Продажі, просування і планування

Багато менеджерів і власників компаній скаржаться, що у них проблеми з продажами. Я хочу розповісти, як жорстко пов'язані продажу, просування, імідж, час і планування.

Я хочу розповісти, як жорстко пов'язані продажу, просування, імідж, час і планування

Для багатьох процес збуту репрезентується як щось подієвий і більше залежне від покупця, ніж від продавця. Це не зовсім вірно. Розумієте, якщо людина не знає основних законів будь-якої області діяльності, то будь-яка подія, яка в ній відбувається, для нього, дійсно, представляється випадковістю.

А ось для тих, хто знає закономірності, за якими живе бізнес, багато речей стають очевидними і прогнозованими. Так, наприклад, років 200 тому потрапляння блискавки в дерево серед чистого поля було чимось потойбічним і пов'язаним з різного роду божествами. Зараз ми знаємо, що блискавка потрапляє в самою високу і добре заземлену точку, тому й не дивуємося такого роду «чудесам». Більш того, ми можемо з цим впоратися, встановлюючи громовідводи.

Приблизно також виглядає і область продажів. Багато хто думає, що проблема в продажу - це погані продавці, дорогі ціни, "не сезон" - завжди можна знайти виправдання.

Звичайно, всі ці фактори впливають на продажу, але дуже часто не беруться до уваги інші набагато важливіші речі. Так, наприклад, всі знають, що для збільшення продажів потрібно використовувати маркетинг, багато хто навіть застосовують цей інструмент. Маркетологи створюють «продають» рекламні матеріали, а потім максимально їх поширюють - це вважається продовженим послуги або товару підприємства. Але, як показує практика, при цьому часто допускається одна дуже серйозна ошібкане правильно, і тому ефект слабкий або його взагалі немає. Як наслідок - слабка впізнаваність компанії або товару, і низький рівень продажу.

Відкрию Вам секрет - слабкий імідж, відсутність вірних графічних образів робить просування практично неможливим! І можна створювати оригінальні рекламні матеріали, вкладати величезні гроші в поширення, і не мати продажів.

Цікавий факт з мого досвіду. На початку кризи 2008 року, коли різко впали продажі, ми в компанії почали робити протилежне тому, що робили всі інші. Якщо інші компанії скорочували людей, то ми набирали. Якщо наші великі клієнти урізали маркетингові бюджети і звільняли маркетологів, то ми зробили ребрендинг, створили нові рекламні проспекти, змінили сайт. Дуже багато уваги приділили ідентіке компанії.

  • «Ребрендинг (англ. Rebranding) - зміна стилю компанії. Активна маркетингова стратегія, яка включає комплекс заходів щодо зміни бренду (як компанії, так і виробленого нею товару), або його складових: назви, логотипу, слогану, візуального оформлення, зі зміною позиціонування ».
  • «Ідентіка (англ. Corporate identity) - корпоративний стиль. Знаки і символи іміджу компанії і рекламних елементів, основне завдання яких - виділити компанію серед подібних і створити впізнаваний, привабливий і продає образ в очах споживачів ».

Все це призвело до того, що ми змогли втриматися на плаву в той час, як багато компаній-конкуренти закрилися. Насправді ми тільки через кілька років зрозуміли, що нам допомогло вийти з ситуації.

Під час кризи ми діяли швидше неусвідомлено, ніж цілеспрямовано і все тому, що ми не мали даними правильного планування. Ми не вміли дивитися в майбутнє і аналізувати минуле. Звичайно, якийсь план у мене в голові був, але це більше схоже на туманну картину, ніж на чітко розплановані в часі кроки. Ефективність наших дій була низька, але все ж, як виявилося, вона була і допомогла нам вижити і просунутися.

Тільки тепер, використовуючи інструменти управління часом і планування, я бачу, як можна дійсно досягати значно більшої кількості цілей, більш масштабних і значно швидше, а головне своїх цілей, а не чужих. Я просто бачу весь процес у часі: з чого варто почати, на що звернути увагу, яким повинен бути наступний крок, і якого результату я хочу досягти в результаті. І це стосується всього: продаж, просування, виробництва - бізнесу в цілому.

Як фахівець в області просування, е сли ви хочете вирішити проблеми з продажами, рекомендую «відмотати процес продажів назад» і почати продажі навіть не з просування, а з ідентікі. Це те, що сильно Вам заощадить час, і сформує майбутні продажу, збільшивши їх в рази навіть під час кризи. Подивіться, як у вас із цим справи:

  • в якому стані знаходиться імідж компанії,
  • по яким образам Вашу компанію зможе розпізнати клієнт,
  • чи дійсно Ваші образи відображають те, що є цінним для Вашого клієнта.

Коли Ви зрозумієте, що саме відлякує або не приваблює у Вашому товарі, послузі клієнта - Ви вже можете з цим щось зробити:

  • визначте мету,
  • складіть чіткий план дій,
  • дійте згідно плану,
  • щодня відстежуйте, як йдуть справи,
  • не відхилятися від маршруту.

Знаючи це можна привести будь-яку область бізнесу до процвітання. Ми у себе в компанії використовуємо все це. Застосовуючи технології тайм-менеджменту ми допомагаємо іншим компанія процвітати, консультуючи в просуванні і створюючи для них продає ідентіку.

Є така ідея, що кращий спосіб впоратися з різного роду неприємностями і нападками - це процвітати. Тому .... процвітайте і як можна швидше!

З повагою,
Олександр Борис,
керуючий партнер і засновник
рекламно-виробничої компанії BITLINE

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн