Професійні платні шаблони для DLE від студії Sanderart.com

Не секрет, що популярний движок для сайтів DataLife Engine в силу своєї простоти і зручності, в сукупності з доступною ціною завоював величезну кількість користувачів і шанувальників (до яких зараховую і себе) Не секрет, що популярний движок для сайтів DataLife Engine в силу своєї простоти і зручності, в сукупності з доступною ціною завоював величезну кількість користувачів і шанувальників (до яких зараховую і себе). Але, придбати, встановити движок і навіть наповнити свій сайт (блог) контентом - це лише півсправи, погодьтеся. Друга, не менш важлива, частина в побудові свого ресурсу - це його оформлення, так би мовити, краса. Привабливість зовнішнього вигляду і юзабіліті сайту на DLE безпосередньо пов'язані з його використовуваним шаблоном (або так званої "темою").

Три дефолтні шаблону (Default, Gemini і Pisces), включені в дистрибутив движка, навряд чи дозволять Вашому сайту якось виділиться серед натовпу з тисяч сайтів, які використовують в якості тем оформлення перераховані вище назви. Напевно, багато хто з вас, здійснюючи пошук будь-якої інформації в інтернеті, стикалися з тим, що клацаючи мишкою по списку в результатах пошукової видачі - відкривали сайти, зовні схожі один на одного як брати-близнюки. Однаковий (вже надокучили) дизайн не залучає і не затримує на своїх сторінках користувачів, які прийшли на сайт. Більш того, в більшості випадків - у сайтів з однаковим оформленням і зміст часто буває однаковим (копіпаст). І все це в викликає лише почуття неприязні у відвідувачів і їх швидкий відхід. Дійсно автори таких ресурсів з метою "зрубати по швидкому бабла" (за допомогою посилань, реклами і т. П.) Не заморочуються в плані унікального оформлення (пошуком і установкою шаблонів), а використовують вже наявні. Відповідно, і контент на таких сайтах, як правило, не відрізняється ексклюзивністю ... Пригадується прислів'я "По одягу зустрічають, по розуму проводжають". Її цілком можна застосувати і для сайтів.

Можливо, багато хто скаже, що шаблонів для сайтів DLE (в т.ч. для будь-яких його версій) як "собак" повнісінько в інтернеті. Варто вбити в пошуку фразу "шаблон для dle" і тільки встигай дивитися, вибирати і скачувати. Так, дійсно, результати видачі рясніють всілякими "безкоштовні шаблони DLE", "якісні шаблони DLE", "унікальні безкоштовні шаблони для DataLife Engine" і т. П. Але ж є ще одне прислів'я в тему - "Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці! ". Вона в повній мірі відповідає темі "безкоштовний шаблон". Здебільшого, фраза "безкоштовний шаблон" означає "рип платного шаблону".

Якісних рипів дуже мало і в паблік їх зливають рідко. Далеко не завжди вдається повністю скопіювати (ріпнуть) всі файли шаблону - це раз. При копіюванні часто виникають помилки (код в файлах відрізняється від оригіналу) - це два. Тому, при установці подібних "безкоштовних якісних шаблонів" на свій DLE-сайт, користувача можуть чекати різні неприємні сюрпризи - помилки при поданні інформації, кривизни в оформленні та інші артефакти. Більш того, встановлюючи подібні шаблони ви ризикуєте отримати посилання-паразити, призначення яких - отримати зайвий беклінк з сайту, на якому буде встановлено шаблон. Про це я якось вже згадував у статті " NoHiddenLinks - пошук прихованих посилань в шаблонах і двигунах ". Як ви розумієте, посилання ці власнику сайту нічого доброго не несуть, а от стати причиною санкцій з боку пошукових систем цілком можуть стати. Не варто також забувати, що крім посилань, часто в файли шаблонів вбудовують паразитний код, який в подальшому дозволить зловмиснику робити з сайтом різні "цікаві" речі.

Практично будь-який (в т.ч. і дефолтний) шаблон можна переробити до невпізнання і зробити унікальним. Не складно. Потрібно Firebug, Photoshop і трохи знань в HTML і CSS. Але це вимагає часу і дизайнерського таланту. Пам'ятаю, якось кілька років тому, займався подібним зі своїм сайтом. Знайшов більш-менш цікавий (на мій погляд) шаблон, очистив його від всяких бек, виключив зайве, оптимізував style.css. І начебто все гаразд так вийшло. Але переглядаю потім сайт - оп - побачив якийсь "косячок" на сторінці. Виправив. Через деякий час не сподобалося колірна схема - виправив. Потім вийшла нова версія DLE зі своїми особливостями. Вніс необхідні зміни в свій шаблон (згідно зі списком змін для нової версії). Через півроку з'явився новий апдейт. На той час шаблон мені якось набрид, та й зміни для нової версії часу робити не було. Ось тоді-то і вирішив я скористатися платними шаблонами для DataLife Engine. Став шукати в інтернеті варіант оформлення. Як показала практика, насправді виявляється не так вже й багато професійних студій, що пропонують якісні шаблони. Мені якось відразу сподобалися роботи Олександра з сайту sanderart.com . Дивився скріни, порівнював і вибрав шаблон під назвою FirstLine.

Сайт платних шаблонів для DLE - sanderart Сайт платних шаблонів для DLE - sanderart.com

Шаблон купував у автора безпосередньо. Вважаю, що по відношенню ціна / якість продукти фабрики шаблонів DLE - SanderArt - найоптимальніший вибір. Виглядають шаблони досить стильно, ціни недорогі - в межах від $ 19 до $ 69. Шаблони продаються як обмеженою кількістю копій, так і необмеженим, відповідно варіюється і ціна.

Отже, тепер по самому шаблоном FirstLine. Оплатив його через WebMoney, автору відправив лист з повідомленням про оплату і буквально через кілька хвилин на пошту прийшов архів з файлами шаблону. В отриманому архіві 3 шаблони (3 папки) в різних кольорах (зелений, помаранчевий і синій), інструкція по установці і папка з кодами (psd-варіанти логотипу для різних кольорів, favicon.psd і шрифт для редагування написів в логотипі). В інструкції (файл "Інструкція FirstLine.docx") все ясно і докладно розписано про установку шаблону і його налаштування, тому проблем при установці не виникає. Навіть будь-якому новачкові в DLE все буде ясно і зрозуміло - як движок встановити і налаштувати висновок потрібних категорій і новин. У головному файлі шаблону main.tpl присутній розмітка коду за допомогою коментарів, що позначають початок / кінець меню, блоків, різних варіантів виведення новин тощо Код в файлах шаблону - легкий і зрозумілий. Нічого зайвого. Те ж саме можу сказати і про код в головному файлі стилів шаблону style.css. У ньому всього 1880 рядків форматированного коду (на кожній сточке тільки один запис виду "властивість: значення;" для свого селектора). Тобто все компактно і візуально зручно і наочно. Наприклад, часто зустрічав шаблони до DLE, в яких файл style.css складався з 3000-5000 рядків і більше, а шаблони особливою красою чи яким-небудь витонченістю не відрізнялися.

Перевіряв код шаблону на валідність за допомогою сервісу W3C. Якщо прибрати вгорі відображення дати (javascript), то код буде 100% дійсним за версією XHTML 1.0 Transitional. А так є дві помилки через двох кутових дужок в скрипті.

Шаблон мене повністю влаштував. Дизайн подобається, функціонал відмінний, код чистий, грамотний і красивий. Практично нічого не допрацьовував або змінював в оформленні шаблону.

Заради інтересу вирішив подивитися на "технічну" автора. Написав йому на пошту пару питань по шаблону. Відповів досить швидко і грамотно, що не могло не радувати.

З часу покупки шаблону пройшов рік. На сьогодні вийшла нова версія движка DataLife Engine - 10.2. Вирішив оновитися на неї з версії 10.0. Як завжди оновлення движка передбачає внесення змін в шаблонах DataLife Engine. Сьогодні зайшов на сайт sanderart.com і побачив що "мій" шаблон FirstLine вже адаптований для версії 10.2. "А що, якщо попросити автора вислати файли для оновлення, щоб не копирсатися самому ..." - відвідала мене ось така думка. І, як мине рік з дня покупки, написав Олександру лист з таким проханням. Чесно кажучи, був приємно здивований, коли буквально через пару хвилин прийшла відповідь від автора про те, які файли слід оновити і додати. В прикріпленому до листа файлі лежала повна оновлена ​​версія шаблону для DLE 10.2 (з усіма колірними схемами, інструкцією по установці і папці з вихідними кодами). Даний відповідь ще раз зміцнив мене в тому, що не дарма я свого часу придбав шаблон саме в студії sanderart.com. Така підтримка клієнтів і чуйність Олександра - вище всяких похвал!

P / S: Часто раджу друзям, знайомим, та й просто людям - використовувати в якості движка сайту скрипт DataLife Engine. На питання про оформлення та дизайн - відповідаю " Професійні та якісні шаблони для DLE на сайті sanderart.com . Купуйте, не пошкодуєте ".

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн