ПОСТУП НОВОГО САЙТУ. Розкрутка молодих ресурсів. Висновок в ТОП-10 пошукових систем

 1. За рахунок чого ми збільшуємо привабливість молодих ресурсів в очах пошукових систем?
 2. Чому новому гарному ресурсу необхідна допомога у виході на перші позиції пошукової видачі
 3. Як швидко з'являться перші результати від професійної оптимізації та просування сайту?
 4. Додаткові фактори, що впливають на поліпшення просування молодого сайту:
 5. Типові помилки, яких припускаються при непрофесійної оптимізації сайту:
 6. результат

Всього нового вельми складно завоювати своє «місце під сонцем». Для цього потрібно не тільки час і ресурси, але і правильно розраховані впливу. Цей принцип стосується, в тому числі, і нових сайтів.

Для початку визначимося з термінологією Для початку визначимося з термінологією. Які сайти пошукові системи вважають «молодими»? Ось типові приклади:

Новий сайт на новому домені. Вік проекту не перевищує 1 року.

Новий сайт на старому домені. Навіть якщо ви придбали домен, вік якого перевищив солідну планку в 10 років, в залік сайту піде термін з моменту публікації / індексації на ньому матеріалів.

Старий сайт на старому домені. Також може ставитися до категорії «молодих», в разі якщо перебував в «сплячому режимі» (матеріали не оновлювалися з моменту створення, низький рівень цитування, відсутність посилальної маси).

За рахунок чого ми збільшуємо привабливість молодих ресурсів в очах пошукових систем?

 • визначаємо поточну семантичну складову , Оптимізуємо її згідно поставлених завдань, тематики сайту (використовуємо середньо, низькочастотні запити - ця стратегія прихильно сприймається пошуковими системами і обходиться клієнтам в рази дешевше; високочастотні запити раціонально використовувати лише для ресурсів, давно зарекомендували себе як надійні в усіх відношеннях).
 • При необхідності виправляємо баги з кодом, що мають відношення до ранжирування порталу в пошуковому просторі.
 • Якщо потрібно, то коректуємо внутрішню перелинковку, що полегшить приходять на сайт відвідувачам отримувати максимум користі з наявної на ньому інформації.
 • аналізуємо контент , Коригуємо, стабільно поповнюємо новим з урахуванням тематики ресурсу - обов'язкова робота для поліпшення історії сайту.
 • Працюємо над посилальної масою заради отримання результату, максимально орієнтованого на особливості продукту.
 • Ретельно фільтруємо зовнішні посилання перед впровадженням.
 • Дбаємо про впізнаваності бренду серед користувачів різних соцмереж .

Почни сьогодні!

Чому новому гарному ресурсу необхідна допомога у виході на перші позиції пошукової видачі

Сьогодні вже створені не один мільйон сайтів, тому досить складно зробити новий ресурс, нехай і корисний для користувачів, випереджаючим в пошуковій видачі конкурентів і помітним потрібної аудиторії. Без професійного просування він в найближчі два - три роки буде сприйматися маститими пошуковими системами - Гуглом і Яндексом - як молодий сайт, якому рано «світитися» в лідерах пошукової видачі. «Місце під сонцем» в топ-10 віддають лише ресурсів з історією, причому хорошою - без випадків потрапляння під фільтр через неправильну оптимізації , Зловживання посиланнями або наповнення низькоякісним контентом.

Що робити бізнесмену, що вклав кошти в створення ресурсу заради доходу за рахунок продажу покупцям, що з'явилися завдяки роботі сайту? Пару років тримати сайт на балансі, чекаючи «зеленого світла» від пошукачів? Це ж марнотратно! Пропонуємо більш раціональний варіант: почати розкрутку сайту вже сьогодні і попутно збирати клієнтську аудиторію.

Мінімальний термін розкрутки молодого сайту

Як швидко з'являться перші результати від професійної оптимізації та просування сайту?

Поодинокі випадки отримання від сайту нових клієнтів, які розраховують придбати продукцію, послугу, можливі вже в перший місяць оптимізаційних робіт з ресурсом (особливо якщо бізнес-продукт є унікальною пропозицією на ринку).
Стабільне розширення кола нових покупців слід очікувати після закінчення 5-6 місяців копіткої праці з нашого боку.

Як прискорити виведення в топ-10

Додаткові фактори, що впливають на поліпшення просування молодого сайту:

 • Систематична підтримка сайту з боку оптимізатора, контент-менеджера, веб-дизайнера.
 • Тематична спрямованість (працює правило: з дійсно новим продуктом, що належить лише нашому клієнту, сайт швидше вийде в топ через відсутність прямих конкурентів).
 • «Біле» доменне ім'я (можливо вже належало сайту зі схожою тематикою, ні разу не піддавалося санкцій з боку пошукових систем).

Типові помилки

Типові помилки, яких припускаються при непрофесійної оптимізації сайту:

 • «Затарювання» великою кількістю зовнішніх посилань (по-перше, це затратно, а по-друге, може призвести до потрапляння під фільтр, що, знову-таки, вимагатиме нових витрат на оплату трудовитрат на витягування ресурсу з чорного списку).
 • Не бачачи перспективи отримання від сайту доходу, власник опускає руки і припиняє оновлювати / додавати матеріал, відмовляється від ідеї містити особисту віртуальну бізнес-майданчики

Комплексне просування молодих сайтів схожа на роботу ювеліра. Один ніяковий рух, і все потрібно починати спочатку. Саме з цієї причини так важливо залучати до розвитку нового ресурсу професійних seo-фахівців.

результат

 • Зростання відвідуваності і продажів з перших місяців. Ми знаємо, як швидко і якісно залучити цільову аудиторію на ваш молодий ресурс.

 • Накопичення потенціалу для виходу в ТОП. Просування молодого сайту буде гармонійно переходити в стратегію підкорення ТОПу в майбутньому.

Просування молодого сайту - доступна за ціною послуга для бізнесу будь-якого рівня. Підсумкова вартість залежить від тематики сайту (від 100 рублів за запит) і цілей, обраних замовником.

Розкрутка нового сайту від 7000 руб / міс

За рахунок чого ми збільшуємо привабливість молодих ресурсів в очах пошукових систем?
Які сайти пошукові системи вважають «молодими»?
За рахунок чого ми збільшуємо привабливість молодих ресурсів в очах пошукових систем?
Що робити бізнесмену, що вклав кошти в створення ресурсу заради доходу за рахунок продажу покупцям, що з'явилися завдяки роботі сайту?
Пару років тримати сайт на балансі, чекаючи «зеленого світла» від пошукачів?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн