Пошук вакансій | Студентське бюро зайнятості

Рукостискання - це наша кар'єрна платформа з більшою кількістю робочих місць, більшою кількістю роботодавців, більшою залученістю та більш персоналізованим досвідом.

  • Про вхід. Увійдіть у свій обліковий запис RIT Computer Ви перейдете безпосередньо до свого профілю. Проте, можна ввійти за допомогою електронної пошти. Проблема полягає в тому, що він повинен бути вашим RIT email @ rit.edu (не @ g.rit.edu, ні Hotmail, ні Gmail тощо), і вам буде запропоновано налаштувати інший пароль.
    Якщо ви не користуєтеся електронною поштою @ rit.edu, ви перебуваєте в процесі очікування та не зможете піти далі.

  • Як тільки ви знаходитесь на сторінці RIT, хорошим першим кроком є ​​оновлення профілю (посилання на лівій стороні сторінки рукостискання).
    Деякі з ваших відомостей вже знаходяться у вашому профілі рукостискання (цю інформацію було б надано службою кар'єри RIT за підтримки Секретаря).

    Переконайтеся, що всі попередньо завантажені дані правильні. Особливо приділяйте особливу увагу своєму основному та середньому балу (якщо включено). Якщо ви виявили помилку в будь-якому з ваших профільних даних, зверніться до офісу служби кар'єри RIT, щоб виправити це. (Примітка: Рукостискання не може змінити дані вашого профілю, тому найкраще зв'язатися з вашою школою.)

  • Завантажте документ. Ви, ймовірно, захочете мати публічний резюме, доступне в рукостискання для роботодавців (і Управління по службі кар'єри), щоб побачити. [ Відео ]

  • Візьміть рукостискання для обертання. Скористайтеся цільовою сторінкою, верхньою панеллю пошуку та фільтрами, щоб шукати компанії та робочі місця, які ви зацікавлені в отриманні додаткових відомостей про компанію або її застосування. Пам'ятайте, що ви завжди можете зберегти ваші пошуки в рукостискання, щоб знайти відповідних роботодавців і робочих місць буде легко.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн