Плагін Yoast SEO: Посібник для початківців для Wordpress SEO

 1. Що таке Yoast SEO для WordPress?
 2. Встановлення Yoast SEO для WordPress
 3. Налаштування плагіна Yoast SEO для WordPress
 4. Крок 1 - Ознайомтеся з пунктами меню
 5. Крок 2 - Імпорт параметрів SEO з інших плагінів
 6. Крок 3 - Зв'яжіться з веб-майстрами на своєму сайті
 7. Крок 4. Оновіть назви та мета вашого сайту
 8. Крок 5 - Заповніть соціальний розділ
 9. Крок 6 - Налаштуйте XML-мапи сайту
 10. Крок 7 - Зробіть необхідні зміни у розділі Розширені
 11. Крок 8 - Редагування файлів robots.txt та .htaccess (лише у разі потреби)
 12. Використання плагіна Yoast SEO

За останнє десятиліття WordPress перетворився з простого блогівного додатка на потужну систему управління контентом. В даний час він використовується для живлення деяких з найбільших веб-сайтів у світі - в тому числі TechCrunch, The New Yorker і BBC America.

Однією з головних причин неймовірної популярності WordPress є можливість встановлення плагінів, які покращують його функціональність і зовнішній вигляд.

Створюючи блог або веб-сайт, абсолютно необхідно подумати про шляхи просування свого блогу і зробити його доступним для громадськості. Один із способів зробити це за допомогою SEO (Search Engine Optimization) - техніки для поліпшення органічної видимості пошукової системи. Щоб дізнатися більше про SEO і як він може допомогти вашому сайту, блогу або бізнесу, перейдіть до цього посібника від Moz.

У цьому посібнику я припускаю, що ви знайомі з основами On-Page (внутрішніх та технічних) пошукових оптимізацій. Хоча у SEO є багато компонентів, на щастя для нас, у нашому розпорядженні є тонна плагінів.

В даний час найпопулярнішим SEO плагіном для WordPress є Yoast SEO плагін - дуже потужний плагін, що покращує пошукову оптимізацію WordPress. Цей плагін може значно поліпшити рейтинг веб-сайту в пошукових системах і збільшити кількість відвідувачів, які досягають вашого веб-сайту.

Цей посібник для Yoast SEO для WordPress проведе вас через процес завантаження, встановлення та налаштування цього неймовірного плагіна. Давайте розпочнемо!

Зміст

Що таке Yoast SEO для WordPress?

Yoast SEO для WordPress була створена в 2010 році невеликою голландською компанією з розробки імені Yoast . Компанія була заснована Joost de Valk в 2006 році і в даний час працює майже 50 співробітників. Компанія відома в першу чергу своїм плагіном SEO, але вони також випустили плагіни eCommerce, модулі Drupal і плагіни Video SEO.

Yoast SEO для WordPress є найпопулярнішим WordPress SEO плагін доступний і в даний час використовується більше 4 мільйонів веб-сайтів. Це багатофункціональний плагін, який має всі необхідні інструменти для професійного SEO-спеціаліста для оптимізації веб-сайту WordPress.

Встановлення Yoast SEO для WordPress

Процес встановлення подібний до інших плагінів WordPress.

1. Увійдіть до розділу адміністрування вашої установки WordPress

2. Натисніть "Плагіни" в меню зліва

3. Натисніть "Add New" у підменю Plugins

4. У правій частині ви побачите вікно пошуку. Знайдіть "Yoast SEO", щоб знайти плагін

5. WordPress покаже вам плагіни, які відповідають умові пошуку. Першим результатом має стати “Yoast SEO”. Натисніть "Інсталювати зараз" у правій частині списку.

6. Ви отримаєте спливаюче повідомлення з проханням продовжити. Натисніть "ОК"

7. Після встановлення плагіна натисніть посилання "Активувати плагін". Вітаємо! Додаток встановлено.

Додаток встановлено

8. Параметри для Yoast SEO будуть перераховані в меню зліва, під "Налаштування".

Налаштування плагіна Yoast SEO для WordPress

Встановлення плагіна Yoast було дуже простим! Налаштування це інша справа. Оскільки це такий потужний плагін, доступні різні пункти меню та опції. Не будьте надто складною - параметри плагінів організовані дуже логічно, і як тільки ви дізнаєтеся про основні параметри конфігурації, ви швидко зросте, щоб стати зручнішим. Ось кілька початкових кроків, які ви повинні зробити при налаштуванні плагіна Yoast SEO.

Крок 1 - Ознайомтеся з пунктами меню

Нижче наведено короткий підсумок того, що представляє кожен пункт меню. Якщо ви не бачите всіх цих пунктів меню, можливо, потрібно ввімкнути розширені налаштування в Yoast. Ви можете зробити це, натиснувши на панель керування Yoast, натиснувши на вкладку Функції та перемкнувши перемикач Advanced Settings.

 • Інформаційна панель: цей розділ містить корисний вступний тур і дозволяє встановити деякі основні опції, включаючи посилання на інструменти для веб-майстрів, налаштування безпеки та відстеження. Можна також скинути плагін до налаштувань за умовчанням на цій сторінці.
 • Назви та мета: Ви можете встановити основні параметри та налаштувати назви та мета-теги з цього розташування.
 • Соціальний: у цьому розділі ви можете пов’язати свій веб-сайт із профілями соціальних мереж, увімкнути метадані відкритого графіка, увімкнути метадані Google+, картки Twitter і багато іншого.
 • Мапи XML-сайтів: XML-мапи сайту створюються, щоб допомогти пошуковим системам правильно індексувати ваш вміст. Тут знаходяться всі опції, які стосуються ваших мапи сайту.
 • Додатково: Цей розділ містить параметри, що стосуються сухарів, параметрів постійної посилання та вашого каналу RSS. Ці параметри корисні для просунутих користувачів, і багато людей не змінюють їх.
 • Інструменти: це ще один розширений розділ, який містить об'ємний редактор (для зміни мета-тегів для багатьох повідомлень одночасно), інструмент імпорту / експорту та редактор файлів (для редагування файлів .htaccess і robots.txt).
 • Консоль пошуку: якщо ваш веб-сайт пов’язаний із пошуковою консоллю Google, тут ви можете прочитати будь-які помилки сканування або інші помилки на веб-сайті.
 • Перейти Premium: Ви можете дізнатися більше про особливості преміум Yoast SEO плагін тут.

Крок 2 - Імпорт параметрів SEO з інших плагінів

Якщо раніше інстальовано інший плагін SEO, ви можете імпортувати ці дані до модуля Yoast. На щастя, Yoast зробив цей процес простим! Він може імпортувати дані плагіна з багатьох інших плагінів SEO, включаючи SEO рамки WooThemes, все-в-одному SEO і HeadSpace2.

1. Перейдіть до розділу Інструменти меню Yoast

2. Виберіть Імпорт та експорт

3. Виберіть параметри, які потрібно імпортувати, і натисніть кнопку Пуск

Виберіть параметри, які потрібно імпортувати, і натисніть кнопку Пуск

Крок 3 - Зв'яжіться з веб-майстрами на своєму сайті

Наступним кроком буде посилання на будь-які інструменти для веб-майстрів, які ви використовуєте з вашим веб-сайтом. Інструменти для веб-майстрів дають вам більше уявлення про те, наскільки добре ваш веб-сайт працює в пошукових системах. Вони також надають вам інформацію про відвідувачів вашого веб-сайту та повідомляють про будь-які проблеми з веб-сайтом. Найпопулярнішими інструментами для веб-майстрів є Консоль пошуку Google , Інструменти для веб-майстрів Bing , і Інструменти для веб-майстрів Яндекс . Інтеграція інструментів для веб-майстрів спрощується завдяки Yoast SEO!

1. Відвідайте інструменти для веб-майстрів, які ви зацікавлені в створенні та додаванні свого веб-сайту.

2. Після додавання веб-сайту ви отримаєте код для додавання до веб-сайту, який підтверджує, що сайт є вашим. Скопіюйте цей код.

3. Перейдіть у свій блог і перейдіть до панелі інструментів Yoast SEO

Перейдіть у свій блог і перейдіть до панелі інструментів Yoast SEO

4. Додайте код у відповідне поле та натисніть "Зберегти зміни"

Додайте код у відповідне поле та натисніть Зберегти зміни

5. Поверніться на веб-сайт інструментів для веб-майстрів та підтвердьте, що ваш веб-сайт пов'язаний з вашим обліковим записом

Поверніться на веб-сайт інструментів для веб-майстрів та підтвердьте, що ваш веб-сайт пов'язаний з вашим обліковим записом

Крок 4. Оновіть назви та мета вашого сайту

Один з кращих способів оптимізації вашого веб-сайту - забезпечити, щоб ваші сторінки мали відповідні назви та теги, корисні як для пошукових систем, так і для користувачів. Плагін Yoast SEO робить це завдання простим! Натисніть на посилання Titles & Metas на меню Yoast SEO, щоб розпочати роботу.

На вкладці Загальні можна визначити, який роздільник ви використовуєте для назв сторінок. Це значною мірою естетичне, але деякі люди вважають, що певні символи більш привабливі для користувачів, які переглядають результати пошуку. "Сили переписати заголовки" полягає в тому, щоб виправити будь-який шаблон, який має свою власну функціональність назви SEO, що перешкоджає плагіну Yoast SEO.

Вкладка домашньої сторінки дозволить вам швидко налаштувати назви та мета на головній сторінці вашого веб-сайту. Зручний, якщо ви хочете швидко змінити назву цільової сторінки сайту.

Зручний, якщо ви хочете швидко змінити назву цільової сторінки сайту

Примітка. Усі сторінки можуть бути оптимізовані для кожної сторінки - і я покажу вам, як це зробити пізніше в цьому посібнику.

Вкладка " Типи повідомлень" , де плагін Yoast SEO дійсно починає показувати вам, наскільки потужним він є! Можна використовувати шаблони, що визначають теги назв і мета опису на кожній сторінці. Ці шаблони дуже зручні, тому що вони дозволяють легко створювати дружні заголовок і теги для всього сайту.

Плагін Yoast SEO визначає кількість елементів шаблону, які можна використовувати, включаючи %% title %%, %% page %%, %% sep %% і %% sitename %%. Ви можете прочитати Повний перелік змінних Yoast SEO тут . Ви можете додати та видалити ці елементи, щоб створити неймовірні назви для кожної сторінки. Також можна змінити інші параметри, включаючи мета-роботи, що дозволяє приховати певні сторінки з пошукових систем.

Примітка: Якщо ви бажаєте, щоб ваші повідомлення та сторінки були проіндексовані пошуковими системами, я не рекомендую перевіряти тег noindex.

Сторінки таксономії та архівів дозволяють змінити назви та мета опис подібним чином.

Примітка: Будьте обережні у тому, що ви маєте noindex, так як якщо ви не вказуєте певні таксономії, вони не з'являться в результатах пошуку. Тим не менш, ми використовували noindex в тегах і категоріях, щоб запобігти дублюванню проблем із вмістом.

Крок 5 - Заповніть соціальний розділ

Хоча пошукові системи не беруть до уваги соціальний обмін / діяльність, коли йдеться про пошукові рейтинги, асоціювання вашого веб-сайту з соціальними профілями є важливим для цілей обміну.

У цей розділ додайте облікові записи соціальних медіа, пов’язані з вашим веб-сайтом. Плагін Yoast SEO додасть деяку інформацію на ваш сайт, який інформує пошукові системи про ваші відносини з цими обліковими записами. Можна також додати інформацію, яка допомагає веб-сайтам соціальних мереж використовувати відповідну інформацію, коли хтось посилається на ваш веб-сайт. Наприклад, на вкладці Facebook можна додати метадані Open Graph - розповісти Facebook, яке зображення, назву та опис використовувати, коли хтось поділяє ваш сайт з Facebook.

Крок 6 - Налаштуйте XML-мапи сайту

XML sitemaps надають пошуковикам інформацію про сторінки на вашому веб-сайті, включаючи їхні URL-адреси. Плагін Yoast SEO дає вам великий контроль над вашими картами сайтів. Вона дозволяє змінювати сторінки, включені в карту сайту, змінювати кількість записів на кожному сайті і багато іншого.

Крок 7 - Зробіть необхідні зміни у розділі Розширені

Розширений розділ Yoast SEO дозволяє змінювати спосіб, у якому представлені сухарі, постійне посилання та ваш RSS-канал. Редагування цих опцій є абсолютно необов'язковим, але деякі з цих можливостей можуть бути корисними!

Увімкнення сухарей додає посилання на верх кожної сторінки, що представляє шлях до сторінки (наприклад: Назва сайту> Блог> Заголовок допису). Він також може додавати кроки до сторінок результатів пошуку в пошукових системах, що дає читачеві трохи більше інформації про структуру вашого сайту.

Постійне посилання розділ дозволяє змінювати структуру ваших URL-адрес і зробити їх дружньою пошукової системи.

Розділ RSS-каналу дозволяє налаштовувати канали, додаючи розділи тексту до та після кожного запису каналу. Це корисно, якщо ви хочете, щоб треті сторони не використовували ваш вміст без атрибуції. Можна вставити змінні, які забезпечують постійну посилання на вашу сторінку.

Крок 8 - Редагування файлів robots.txt та .htaccess (лише у разі потреби)

Цей розділ досить просунутий, і до нього слід звертатися з обережністю.

Масовий редактор: цей параметр дозволяє об'ємно редагувати мета-заголовки та описи декількох сторінок.

Редактор файлів: дає можливість файлів robots.txt і .htaccess.

Robots.txt - файл, який використовується для блокування або дозволу певним пошуковим системам перегляду та індексування певних сторінок веб-сайтів. Це перші файли пошукових систем, які відвідують при спробі сканування сайту. Рекомендую не переплутати файл robots.txt, якщо ви не впевнені, що робите. Щоб дізнатися більше про файл robots.txt, перевірте наш гід .

.htaccess - конфігураційний файл, який використовується в основному для перенаправлення по всьому сайту, наприклад, HTTP до HTTPS. Докладніше про це тут .

Імпорт та експорт: можливість імпортувати та експортувати параметри SEO

Використання плагіна Yoast SEO

Нарешті, ви зробили це через розділ налаштування! Не хвилюйтеся про те, що всі параметри конфігурації негайно завершені, ви завжди зможете повернутися пізніше і зробити ще кілька налаштувань.

Yoast SEO робить деякі суттєві зміни у способі написання та переліку повідомлень. По-перше, ви помітите, що розділ "Повідомлення"> "Усі публікації" буде виглядати по-різному:

По-перше, ви помітите, що розділ Повідомлення> Усі публікації буде виглядати по-різному:

Є нові стовпці для "SEO Title", Meta Description, "Focus Keyword" та "Meta Keywords" (якщо ви увімкнули цю опцію). Сіра точка в стовпці SEO стане зеленою, коли ви правильно оптимізували кожну публікацію. Якщо він червоний, це означає, що сторінка має значні проблеми з SEO, і якщо вона помаранчева / жовта, це означає, що є місце для вдосконалення.

Редагувати та додавати нові посади також буде додано новий розділ під назвою "Yoast SEO". Цей новий розділ має п'ять основних компонентів:

Загальне: Тут ви можете додати ключове слово фокусу (ключове слово, яке ви бажаєте класифікувати), назву сторінки та її опис. Після додавання ключового слова focus, Yoast розповість, наскільки сильна ваша стаття, заголовок сторінки, URL-адреса сторінки та мета-опис.

Після додавання ключового слова focus, Yoast розповість, наскільки сильна ваша стаття, заголовок сторінки, URL-адреса сторінки та мета-опис

Аналіз сторінки: після додавання ключового слова та збереження статті ця вкладка надасть інформацію про те, наскільки оптимізована сторінка. Він буде дивитися на багато аспектів, включаючи щільність ключових слів, довжину змісту, кількість вихідних посилань, оптимізацію назви сторінки та багато іншого. Вона в основному проведе вас через кроки, необхідні для правильної оптимізації сторінки!

Вона в основному проведе вас через кроки, необхідні для правильної оптимізації сторінки

Додатково: Цей розділ дозволяє змінити статус індексу / нондексу сторінки, параметри мета-роботів і канонічну URL-адресу. Ви повинні залишити ці налаштування за умовчанням для більшості публікацій. За промовчанням всі публікації та сторінки встановлюються для індексування та дотримання, що означає, що пошукові системи можуть індексувати та показувати сторінку в результатах пошуку, а також переходити за посиланнями на вашій сторінці.

Noindex - запобігає індексації пошуковими системами цієї сторінки

Nofollow - повідомляє двигунам не пропускати "сік зв'язку" через посилання на цій конкретній сторінці

Nofollow - повідомляє двигунам не пропускати сік зв'язку через посилання на цій конкретній сторінці

Соціальний розділ : соціальний розділ дозволяє вам редагувати те, як сторінка відображається на Facebook і Twitter, коли користувачі поділяють її.

Соціальний розділ : соціальний розділ дозволяє вам редагувати те, як сторінка відображається на Facebook і Twitter, коли користувачі поділяють її

Зчитуваність: Цей розділ показує оцінку читабельності посади і дає рекомендації щодо того, як слід покращити її.

Зчитуваність: Цей розділ показує оцінку читабельності посади і дає рекомендації щодо того, як слід покращити її

Як ви можете бачити - плагін Yoast SEO робить SEO легким! Перевірте, чи кожна сторінка, на яку ви пишете, має хорошу оптимізацію пошукової системи, перш ніж її опублікувати, і ви маєте потужну функціональність під рукою. Якщо у вас є які-небудь питання про плагін Yoast SEO для WordPress, залиште коментар або зверніться по електронній пошті!

Що таке Yoast SEO для WordPress?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн