Прискорюємо інтернет-зв'язок, що здійснюється за допомогою 3G модему

В сучасний час практично всі великі оператори мобільного зв'язку надають клієнтам можливість доступу в мережу Інтернет за допомогою 3G модему В сучасний час практично всі великі оператори мобільного зв'язку надають клієнтам можливість доступу в мережу Інтернет за допомогою 3G модему. З одного боку, це дуже зручно, оскільки мобільно, з іншого - поки що ще значно дорожче, ніж зв'язок з використанням інших систем. Крім того, часто відмінна зв'язок і швидкість підтримуються тільки в великих містах, а саме з'єднання буває не настільки стабільно. Обумовлено це, перш за все, великим навантаженням на мережу.

Слід також зазначити, що практично всі безлімітні тарифи стільникових операторів не так вже безлімітні, по-перше, існують обмеження на кількість можливого трафіку, по-друге, - провайдер обмежує, причому значно, швидкість Інтернет-з'єднання при досягненні певного місячного порога в кілька гігабайт .

З огляду на всі недоліки мобільного Інтернет-з'єднання, рано чи пізно виникає необхідність збільшення швидкості . Заявлена ​​провайдерами максимальна швидкість з'єднання практично ніколи не досяжна, хіба що вночі і в великих містах.

На практиці швидкість збільшують в основному трьома способами: переробляють антену модема , Збільшуючи її, підключають модем за допомогою удлиняющего USB-кабелю, або встановлюють на комп'ютер спеціальну програму, яка, по крайней мере, як заявляють розробники, за рахунок оптимізації певних параметрів операційної системи і комп'ютера дозволяє збільшувати швидкість.

Реально працюючих програм мало, все, добре показали себе на практиці, безкоштовно не поширюються, а багато поширюються виключно для того, щоб витягнути з довірливого споживача гроші. Слід зазначити, що основна маса таких програм побудована на системі оптимізації, тобто установки тих параметрів операційної системи, які дозволяють працювати Інтернет-зв'язку стабільно і на максимальній швидкості, але оптимізувати параметри можна і самостійно, а, якщо вже не виходить, можна використовувати звичайні безкоштовні програми по оптимізації системи, її очищення та контролю за її станом і швидкодією, типу TuneUp Utilities або Auslogics BoostSpeed . Але, навіть встановивши програму і оптимізувавши всі параметри, не варто розраховувати на великий ефект, оскільки при великому навантаженні на мережу, отримати відмінну зв'язок все одно не вдасться.

Так, що для любителів 3G модемів поки що ще все попереду в розвитку зв'язку, тим більше що провайдерам є що покращувати і до чого прагнути.
Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн