Програма, яка робить Windows 10 неубіваемий

Сьогодні, в завершенні теми настройки і оптимізації Windows 10 , Я хочу познайомити вас з однією цікавою програмою, яка дозволяє зробити Windows 10 "неубіваемий".

А щоб ви зрозуміли, як я взагалі вийшов на цю програму, розповім невелику історію.

Все почалося з того, що я взяв участь в одному проекті, пов'язаному з комерційною нерухомістю. В рамках цього проекту група інвесторів побудувала комплекс будинків для здачі в короткострокову оренду. В мою зону відповідальності входили всі технічні моменти, пов'язані з будинками (сайт комплексу, CRM-система, Telegram-боти, бездротовий інтернет, відеоспостереження, караоке і т.д.).

Сайт, інтернет та інші моменти ми зробили досить швидко, а спіткнулися на організації караоке в будинках. Те, що зараз є на ринку в цій сфері або зовсім примітивне і призначене тільки для домашнього використання, або суперпрофесійний, призначене для організації справжніх караоке-клубів. Довелося придумувати своє рішення.

Після певних пошуків я вирішив зробити ось як. Мені дуже сподобався один веб-сайт, на якому зібрано понад 10 000 караоке-композицій, є зручна навігація і сучасний інтерфейс. Залишалося тільки придумати, як зробити так, щоб люди могли запускати цей сайт на телевізорі і співати через мікрофон свої улюблені пісні.

Рішенням в даній ситуації виявився простий міні-комп'ютер з Windows 10 на борту. Він називається Minix NEO Z64.

Це невелика безшумна чорна коробочка зі слабким процесором і 2 Гб оперативної пам'яті на борту. Так, він повільний, але якщо оптимізувати Windows 10 по тих кроках, що я давав в попередніх постах , То їм цілком можна користуватися.

Через HDMI цей комп'ютер був з'єднаний з телевізором, мікрофонний вхід ми використовували для підключення мікрофона, а вихід на навушники для підключення акустики Behringer. До цього міні-комп'ютера я докупив бездротову клавіатуру з тачпадом, через який людям залишалося лише запустити браузер і вибрати потрібну пісню.

В результаті вийшла відмінна караоке-система з величезним каталогом пісень і за зовсім невеликі гроші.

Але незабаром ми зрозуміли, що у цієї системи є один істотний недолік. Коли ми даємо людям доступ до Windows, то деякі починають цим зловживати. Одні ставлять якісь свої ігри і програми, інші видаляють наші ярлики і змінюють шпалери на робочому столі, треті ходять з незрозумілих сайтам, які залишаються в історії браузера, а іноді і зовсім заносять всяку заразу на комп'ютер ...

У підсумку Windows 10 швидко засмічується і ставала непридатною до використання.

Як результат, ми не могли гарантувати новим гостям працездатність караоке-системи і це багатьох розчарувало. Пам'ятаю я тоді подумав: "От би знайти таку програму, яка може зробити якийсь зліпок системи, а всі зміни залишалися б тільки до перезавантаження комп'ютера".

Я почав шукати рішення цієї проблеми і виявилося, що є багато інших людей, які зіткнулися з цією ж завданням. Більш того, виявляється, є вже кілька спеціальних програм, які її вирішують.

Я перепробував практично всі існуючі рішення і найбільше мені сподобалася програма Shadow Defender.

Я перепробував практично всі існуючі рішення і найбільше мені сподобалася програма Shadow Defender

Сайт програми: http://www.shadowdefender.com/

Суть її роботи дуже проста. Після запуску їй потрібно вказати, який саме диск потрібно захищати від змін. Наприклад, це може бути диск C.

З цього моменту, програма створює так звану тіньову копію цього диска і всі зміни перенаправляються туди, а реальні дані залишаються недоторканими. Для користувача це абсолютно непомітно, він працює за комп'ютером як зазвичай.

Він може ставити будь-які програми, видаляти файли і програми, заражати систему вірусами, вбудовувати трояни і кейлогери, змінювати значення в реєстрі, вимикати служби і так далі, але все його зміни будуть відбуватися в тіньовому режимі, який актуальний тільки до перезавантаження комп'ютера.

Після перезавантаження Windows буде в тому ж вигляді, в якому вона була на момент активації захисту через Shadow Defender.

Цю програму широко застосовують на різних підприємствах, в шкільних кабінетах інформатики, у громадських бібліотеках і інших подібних місцях.

Для мене це виявилося ідеальним рішенням. Ми поставили цю програму на всі комп'ютери в будинках і тепер, адміністратору будинку досить просто перезавантажити комп'ютер перед заїздом нових гостей. Після перезавантаження люди бачать Windows в тому вигляді, в якому ми її підготували для них спочатку.

Як це працює дивіться в цьому невеликому відео, яке я сьогодні записав:

У підсумку, після знайомства з цією програмою вона мені так сподобалася, що я став використовувати її і на своєму основному комп'ютері. Я просто ставлю Windows 10, оптимізує її по-максимуму, ставлю всі необхідні мені програми, шрифти, а потім приблизно через два тижні, коли вже все вляглося, я ставлю Shadow Defender і доручаю їй захищати системний розділ. Деякі директорії додаються в виключення (папка робочого столу, папки де зберігає дані програма Evernote і браузер Google Chrome і ще деякі).

Раніше, багато хто дивувався, дізнавшись, що я не використовую антивірус. Тепер я думаю, ви розумієте, що з цією програмою антивірус за великим рахунком не потрібен, особливо якщо ви правильно зберігайте дані на інших дисках комп'ютера.

Які особливості треба враховувати при роботі з Shadow Defender?

Особливість №1. Тіньовий тому вимагає місця на жорсткому диску. Чим довше комп'ютер працює без перезавантаження тим більше буде тіньовий тому. Бажано мати 1-10 Гб вільного місця для цих цілей.

Особливість №2. Якщо ви захочете вивести захищений диск з під захисту (наприклад, для установки нової програми, яку ви хочете залишити) то вам буде потрібно перезавантажити комп'ютер. В цьому є невелика незручність.

Особливість №3. Програма платна. Ліцензія коштує 35 $ (приблизно 1700 руб.). 30 днів програма працює безкоштовно.

Таким чином, моя оптимізована і очищена від всього зайвого Windows 10, працює по суті під подвійним захистом.

Захист №1. Резервний образ системного розділу, зроблений за допомогою AOMEI Backupper .

Захист №2. Системний розділ працює в тіньовому режимі через Shadow Defender.

У такому режимі я працюю вже півроку, поки політ нормальний. Головне звикнути до того, що зміни на захищеному диску не зберігаються і додати ті файли і папки, де зміни повинні зберігатися в виключення.

Сподіваюся, ця інформація була для вас корисною. На цьому сьогодні все. Буду радий вашій зворотного зв'язку в коментарях.

Також радий повідомити, що для тих, кому тема операційної системи Windows 10 цікава в більш повному форматі, я підготував новий курс «Налагодження та оптимізація Windows 10 за методом Євгена Попова». Він був записаний в процесі реальної установки і настройки Windows 10 на моєму комп'ютері.

У ньому, в форматі покрокових відеоуроків ви побачите все, що я роблю зі своєю системою від А до Я.

Весь курс розділений на декілька блоків:

1. Оптимізація швидкодії
2. Частка шпигунського функціоналу
3. Встановлення та налаштування програм
4. Налаштування захисту через Shadow Defender

Також є окремий модуль зі створення образів системного розділу через Acronis True Image і Macrium Reflect.

Сам курс буде запущений в наступну середу 31 травня 2017 року. За традицією, в перші три дні будуть діяти найкращі умови. По-перше, в ці дні ціна буде на 35% нижче, а по-друге, вас чекають ще кілька цінних моментів, про які я розповім наступного тижня.

Поки ми доводимо курс до ідеалу, я запрошую вас ознайомитися з невеликою презентацією, з якої ви зможете дізнатися про курс докладніше.

Натисніть тут, щоб перейти до презентації

Натисніть тут, щоб перейти до презентації

Які особливості треба враховувати при роботі з Shadow Defender?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн