Остаточний посібник для вибору теми WordPress (2018)

 1. Вам потрібна безкоштовна або преміальна тема WordPress?
 2. Безкоштовні теми WordPress
 3. Преміум теми WordPress
 4. Кращі місця для пошуку тем WordPress
 5. Очікується при виборі теми WordPress
 6. Ви хочете тему або рамку?
 7. Автономні теми WordPress
 8. Тематичні рамки
 9. Чи буде виглядати чудово після того, як ви завантажите тему?
 10. Чи налаштовані налаштування та легкі у використанні?
 11. Чи відповідає тема?
 12. Тема WordPress готова для SEO?
 13. Як щодо соціальних медіа?
 14. Чи є шрифти та кольори дуже настроюваними?
 15. Як автором преміум-тема з підтримкою?
 16. Чи працює тема WordPress на всіх браузерах?
 17. Які люди говорять про тему?
 18. Чи відповідає тема вашому бренду?
 19. Скільки ви хочете платити?
 20. Вибір теми WordPress для веб-сайту електронної комерції
 21. Вибір теми WordPress для сайту членства
 22. Які інші теми WordPress ніші, які ви можете вибрати?
 23. Висновок

Один з перших разів я вибрав тему WordPress я закінчив витрачати $ 50, і тема навряд чи працювала для мене. Мені потрібна була тема для WordPress для клієнта. Цей клієнт просив, щоб тема мала шрифти та малюнки, які добре представляють їхню компанію, будучи юридичною фірмою.

Потрібен був простір захоплювати електронні листи вгорі , поряд з видимим і привертаючим увагу блогом, який містить деякі з контенту довгої форми, який вони вже сплачували своїм блогерам для надання клієнтам. Фірма також звернулася з проханням створити адаптивний дизайн для клієнтів, щоб отримати доступ до юридичної інформації та контактних форм з телефонів і планшетів.

Ну, ще в той день я думав, що захоплення шаблону було таким же простим, як вибір зубної щітки. Шукайте доступний варіант з фантастичною щетини, і я можу працювати з ним, якщо це не зовсім ідеально по дорозі.

Шукайте доступний варіант з фантастичною щетини, і я можу працювати з ним, якщо це не зовсім ідеально по дорозі

Ну, я витратив свої гроші, тому що шаблон, який я вибрав, не відповідав (хоча він і стверджував), що йому не вистачало можливість змінювати шрифти , і blogroll був назавжди застряг під цим гігантським повзунком, який тільки показав фотографії і навіть не пов'язував нічого. Так, юридичний зміст високої ціни навіть не був поширеним на домашній сторінці, а форма реєстрації електронної пошти була забита прямо під повзунком. Не добре.

Незважаючи на те, що технологія реагування покращилася, і довіра до розробника тематики сьогодні є більш прозорою, необхідно взяти на себе певний час для правильного вибору теми для WordPress і зробити контрольний список, щоб переконатися, що вибраний вами елемент має всі необхідні компоненти.

Продовжуйте читати, щоб слідувати разом з нашим кінцевим керівництвом для вибору теми WordPress .

Вам потрібна безкоштовна або преміальна тема WordPress?

Вам потрібна безкоштовна або преміальна тема WordPress

Перше, про що багато хто думає при розгляді теми WordPress - це ціна. Чи є у вас доступні кошти для вибору преміум-теми? Ви впевнені, що безкоштовна тема дає вам гнучкість і підтримку, яка може знадобитися для вашого сайту.

Для початку назвіть відмінності між стандартними безкоштовними та преміальними темами:

Безкоштовні теми WordPress

 • Прості конструкції.
 • Ви, очевидно, нічого не платите.
 • Обмежені параметри та налаштування для внесення змін у зовнішній вигляд вашого веб-сайту.
 • Автор теми може припинити підтримку оновлень.
 • Зазвичай ви не отримуєте підтримки.
 • Хоча багато безкоштовних тем великі , Ви знайдете багато, які погано закодовані і незграбні.
 • Безпека веб-сайту зменшується, якщо автор не оновлює багато.
 • Ви завжди можете перевірити рейтинги для безкоштовних тем. Незважаючи на те, що я не рекомендую безкоштовні теми для серйозних сайтів, особисті блоги все одно повинні шукати якісних авторів тем.

Преміум теми WordPress

 • Теми відносно дешеві.
 • Якість, як правило, висока, оскільки автори теми повинні перевіряти помилки, щоб запобігти поверненню тем і незадоволеним клієнтам.
 • Преміальні теми, як правило, продаються компаніями, тому вони забезпечують чудову підтримку, тоді як безкоштовні теми часто будуються особами, які можуть пропустити місто в будь-який день.
 • Параметри налаштування завжди добре організовані і рясні з преміальними темами. Початківцям простіше пройти через інтерфейс дизайну.
 • Більшість тематичних сайтів преміум-класу мають рейтинги продавців, відгуки від минулих клієнтів і навіть форуми перед продажем, щоб допомогти вам.
 • Преміальні теми є більш складними в дизайні, і коли ви починаєте дивитися на них, ви побачите, наскільки красивими є деякі з них.

Якщо ви купуєте преміум-тему або безкоштовно?

Якщо у вас немає великої кількості планів для налаштування вашого веб-сайту, і ви просто хочете опублікувати свої прохання про свою поїздку до Португалії, зайдіть на безкоштовну тему. Я не кажу, що безкоштовні теми WordPress погані, але ви ризикуєте, коли ви ставите один на свій сайт. Більшість не надають підтримки або оновлень, а вільні теми часто дуже важко налаштувати і зламати код.

Якщо ви створення веб-сайту для бізнесу або ви плануєте робити якісь серйозні гроші з вашим веб-сайтом я не можу сказати, наскільки важливо купувати преміальну тему. Ви могли б сказати: “$ 60 за тему? Чому я це роблю, коли можу отримати один безкоштовно? ”Ну, ви не знаєте, наскільки вам пощастило.

Багато років тому ці $ 60 красунь не існували. Ви повинні були викликати програміста, щоб розробити веб-сайт з нуля і в кінцевому підсумку витрачати тисячі доларів. Теми, як правило, становлять від $ 50 до $ 100, і автори теми часто надають чудову підтримку, коли у вас є проблеми. Це ваш засіб існування, щоб зробити тему WordPress частиною свого бюджету. Це буде закінчуватися будучи малою частиною це anyways.

Кращі місця для пошуку тем WordPress

На щастя, у вас є багато компаній, на вибір яких можна знайти під час пошуку теми WordPress. Я склав кілька своїх улюблених. Ці творці WordPress теми преміум-класу існують вже досить давно, і вони мають свої бізнес-інфраструктури, побудовані навколо якісної підтримки та стабільних тем для майже кожної галузі.

Тема лісу - ThemeForest - головна собака в темі WordPress. Веб-сайт є бездоганним для того, щоб знайти те, що відповідає вашому сайту, і у них є кілька інших розділів компанії для предметів, як фотографії, аудіо кліпи, анімації та багато іншого. Всі ці категорії належать до всеохоплюючої компанії під назвою Envato, яка є бурхливим ринком для перевірених продавців, які завантажують та продають свої найкращі матеріали.

Теми Mojo - Ви можете помітити оголошення Mojo Themes, якщо ви встановіть WordPress через Bluehost . Bluehost розуміє, що опції Mojo Themes є одними з кращих на ринку, з вибором для цільових сторінок, електронної комерції, BuddyPress, фотографії та багато іншого.

Я використовував Mojo Themes кілька разів у минулому, і підтримка прекрасна. У мене були проблеми з одним з моїх шаблонів, щоб вони повернули мені назад, і дозвольте мені вибрати будь-яку тему, яку я хотів би з їхньої бази даних.

MeridianThemes - У програмі MeridianThemes є багато цікавих тем для блогерів продовольства та способу життя. На даний момент у їхньому портфелі є 9 преміальних тем.

StudioPress - StudioPress, відомий своїми Genesis Framework , вихваляється провідними блогерами в світі, і я навіть використовую його в моєму особистому блозі. Рамка поставляється з дитячими темами для кінцевої настройки та стабільності. Коротше кажучи, Genesis Framework настільки популярний, тому що це безпечний, супер швидкий, великий з SEO і просто красивий. WPKube працює від Рамка генезису Ви можете прочитати наші повний огляд тут .

Елегантні теми - Люди в Elegant Themes знали, що вони роблять, коли вони назвали компанію. Теми, що продаються тут, добре, досить елегантно. Якщо ви хочете привернути увагу ваших глядачів, перейдіть до однієї з вражаючих тем Елегантні теми .

Ви також будете раді дізнатися, що у них є ряд потужні плагіни WordPress як от Блум і Монарх . Блог компанії завжди активний, і вони відомі тим, що пропонують першокласну підтримку. Якщо ви вирішили з Elegant теми, не забувайте використовувати наш 20-відсотковий код купона .

Вкажіть - Я особисто ніколи не користувався Themify, але кілька друзів-блогерів бажають тверді ціни компанії. Themify пакує всі свої теми і продає їх всього за $ 79 (на момент публікації). Ви можете знайти унікальні та стильні теми для таких речей, як електронна комерція, журнали, портфелі тощо. Скористайтеся нашим ексклюзивним Визначте купон "Wpkube", щоб отримати 20% знижку.

Очікується при виборі теми WordPress

Якщо у вас є всі гроші в світі, ви можете просто почати купувати теми і не дуже турбуватися про витрачання ваших грошей, але для більшості з нас це не наймудріші з точки зору бізнесу.

На жаль, функції та функціональні можливості не завжди є повністю прозорими, тому важливо використовувати наступний перелік, щоб розглянути всі найважливіші аспекти при виборі теми WordPress.

Ви хочете тему або рамку?

Щоб зробити речі більш складними для вас, теми не є єдиним варіантом. Є маленька річ під назвою фреймворки, які в основному використовують назви дитячі теми покращити налаштування на інтерфейсі.

Які відмінності між окремою темою та рамкою?

Автономні теми WordPress

 • Автономна тема побудована для роботи з базовою технологією WordPress.
 • Установки, як правило, досить багато, але багато людей можуть завантажити тему, тобто вона не є абсолютно унікальною.
 • Ви можете вносити зміни з багатьма опціями, але деякі елементи жорстко закодовані, тому ви застрягли з тим, що реалізовано дизайнером.
 • Підтримка та спільноти завжди корисні для регулярних тем.
 • Ви можете знайти автономні теми в таких місцях, як ThemeForest, MeridianThemes , і Елегантні теми .

Тематичні рамки

 • Фреймворки відпрацьовують батьківські теми, щоб контролювати дитячі теми. (Таким чином, ви повинні технічно встановити дві теми.)
 • Як правило, вам не потрібно знати багато мови кодування, оскільки рамки побудовані для того, щоб зробити розширені модифікації лише за кілька кліків. Багато хто з них редакторів перетягування на передню панель .
 • Підтримка та співтовариства завжди корисні для роботи.
 • Деякі з найбільш популярних тематичних фреймворків містять Буття , Дисертація , WooFramework (Canvas) , і Портал .

Чи буде виглядати чудово після того, як ви завантажите тему?

Багато разів ви купуєте тему, завантажуєте її і розумієте, що ваш веб-сайт не виглядає так, як показала демонстрація теми. Кожен хоче, щоб їхні теми добре працювали прямо з коробки, але це звичайно не так. Деякі теми краще, ніж інші, але краще всього подивитися на відгуки і запитати людей, які раніше використовували цю тему.

Запитайте людей, чи тема виглядає так, як вона повинна вийти з вікна. Єдине, що ви можете знайти в списку функцій: фіктивний вміст. Це в основному вміст, який розробник надає для завантаження на ваш сайт і побудови вашого сайту так, як він повинен виглядати.

Найчастіше називається «демонстраційним контентом», він розміщує меню, зображення та текст на вашому сайті, щоб ви могли щось відпрацювати. Як правило, це найпростіший спосіб зробити сайт схожим на приклади розробників. Я ніколи не купую тему без демонстраційного вмісту, оскільки цей вміст є першим кроком для того, щоб побачити, які елементи потрібно змінити.

Очевидно, ви збираєтеся видалити демонстраційний контент, але це схоже на дорожню карту, яка вказує вам у правильному напрямку.

Чи налаштовані налаштування та легкі у використанні?

Спробуйте з'ясувати, чи налаштовані параметри для теми. Деякі тупий розробники теми розкидають свої налаштування по всьому WordPress, роблячи біль, щоб налаштувати ваш сайт і керувати ним по дорозі.

Ваші налаштування повинні добре сидіти в одній вкладці з лівої сторони вашої панелі інструментів WordPress. Найкращі теми використовують вкладки та кнопки стилю акордеону на одній сторінці налаштувань, тому вам не доведеться багато навігації навколо приладової панелі.

Чи відповідає тема?

Смартфони і планшети швидко стає найпопулярніші способи перегляду користувачами Інтернету. Мобільний - це теперішнє і майбутнє, а це означає, що ви втрачаєте тонну бізнесу, якщо тема WordPress не відповідає всім пристроям.

Коли ви купуєте тему, у списку функцій має бути вказано, чи відповідає тема. Якщо це не відповідає, втекти. Вибір невідповідної теми подібний до інвестицій у ротаційний телефонний бізнес. Добре, можливо, це трохи різке, але ви отримаєте мою точку зору. Вам потрібно йти в ногу з технологічними змінами.

Не завжди вірте тому, що вам розповідають розробники теми. Після того, як ви придбаєте тему, перевірте її на всіх мобільних пристроях, ноутбуках, настільних комп’ютерах і на всіх інших пристроях. Якщо ваша тема не виглядає пристойною навіть на одному з пристроїв, попросіть повернути кошти.

Тема WordPress готова для SEO?

З WordPress ви можете встановити плагіни, як SEO від Yoast , але що, якщо ваша тема не підтримує цей плагін, або вона не має базової структури SEO? Тримайте ваші очі очищені для SEO згадує у списку можливостей, але виробити деякі тести на вашому власному переконатися.

Перевірте демонстрації тем і перевірте, чи швидко завантажуються. Повільна завантаження сторінки не є корисною для SEO. Перевірте, чи тема має теги <h> і чи підтримує плагіни SEO. Можливо, вам доведеться поговорити з розробником або задати запитання попереднім користувачам.

Як щодо соціальних медіа?

Ви не хочете захаращувати свій сайт WordPress занадто багато плагінів Таким чином, приємно мати вбудовані віджети та інтеграції для соціальних медіа, які дозволяють ділитися своїми повідомленнями та вести людей до ваших соціальних сторінок. Як правило, це стандартні для кращих тем, але переконайтеся, що ви перевіряєте, чи включені кнопки соціальних медіа.

Мені подобається купувати теми з кнопками соціальних медіа, тому що тоді мені не потрібно завантажувати плагін і включені соціальні кнопки, як правило, добре з темою, яку я тільки що купив.

Чи є шрифти та кольори дуже настроюваними?

Це великий. Ви можете натрапити на тему, яка виглядає ідеально підходить для вашого міського садівництва, але шрифти виглядають занадто професійно. Чи можете ви змінити шрифти після покупки теми? Скільки шрифтів доступно? Кращі теми забезпечують необмежену зміну шрифту за допомогою Google Fonts, а також пропонують необмежені зміни кольору.

Чотири кольорові схеми можуть звучати як багато, але це число надзвичайно обмежує.

Як автором преміум-тема з підтримкою?

Погляньте на сторінку теми, щоб дізнатися, чи відповідає розробник на питання форуму, якщо на сайті є форум. Виконайте швидкий пошук Google, щоб знайти відгуки про компанію, і навіть надішліть електронний лист із власними запитаннями, щоб дізнатися, наскільки добре розробник реагує на ваші запити.

Тема без якісної підтримки завжди є червоним прапором.

Чи працює тема WordPress на всіх браузерах?

Це, як правило, не є великою проблемою, але схоже на швидкість реагування, перевіряйте свою тему у всіх браузерах. Витратьте час на завантаження веб-переглядачів, таких як Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera та всі інші.

Перевірте тему, оскільки, хоча ви можете подумати, що всі використовують Chrome, це не так. Значна кількість людей все ще відпрацьовують браузер Internet Explorer.

Які люди говорять про тему?

Це досить просто, але варто звернути увагу на те, що можна перевірити за рейтингами та відгуками. Деякі компанії не пропонують рейтинги та відгуки, але швидкий пошук Google може виправити це. Найкраща система оцінювання та огляду на ThemeForest, тому постарайтеся дотримуватися тем, що мають більше чотирьох зірок і активну базу користувачів.

Чи відповідає тема вашому бренду?

Ви продаєте взуття для дітей? Ви керуєте юридичною фірмою? Ви створюєте журнал про телефони Android? Стратегія вашої компанії є одним з ключових факторів у виборі теми.

Очевидно, що більшість преміум-тематичних сайтів мають теми, які класифікуються за галузями, але варто писати речі, які є найважливішими для вас, для продажу в майбутньому і використання цього контрольного списку під час перегляду особливостей теми.

Скільки ви хочете платити?

Це ваше останнє занепокоєння. Як я вже говорив раніше, якщо ви хочете заробляти гроші на своєму сайті, $ 50 до $ 100 за тему не повинні впливати на ваше рішення. Тим не менш, я розумію, що деякі люди завантажують свій бізнес, тому єдиним рішенням є знайти ціновий діапазон і перевірити стільки тем, скільки ви можете в цьому ціновому діапазоні. Не просто вибирайте першого, на кого ви натрапите.

Вибір теми WordPress для веб-сайту електронної комерції

Сайт електронної комерції є одним з найбільш складних веб-сайтів, з продуктами, купонами, даними про доставку, SKU, правилами повернення, відстеження та автовідповідачами. Створення контрольного переліку пунктів для пошуку загальних тем WordPress добре, але різні теми нішевої промисловості вимагають трохи додаткової думки.

Ми накреслимо кілька тематичних ніш, але давайте почнемо з деяких моментів, які потрібно розглянути для тем електронної комерції:

 • Чи можете ви масово імпортувати продукцію із зовнішніх джерел?
 • Чи працює тема з різними платформами електронної комерції та плагінами WooCommerce або Cart66?
 • Чи працює брендинг для продуктів, які ви продаєте?
 • Чи добре продукти відображаються у налаштуваннях, які реагують на запитання?
 • Чи включені кнопки спільного доступу на кожній сторінці продукту?
 • Чи є потужний слайдер для демонстрації спец і популярних продуктів?
 • Чи включено форму для реєстрації електронної пошти?
 • Якщо ви плануєте продавати на міжнародному рівні, то підтримуються різні мови?
 • Чи отримуєте ви необмежені кольори для кращого брендингу?
 • Чи приходить вона з демо-контентом? (Це величезний для сайтів електронної комерції, оскільки продукти важко налаштувати.)
 • Чи дизайн завалений чи чистим?
 • Чи добре налаштовані параметри на панелі інструментів WordPress?
 • Чи приходить вона з інтеграцією форуму. (Щось на зразок bbPress)
 • Список побажань? Відгуки? Швидкий і чистий кошик для покупок?

Вибір теми WordPress для сайту членства

Сайт членства - це все про створення вітальної та ексклюзивної середовища для ваших VIP-персон. Ось кілька моментів, які потрібно враховувати під час пошуку теми сайту членства:

 • Чи добре вона інтегрується з плагіни членства ?
 • Є це bbPress готовий ? Або це BuddyPress готовий ?
 • Чи є у неї функція оплати стін?
 • Чи присутня тема з системою винагород або оцінок для учасників?
 • Чи можете ви показувати вміст, що відображається, чистим способом? (Речі, як відео та книги.)
 • Чи приходить вона з інтеграцією списку листів, наприклад GetResponse ?
 • Чи є дизайн сучасним?
 • Чи існують області на фронтенд для людей, щоб швидко увійти зі своїми власними обліковими даними або через Facebook?

Які інші теми WordPress ніші, які ви можете вибрати?

Це трохи складно, щоб охопити майже кожну галузь та тематичну категорію в блозі, але ви завжди можете перейдіть на сторінку теми WPKube щоб побачити величезний список повідомлень у блогах, які окреслюють деякі з найкращих тем для всього, від весілля до музикантів. Нижче наведено кілька списків:

Висновок

Це для нашого досить широкого керівництва з вибору теми WordPress для вашого наступного сайту! Дайте нам знати в коментарях, якщо у вас є якісь питання щодо вибору теми WordPress.

Чи є інші критерії, які ви використовуєте при пошуку тем?

Вам потрібна безкоштовна або преміальна тема WordPress?
Чи налаштовані налаштування та легкі у використанні?
Чи відповідає тема?
Тема WordPress готова для SEO?
Як щодо соціальних медіа?
Чи є шрифти та кольори дуже настроюваними?
Як автором преміум-тема з підтримкою?
Чи працює тема WordPress на всіх браузерах?
Які люди говорять про тему?
Чи відповідає тема вашому бренду?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн