П'ять фантастичних особливостей плагіна Yoast SEO

  1. Функція 1 - редактор фрагментів
  2. Функція 2 - Додаткові параметри
  3. Особливість 3 - Соціальна інтеграція
  4. Функція 4 - XML ​​Sitemap
  5. Функція 5 - консоль пошуку / перенаправлення
  6. Безкоштовна версія проти Premium

Плагін Yoast SEO є безумовно найкращим пошуковою оптимізацією (SEO) плагін, доступний для WordPress. Він пропонує відмінні круглі послуги, щоб переконатися, що ваш сайт має надійну технічну та дружню основу для пошуку.

SEO є ключовою частиною будь-якої веб-збірки, оскільки гарантує, що ваш сайт оптимізований для Google, тому залучає трафік на ваші цільові сторінки. Yoast робить оптимізацію швидкою та легкою для вас, роблячи це без проблем. Це ідеальний плагін, який допоможе вам керувати та оптимізувати всю вашу критичну оптимізацію на сторінці.

Хоча плагін не є порівнянною заміною для всебічної технічної та позасторінкової стратегії SEO, ми використовуємо її на нашому власному сайті, оскільки це робить ці менші завдання SEO набагато більш керованими завдяки наступним п'яти фантастичним функціям.

Функція 1 - редактор фрагментів

Найбільш корисним інструментом, який відрізняє Yoast від своїх конкурентів, є проста у використанні функція редактора фрагментів. Цей зручний невеликий фрагмент відмінно підходить для перегляду того, як ваша сторінка виглядає на сторінках пошуку Google, і дозволяє швидко редагувати ці важливі поля метаданих.

При зміні назви сторінки та опису сторінки плагін Yoast дозволяє легко стежити за тим, чи вони занадто довгі або занадто короткі.

Коли справа доходить до вашої назви, найкраща практика полягає в тому, щоб ваше основне ключове слово супроводжувалося вашим брендом або назвою веб-сайту. Якщо ваша назва або назва веб-сайту досить коротка, ви можете також використовувати вторинне ключове слово. Щоб отримати максимальну віддачу від назви, переконайтеся, що ви не перевищуєте рекомендовану межу пікселів.

Хоча Google чітко заявив, що описи не є важливими для рейтингів пошукових систем, у Receptional ми рекомендуємо використовувати ваше основне ключове слово у вашому описі, якщо воно тече з відповідним вмістом. Незважаючи на те, що це не підвищить ваш рейтинг, це допоможе залучити користувачів до вивчення того, що ви можете запропонувати.

Ще одним чудовим привілеєм в редакторі фрагментів є можливість змінювати і оптимізувати ваш шлейф: частина штриха URL-адреси - все, що приходить після вашого доменного імені. Включення ключових слів у ваші URL-адреси допомагає надавати вашим рейтингам додатковий приріст і, що ще важливіше, спонукає потенційних користувачів.

Для шукачів це привабливо і, ймовірно, заохочує їх перевірити кулю, щоб побачити, наскільки це доречно, поки вони розглядають, де можна натиснути в результатах пошуку. Короткий, релевантний і легкий для зчитування кулі - це ключ, який допомагає спонукати шукачів у натисканні. Для шукачів це привабливо і, ймовірно, заохочує їх перевірити кулю, щоб побачити, наскільки це доречно, поки вони розглядають, де можна натиснути в результатах пошуку

Функція 2 - Додаткові параметри

Під час редагування сторінки або блогу ви можете отримати доступ до розділу розширених параметрів, натиснувши на вкладку значок шестерні: цей розділ надає параметри мета-роботів і канонічний URL. Мета роботи в основному використовуються на певних сторінках або посадах, які ви не бажаєте індексувати Google. Це корисний інструмент у співпраці з вашим файлом robots.txt, однак найкращою практикою є їх використання помірковано, тому використовуйте їх лише тоді, коли вам це дійсно потрібно.

Канонічні URL-адреси використовуються для роз'яснення пошуковим системам про те, що певні подібні URL-адреси насправді однакові, це допомагає покращити сигнали посилання та ранжування, групуючи вміст разом. Коли пошукові системи сканують ваш сайт, їм сподобається ідентифікувати унікальні URL-адреси, які слід розмістити в своєму індексі. Іноді, однак, сторінки можуть бути доступні через декілька URL-адрес, як правило, через систему фільтрації або сторінки, перелічені в декількох категоріях. Майте на увазі, що це може спричинити дублювання контенту, і якщо ваші проблеми з дублюванням стають серйозними, ви можете побачити зниження рейтингу.

Здебільшого ці налаштування вже встановлені в глобальному масштабі, тому вам не потрібно часто користуватися цією функцією. Проте це відмінне доповнення, оскільки воно дозволяє перевизначити загальні налаштування для певних повідомлень.

Особливість 3 - Соціальна інтеграція

Беручи до уваги зростання та усвідомлення важливості соціальних медіа в нашому повсякденному житті, важливо переконатися, що ваш вміст так само доступний на різних каналах соціальних медіа. Плагін Yoast SEO спрощує це завдання за допомогою простих у використанні послуг соціальної інтеграції, які він пропонує: Yoast дозволяє з'єднати канали соціальних медіа з вашим сайтом.

Це дає змогу додавати метадані Open Graph до вашого сайту, які використовують Facebook та інші основні канали соціальних медіа, коли ваші сторінки / публікації спільно використовуються. Відкритий графік, також відомий як Open Graph Protocol, дозволяє інтегрувати веб-сторінку на канал соціальних медіа, який миттєво з'єднується з вашими послідовниками.

Оптимізація метаданих Open Graph є важливою функцією, оскільки важливо, щоб спільний перегляд соціальних каналів виглядав привабливим для глядачів, допомагаючи вам отримувати ці важливі кліки. Хоча на скріншоті нижче показано сторінку Facebook, ви також можете налаштувати це для Twitter і Pinterest.

Хоча на скріншоті нижче показано сторінку Facebook, ви також можете налаштувати це для Twitter і Pinterest

Yoast також надає можливість під’єднуватися до облікового запису Google+.

Yoast також надає можливість під’єднуватися до облікового запису Google+

Пов'язуючи свій профіль Google+ із плагіном Yoast, він відображатиметься в результатах пошуку, коли хтось шукатиме вашу компанію. Це дає їм можливість побачити вашу адресу, номер телефону та години роботи, а також будь-які відгуки користувачів про вас. Якщо у вас є фотографії та карта, створена на вашому обліковому записі, користувачі також зможуть побачити всі деталі, які зроблять вас більш зручними для контакту. Якщо ваш веб-сайт пов’язаний з вашим обліковим записом Google+, це може допомогти заохотити людей натискати на ваш веб-сайт.

Якщо ваш веб-сайт пов’язаний з вашим обліковим записом Google+, це може допомогти заохотити людей натискати на ваш веб-сайт

Ще однією зручною функцією, що надається в рамках послуг соціальної інтеграції, є можливість перенавантажувати метадані за умовчанням Facebook і Twitter, які можна завантажити зі своїх сторінок / повідомлень. Хоча, як правило, ви залишите ці дані порожніми, Yoast дозволяє легко змінювати їх. Ви можете зробити це під час тестування різних зображень і націлювання на різні аудиторії.

Ви можете зробити це під час тестування різних зображень і націлювання на різні аудиторії

Функція 4 - XML ​​Sitemap

XML Sitemaps є одним з основних способів допомогти Google зрозуміти структуру вашого сайту, тому важливо мати карту сайту на місці. Yoast SEO бере стрес від генерації Sitemap себе завдяки своїй вбудованої функціональності XML Sitemap, що означає, що все, що вам потрібно зробити, це включити функцію і Yoast піклується про решту. Пам'ятайте, що, незважаючи на те, що Yoast здатний швидко створювати мапу сайту, важливо часто перевіряти карту сайту, щоб забезпечити включення ключових областей вашого сайту.

Система є універсальною, тому ви можете вносити зміни в налаштування, коли це необхідно. Налаштування дозволяють швидко змінювати кількість записів на сторінці, типи повідомлень, які ви хочете включити, виключити певні повідомлення та змінити таксономії, включені до вашої мапи сайту.

Ще однією зручною функцією є можливість переглядати мапу сайту під час роботи у вашому сайті. Перевага використання інтерактивного облікового запису інструментів для веб-майстрів полягає в тому, що ви можете переглядати свою мапу сайту кожного разу, коли вам потрібно, під час входу на ваш сайт.

Функція 5 - консоль пошуку / перенаправлення

Частиною чарівності Yoast SEO є те, як він пов'язує все, що потрібно разом, в одному місці. Йдеться про те, що крок вперед з можливістю легко інтегрувати вашу консоль пошуку в плагін. Роблячи це, ви можете стежити за кількістю 404 сторінок, які Google виявляє, що дозволяє швидко діяти для їх вирішення. Хоча немає можливості реалізувати перенаправлення через плагін, при використанні безкоштовної версії, наявність даних полегшує керування.

Якщо ви готові платити за преміум версію Yoast SEO, це додає функцію перенаправлення. Платні за рівень дозволяють створювати 301s, 302s і 410s. Хоча ви не можете робити масові перенаправлення, це відмінний інструмент для збереження зверху переадресацій, якщо ви хочете регулярно вкладати час.

Безкоштовна версія проти Premium

По-своєму безкоштовна версія плагіна Yoast SEO є прекрасним інструментом для реалізації цих основних практик SEO. Це часто оновлюється, тому це безпечний плагін для використання на вашому сайті, якщо ви виконуєте оновлення, як і коли вам це потрібно. Однак, якщо ви можете дозволити собі преміум-версію, то варто отримати не тільки кілька додаткових функцій, але й послуги підтримки, які приходять з нею. З премією Yoast SEO у вас буде прямий доступ до своєї команди підтримки.

Преміальна версія запускається на щорічній основі підписки, вартість якої змінюється залежно від кількості сайтів, на які ви бажаєте. Один сайт коштує 69 доларів США для оновлення з до 100 сайтів вартістю $ 799. Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації, переконайтеся, що ви перевіряєте веб-сайт Yoast, де ви можете прочитати список можливостей, перш ніж прийняти рішення.

Якщо ви зацікавлені в послугах веб-розробки, або ви думаєте, що вам потрібна допомога в оптимізації існуючого сайту, то налагодити зв'язок з нашою командою веб-розробників.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн