привести до трафіку, має сенс почати пошук місцевих каталогів і галузевих каталогів.

Крадіжка посилань конкурентів на додаткове підвищення

Добре, так що, можливо, це не крадіжка, ви просто робите конкурентний аналіз і бачите, які цитати вже мають ваші конкуренти. Ви можете зробити це, переглянувши номер телефону конкурента і виконавши багато перехресних посилань, або скористайтеся таким інструментом, як Bright Local, щоб побачити матрицю цитування, як показано нижче:

Є, ймовірно, 200 або близько того, що перераховані, але я просто поділяю скріншот порівняння декількох джерел цитування для пошуку термін Сантехнік в Атланті Є, ймовірно, 200 або близько того, що перераховані, але я просто поділяю скріншот порівняння декількох джерел цитування для пошуку термін "Сантехнік в Атланті". Це корисно для нас, щоб визначити, хто що має, хто не має чого і т.д.

Аналіз вашої конкуренції, перш ніж ви навіть починаєте робити SEO є надзвичайно корисним. У більшості кіл інтернет-маркетингу, люди говорять про дослідження ключових слів і дослідження конкуренції, щоб визначити, чи варто вам орієнтуватися на певне ключове слово або нішу, але, на мою думку, аналіз конкуренції - це більше про те, щоб зробити вашу роботу легше при виконанні SEO.

Коли ви аналізуєте конкуренцію, ви вже бачите джерела цитат, які у них є, ви в основному беруть на себе роботу з угадування і дещо розвиваєте формулу, яка дозволить вам або вашому клієнту краще знаходитися в результатах пошуку.

Поради щодо очищення цитування

Я чув від багатьох людей, що вони вручну переходять в 50 + каталоги і намагаються оновити цитати для очищення застарілої інформації, але, на жаль, багато джерел не відповідають.

Ви коли-небудь мали таку ситуацію? Це нормально, відбувається весь час, і навіть якщо я не дуже вірю в те, що ви насправді "караєте" вас, краще вирішувати цю проблему, коли можете. Іноді єдиний спосіб зробити це - перейти до агрегаторів даних, або я повинен сказати, що це зазвичай найкраще.

Агрегатори даних, які ви повинні використовувати не тільки для чищення цитат, а й для побудови цитат, включають:

 • InfoGroup
 • Acxiom
 • LocalEze
 • Фактична

Тепер деякі джерела, такі як Acxiom, вимагають ліцензії на ділову ліцензію або податковий ідентифікаційний лист, щоб довести, що це законний бізнес, і що ви є власником або діє для власника. Надання інформації агрегаторам даних може бути надзвичайно корисним для очищення цих упертих, застарілих цитат, і це може заощадити багато часу.

Вручну очищення цитат

Якщо ви намагаєтеся вручну внести зміни до переліку або запитаєте каталог, щоб виправити інформацію, переконайтеся, що у вас є фірмова електронна пошта.

Одним з перших випадків, коли виникла проблема з NAP, був список на жовтих сторінках, і я продовжував подавати запити на зміну інформації, але це ніколи не було зроблено. Пройшли 4 або 5 місяців, і вона все ще відображає застарілу інформацію. Нічого я не намагався працював. Це не було, поки я не подав додатковий запит з електронною поштою, яку я створив, щоб включити @ domain.com, і навіть тоді йому знадобилося близько місяця для оновлення.

Якщо цитування продовжують з'являтися з застарілою інформацією ...

Іноді ви помітите кошмар цитування, коли цитати продовжують з'являтися з застарілою інформацією, ви знаєте, що ви не робите цього, і клієнт не робить цього, але так чи інакше це відбувається.

Часто це відбувається через агрегатор даних, який повідомляє інформацію, яку ви не знаєте. Вони отримують ці дані звідкись.

Одна річ, про яку недостатньо згадується, - це інформація про бізнес-подання. Зазвичай, і я б сказав, 90% часу, якщо у вас є це питання, це випливає з бази даних Державного секретаря, де бізнес подав свої документи або ТОВ. Іноді вказувалася інша адреса або номер телефону.

Легке виправлення? Зазвичай, якщо у вас є клієнтський файл, заява про зміну адреси або контактної інформації є достатньо гарною, і в більшості штатів вона коштує лише 5 доларів за це. Ви, ймовірно, буде добре, подаючи до різних агрегаторів даних ділову інформацію, однак, деякі каталоги заповнюють свій веб-сайт на основі записів секретаря штату.

Я забув, який каталог він був кілька років тому, вони вже прийшли і пішли і більше не існують, але вони випадково потягнули інформацію через секретаря державних веб-сайтів, і замість ділової адреси вони тягнули адресу "зареєстрованого агента" . Це створило кошмар для тих підприємств і зареєстрованих агентів. Це стало проблемою, оскільки були випущені інші скрепери з каталогами і повторне використання невірної інформації в їхніх власних каталогах, що призвело до 15-20 національних каталогів з невірними даними. Я знаю це, тому що я працював з 3 зареєстрованими агентами, намагаючись очистити цей безлад!

Максимізація потужності цитат

Щоб дійсно створити більше "потужності" в деяких цитатах, ви захочете взяти аналогічний підхід, як і при створенні властивостей верхнього ярусу для керування репутацією, або, як і при створенні верхніх ярусів для багаторівневого зворотного зв'язку.

Один із способів зробити це цитатами - це активність у цій спільноті. Yelp, Merchant Circle і Manta - чудові приклади джерел цитування / каталогів, які мають активну спільноту, яка дозволяє здійснювати внутрішні посилання. Чим ви більш активні, тим більше ваш профіль пов'язаний внутрішньо, і це не що інше, як хороша новина для вас!

Насправді, внутрішня діяльність є стратегією, яку я використовую, намагаючись скульптувати брендовані результати пошуку, намагаючись налаштувати SERPs саме так, як я хочу, на основі власності бренду. Це надзвичайно корисно при розробці вашого онлайн-бренду, а також управління і маркетингу вашої репутації, як це обговорювалося в останній управління репутацією вебінару .

Ще одна річ щодо максимізації потужності ваших цитат. Якщо є можливість включити код купона, існують каталоги купонів, які синдикують списки каталогів, які відображають купони. Якщо у вашому бізнесі є купон, ймовірно, ви отримаєте інші каталоги та додасте до вашого загального числа цитат.

Швидка порада: Завжди переконайтеся, що ви можете максимально використовувати ваші цитати, якщо вони дозволяють розміщувати фотографії, зробіть це. Якщо вони дозволяють вам посилатися на соціальні медіа, зробіть це. Якщо вони дозволять вам зв'язатись з іншими цитатами, ну… ви зрозуміли, зробіть це.

Чи вважаєте ви це корисним? Отримуйте оновлення, як тільки вони стануть, ввівши електронний лист нижче:

Альтернативні джерела цитування

Вам не потрібно думати всередині коробки, як і всі інші. Є й інші джерела цитат, які можна захопити для себе і клієнтів.

Прес-релізи - це один з моїх улюблених джерел цитування. Прес-релізи не тільки створюють репутацію і довіру бізнесу, вони іноді можуть включати деякі пристойні зворотні посилання і принаймні можуть бути гарним джерелом цитування. Ви ніколи не знаєте, іноді прес-реліз може бути підхоплений місцевою газетою або місцевим блогером і може означати додаткові зворотні посилання та цитати для Вас або Вашого клієнта.

Повідомлення в блогах / Статті посилань - Авторські рядки - це ще одна велика річ, яку можна використовувати для цитат. Не тільки ви генеруєте авторитет і продовжуєте репутацію бренду і, можливо, генеруєте прямий трафік, ви створюєте додаткову цитату, що багато людей пропускають.

YouTube - Можливо, найбільш ефективний джерело цитування ви можете мати. Ви можете створити слайд-шоу відео з NAP і посилання в описі. Іноді відео буде ранг для цільових ключових слів, але найгірший сценарій у вас є пропускається джерело цитування з дуже домінують сайту.

Висновок!

Є багато різних факторів ранжування, коли справа доходить до SEO і навіть локальних SEO. Важко переварити всю інформацію, доступну в Інтернеті, і ще важче розрізнити, яка інформація є актуальною і яка марна.

Цитати є важливою частиною місцевого SEO і повинні бути включені у вашу загальну стратегію.

Я сподіваюся, що цей пост блогу, занурення в будівлю цитування корисно для вас. Якщо вам сподобалося це, допоможіть мені і клацніть, поділиться, надішліть твіт або залиште коментар нижче!

Чи має початкова позиція Дарена щодо цього питання?
Має місце влада домену?
Ви коли-небудь мали таку ситуацію?
Легке виправлення?
Чи вважаєте ви це корисним?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн