Правильні ключові слова для вашого профілю LinkedIn

  1. 1. Зверніть увагу на свій професійний заголовок.
  2. 2. Розгляньте можливість додавання ключових слів до назви завдання.
  3. 3. Використовуйте підсумок для додаткового вмісту ключових слів.
  4. 4. Додайте проекти та інші секції "Extra" на LinkedIn.
  5. 5. Оберіть "Навички" та продовжуйте збирати "Підтвердження ".
  6. Нижня лінія
  7. Ключові слова в профілях LinkedIn:

До Лора Сміт-Прулькс

Хочете знати, як отримати більше людей, щоб відвідати ваш профіль LinkedIn Хочете знати, як отримати більше людей, щоб відвідати ваш профіль LinkedIn?

Секрет збільшення відвідуваності трафіку до профілю LinkedIn полягає в застосуванні ефективних методів пошукової оптимізації (SEO) .

Ефективне SEO для вашого профілю LinkedIn не так важко зробити, як здається.

В основному, LinkedIn є дуже великою базою даних профілів, яка використовує ключові поля для упорядкування (або "індексування") всієї колекції даних.

Оскільки більшість доходів LinkedIn генеруються рекрутерами за допомогою LinkedIn для пошуку кандидатів, LinkedIn знає кращі ключові слова для персонального SEO.

Добрі новини? Більшість термінів, які ви вводите на LinkedIn, доступні для пошуку іншими користувачами - це означає, що ви не можете піти неправильно, включаючи відповідну інформацію ключові слова які, звичайно, являють собою посади та навички, які підходять для вас, які знаходяться в оголошеннях про вакансії.

Реклама

Однак, якщо ви також розумієте (і використовуєте) метод індексування LinkedIn, ви будете в кращому становищі для збільшення вашого трафіку. Таким чином, ви хочете додати більше ключових слів, вживаючи заходів для збільшення щільності ключових слів у певних полях, як описано нижче.

[Пов'язані: Персональний SEO , 25 кращих ключових слів для пошуку роботи та кар'єри , і Розробка ваших найкращих ключових слів .]

Ось 5 порад для ефективного SEO (і більше переглядів) у своєму профілі:

1. Зверніть увагу на свій професійний заголовок.

Найбільш помітне брендингове повідомлення на вашому профілі LinkedIn також є найбільш критичним, коли мова йде про SEO.

Поруч з твоє ім'я , Ваш Професійний Заголовок, фраза, яка відображається під вашим ім'ям, є найпопулярнішим полем у індексі.

Що це означає? Ключові слова, зазначені в полі Заголовок, матимуть більший вплив, збільшуючи ваш рейтинг серед інших користувачів за однакові умови.

Тепер ви знаєте, чому за замовчуванням заголовок "поточна робота" не є гарною ідеєю!

Як приклад розглянемо перемикання

“Віце-президент з продажу в корпорації ABC” (ваша поточна позиція)

до

“VP Продаж. Зростання доходів у технологічних рішеннях, що підтримують хмару. Розробка продукту та керівництво операціями з продажу » (ваша поточна позиція з більшою кількістю ключових слів, доданих для більш повного пояснення)

Ця стратегія не дозволяє корпорації ABC стати дуже релевантним пошуковим терміном у цьому профілі користувача, одночасно надаючи іншим ключовим словам (розробку продуктів, операції з продажу, технологію, що підтримує хмару, зростання доходів) більше трафіку.

LinkedIn дозволяє використовувати 120 пробілів для вашого заголовка, а використання якнайбільше 120 можливо, є розумним.

[Пов'язані: Вибір найкращих ключових слів для вашого профілю LinkedIn .]

2. Розгляньте можливість додавання ключових слів до назви завдання.

Поле назви завдання на LinkedIn також є індексованим полем (так само як і ім'я Вашого роботодавця). Однак, якщо ваша поточна посада є занадто розпливчастою, ви можете пропустити можливість отримати більше трафіку.

У цьому випадку добре працює додавання вмісту до вашої посади, не забуваючи змінювати назву роботи.

Наприклад,

«Асоційований оператор» може стати

«Операційний співробітник - операційний менеджер відділу термодруку»

Друга версія більш повно пояснює справжню функцію роботи комусь за межами організації.

Інші приклади:

«Старший консультант» стає «старшим консультантом, управління ІТ-проектами»

«Фінансовий аналітик» стає «фінансовим аналітиком - аудитом і дотриманням законодавства»

У кожному прикладі друга версія містить більше деталей ключових слів і більш чітке пояснення завдання. LinkedIn в даний час дозволяє вам 100 місць для вашої посади, і, як звичайно, використання якомога більше для відповідних ключових слів є розумним.

3. Використовуйте підсумок для додаткового вмісту ключових слів.

Незважаючи на те, що вона не вважається частиною LinkedIn з високою індексацією, у Вашому Підсумковому матеріалі має бути, однак, важливий текст, а також високий відсоток ключових слів, які мають відношення до вашої мети:

"Як директор з інформаційних технологій, моя мета полягає в тому, щоб задовольнити зацікавлені сторони і говорити мовою наших торговельних користувачів, впроваджуючи технології для підвищення швидкості обробки та прискорення трансформації бізнесу. вартість хостингу знижується на 32%, навіть під час швидкого зростання ».

"У старшому менеджері і директорі відділу продажів, я побудував довіру між клієнтами і охопив ринкові тенденції в нафтовій і газовій промисловості ... з новими каналами продажів і альянсами, які збільшили прибуток на 123%. підвищена впізнаваність бренду та високопродуктивна команда наставництва.

Цей тип стислого мови використовує більш надійний вміст ключових слів, ніж резюме резюме - це ключова причина, по якій ви не повинні дублювати своє резюме на вашому профілі LinkedIn.

[Пов'язані: Топ-25 ключових слів для пошуку роботи .]

4. Додайте проекти та інші секції "Extra" на LinkedIn.

Часто нехтують як чудову стратегію додавання деталей (і ключових слів) ...

Розділи, такі як проекти, сертифікати або нагороди та нагороди, можна використовувати для введення більшої кількості ключових слів.

Якщо ви вирішите скористатися цими розділами, тримайте формулювання короткою та щільною за ключовими словами. Наприклад, сертифікація для певної мови програмного забезпечення може містити "Java Developer" з ініціалами облікових даних.

Головний операційний директор у сфері нерухомості також міг би додати кілька проектів під назвою "Комерційна нерухомість - Нью-Йорк", щоб показати майстерність у нагляді за будівництвом великих міст.

У розділі Відзнаки та нагороди, ви можете додати нагороди, які починаються з вашої бажаної посади ("Старший менеджер з продажу, що перемагає Клуб Президента протягом 5 років").

[Вчи більше: Візьміть до уваги рекрутер з проектами LinkedIn і Захоплення інтересів роботодавців (і LinkedIn Traffic) з історіями успіху .]

5. Оберіть "Навички" та продовжуйте збирати "Підтвердження ".

Один з найбільш незрозумілих розділів LinkedIn, область навичок та навичок, що почалася як група ключових слів для пошуку безпосередньо.

Тепер вона перетворилася на інструмент SEO, який може залучити серйозний трафік, але тільки якщо він використовується правильно.

Терміни, які ви додаєте до фактора "Навички та експертиза", значною мірою впливають на можливість пошуку в LinkedIn, коли ви їх підтримуєте. Тому має сенс додати ключові слова та отримати (і прийняти) підтвердження на них.

Застереження: переконайтеся, що терміни, які ви додаєте до цього розділу, дійсно є ключовими словами. З урахуванням вибору між «твердим навиком» (наприклад, «Управління проектом» ) і рисою характеру (наприклад, «Лідерство» ), роботодавці можуть вважати за краще шукати певні компетенції.

[Пов'язані: 4 кроки для використання LinkedIn навичок та схвалень для більш потужного профілю .]

Нижня лінія

Це лише кілька порад для підвищення коефіцієнта SEO LinkedIn (оскільки є більш важливі поля та стратегії, які можна використовувати для створення трафіку!). Навіть якщо ви не розумієте понять SEO, пам'ятайте, що додавання більшого вмісту до свого профілю майже завжди призводить до збільшення кількості відвідувачів - особливо, коли ви використовуєте ключові слова для залучення інтересів роботодавців.

Ключові слова в профілях LinkedIn:

Про автора...

LinkedIn Job-Hunt для пошуку роботи Лора Сміт-Прулькс , Виконавчий директор компанії Резюме експерта , є нагородами виконавчий письменник резюме, національний оглядач, автор, LinkedIn і SEO ентузіастів, і минулого рекрутера. Лаура є автором Як отримати найняти швидше: 60 + перевірені поради та стратегії доступу до прихованого ринку праці . Зв'яжіться з Laura на Twitter в @ResumeExpert, на LinkedIn у LinkedIn.com/in/laurasmithproulx.

Добрі новини?
Що це означає?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн