Посібник для початківців по SEO для Dropshipping бізнесу

 1. SEO для початківців
 2. Керівництво SEO: Ключові поняття
 3. SEO керівні принципи для ключових слів
 4. Як SEO з використанням внутрішніх посилань
 5. SEO Керівництво для зворотних посилань
 6. Як SEO краще використовувати зовнішні посилання
 7. Канонічні посилання: SEO Керівництво для початківців
 8. Створіть Sitemap для вашої стратегії Dropshipping SEO
 9. SEO Керівництво для схеми
 10. Як SEO: Поради та хитрості
 11. Поліпшення SEO рейтингу з унікальними зображеннями
 12. Оптимізуйте назви зображень
 13. Станьте Майстром описів продуктів
 14. Відображення специфікацій продукту
 15. Посібник для початківців по SEO: що не потрібно робити
 16. SEO для початківців: Висновок
 17. Хочете дізнатися більше?
 18. Адам Рімер

Як власник магазину dropshipping, одна річ, яку ви повинні знати, перш ніж будувати ваш сайт, як використовувати пошукову оптимізацію ( SEO ) для вашого бізнесу. Dropshipping сайти мають унікальний набір перешкод SEO для подолання, на відміну від магазинів, які зберігають власний інвентар, тому важливо, щоб ви знали, як використовувати SEO. Цей посібник для початківців SEO призначений для людей, які є новими для цієї концепції. Вона також пристосована до тих, хто працює в дропшиппінг-бізнесі або у яких є магазини, що базуються на даних. Що сказав, будь хто шукаючий щоб отримати схвалюють на SEO для початківців отримає неоціненну пораду для збільшення кількості органічного трафіку, який отримує їх магазин або веб-сторінка. Зовсім нова для цієї концепції? Не хвилюйтеся! Тут ви дізнаєтеся, як SEO, не потребуючи додаткових фонових знань.

Перша важлива річ, яку слід зазначити, перш ніж ви дізнаєтеся, як використовувати SEO для вашого бізнесу є те, що є багато частин для головоломки, що має значення. Сам Google стає набагато складнішим у своєму аналізі якісного вмісту, тому важливо розуміти різні характеристики, які використовують алгоритми для ранжування вашого вмісту. Іншими словами, SEO не так просто, як заповнити вміст якомога більше оптимізованих ключових слів. Це також стосується створення якісного письма, який додає знання і надає інформацію таким чином, що корисно вашим читачам. Це керівництво SEO структуровано на дві основні частини. У першому розділі ми будемо охоплювати ключові поняття про SEO, і тоді ми будемо заглиблюватися в деякі практичні керівні принципи SEO, які ви повинні дотримуватися, щоб досягти успіху.

SEO для початківців

Отже, спочатку давайте обговоримо основи того, що насправді є SEO. Зрештою, це стаття про SEO для початківців, і ми сказали, що вам не потрібно ніяких фонових знань, щоб отримати щось від читання цієї посади. SEO означає пошукову оптимізацію, і в найпростіших термінах, результат хорошого SEO є вищим рейтингом, коли людина вводить пов'язані ключові слова в пошукову систему. Мета полягає в тому, щоб збільшити органічний трафік на ваш сайт, тобто трафік, який ви придбаєте без використання платної реклами. Це дивовижна стратегія для отримання видимості для вашого бренду і в кінцевому підсумку збільшення продажів без необхідності покладатися так сильно на вилучення грошей на великий маркетинговий бюджет.

SEO фактично використовується для кількох різних типів пошуку контенту, включаючи фото, відео, новини та навіть наукові статті. З електронної комерції dropshipping на підйомі, як все більш популярною бізнес-моделлю, знаючи, як правильно використовувати SEO може бути вирішальним елементом себе окремо від конкуренції.

SEO складається з багатьох різних взаємопов'язаних практик, і вона працює найкраще, коли ви обліковуєте всі з них. Одним з основних аспектів SEO є включення ретельно вивчені ключові слова у ваш вміст. Це може бути спокусливим, щоб кинути ці ключові слова в пост, наскільки це можливо, але SEO практики насправді про досягнення найкращого балансу між кількома іншими факторами, включаючи такі речі, як оригінальність, якість написання, внутрішні посилання, структура сайту, соціальний доказ , і більше. Ще однією важливою частиною знання, як ефективно використовувати SEO, є ретельне розчісування вашого сайту на наявність будь-яких помилок або проблем, які можуть утримувати його від кращого рейтингу Google. Сайти подібні Кричала жаба може допомогти визначити такі фактори проблеми, як повільне час завантаження та зручність мобільного зв'язку до структури URL та форматування вмісту.

Оскільки ви знайомі з різними концепціями та факторами, які є ключовими для SEO, ви швидко зрозумієте важливість оптимізації сторінки продукту за допомогою ключових слів, посилань тощо. Це може бути спокусливим, щоб ввести частину контенту з якомога більшою кількістю ключових слів, або надати його тоннам внутрішніх посилань. Однак будьте обережні. Перш за все, ви хочете переконатися, що вміст залишається природним, зручним для читання та іншим зручним для користувача. Це один з найважливіших елементів розуміння того, як використовувати SEO на користь вашого бізнесу.

Також зверніть увагу, що навчання, як використовувати SEO для вашого бізнесу не те, що ви можете зробити протягом ночі. Це набір стратегій, які працюють краще, коли ви приймаєте довгостроковий підхід і прагнете досліджувати і залишатися в курсі різних елементів практикуючих SEO, оскільки вони постійно змінюються, оскільки Інтернет стає більш складним у своїх аналітичних можливостях.

З цим основним розумінням SEO і що йде в рейтингах, які створює Google, давайте розглянемо більш детально деякі з ключових понять, пов'язаних з SEO, які йдуть в успішне підвищення рейтингу і органічного трафіку. Ця інформація послужить основою для вашого знання, як використовувати SEO найбільш ефективно.

Керівництво SEO: Ключові поняття

Перш ніж ми перейдемо до дієвих способів підвищити свій рейтинг SEO, нам потрібно буде охопити кілька ключових понять, так як жоден SEO керівництво не було б повним без них, особливо не один призначений для пояснення SEO для початківців!

SEO керівні принципи для ключових слів

Тривалість вмісту на кожній сторінці вашого веб-сайту відіграє важливу роль у рейтингах SEO. Чим більше слів увімкнено на своїй тематичній сторінці, тим простіше зрозуміти, на чому йде ваша сторінка. Насправді, це одна з найбільш фундаментальні і широко відомі аспекти розуміння того, як SEO .

Перший аспект використання ключових слів у вашому веб-тексті включає їх у оптимальному співвідношенні з кількістю тексту в цілому. Ось чому, як частина цього керівництва SEO, ми рекомендуємо вам включити принаймні 350 до 500 слів на сторінці. Пам'ятайте, що вміст має бути корисним для користувача, щоб вони мали корисний досвід при відвідуванні вашого магазину. Тому сам зміст також має виглядати природним. Це один з найважливіших кроків у навчанні, як правильно використовувати SEO. З самого тексту можна починати оптимізувати за допомогою ключових слів, посилань та інших стратегій, щоб поліпшити свій рейтинг.

Оскільки ви хочете, щоб текст виглядав природним і корисним для тих, хто відвідує ваш сайт, заповнення вмісту в нижній частині сторінки або його приховування в меню чи іншому полі, що розширюється, може призвести до покарання сайту. Натомість намагайтеся бути уважними щодо вмісту, який ви включаєте до свого веб-сайту. Наприклад, якщо ви бажаєте включити більше вмісту на сторінку категорій, спробуйте додати вміст у вигляді вступу до привітальних відвідувачів. Якщо це сторінка продукту, з іншого боку, ви можете детально додати вміст, що описує кожен продукт.

Наступні питання допоможуть отримати соки, якщо ви не впевнені, що сказати. Що це? Для кого це? Де його можна використовувати? Коли найкращий час його використовувати? Чому ваші клієнти повинні його використовувати? Як його використовувати? Не забудьте описати конкурентні переваги вашого продукту.

Тепер давайте поговоримо про назви та теги. Тег H1 схожий на назву книги. Оскільки пошукові системи читають його, це одна з перших речей, яка описує те, що відвідувач знайде на вашій веб-сторінці. Якщо це сторінка продукту, то тегом H1 буде назва продукту. Якщо це категорія, це буде назва категорії. Спробуйте скористатися модифікаторами, як-от "Найкраще", "Наверх" і "Купити". Ось список модифікаторів можна використовувати для початку роботи.

Багато чого, як імена зображень і alt теги, обидва з яких ми будемо обговорювати пізніше, не перестарайтеся з ключовими словами у ваших тегах H1. Google може вважати це спамом. Можливо, ви навіть отримаєте завищене оптимізаційне покарання, якщо ви це зробите. Зверніть увагу на повторення "синіх капелюхів" у поганому прикладі нижче. Це зображення "набивання ключових слів".

Хороший тег H1:

<h1> Сині шапки </h1>

Поганий тег H1:

<h1> Наші маленькі веселі сині капелюхи продаються. Купити сині капелюхи зі свого магазину Blue Hats сьогодні </h1>

У Dropshipping SEO, теги заголовків важливі. Коли хтось використовує пошукову систему, тег заголовка відображається в результатах пошуку. Згідно з Moz , тег заголовка має бути не більше 55 символів. Крім того, вона повинна бути релевантною для пошукових термінів, на яких ви хочете потрапити, а для того, щоб заохотити когось натиснути на неї.

Тег заголовка також те, що відображається на вкладці Закладки, коли людина закладки даної сторінки, а також коли вони використовують кнопки браузера у верхньому лівому куті екрану, як вони рухаються вперед і назад. Крім того, тег заголовка те, що з'являється в історії браузера людини, а також. З такою кількістю застосувань, тому дуже важливо, щоб ви зробили тег заголовка описовим, коротким і зручним для користувача.

Ще однією важливою концепцією SEO є Мета опис . Під час використання пошукової системи мета-описи відображаються безпосередньо під тегом заголовка. Тримайте їх від 120 до 155 символів. Вони повинні бути релевантними і описати те, що людина знайде на сторінці, якщо вони натиснули. Якщо ви притягуєте цей аспект керівництва початківців до SEO, ви дійсно виділитеся з натовпу.

Коли справа доходить до Dropshipping SEO зокрема, переконайтеся, що ваші описи теги заохочують кліки. Дайте людині підстави хотіти натиснути на ваш сайт, повідомивши їм, що вони знайдуть через ваш мета-опис. Ви можете зробити це, включивши інформацію про велику ціну, інструкцію з довідки чи список привертаючих увагу в описі мета. Прочитайте теги заголовків і мета-описи сторінок з високим рейтингом для натхнення та прикладів. Як ви можете написати щось, що переважає їх?

Як ви можете написати щось, що переважає їх

Як SEO з використанням внутрішніх посилань

Іншим важливим аспектом розуміння того, як використовувати SEO є посилання. Внутрішні посилання - це посилання на одну сторінку вашого сайту на іншу. Вони різко відрізняються від зворотних і зовнішніх посилань. Внутрішні посилання завжди повинні мати тег html, "робити наступним чином". Таким чином, ви подаєте сигнали для сканерів веб-сторінки пошукової системи, щоб перейти на сторінку, на яку він посилається, який надає можливість розподіляти владу з цієї сторінки на іншу. Іншими словами, ви можете використовувати внутрішні посилання, щоб сказати пошуковим системам, які сторінки будуть ранжувати. Звичайно, вони також допомагають клієнтам виявляти інші сторінки вашого веб-сайту.

В Dropshipping SEO, внутрішні посилання вказують на пошукові системи, які сторінки ви хочете мати ранг для конкретних ключових слів. Крім того, вони допомагають класифікувати ваш сайт для пошукових систем і підвищують домену влади. Якщо у вас є дійсно хороший блог або інфографічна сторінка, яка має багато високих повноважень, якість зворотних посилань, додавання пов'язаних внутрішніх посилань до описового ключового слова може допомогти сторінці, на яку ви пов'язуєте рейтинг, краще.

Що на увазі, чим більше внутрішніх посилань на сторінці, тим менше повноважень кожен може пройти. Якщо у вас є дві внутрішні посилання, наприклад, вони передають 50% повноважень. Три - 33,3%. Ви також повинні включити навігацію, посилання на категорії та ін. Розміщення посилання також може нести певну вагу. Якщо у вас є три внутрішні посилання, а одна висока у вашому вмісті, а дві інші нижче, то вища може отримати 60% повноважень, а два нижчі можуть отримати по 20%. Ось керівництво по будівництву хорошого внутрішня зв'язує структура .

Як ви можете бачити, внутрішні посилання надзвичайно важливі для SEO. Додайте їх, коли вони є релевантними і пов'язаними, і переконайтеся, що не перестарайтеся. Таким чином, ви отримаєте правильний баланс для підвищення рейтингу, не роблячи вміст неприродним.

SEO Керівництво для зворотних посилань

При вивченні того, як SEO, зворотні посилання відіграють важливу роль у залученні трафіку назад на ваш сайт. Це тому, що зворотні посилання є посиланнями, які вказують на інший веб-сайт до вашого. У поєднанні з вмістом на вашому сайті, вони є найважливішим засобом, за допомогою якого ви можете отримати веб-сайт для високого рангу в пошукових системах. Пошукові системи вживають крайні заходи, щоб забезпечити органічні зворотні посилання на веб-сайті. Не купуйте зворотні посилання, щоб збільшити авторитет вашого домену, тому що ваш сайт буде покараний.

Ось головний жаргон, який потрібно знати щодо зворотних посилань:

 • Виконайте наступні дії: Вони передають повноваження і допомагають покращити ваш сайт.
 • Не слідуйте: ці посилання на вас, але вони не передають повноваження, тому вони не допоможуть вашому сайту. Вони містять rel = ”nofollow” десь у тезі <a href=” “>. Вам потрібна натуральна суміш, а не сліди.
 • Ключове слово багате ( якірний текст ): Це посилання на окремі фрази або ключові слова (якорі).
 • Природні: природні посилання будуть базуватись на назві вашої компанії, назви чи варіанту URL або бренду.
 • Неприродні: неприродні посилання - це під час підключення параметрів відстеження, посилання на спонсоровані публікації або будь-що, що не відбувалося б, природно, як посилання на сторінку категорій на сайті електронної комерції, наприклад, посилання на партнерську мережу.

Наявність занадто великої кількості ключових слів, багатих або неприродних зворотних посилань, може призвести до штрафів. Не створюйте надто багато з них. Зробіть його менше 20%, можливо навіть 10% загального профілю посилання.

Як SEO краще використовувати зовнішні посилання

Іншою важливою частиною цього посібника для початківців у SEO є розуміння того, як зовнішні зв'язки грають у рівняння. При натисканні на зовнішні посилання відвідувач відвідує інші сайти, ніж ваш. Якщо ви є власником магазину електронної комерції, включіть у нього лише зовнішні посилання. Добрі причини додати зовнішнє посилання до повідомлення в блозі, включаючи, коли ви посилаєтеся на сайт або вказуєте щось належне вашій аудиторії.

Перш ніж додати будь-яке зовнішнє посилання, спочатку прочитайте вказівки Google наслідувати проти а потім запитайте себе:

 • Чи буде посилання на цей сайт корисним моєму читачеві?
 • Сторінка, на яку я пов'язуюся, буде довгий час, або цей сайт може перейти?
 • Чи є інший вміст на сайті, який може бути нерелевантним чи не добре для моїх читачів?

Якщо ви сказали "так" на перших двох і не на третій, це, напевно, хороший сайт для посилання.

Тим часом, причина, з якої ви не хочете розміщувати зовнішні посилання на сторінці покупок, полягає в тому, що вона виведе людину з цієї сторінки, якщо вони вирішать слідувати за нею. Це може відволікати їх від здійснення покупки.

Канонічні посилання: SEO Керівництво для початківців

Далі на цьому керівництві по SEO для початківців є канонічні посилання. Канонічні посилання - це посилання, які повідомляють пошуковим системам, яка сторінка є індексом у результатах пошуку. Припустімо, що на вашому сайті є три сторінки, які містять однаковий продукт, вміст і зображення. Ви могли б використовувати канонічне посилання, щоб вказати, який правильний індекс. Зверніть увагу, що ви не хочете, щоб всі три конкурували один з одним за простір, і ви не хочете дублювати проблеми з вмістом, як ми обговорювали раніше в цьому посібнику з SEO. Якщо ви використовуєте розділений тестовий експеримент, щоб визначити, наскільки успішними є деякі з сторінок вашого магазину, ви також можете скористатися канонічними посиланнями.

Створіть Sitemap для вашої стратегії Dropshipping SEO

Істотним керівництвом для початківців SEO є навчання використання SEO для створення sitemap для вашого веб-сайту. Карта сайту - це, по суті, лише список всіх сторінок вашого веб-сайту, про які Google повинен знати. Вони розбиті на сторінки найвищого рівня на вашому сайті та включають категорії, підкатегорії та сторінки продуктів. Можна створювати мапи сайту кількома способами за допомогою посилань і каналів XML, серед інших простих методів. Переконайтеся, що ви не маєте перенаправлення 404 або 301 і сторінки на вашій карті сайту.

Як Paginated Pages може збільшити ваш рейтинг

Іншим важливим аспектом розуміння того, як використовувати SEO, є розбивка сторінок. Розбиття сторінок стосується серії сторінок вашого веб-сайту. Подумайте про сторінку категорії продуктів, яка містить сторінки 2, 3, 4, 5 тощо. Раніше ви повинні були б використовувати канонічну посилання на сторінку, на якій були всі ваші продукти, але тепер Google розробив відповідь rel далі. Увімкнувши це в серійні сторінки, ви можете провести його через серію без необхідності турбуватися про те, що Google покарає вас за дубльований вміст, як згадувалося раніше в цьому посібнику для початківців по SEO.

SEO Керівництво для схеми

Наступні слова на Schema є неоціненним аспектом розуміння SEO для початківців. Schema.org є ресурсом, об'єднаним усіма основними пошуковими системами. Він надає вам код і фрагменти, щоб повідомити пошуковим системам специфіку вашої сторінки. Наприклад, код використовується для показу, що на сторінці є відео.

Зокрема, додавши розмітку схеми на свої сторінки (це набагато простіше, ніж ви думаєте, не дозволяйте їм переповнювати вас), ви можете допомогти великим пошуковим системам дізнатися, про що йде сторінка. Крім того, він показує, що кінцевий користувач знайде на вашій сторінці. Далі ви надаєте їм нові можливості для відображення в результатах пошуку (відеозображення поруч з результатом), а також додатково визначають досвід користувача. Схема є важливим і часто не береться до уваги аспектом SEO, який може допомогти вам отримати перевагу як потік даних і Dropshipping сайту.

Перш ніж переходити до діючих порад і трюків, які ви можете використовувати для підвищення рейтингу та органічного трафіку для SEO, ви, напевно, бачили термін "подача даних", згаданий кілька разів на цій посаді. Особливо, якщо ви є дропшиппінгом, цілком імовірно, що ви малюєте багато інформації про ваші продукти від описів до фотографій до основних даних продукту з існуючого каналу даних продукту. Потік даних - це файл інформації, доступний вашому постачальнику, оскільки він доступний для використання торговцями, оскільки вони імпортують товари до своїх магазинів. Без сумніву, канали даних є надзвичайно корисними для власників магазинів електронної комерції, особливо, коли продукти завантажуються. Зауважте, що важливо не копіювати вставку вмісту каналу даних у ваш магазин, не змінюючи його взагалі, оскільки це буде розглядатися як дубльований вміст, але більше про це далі.

Як SEO: Поради та хитрості

Тепер, коли ми розглянули ключові поняття, пов'язані з знанням, як ефективно використовувати SEO, друга частина цього посібника для SEO для початківців наповнена дієвими порадами та трюками, які ви можете використовувати для успішного застосування всієї вищезазначеної інформації.

Посібник для початківців SEO не буде повним, не підкреслюючи важливість уникнення дублювання вмісту, де це можливо. Дубльований вміст позначає, коли два веб-сайти мають однаковий вміст (а в важких випадках - той самий точний код).

Оскільки dropshippers зазвичай не проводять інвентаризацію, вони значною мірою покладаються на канали даних, надані іншими магазинами, складами, і виробників . Ці канали - це канали XML і електронні таблиці, які постачають продукт і запаси до своїх магазинів.

Оскільки вміст, зображення, опис і все інше в каналі надходить на кожен сайт, який використовує його, вміст не є "унікальним". Оскільки вони не є унікальними, веб-сайти, створені з ними, мають проблеми, які іноді називають " дубльований вміст .

Тому, пошукові системи Важко знати, який з них вище за інших. Сайти даних канали рідко досягають хорошого рейтингу SEO, якщо вони використовують канал надані (дублювати) зміст. Ось чому також важливо слідувати нашим керівництвом для початківців SEO, використовуючи наведені нижче додаткові поради для того, щоб компенсувати будь-яке використання цієї інформації про інформацію у вашому рейтингу.

З чого почати, щоб зробити ваш сайт унікальним для інших магазинів, які використовують однакові канали.

Поліпшення SEO рейтингу з унікальними зображеннями

Одна з тем створення унікального контенту, наступний рада для підвищення рейтингу на цьому керівництві SEO включає фотографування оригінального продукту . Хоча це може зайняти трохи додаткової роботи на початку, це дійсно допоможе вам поліпшити ваш рейтинг Dropshipping SEO. Ви зможете відрізнити свою продукцію від інших торговців, які продають ті ж самі елементи, що й у вас (можливо навіть у тих самих постачальників), уникаючи дублювання вмісту.

Якщо, з якоїсь причини, ви не можете зробити власні фотографії, завантажте зображення продукту з каналу даних. Далі перейменуйте їх так, щоб вони описували продукт у зображенні та завантажували їх у вашу базу даних і сервер.

Майте на увазі, що спосіб назви зображень важливий. Якщо ви продаєте середні та великі сині капелюхи, ви не хочете плутати пошукові системи, якщо вони обидва називаються блакитними капелюхами на вашому сайті електронної комерції. Назвіть зображення середньо-синій-hat.jpg і великий-синій-hat.jpg буде більше дружній пошуковій системі. Навіть якщо це здається незначним, це є важливим кроком у керівництві нашого початківця по SEO, тому переконайтеся, що ви не забудете!

На тему зображень, наступний діючий крок у цьому посібнику для початківців SEO полягає в тому, щоб зробити ваш альт тег відображає ім'я зображення. Це одна з речей, яку багато пошукових систем використовують для того, щоб визначитися, що таке зображення, і коли показувати його пошуковій системі. Він відображається тут:

<img src = ”image_url” alt = ”insert_alt_tag_here”>

Оптимізуйте назви зображень

Іншим ключем до вивчення способу успішного використання SEO є додавання назв зображень і підписів. Вони повинні бути подібними або точно такими ж, як ім'я зображення та тег alt, якщо ви вирішите їх використовувати. Атрибут title повинен бути включений у розділ title = "вставити заголовок тут" HTML.

Не перестарайтеся тут. Ви не хочете занадто багато ключових слів, описових термінів (модифікаторів) або інших слів у назві чи тегах зображення. Знову ж таки, це може розглядатися як "набивання ключових слів" і може призвести до пеналізації.

Крім того, ви можете оптимізувати імена файлів зображень, теги ALT і заголовки за допомогою додатка третьої сторони Minifier

Станьте Майстром описів продуктів

Описані вами продукти, якщо ви залишите незмінними, також вважаються повторюваним вмістом. Це одна з найважливіших речей, яку ви хочете виправити. Як ми вже встановили, наявність унікального та корисного вмісту на ваших сторінках буде відрізняти вас від ваших конкурентів. Щоб покращити вашу SEO, розгляньте можливість переписувати як довгі, так і короткі описи продуктів.

Один з багатьох важливих керівних принципів SEO є те, що обидва довгі та короткі описи продукту повинні бути унікальними . Якщо описи продуктів такі ж, як і всі інші, ви ризикуєте не з'являтися в пошукових системах. Написання оригінальних, корисних і точних описів буде мати ключове значення в отриманні цих сторінок, щоб підібрати як довгий хвіст, так і дуже конкурентні ключові слова. Якщо ви можете забити ваші описи продуктів, то ви будете добре на шляху до знання, як SEO для вашого магазину електронної комерції.

Відображення специфікацій продукту

У Dropshipping SEO, якщо ваші продукти мають специфікації, які поставляються з подачею даних, знайти унікальний спосіб відображення або говорити про специфікації, а не просто копіювати вставку інформації. Хоча пошукові системи очікують, що специфікації будуть рівними за своєю природою, це не означає, що ви не можете надати деталі про те, що вони означають, або показувати їх унікальним і більш корисним способом.

Посібник для початківців по SEO: що не потрібно робити

Є тонни керівних початківців SEO там з ярликами і побічними кроками для отримання швидких і легких зворотних посилань або інакше підвищення трафіку без зобов'язань для вивчення SEO в глибину.

У Dropshipping SEO, однак, багато хто з blackhat тактики ви знайдете може в кінцевому підсумку призвести до вашого сайту отримати покарання. На жаль, ви ризикуєте не зможуть знову зрівнятися. Крім того, вам доведеться зробити ще більше роботи, щоб вилучити штраф. Крім того, якщо ви отримаєте штраф, це може зайняти роки, щоб його було скасовано. Таким чином, останнім пунктом, який необхідно зробити в цьому посібнику, як використовувати SEO для вашого бізнесу, є те, що це дуже важливо, щоб ви не порізали. Ось кілька кінцевих пунктів про те, чого уникати робити при спробі оптимізуйте свій інтернет-магазин і залучити більше органічного трафіку до нього .

Ось що ви хочете уникати під час створення посилань:

 • Представлення каталогів: якщо вони не є 100% нішею, вміст є відповідним і оновлюється вручну. Якщо ви вирішили використовувати ці програми, ви маєте намір скористатися функцією "не слідувати".
 • Коментарі до блогу: не використовуйте їх, особливо від ключових слів.
 • Коментарі та посилання на форумі: Тому що їх так легко зробити, і кожен може отримати їх, пошукові системи відмовляються від коментарів і посилань у форумі.
 • Автоматизовані будівельники посилань: це програмні програми, які використовують ботів і павуків, щоб коментувати блоги, форуми та спільноти для вас. Використання цього методу може створити поганий імідж бренда у відповідних інтернет-спільнотах і серед блогерів. Крім того, зворотні посилання легко відображаються на вашому сайті, що робить вас більш імовірним покарання.
 • Обмін посиланнями: намагайтеся уникати взаємних зв'язків. Занадто багато з них виглядають неприродними і насправді є однією з перших випадків неправомірних дій у сфері SEO, які повинні бути застосовані до Google.
 • Ферми посилань: сайти та служби, які виходять на ринок і створюють ферми посилань, є ще одним способом отримання карти і покарання.
 • Спонсоровані повідомлення: Надання людям чи учасникам грошей або продуктів в обмін на посаду з посиланням "робити наступне" може призвести до покарання вашого веб-сайту (і їх). Ви, напевно, захочете працювати з реальним впливові , але переконайтеся, що все "не слід", щоб ваш сайт не збільшував ризик покарання.

SEO для початківців: Висновок

Там є багато, що йде в Dropshipping SEO. Якщо у вас є канал даних або Dropshipping магазин електронної комерції або ви склад продукту, це керівництво SEO надає вам основи для кращої оптимізації вашого магазину через SEO.

Зверніть увагу на те, що частина цих порад і ключових концепцій працює для вас, що ви регулярно оновлюєте вміст. Dropshipping SEO не є швидким або простим способом підвищення трафіку. Це може зайняти складний рівень знань, щоб справді освоїти його, і це вимагає довгострокового підходу. З практикою і дотриманням цих початківців для SEO, ви вже на правильному шляху для початку!

Не кажучи вже, як тільки ви починаєте бачити результати ваших зусиль, ви виявите, що SEO є ключовою частиною зростання органічного трафіку для вашого бізнесу електронної комерції, так що будьте терплячими і ніколи не здаватися!

Хочете дізнатися більше?

Виходячи з того, що ви дізналися з цього посібника для початківців по SEO, який з керівних початківців SEO ви будете працювати на першому? Дайте нам знати в коментарях нижче!

Адам Рімер

Адам допомагає компаніям від мами та поп-магазинів до щастя 500 з маркетинговими зусиллями, спрямованими на рентабельність інвестицій. Будучи показаним в Forbes.com, FeedFront, NYTimes і як доповідач на Affiliate Summit, Pubcon, State of Search і багато інших шоу, він готовий допомогти вам з SEO, управлінням партнерськими і соціальними медіа.

Зовсім нова для цієї концепції?
Що це?
Для кого це?
Де його можна використовувати?
Коли найкращий час його використовувати?
Чому ваші клієнти повинні його використовувати?
Як його використовувати?
Як ви можете написати щось, що переважає їх?
Сторінка, на яку я пов'язуюся, буде довгий час, або цей сайт може перейти?
Чи є інший вміст на сайті, який може бути нерелевантним чи не добре для моїх читачів?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн