Повний аудит SEO для збільшення вашого трафіку

 1. Привіт Разван, Ви можете розповісти нам про те, над чим ви працюєте? Що таке когнітивнасео?
 2. Розкажіть мені більше про те, чому ви будуєте це?
 3. Що унікально в тому, що ви створюєте, і чому, на вашу думку, компанії повинні використовувати когнітивніеСО?
 4. Чи можете ви розповісти нам трохи про різні сегменти клієнтів, використовуючи когнітивніеСЕО? Які...
 5. Як ваші клієнти використовують когнітивнусео? Не могли б ви поділитися декількома різними випадками...
 6. Чи існували унікальні випадки використання для когнітивної сесії, про які ви не думали або не очікували?
 7. Чи існували ранні «хакі зростання» або тактики, які сприяли вашому поточному успіху?
 8. Які були деякі з найбільших проблем при створенні продукту на ранній стадії і як ви їх вирішували?
 9. Які найбільш цікаві інтеграції ви додали? Чи є якісь особливі для вас?
 10. Нарешті, які саме продукти ви залежите, щоб запустити компанію та як ви їх використовуєте?

КогнітивнийЕЗ допомагає краще оцінювати та контролювати сайти. Незалежно від того, чи є ви професіоналом у сфері SEO, цифровим маркетинговим агентством, SMB або торговою маркою, бажаєте збільшити трафік або відстежувати еволюцію вашого сайту, CognitiveSEO надає вам аналіз цифрової маркетингової стратегії та розуміння вашого бізнесу.

Кевін Вільям Девід інтерв'ю Разван Гаврилас , Засновник КогнітивнийЕЗ знати більше.

Привіт Разван, Ви можете розповісти нам про те, над чим ви працюєте? Що таке когнітивнасео?

Ми, у CognitiveSEO, доклали максимум зусиль, щоб створити набір інструментів, який допоможе вам краще ранжувати і контролювати ваші сайти. Дозвольте мені розповісти вам про це: поки що було дуже складно. Наша команда з ентузіазмом постійно працює над управлінням та вдосконаленням програмного забезпечення, будучи постійно підключеним до новітніх оновлень цифрової маркетингової індустрії. Наша мета полягає в тому, щоб підвищити цінність вашого бізнесу, надавши дієву інформацію та 360 вигляд усіх ваших маркетингових даних, використовуючи унікальні та передові системи для обробки даних.

Розкажіть мені більше про те, чому ви будуєте це?

Ще в 2010 році когнітивна сесія почалася з моєї пристрасті до SEO та цифрового маркетингу і мого бажання знайти економічно ефективне рішення, яке могло б відповідати всім його професійним вимогам.

До 2017 року проект cognitiveSEO виріс, тепер залучаючи повністю інтегровану команду спеціалістів з програмного забезпечення, графіки, маркетингу та підтримки, пропонуючи платформу, яку використовують більшість провідних цифрових агентств і професіоналів у сфері SEO в усьому світі.

Якщо ви коли-небудь думали, що створення SEO інструмент з нуля легко, подумайте ще раз! Це займає багато роботи від спеціалізованих програмістів і інженерів. Вони є тими, хто робить інструмент дійсно робочим (майже бездоганним), і дуже багато вільного від помилок.

Створення інтуїтивного та легкого у використанні інструменту SEO потребує команди творчих умів, здатних зрозуміти, чого дійсно потребують користувачі, і що б зробити їх реально використовувати все більше і більше для вирішення своїх маркетингових проблем. Їх нескінченна пристрасть і ентузіазм - це те, що зберігає пізнавальну еволюцію на постійному шляху вдосконалення.

Що унікально в тому, що ви створюєте, і чому, на вашу думку, компанії повинні використовувати когнітивніеСО?

Ринок інструментів SEO є дуже заповненим простором. Багато великих і малих компаній розробляють програмне забезпечення для SEO і цифрового маркетингу.

Коли в 2011 році на ринок вийшов когнітивнийЕСО, він вже був переповнений. Наше найважливіше розмежування в той час було потужним механізмом аналізу Backlink. Ми представили один з найпотужніших інструментів аналізу зв'язків на ринку. Ми агреговані дані з таких інструментів, як Moz , * MajesticSEO * і Ahrefs для початку аналізу. Після того, як ми зібрали дані, ми почали сканувати всі ці посилання та збільшували їх потужною інформацією, яка дозволила вам зрозуміти маркетингові стратегії цих сайтів.

На сьогоднішній день ніякі інші інструменти не мають такого глибокого механізму аналізу зв'язків (у поєднанні з надійною платформою звітності).

Інструмент допомагає людям краще зрозуміти стратегії, які використовують їхні конкуренти, і порівняти їх з тим, як вони стоять на своєму ринку. Після відбитків ваших конкурентів, ви можете розробити свою маркетингову стратегію, засновану на конкурентній інформації, яку ви витягли.

У 2013 році ми ввели ще одну важливу особливість в наборі інструментів. Це був інструмент виявлення неприродних посилань, який дозволив користувачам відновлювати їхні сайти з Google Link Related Penalty. Це була ще одна важлива особливість для набору інструментів когнітивної сесії.

Швидке пересилання до 2017 року, когнітивна сесія містить багато інструментів SEO: аналіз зворотних зв'язків, оптимізація вмісту, відстеження рангів, щоб назвати лише декілька. Він став всеохоплюючим і потужним інструментом SEO.

У липні 2017 року ми запустили унікальний Інструмент добору ключових слів що дозволяє оптимізувати вміст на будь-якій сторінці для кращої позиції в Google. Він використовує власні алгоритми для створення показників ефективності вмісту, які допомагають оцінювати стан сторінки. Асистент вмісту надає теми та рекомендації щодо ключових слів, які дозволяють покращити оцінку та підвищити рейтинг. Цей інструмент є унікальним, тому що він розглядає лише актуальність і семантику тексту, щоб зрозуміти, наскільки відповідним є цей текст для ключового слова, яке ви зацікавлені у високому рейтингу.

Чи можете ви розповісти нам трохи про різні сегменти клієнтів, використовуючи когнітивніеСЕО? Які ролі ваші клієнти мають у своїх компаніях?

У нас широкий спектр клієнтів:

 • Професіонали SEO
 • Агенції цифрового маркетингу
 • Бренди
 • Малі підприємства

Деякі відомі бренди і агентства, які використовують когнітивніЕЗО, є HSBC Bank , Ebay , ICrossing , Razorfish - просто назвати декілька.

CognitiveSEO найкраще використовувати люди, які мають принаймні середній рівень розуміння SEO та цифрового маркетингу.

Як ваші клієнти використовують когнітивнусео? Не могли б ви поділитися декількома різними випадками використання?

Є кілька випадків використання. Ось деякі з них:

 • Оптимізувати сайти клієнтів. Вони використовують когнітивніеСОО як для звітності, так і для реальної роботи SEO. (створення посилань, зміст та оптимізація веб-сайтів).
 • Люди, яким їхні сайти каралися Google і шукаєте, щоб відновитися від штрафу.
 • Контент-маркетингу і SEO професіоналів оптимізувати повідомлення в блогах і сторінок, щоб вищий ранг в Google за допомогою вмісту помічник і інструмент добору ключових слів.
 • Шпигувати і відстежувати свою конкуренцію.

Чи існували унікальні випадки використання для когнітивної сесії, про які ви не думали або не очікували?

Аналіз ринку. Інструмент може бути використаний для розуміння цифрових маркетингових стратегій, які стосуються окремих ринків.

Чи існували ранні «хакі зростання» або тактики, які сприяли вашому поточному успіху?

Спочатку не було реалізовано жодного росту. Дуже багато розмов з клієнтами, щоб краще зрозуміти відповідність продуктового ринку. Це дозволило мені постійно будувати продукт, заснований на цьому.

Які були деякі з найбільших проблем при створенні продукту на ранній стадії і як ви їх вирішували?

Будучи компанією із завантаженою компанією, найбільшою проблемою було зібрати команду людей, які змогли створити продукт, який я передбачав. Початковий час розробки планувалося тривати 6 місяців, однак тривало 1 рік і 6 місяців, поки ми не запустили цей продукт у комерційну мережу. Це переводило втричі гроші, вкладені на першій стадії продукту.

Доброю новиною є те, що я повернув інвестиції приблизно через рік після того, як ми почали продавати продукт. З того часу ми були прибутковими.

Які найбільш цікаві інтеграції ви додали? Чи є якісь особливі для вас?

Google Analytics була найважливішою інтеграцією, яку ми додали до пізнавальноїеСО. Люди підключають свої облікові записи GA, і вони можуть створювати найкращі звіти безпосередньо в когнітивній сесії, щоб поділитися своїми клієнтами або для себе.

Нарешті, які саме продукти ви залежите, щоб запустити компанію та як ви їх використовуєте?

Для підтримки і на борту ми використовуємо Домофон . Їх автоматичні електронні повідомлення та повідомлення допомагають нашим клієнтам краще зрозуміти нашу платформу.

Для інформаційних бюлетенів ми користуємося MailChimp .

Для моніторингу панелей ми використовуємо Geckoboard . Це допомагає нам відстежувати використання серверів і залучення клієнтів.

Для моніторингу бренду ми використовуємо Згадки про бренд (новий продукт, який ми готуємо до комерційного запуску). Знання про те, коли когнітивна сесія згадується в Інтернеті або в соціальних мережах, є критично важливим для того, щоб реагувати і взаємодіяти з людьми, які згадують наш бренд.

Це деякі з найбільш важливих продуктів, які ми використовуємо. Ми використовуємо багато інших дрібніших, але займе занадто багато місця, щоб перерахувати їх тут.

Привіт Разван, Ви можете розповісти нам про те, над чим ви працюєте?
Що таке когнітивнасео?
Розкажіть мені більше про те, чому ви будуєте це?
Що унікально в тому, що ви створюєте, і чому, на вашу думку, компанії повинні використовувати когнітивніеСО?
Чи можете ви розповісти нам трохи про різні сегменти клієнтів, використовуючи когнітивніеСЕО?
Як ваші клієнти використовують когнітивнусео?
Чи існували унікальні випадки використання для когнітивної сесії, про які ви не думали або не очікували?
Чи існували ранні «хакі зростання» або тактики, які сприяли вашому поточному успіху?
Які були деякі з найбільших проблем при створенні продукту на ранній стадії і як ви їх вирішували?
Які найбільш цікаві інтеграції ви додали?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн