Пошук Google Plus і тематичне дослідження авторства Google

 1. Питання
 2. Фон
 3. Гіпотеза
 4. Експеримент
 5. Вибір ключових слів
 6. Ізолюючи Google+ і авторство
 7. Доменні імена
 8. Розробка сайту
 9. Стратегія вмісту
 10. Google Analytics та Google Webmaster Tools
 11. Перевірка рейтингу SERP
 12. Аналіз результатів
 13. Статистика сканування інструментів для веб-майстрів Google
 14. Рейтинги були перевірені на первинне ключове слово
 15. Немає авторства для будь-кого
 16. Наступного дня авторство
 17. Сторінка авторів на стор
 18. Рейтинги Rise, Rankings Fall, Rankings Залишайтеся незмінними
 19. Трафік і статистика авторів для веб-майстрів Google
 20. Трафік пошуку Google Analytics
 21. Висновки
Завантажте цю практику як PDF

Питання

Як Google+ і авторитет впливають на рейтинги пошукових систем?

Фон

У недавній публікації YouMoz , Я обговорив успіхи рейтингу і збільшення трафіку, які мій новий сайт отримав відразу після впровадження Google Authorship на Jeffalytics блог. Моїм висновком було те, що авторство Google було першопричиною успіху, оскільки сайт отримав раптове збільшення трафіку незабаром після того, як я впровадив Google Authorhood на сайті.

Правда полягає в тому, що в цьому експерименті було дуже багато змінних, так що для того, щоб результати були більш вичерпними, необхідні подальші експерименти. Я не виділяв авторство Google+ як єдиний фактор, що сприяє збільшенню рейтингу сайтів, тому рейтинги можуть збільшитися через інші види діяльності, такі як твіти або посилання на сайти авторитетів. Відгуки та запитання щодо використовуваної методології та зроблених висновків були дуже цінними і надихнули мене створити більш детальне дослідження з цього питання, щоб перевірити мій висновок.

Наступний пост окреслює експеримент, який я провів протягом 3-тижневого періоду, використовуючи більш науковий підхід, щоб ізолювати вплив авторства Google+ на результати пошуку.

Гіпотеза

Авторство Google+ із встановленого профілю Google+ збільшить рейтинг пошукової системи на новому домені веб-сайту. Авторство Google+ не буде надано новому обліковому запису Google+ або вплине на рейтинг довіри нового домену.

Експеримент

Для того, щоб контролювати за кількома можливими факторами, цей експеримент проводився за таких умов:

Вибір ключових слів

Дослідження ключових слів було зроблено 16 лютого 2013 року.

1) Сайти намагаються класифікувати за основним ключовим словом

 • SERP для головного ключового слова має бути стандартним 10-пакетом результатів
 • Основні ключові слова повинні бути серед різних ніш

2) Трафік і конкуренція серед ніш будуть подібними

* Примітка про конкурс: я навмисно вибрав нижчі ключові слова для конкуренції, щоб допомогти швидкості цього дослідження. Занадто багато конкурентів, і це дослідження займе дуже багато часу і, ймовірно, буде важко досягти рейтингу на авторитеті Google+.

3) Загальні результати в SERP повинні бути нижче 25 мільйонів

4) Складність ключових слів повинна бути відносно схожою

5) Виберіть ключові слова, які відповідають цим критеріям

Під час процесу дослідження 4 ключові слова піднялися на вершину і тісно відповідали цим критеріям. Це важче, ніж ви можете собі уявити! Вибрані ключові слова:

Ізолюючи Google+ і авторство

Були створені 4 нові ніші-сайти з наступними рівнями участі в Google Authorship

 1. Немає профілю Google+, призначеного для нішевого сайту (Податкові угоди)
 2. Новий профіль Google+ був призначений для нішевого сайту (захист виконавчої влади та безпека)
  • Цей обліковий запис використовує моє інше его Джефферсона Сойєра
 3. Мій створений профіль Google+ (Jeff Sauer) був призначений на нішу сайту, тісно пов'язаного з моїм досвідом (Blogging Travel).
 4. Мій створений профіль Google+ (Jeff Sauer) присвоєно ніші, в якій мій профіль зовсім не пов'язаний з (Британські таємниці)

Профілі Google+ були заповнені за такими критеріями:

 • Кожен профіль Google+ відображає себе як учасника відповідного домену
 • Для нового облікового запису в профіль було додано мінімальну кількість інформації, яка виглядає правдоподібною
 • Для нових облікових записів я використовував іншу фотографію себе для профілю аватара, щоб уникнути будь-якого упередження зображення подібності
 • Для мого встановленого облікового запису я не вніс змін

Доменні імена

4 Унікальні доменні імена були придбані для точного збігу або близького збігу в тематичній ніші. Всі домени мали приватну реєстраційну інформацію та унікальний хостинг. Домени:

Розробка сайту

Кожен сайт був побудований на платформі WordPress з тією ж конфігурацією

 • Ті самі структури постійної посилання для всіх сайтів
 • Yoast SEO плагін увімкнено для всіх сайтів
 • Всі сайти використовували тему WordPress за промовчанням 2012 з нетиповою картинкою для заголовка
 • Коментарі вимкнено для кожного сайту
 • Весь вміст був опублікований в той самий час - 1:00 CST на 17.02.2013
 • Усі сайти мали карту сайту XML

Стратегія вмісту

На кожному сайті розміщено три сторінки вмісту (всього 12 штук)

 • Домашня сторінка, на якій розміщено публікацію в блозі з основним ключовим словом. Я однозначно написав кожну публікацію з подібною довжиною вмісту
 • На домашній сторінці також розміщено відповідне вбудоване відео YouTube
 • Сторінка про нас, яка також була унікально написана і зображена на зображенні. Сторінка містить прив'язку до основної сторінки ключового слова
 • Статична сторінка з вторинним ключовим словом, а також посиланням на основну сторінку ключового слова
 • Для сторінок із профілями Google+ авторство було призначено для кожної сторінки вмісту, а також для всього сайту
 • Всі написані статті повинні були мати "зелений" світло від інструменту Yoasts бути ключовим словом для SEO

Google Analytics та Google Webmaster Tools

 • Обліковий запис Google Analytics був створений для кожного імені домену під його унікальним обліковим записом Google, який підтримує Google+
 • Для домену без облікового запису Google+ використовувався абсолютно новий обліковий запис Google, зареєстрований під проксі-сервером
 • Інструменти Google для веб-майстрів було заявлено для кожного доменного імені за допомогою методу автентифікації Google Analytics
 • Мапа сайту XML, створена за допомогою плагіна Yoast SEO, була створена та надіслана до кожного облікового запису інструментів для веб-майстрів

Проксі-сервери та альтернативні браузери для збереження цілісності

Там, де це було необхідно, проксі-сервери використовувалися для отримання неоднозначності між обліковими записами та запобігання зміщення IP-адреси чи файлів cookie в результатах пошуку Google. Нові облікові записи Google створено за допомогою проксі-сервера з IP-адресою в іншій частині Сполучених Штатів. Постійний доступ до облікового запису також здійснювався через проксі-сервер.

Перевірка результатів пошуку здійснювалася у веб-переглядачі Safari, який ніколи не був пов'язаний з обліковим записом Google. Прокси використовувалися в більшості випадків

Перевірка рейтингу SERP

Просування сайтів

Для 3-х сайтів, які були прив'язані до профілю Google+, просування задіяло лише одне повідомлення в Google+, пов’язане з домашньою сторінкою з кожного облікового запису.

Усі публікації були виконані протягом 10 хвилин один від одного та були опубліковані в Google+.

Для сайту Канади США, що не має посади G + для просування цієї сторінки, єдиним способом її пошуку можуть бути пошукові системи через карту сайту XML або Google Analytics.

Аналіз результатів

Тепер приходить найцікавіша частина; введення експерименту в дію і тестування впливу Google+ і авторства на рейтинг веб-сайту. Спочатку було два місця, які я хотів би подивитися, щоб отримати вказівку на тип результатів, які будуть надходити: Google Webmaster Tools, щоб переконатися, що сайт був сканований і інструмент перевірки рейтингу, щоб побачити, чи буде сайт рангу. Це зайняло лише один день, щоб почати бачити негайні результати для обох.

Статистика сканування інструментів для веб-майстрів Google

Менш ніж через 24 години після підтвердження сайтів і подання до Google+ я почав переглядати дані в Інструментах Google для веб-майстрів, які показують, що саме вони сканували.

Три сайти, які спільно використовувалися в Google+, були негайно скановані. Сайт, який не має облікового запису чи спільного ресурсу Google+, не сканувався через 24 години, навіть якщо була подана карта сайту XML.

Спостереження . Частка Google+ дозволить сканувати ваш сайт набагато швидше, ніж посилання на сайти XML-сайтів.

Рейтинги були перевірені на первинне ключове слово

Інструмент "Авторитетні лабораторії" налаштований для перевірки рейтингу кожного сайту на основних пошукових системах для основного ключового слова. Моїм очікуванням було б, що жоден з сайтів не побачить жодного значного рейтингу протягом перших декількох днів, і навіть тоді він, швидше за все, не потрапить у перші 100 результатів. Це зробило автоматичну перевірку рангу важливою для експерименту - це дало мені можливість голки в рейтингу стоги сіна.

На наступний день після запуску сайтів я відразу почав бачити результати! Фактично, сайт центру обробки національних паспортів демонстрував середній рейтинг 8 на Google і 12 на Yahoo.

Фактично, сайт центру обробки національних паспортів демонстрував середній рейтинг 8 на Google і 12 на Yahoo

Сторона Примітка: Як чорт зробив Yahoo знайти цей сайт так швидко! Чи використовують вони загальнодоступні дані G +, щоб врахувати їх рейтинг?

Не тільки рейтинг сайтів, один з них був дуже високим рейтингом. Навіть краще, сайт, який одразу потрапив на перше місце, це сайт, який я припустив, що він би одразу відзначився. Це безпосередньо в ніші тем, про які я часто розповідаю в Google+ (Travel), і я написав його зміст безпосередньо з серця на основі мого особистого досвіду.

На 2/18 я перевірив, що перевіряє ранг, і, звичайно ж, сайт сидів на # 10, коли переглядав сайт у новому браузері. Ранжування і я бачили в основному те ж саме.

Ранжування і я бачили в основному те ж саме

І, очевидно, Yahoo не був випадковим:

І, очевидно, Yahoo не був випадковим:

Інші сайти також відповідали своїм рейтингам, а другий сайт рекламувався моїм обліковим записом Google+.

Інші сайти також відповідали своїм рейтингам, а другий сайт рекламувався моїм обліковим записом Google+

Інші два місця були значно нижчими, з рейтингом класу D Security License на стор.

Інші два місця були значно нижчими, з рейтингом класу D Security License на стор

Насправді мене дивує те, що веб-сайт США про податковий договір у Канаді взагалі займав ранжування, оскільки, згідно з Інструментами Google для веб-майстрів, вони ще не сканували сайт. Крім того, дивно, що одна з сторінок тегів не була рейтингом, а не домашньою.

Крім того, дивно, що одна з сторінок тегів не була рейтингом, а не домашньою

Спостереження : Нові веб-сайти, пов’язані з створеним обліковим записом Google+, будуть оцінюватися швидше та краще, ніж нові веб-сайти без зв’язку з створеним обліковим записом Google+.

Немає авторства для будь-кого

Найдивовижніший ефект від першого дня результатів експерименту Google+ і авторства полягав у тому, що ці сторінки добре класифікувалися без жодних ознак того, що авторство було ввімкнено або надано сайту. Це тикає отвори в моїй теорії, що тільки авторинг Google+ впливає на рейтинги. Замість цього, здавалося, що частка Google+ зі встановленого облікового запису - це все, що потрібно для просування цих нішевих сайтів у якісний рейтинг.

Тим не менш, я хотів би побачити, чи авторство відігравало якусь роль у рейтингах, і я знаю, що я встановив його як у моїх посиланнях, так і в метаданих на кожному сайті, так що щось здавалося дивним.

Я двічі перевірив посилання "Співробітник" на Google+ і помітив, що у мене 12 посилань. Хоча я завжди думав, що існує обмеження на кількість блогів, яким я міг би внести свій внесок, мені було цікаво, чи перевищує певну межу авторів, що перешкоджає моїм новим сайтам мати поле для автора.

Того самого дня я виконав гігієну в своєму профілі Google+ і видалив два посилання, які не повністю використовував у своєму профілі:

Того самого дня я виконав гігієну в своєму профілі Google+ і видалив два посилання, які не повністю використовував у своєму профілі:

Спостереження : я, можливо, сприяю надто багато сайтів, на які Google може повірити.

Наступного дня авторство

Дивуючи для мене, видалення цих двох сайтів із профілю моїх співробітників у Google+ мали позитивний вплив на активацію авторства на цих нових сайтах. Звичайно, Національний центр обробки паспортів виявив поле для авторства і перебував у позиції № 8 (збільшився на два місця попереднього дня).

Де Доктор Мартін знятий збігається той же самий, але також показав авторство Google+.

Спостереження : для мого облікового запису Google+ я можу робити лише 10 веб-сайтів, перш ніж втратити можливість показувати авторство. Для інших це може змінюватися, але я думаю, що це обмеження для всіх.

Сторінка авторів на стор

Тим часом абсолютно новий обліковий запис Google+ не бачив жодного кохання як в рейтингах, так і в авторстві, що стоїть на сторінці 13 з трьома результатами підряд, але жодного авторства не знайдено:

Спостереження : Google+ Авторство заробляється , не дається.

Рейтинги Rise, Rankings Fall, Rankings Залишайтеся незмінними

Наступні кілька тижнів були проведені, спостерігаючи за результатами рейтингу сайтів, Google Webmaster Tools та Google Analytics. Ось показник рейтингу за часом:

«Національний центр обробки паспортів» одразу після публікації зайняв 8-е місце на Google, і залишився там. Єдина зміна для цього ключового слова та сайту полягає в тому, що на сторінці результатів пошуку знайдено більше сторінок, які займають місця 8-10 на першій сторінці Google.

"Де знаходиться Доктор Мартін знятий" піднімався в результатах пошуку протягом останніх декількох тижнів, переходячи від 3-ї сторінки до другої сторінки і тепер сидячи на вершині сторінки 2

«Ліцензія на безпеку класу D» фактично пройшла найдовший шлях з моменту першого запуску, перейшовши зі сторінки 14 на сторінку 7 за останні 3 тижні. Хоча це було показано як найменш конкурентоспроможне ключове слово від SEOMoz, він має найбільші труднощі з досягненням якості. Також здається, що загальна кількість підрахованих результатів для Google за цим ключовим словом зростає з кожним часом, коли я здійснюю пошук.

"Сполучені Штати податковим договором США" зайняли найдовше, щоб розпочати роботу, оскільки в них не було доручення від Google+ або автора, але воно поступово зростало в результатах пошуку протягом останніх трьох тижнів до моменту, коли вона може зламати першу сторінку наступного місяця. Хотілося б подумати, що це тому, що вміст є високоякісним і актуальним (моя дружина допомагала мені писати статтю, оскільки міжнародний податок - це її спеціальність). Це, швидше за все, було б в топ-10 дотепер я використовував свій профіль Google+ для просування вмісту.

Це, швидше за все, було б в топ-10 дотепер я використовував свій профіль Google+ для просування вмісту

Трафік і статистика авторів для веб-майстрів Google

Звіт про пошукові запити в Інструментах Google для веб-майстрів відображає все, що ми дізналися і зрозуміли про важливість перебування на першій сторінці результатів пошуку. В основному, перша сторінка отримує великий шматок курки, а інші борються за обрізки столу.

Спостереження : важливіше, ніж будь-коли, з'являтися на першій сторінці результатів пошуку. Увімкніть авторство Google+, щоб збільшити ваш CTR.

Цікаво навіть побачити, що сайт зламав 100 найпопулярніших сторінок для статистики мого автора в Інструментах Google для веб-майстрів

Цікаво навіть побачити, що сайт зламав 100 найпопулярніших сторінок для статистики мого автора в Інструментах Google для веб-майстрів

Спостереження : перевірте статистику авторів Google, щоб дізнатися, де ви найбільше відображаєтеся як автор.

Трафік пошуку Google Analytics

Спостереження : Враження та авторство не завжди співвідносяться з переходом на клік та трафіком.

Висновки

Google+ має безпосередній вплив на результати SEO

Коли йдеться про Пошук Google, Ви стаєте більш важливими, ніж ваше доменне ім'я. Коли я кажу вам, я маю на увазі те, як Google переглядає Вас. Якщо ви зареєструвалися як шанований учасник Google+, вміст, який ви надаєте в Google+, має кращі шанси на високу оцінку в результатах пошуку Google.

Авторство Google створює безпрограшну ситуацію для обох сторін

Часто написавши та перевіряючи з Google, що ви написали певний вміст, ви також надсилаєте сигнал, що вмісту, який ви пишете, можна довіряти, щоб забезпечити цінність для своїх клієнтів.

Самостійне авторство Google не є фактором рейтингу

У мене склалося враження, що самого автору Google зробить мій сайт, але я не зміг довести це в цьому експерименті.

Авторство має межі учасника

Принаймні, у моєму випадку з'явився ліміт у 10 сайтів, яким я міг би внести свій внесок як автор, перш ніж авторство Google пішло. Я думаю, що відмінний слідкує за більш авторитетним і різноманітним блогером, щоб провести тест, щоб побачити, що це працює і для них. Може бути, завдання для Ренда Фішкіна?

Yahoo Scrapes Публічні дані Google Plus

Вони повинні бути зібрати дані G +, тому що це єдиний спосіб знати про мій сайт!

Інструменти SEO аналізу необхідно налаштувати

Це буде важче довіряти інструмент аналізу SEO, який не включає Google + 1 в їх дані фронт і центр. Я сподіваюся, що розумні виробники інструментів вже торкаються Центр соціальних даних витягувати більшу частину цієї інформації у свої інструменти аналізу.

Використовуйте статистику авторів Google

Кількісно оцініть значення та вплив вашого запису в результатах пошуку безпосередньо в Інструментах Google для веб-майстрів.

Нові сайти можуть швидко ранжувати

Новий сайт може побачити значущі рейтинги протягом дня реєстрації доменного імені.

Чи використовують вони загальнодоступні дані G +, щоб врахувати їх рейтинг?
Може бути, завдання для Ренда Фішкіна?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн