Пошукова оптимізація програмного забезпечення та інструментів

  1. Пошукова оптимізація програмного забезпечення та інструментів
  2. AHrefs.com
  3. Moz.com
  4. SEMRush
  5. Величний SEO
  6. Розширені веб-рейтинги
  7. Деякі заключні думки про SEO інструменти

Є багато варіантів з точки зору пошукової оптимізації програмного забезпечення та інструментів на ринку сьогодні. Насправді, існує кілька інструментів для всього, що ви хочете зробити, і кілька інструментів, які намагаються зробити все це.

Особисто мені подобається використовувати багато інструментів SEO. На жаль, це збільшить поточні витрати на програмне забезпечення для підтримки клієнтів, але я відчуваю, що для мене важливим є правильний інструмент.

Ось деякі з найважливіших інструментів для SEO:

Пошукова оптимізація програмного забезпечення та інструментів

Кричала жаба

Починаючи з £ 99 / рік

Це на сьогоднішній день мій улюблений шматок програмного забезпечення SEO. Важливо відзначити, що це програмне забезпечення для настільного комп'ютера, а не веб-інструмент, який, на мою думку, може бути обмеженням для деяких людей, однак це цілком варто.

Важливо відзначити, що це програмне забезпечення для настільного комп'ютера, а не веб-інструмент, який, на мою думку, може бути обмеженням для деяких людей, однак це цілком варто

Чесно кажучи, цей інструмент може зробити все. Я використовую цей інструмент для виконання багатьох завдань, включаючи:

Конкурентний SEO-аналіз на сторінці - Через кілька хвилин сканування та вивчення даних веб-сайтів конкурентів ви можете визначити, яку структуру URL / Silo вони використовують, а також чи вони ймовірно інвестували в добру на сторінці seo . Чудовий інструмент для швидкої перевірки конкуренції.

Аудит на сторінці SEO - подібно до його використання для проведення конкурентних аудитів, ви можете використовувати його для перевірки оптимізації власного сайту. Це відмінно підходить для аудиторських перевірок клієнтів або для збору даних, щоб скласти пропозицію для ваших клієнтів, щоб вони могли зрозуміти стан свого веб-сайту та скільки роботи може бути необхідним для його належної оптимізації.

Підготовка документів з відображенням ключових слів - це велика. Так як я люблю витягувати існуючі дані сторінки під час підготовки документ зіставлення ключових слів (це додає значення до документа та дозволяє клієнту швидко порівняти запропоновані вами зміни). Screaming Frog дозволяє мені швидко витягти структуру сторінки і метадані, які мені потрібно заповнити і налаштувати.

Побудова мереж приватного блогу - ще один плюс для того, щоб кричати жаба полягає в тому, що вона дає вам можливість знайти високі домени авторитетів без необхідності покладатися на дороге програмне забезпечення або торги на аукціоні.

Пошук дешевих зворотних посилань - ще одна сіра стратегія, яка відмінно підходить для нових веб-сайтів.

Я буду створювати конкретне керівництво з використання Screaming Frog в майбутньому.

AHrefs.com

Починаючи з $ 99 USD / місяць

AHrefs.com - це всебічний інструмент SEO, який можна використовувати для багатьох речей, включаючи аналіз профілю посилань, дослідження ключових слів, генерацію ідей для вмісту та конкурентні дослідження.

com - це всебічний інструмент SEO, який можна використовувати для багатьох речей, включаючи аналіз профілю посилань, дослідження ключових слів, генерацію ідей для вмісту та конкурентні дослідження

Це один з найкращих інструментів, який я використовував для аналізу профілю посилання. AHrefs.com, здається, знайде посилання частіше і швидше, ніж Moz або Majestic. Тим не менш, це все, що я використовую його для. Хоча я вважаю, що варто сто доларів на місяць, щоб отримати відмінну інформацію про власні та конкурентні профілі, я розумію, чому деякі люди можуть не відчувати себе так само.

Moz.com

Починаючи з $ 99 / місяць

Тепер Moz.com Pro має багато різних інструментів, щоб використовувати для вашого бізнесу SEO. Я думаю, що це був перший додаток SEO, який я придбав багато років тому, коли потрапив у промисловість. Це дійсно має велике значення.

Це дійсно має велике значення

Кілька речей, які я використовую, включають:

Аналіз профілю посилання на OSE - Мені подобається мати відкритий провідник сайту для перевірки профілів посилань на додаток до AHrefs.com (але я не буду платити за Moz строго для цього). Це відмінний інструмент, і в той час як він добре працює, я відчуваю, що AHrefs.com виступає краще під час пошуку більше посилань.

Дослідження ключових слів - зокрема, я використовую moz для їх перевірки рангів і для їх аналізу ключових слів. Я люблю обидва ці для швидкого дослідження ключових слів. Я не використовую перевірку ранжу для поточної перевірки, а використовую її для швидкої перевірки деяких ключових слів під час проведення аудиту або підготовки документа з дослідження ключових слів. Крім того, їх релевантність забив інструмент є великою цінністю додати для дослідження ключових слів.

Реальна цінність для мене полягає в дослідженні ключових слів для цього інструменту.

SEMRush

Починаючи з $ 70 / місяць

Ще один чудовий інструмент, який летить під радар трохи для професіоналів SEO. Цей інструмент відмінно підходить для конкурентних досліджень як для SEO, так і для SEM, але мені дуже подобається інструмент позиціонування ключових слів для органічного пошуку. Це відмінно підходить для дослідження ключових слів та визначення можливостей як в голові, так і в довгострокових ключових словах.

Величний SEO

Починаючи з £ 45 / місяць

Показники потоку довіри Majestic та показники потоків цитування стають широко прийнятими як показник якості. Якщо ви створюєте PBN або виконуєте багато будівель, що закінчилися, то Majestic є обов'язковим для копання з точки зору якості зворотного зв'язку та коефіцієнтів TF / CF.

Цей інструмент також дуже добре підбирає вхідні посилання, і, якщо вартість є проблемою, я б, швидше за все, скину AHrefs над Majestic, оскільки цей інструмент дає мені вигоду бути в змозі порівняти довіру і цитування потоків доменів.

Розширені веб-рейтинги

Починаючи з $ 49 / місяць

Розширений веб-рейтингу є відмінним інструментом для об'ємного аналізу рейтингу клієнтів. Якщо вам потрібно повідомити про зміни в рейтингу для декількох клієнтів, це, швидше за все, інструмент для вас.

Якщо вам потрібно повідомити про зміни в рейтингу для декількох клієнтів, це, швидше за все, інструмент для вас

Існує гідна функціональність з точки зору групування ключових слів і експорту даних, а також декілька обмежень. В цілому це відмінний інструмент і досить доступний для того, наскільки він точний.

Деякі заключні думки про SEO інструменти

Вибір найкращого інструменту для пошукової оптимізації не призведе до розриву вашого бізнесу. Я розумію, що деякі компанії відрізняються тим, що мають доступ до найкращих програмних рішень, доступних у їхній галузі, і це чудово. Я думаю, що важливо використовувати правильні інструменти для роботи, але я також знаю, що жоден інструмент SEO не замінює досвід і відмінну заплановану стратегію.

Таким чином, хоча ви можете використовувати великі інструменти, щоб підвищити цінність ваших послуг і результатів, просто переконайтеся, що ви будуєте свій бізнес на основі чудового таланту та досвіду.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн