Повне керівництво до Google My Business

 1. Відгуки Google My Business: що ви повинні знати Відповідно до 2018 Інтернет Огляди відгуків ,...
 2. Мої відгуки Google зникли!
 3. Повідомлення Google
 4. Відповідь на відгуки в Google
 5. Як відповісти на відгуки в Google
 6. Переглянути повідомлення про відповідь
 7. Видалити відгуки Google
 8. Створити відгуки на Google
 9. Чому потрібна стратегія для отримання відгуків на Google My Business?
 10. Перш ніж генерувати відгуки в Google ...
 11. Як отримати відгуки Google
 12. Віджети Відгуків Google
 13. Чи можете ви зв'язувати відгуки Facebook на Google?

Відгуки Google My Business: що ви повинні знати

Відповідно до 2018 Інтернет Огляди відгуків , Google тепер є сайтом № 1, який випереджає інші оглядові платформи, такі як Yelp, TripAdvisor і Facebook, з точки зору зростання онлайнових відгуків. Відповідно до  2018 Інтернет Огляди відгуків  , Google тепер є сайтом № 1, який випереджає інші оглядові платформи, такі як Yelp, TripAdvisor і Facebook, з точки зору зростання онлайнових відгуків Це також найчастіше буде використано споживачами:

 • 64 відсотки споживачів кажуть, що вони, швидше за все, перевірятимуть відгуки на Google, перш ніж відвідати бізнес - більше, ніж будь-який інший сайт рецензування.
 • 21% погоджуються, що відгуки Google є одним з найважливіших факторів у пошуку місцевого бізнесу, вважаючи їх більш впливовими, ніж інформація про ціноутворення, близькість та сторінки результатів пошуку (SERP).

Зростання Google до сайту №1 для онлайн-рецензій має сенс Зростання Google до сайту №1 для онлайн-рецензій має сенс. Споживачі вже мають облікові записи користувачів у Google. Це означає, що в роботі залишається менше тертя. Багато користувачів просто перенаправлятимуть напрямки на свій телефон до бізнесу, що робить їх надзвичайно простими, щоб залишити відгук після цього. Зі зростанням кількості відгуків Google дуже важливо, щоб бренд мав можливість масштабувати їх. Ваші онлайн-огляди в Google можна контролювати та керувати за допомогою облікового запису Google My Business, хоча існують певні обмеження. Просто натисніть вкладку Відгуки на домашній сторінці Google Мій бізнес. Ви перейдете на інформаційну панель Google Відгуки, яка дозволить вам фільтрувати за "відповідь" або "не відповіли"

Відстеження відгуків Google

Онлайн-огляди Google публікуються користувачами Google, які мають бути зареєстровані, коли вони оцінюють і пишуть про вашу компанію. Ці огляди можна побачити та керувати за допомогою GMB. Відгуки відображаються в кількох місцях Інтернету (через настільні та мобільні пристрої), такі як результати пошуку Google, результати пошуку каруселі Google і Карти Google. Коли я отримаю один відгук, чи буде він негайно відображатися в результатах пошуку? Коротка відповідь: вам потрібно щонайменше від 4 до 5 відгуків і оцінок, щоб вони відображалися в результатах пошуку Google. Навіть лише за 4 відгуки інформація про вашу компанію може відображатися в пошуку Google. Ви не обов'язково отримаєте "зоряне лікування", хоча: щоб ваш бізнес з'являвся і включав ваш загальний рейтинг зірок (рейтинги Google базуються на п'ятизірковій системі), вам, ймовірно, знадобиться принаймні 5 відгуків.

Щоб відгуки почали відображатися в результатах пошуку Google, потрібно щонайменше від 4 до 5 відгуків.

Мої відгуки Google зникли!

Чи не вплинуло на Вашу компанію ця проблема відгуків Google? Не панікуйте. Щоб повернути відгуки Google, виконайте наведені нижче дії.

 • Крок 1. Увійдіть до Google My Business.
 • Крок 2. Відкрийте вкладку Меню та натисніть кнопку «Інформація».

Відкрийте вкладку Меню та натисніть кнопку «Інформація»

 • Крок 3. Знайдіть поле, за допомогою якого ви зможете оновити своє місцезнаходження або адресу на Картах Google, після чого натисніть. Він має маркер карти як значок.
 • Крок 4. З'явиться спливаюче вікно, яке дозволить змінити ваше місцезнаходження або адресу. Ось що вам потрібно зробити: пересунути маркер карти лише трохи і зберегти.

Це має оновити ваш профіль Google Це має оновити ваш профіль Google. Він повинен повернутися до нормального стану протягом декількох хвилин. Якщо ваші відгуки ще не відображаються, спробуйте очистити кеш. Якщо це не вирішить проблему, Ця стаття пояснює, як відновити відгуки Google виходячи з інших потенційних причин зникаючих відгуків.

Повідомлення Google

Google My Business сповіщає вас про нові відгуки електронною поштою. Повідомлення електронною поштою містить корисну інформацію про перегляд, наприклад, назву рецензента, рейтинг зірочок, частину тексту огляду та посилання на відгук у Google. Ось як виглядає електронна пошта: Google My Business сповіщає вас про нові відгуки електронною поштою A потік форуму у спільноті Google Мій бізнес обговорює нещодавню проблему про те, що Google не надсилає сповіщення користувачам із більш ніж 100 місцем розташування в обліковому записі Google Мій бізнес. Поки що компанія Google не оголосила про це. Брендові менеджери з більш ніж 100 місцями повинні зареєструватися оповіщення від служби третьої частини, щоб залишатися на вершині своїх нових відгуків.

Бренди з більш ніж 100 місцями не можуть отримувати оповіщення Google Review через GMB.

Відповідь на відгуки в Google

Навіщо відповідати на відгуки Google?

Онлайн-відгуки на сайтах, таких як Google, дають людям можливість поділитися досвідом клієнтів не тільки з підприємствами, але і з іншими споживачами. І споживачі покладаються на ці відгуки, щоб виявити підприємства та бренди, які забезпечують найкращий досвід роботи з клієнтами. Ось чому моніторинг та відповідь на ваші відгуки Google My Business є важливою частиною управління відгуками клієнтів та захисту репутації вашої марки. Якщо ви цього ще не робите, знайдіть час, щоб відповісти і поспілкуватися зі своїми щасливими і нещасними клієнтами - на всіх сайтах огляду і каналах зворотного зв'язку, де вони можуть говорити.

Щоб допомогти вам швидше реагувати, ви можете використовуйте ці шаблони відповідей для перегляду .

Як відповісти на відгуки в Google

Щоб відповісти на відгуки про Google, увійдіть до свого облікового запису Google Мій бізнес, виберіть місце, на якому хочете керувати відгуками, і натисніть вкладку Відгуки на домашній сторінці Google Мій бізнес. Щоб відповісти на відгуки про Google, увійдіть до свого облікового запису Google Мій бізнес, виберіть місце, на якому хочете керувати відгуками, і натисніть вкладку Відгуки на домашній сторінці Google Мій бізнес Коли ви приземлитеся на сторінці "Відгуки", ви побачите кожен окремий огляд, розміщений на вашому обліковому записі компанії, організований за умовчанням за датою. Звідти ви можете відповісти на кожен окремий огляд, натиснувши Відповісти. Зауважте, що ваша відповідь буде відображатися публічно в Google і повинна відповідати політиці Google про місцевий вміст. Після того, як ви відповіли, ви можете змінити відповідь на помилки при очищенні. Огляд відображатиметься з новою кнопкою "Перегляд і редагування" на сторінці відгуків:

Переглянути повідомлення про відповідь

Google нещодавно почав надсилати сповіщення електронною поштою, які інформують клієнтів про те, як бізнес відповідає на їхні відгуки. У сповіщенні міститься посилання на сторінку з відповіддю власника підприємства на відгук Google. Відповідь компанії негайно публікується, а повідомлення електронною поштою надсилається клієнту через 5 хвилин. 5-хвилинна затримка дозволяє підприємству редагувати або вносити будь-які виправлення у відповідь після першого подання. Google нещодавно почав надсилати сповіщення електронною поштою, які інформують клієнтів про те, як бізнес відповідає на їхні відгуки Чому Google розглядає повідомлення про відповідь?

 • Клієнти дбають про відповідь. 53 відсотки клієнтів очікують на відгук протягом 7 днів. Але 63 відсотки кажуть, що вони ніколи не чули від бізнесу після того, як залишили огляд.
 • Відповідаючи на відгуки, можна швидко захистити вашу онлайн-репутацію. Перегляньте відповіді на запит Google і можете зробити реальну і вимірну різницю - не тільки для клієнта, який писав огляд, але й для всіх інших користувачів і потенційних клієнтів, які відвідують сторінку огляду вашого підприємства. Ваші відповіді можуть негайно поліпшити сприйняття споживача вашим бізнесом. З іншого боку, відсутність відповіді все частіше може розглядатися як активне відволікання відгуків клієнтів. Згідно з дослідженням ReviewTrackers, 45% споживачів вважають, що вони частіше відвідують бізнес, якщо він відповідає на негативні онлайн-відгуки. Більше того, 80% відчуватимуть, що бізнес більше турбується про них, якщо вони бачать, що керівництво відповідає на відгуки.
 • Переглянути відгуки можуть вплинути на доходи. Згідно з Корнельський університет збільшення доходів та покращення загальних рейтингів, оскільки кількість відповідей на відгуки зростає. Тим часом нездатність реагувати призводить до зниження рейтингу та доходів. Ваші клієнти неодмінно оцінять суттєві, змістовні та своєчасні відповіді на свої відгуки.

Відповідно до a Дослідження перевізників 45% споживачів вважають, що вони частіше відвідують бізнес, якщо він відповідає на негативні онлайн-відгуки.

Видалити відгуки Google

Зрозуміло, що негативна рецензія на Google може призвести до відсутності потенційних клієнтів вашого бізнесу. Завдяки такій потужній платформі та найпопулярнішому у світі трафіку, що дозволяє клієнтам ділитися своїми негативними враженнями з іншими, результати можуть бути руйнівними.

Так багато людей запитують: "Чи є спосіб видалити або видалити огляд Google?" Коротка відповідь: Ні.

Коли ви входите до свого облікового запису Google My Business, щоб керувати своїми онлайн-рецензіями, під кожним переглядом, який потрібно видалити, не знайдете кнопку "Видалити". (Проте, ви можете позначати образливі огляди. Більше про це в хвилину.) Хоча менеджер GMB не може видалити свої відгуки, ви можете взаємодіяти з людиною, яка залишила огляд, вирішити їхні проблеми, і запитати їх, якщо вони можуть відредагуйте або видаліть свій огляд після виправлення їхньої проблеми. Ось як клієнт може редагувати чи видаляти написаний ним відгук. Клієнт відкриває Карти Google на своєму комп'ютері або пристрої.

 • Крок 1. У верхньому лівому кутку клацніть Меню (3 горизонтальні лінії).
 • Крок 2. Знайдіть "Ваші внески", клацніть, а потім виберіть Огляди.
 • Крок 3. Поруч із переглядом вашого бізнесу натисніть кнопку Додатково (3 крапки). Виберіть параметр (редагувати або видалити) і дотримуйтесь інструкцій.

Google надає вам змогу позначити відгуки, які можуть бути образливими Google надає вам змогу позначити відгуки, які можуть бути образливими. Якщо огляд порушує політику Google щодо вмісту ...

 • Крок 1. Увійдіть у Google My Business.
 • Крок 2. Виберіть місце розташування підприємства та натисніть кнопку Відгуки в меню.
 • Крок 3. Знайдіть відгук, який потрібно позначити, натисніть 3-точкове меню, а потім натисніть Позначити як неприйнятне.

Щоб отримати більш вичерпну інформацію, прочитайте публікацію в блозі  як видалити огляд Google Щоб отримати більш вичерпну інформацію, прочитайте публікацію в блозі як видалити огляд Google .

Створити відгуки на Google

Це чудова маркетингова стратегія, щоб спробувати отримати відгуки Google про свій бізнес. Отримання додаткових відгуків допомагає відображати місця розташування вашого підприємства в більшій кількості результатів пошуку, що, у свою чергу, збільшує кількість підприємств у вашому регіоні.

Чому потрібна стратегія для отримання відгуків на Google My Business?

Це не достатньо, щоб просто створити магазин і чекати, коли відгуки Google почнуть наливати. Реальність полягає в тому, що, коли ви залишитеся самостійно, ваш профіль GMB може накопичувати скарги клієнтів, а не отримувати справжні відгуки. За даними дослідження…

Підприємства, які попередньо просять огляди, мають вищі рейтинги (середній розмір - 4,34 зірки), ніж ті, які просто чекають на непідтверджені відгуки (3,89 зірок).

Що має сенс. Запитуючи відгуки, ви отримаєте більш точну інформацію про ваших клієнтів. Якщо ви не запитаєте, ваш зразок даних перегляду буде зміщений у відношенні до оглядів, які мають мотивацію залишити відгук (як правило, люди з проблемою обслуговування клієнтів). З цієї причини потрібно бути активними звертаючись до клієнта з проханнями. Звичайно, не всі відгуки, породжені вашим «запитами», будуть позитивними. Але це не обов'язково погано. Негативні відгуки можуть також створити структуровані можливості для поліпшення бізнесу, тоді як позитивні відгуки можуть дати вам краще керівництво щодо того, що ви робите правильно. Більше того, наявність постійного потоку вхідних відгуків не тільки найкраще для SEO, але й найбільш корисно для нових клієнтів, які хочуть бачити останні відгуки, щоб отримати уявлення про те, як ваш бізнес зараз, а не шість місяців тому.

Перш ніж генерувати відгуки в Google ...

Уникайте перегляду. Google не хоче, щоб компанії перешкоджали чи забороняли негативні відгуки або вибірково вимагали позитивних відгуків від клієнтів. Практика, яку зазвичай називають " огляд gating "Це звичайно робиться шляхом відправки клієнтам форми зворотного зв'язку або опитування - будь то через електронну пошту, SMS, цільові сторінки або соціальні медіа. На підставі відповідей на їхні форми, клієнтам пропонується або опублікувати відгук у Google, якщо вони мають позитивний досвід, або поділитися подробицями їхніх відгуків, якщо вони мають негативний досвід.

Примітка. Google забороняє підприємствам здійснювати перевірку.

Ця практика дозволила брендам відфільтровувати недоброзичливців від своїх кампаній з генерації огляду. Але це проти оновлених керівних принципів Google. Щоб залишатися сумісними з політикою сьогоднішньої високої платформи огляду, а також реагувати на постійно зростаючий попит на прозорість та автентичність відгуків, зрозумійте, що клієнти можуть залишити негативний відгук, якщо вони відчують потребу.

Як отримати відгуки Google

Ось кілька ефективних порад для підприємств, які цікавляться, як отримати відгуки від Google і створити їхню онлайн-присутність.

 1. Використовуйте електронну пошту. Ви збираєте адреси електронної пошти клієнтів у пункті продажу чи догляду? Якщо так, то ви швидко зрозумієте, що електронна пошта є одним з найбільш ефективних способів отримати відгуки про Google My Business.

Синхронізація запитів на перегляд до системи CRM або POS дозволяє брендам автоматизувати запити на перегляд. Якщо ви керуєте 100 місцем розташування Google Мій бізнес, ви зрозумієте, чому автоматизація настільки важлива. Немає можливості вручну звернутися до багатьох клієнтів. Ви також можете інтегрувати свої запити на розгляд Google у щомісячні інформаційні бюлетені. Якщо ви надсилаєте повідомлення своїм клієнтам, не забудьте додати посилання на вашу бізнес-довідку Google, щоб узяти лише кілька кліків, щоб поділитися своїм досвідом.

 1. Надсилайте SMS-кампанії. Якщо ви синхронізуєте систему продажу, щоб надіслати повідомлення електронною поштою клієнтам, чому б не надсилати SMS-запити. Тарифи на відкриті SMS-повідомлення значно вищі, ніж електронна пошта, і може сприяти кращому залученню та більше відгуків.
 2. Використовуйте #SmallThanks з Google. The Невелике спасибі веб-сайтом Google дозволяє створювати, завантажувати та друкувати персоналізовані маркетингові матеріали та перетворювати ваші відгуки та інформацію про компанію в готові до використання соціальні повідомлення, наклейки, плакати тощо.

Повідомлення в  Оглядові наклейки Google  та інші подібні матеріали поширюються на просування Вашого бізнесу, використовуючи відгуки клієнтів, або запитують клієнтів про пошук Вашого бізнесу в Google і обмінюються фотографіями та відгуками на сайті Повідомлення в Оглядові наклейки Google та інші подібні матеріали поширюються на просування Вашого бізнесу, використовуючи відгуки клієнтів, або запитують клієнтів про пошук Вашого бізнесу в Google і обмінюються фотографіями та відгуками на сайті.

 1. Створіть посилання, щоб клієнти могли писати відгуки Google. Створення унікального Посилання на відгуки Google і обмін інформацією з клієнтами заохочує їх переглядати вашу компанію в Google.
 2. Зробіть ваших клієнтів щасливими. Найпростіший, найефективніший і найважливіший спосіб отримати відгуки Google з 5-зірковими рейтингами - це послідовно забезпечувати відмінний рівень обслуговування і створювати "вау" моменти з клієнтами.

Якщо, з іншого боку, у вас є клієнти, які не задоволені або задоволені своїм досвідом, і тому вони, швидше за все, опублікують негативні відгуки замість позитивних, то зробіть орієнтир, щоб звернутися до них і визначити і вирішити проблеми.

Віджети Відгуків Google

Віджети з відгуками Google дозволяють вставляти чи відображати онлайн-рецензування з вашого бізнес-довідника Google на своєму веб-сайті. Використання віджетів для відображення відгуків може сприяти переходу на сайт і навіть підвищити ефективність пошукової оптимізації вашого сайту (SEO). Ось деякі факти та цифри, які демонструють вплив відображення відгуків на вашому веб-сайті:

 • Покращено ефективність пошуку. Ви можете отримати більшу видимість пошуку та збільшити обсяг трафіку, використовуючи відгуки, перший фактор рейтингу у локальному пошуку.
 • Більш високі показники конверсій. Коли рейтинги відображаються в результатах пошуку, показники переходів може йти вгору до 17%.
 • Потужний соціальний доказ. Вибираючи бізнес, 94% споживачів покладаються на онлайн-огляди.
 • Зменшена ціна за клік для рекламних кампаній. Показуючи відгуки на цільових сторінках кампанії AdWords, ви можете підвищити показники конверсій і залучення, знизити показники відмов і покращити власні оцінки якості оголошень .

Загалом, онлайн-огляди мають величезний потенціал для впливу на рішення покупців. Відгуки, опубліковані клієнтами Google, є особливо впливовими. Відповідно до 2018 Інтернет Огляди відгуків , Google - сьогоднішній сайт з оглядом, і 63,6% споживачів кажуть, що вони, ймовірно, перевірятимуть онлайн-відгуки на Google, перш ніж відвідати бізнес - більше, ніж будь-який інший сайт рецензування. (Yelp посідає друге місце на рівні 45,18 відсотка, за ним слідують TripAdvisor і Facebook.) Як використовувати віджет Google Відгуки для відображення відгуків на вашому веб-сайті Якщо ви копіюєте та вставляєте онлайн-відгуки ваших клієнтів на ваш веб-сайт, це не може здатися привабливим або надійний, коли ви вставляєте відгуки безпосередньо з вашого бізнес-довідника Google. Підхід копіювання та вставки може також позбавити певну легітимність ваших відгуків, особливо якщо вони не пов'язані з джерелом чи платформою третьої сторони. На щастя, існує ряд варіантів віджетів для огляду, щоб інтегрувати ці цінні відгуки на ваш веб-сайт. ReviewTrackers: Наша програмна платформа для керування онлайновими відгуками включає a огляд пакета віджетів які можуть відображати на вашому веб-сайті всі або переглянуті набори відгуків клієнтів. Віджет Google Відгуки може бути налаштований за лічені хвилини - і не вимагає часу для підтримки. Ви можете самостійно підбирати власні ознайомлення або показувати живий канал свіжого вмісту огляду від Google, з легкістю "встановити його і забути". Google View Widget Плагіни для WordPress: WordPress, який продовжує бути популярним вибором для користувацьких веб-сайтів, також має власний каталог плагінів для віджетів. Є лише 33 сторінки результатів пошуку для «Віджет Google огляду». Деякі з цих віджетів дозволяють зберігати відгуки в базі даних WordPress, щоб не залежати від джерел даних третьої сторони, таких як Google, щоб показати відгуки в віджет. Крім того, існують додатки для віджетів від Google, які дозволяють синдикувати безпосередньо з вашого бізнес-довідника Google, щоб віджети огляду на вашому веб-сайті оновлювалися, коли входять нові відгуки. Незалежно від ваших уподобань, переконайтеся, що ви робите належну перевірку перед вибором праворуч віджет Google або плагін для вашого веб-сайту. Переконайтеся, що вона сумісна з кодом вашого сайту і що вона пропонує все, що вам потрібно.

Чи можете ви зв'язувати відгуки Facebook на Google?

Для багатьох підприємств Google автоматично пов'яже відгуки на своїх сторінках Facebook Business з обліковим записом Google, так що їх Рекомендації Facebook , відгуки та рейтинги також відображаються в їхніх компаніях. В ідеалі, Google знайде спосіб зробити це для всіх підприємств. Але це не завжди працює. Щоб дати своїм місцям найкращий шанс, що їхні відгуки у Facebook будуть включені до їхньої GMB-реєстрації, єдине, що ви можете зробити, це переконатися, що ваша бізнес-інформація на сторінці Facebook і вашому обліковому записі Google My Business точно однакові. Якщо Google бачить, що вони однакові, це може залучити ваші відгуки у Facebook. Але ніяких гарантій немає. І немає "офіційного" способу зробити це через інформаційну панель Google My Business.

Коли я отримаю один відгук, чи буде він негайно відображатися в результатах пошуку?
Чи не вплинуло на Вашу компанію ця проблема відгуків Google?
Чому Google розглядає повідомлення про відповідь?
Так багато людей запитують: "Чи є спосіб видалити або видалити огляд Google?
Чому потрібна стратегія для отримання відгуків на Google My Business?
Ви збираєте адреси електронної пошти клієнтів у пункті продажу чи догляду?
Чи можете ви зв'язувати відгуки Facebook на Google?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн