Програми, які показують мою продуктивність

 1. Як це підвищує мою продуктивність
 2. Скільки це коштує?
 3. 30/30 - таймер завдань
 4. Як це підвищує мою продуктивність
 5. Скільки це коштує?
 6. Як це підвищує мою продуктивність
 7. Скільки це коштує?
 8. Свобода - видалення відволікання
 9. Як це підвищує мою продуктивність
 10. Скільки це коштує?
 11. Spotify - музика для мотивації та фокусування
 12. Як це підвищує мою продуктивність
 13. Скільки це коштує?
 14. Нарешті, деякі дві не дуже дивні програми….
 15. І ми закінчили

Це не просто продуктивність. Ці програми роблять мене розумнішим, більш організованим і трохи більше. Добре, я не можу насправді повернути останнє.

Я люблю процес управління завданнями. Серйозно. Добре, я може бути трохи дивно, але я люблю процес організації і відчуття досягнення, коли я перетинаю речі зі свого списку. Так, я один з тих людей, які додадуть до списку щось, щоб перекрити його.

Протягом останніх кількох років я використовував чимало програм для переліку списків, але я довго тримав Teux Deux.
Ви можете створювати завдання, додавати нотатки та підзадачі, а також призначати термін і нагадування. Можна перетягувати між днями, і це просто дуже зручно.

Як це підвищує мою продуктивність

Бути реалістичним щодо мого списку справ є частиною мого руху, щоб бути щасливішим сьогодні. Таким чином, хоча дуже легко переміщати завдання між днями на Wunderlist, я намагаюся призначити лише досяжну кількість роботи кожному дню (а не просто натискати все, що залишилося на завтра).

Більш ніж будь-що, я використовую Wunderlist для полегшення інших процесів продуктивності (і підтримання розуміння).

Скільки це коштує?

Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 30 днів, а потім оновити, якщо вам це сподобається. Це $ 3 USD на місяць або $ 24 на рік.

2019 EDIT: Я спробував кілька різних додатків до списку, але Teux Deux все ще є моїм улюбленим.

30/30 - таймер завдань

Це не просто продуктивність

Tock Tock Tock Tock

Регулярні читачі та послідовники будуть знати, що я фанат техніки Pomodoro, і додаток 30/30 допомагає мені його використовувати.

Звичайно, я міг просто використовувати таймер, і я зробив це в минулому, але я виявив, що просто встановлення таймера на 25 хвилин (робочий час), а потім знову на п'ять хвилин (час перерви) робить це занадто легко втратити фокус. Я б швидко перевірив листи, і перш ніж я це зрозумів, я витратив 15 хвилин на відповіді на речі, які, безумовно, не були більш важливими, ніж брошура, яку я писав.

На початку кожного робочого дня я дивлюся на Wunderlist і розбиваю своє робоче навантаження на 30-хвилинні фрагменти : 25 хвилин роботи з п'ятихвилинними перервами. Тоді я маю перерву для ленчу та роблю той же знов для півдня.

Як це підвищує мою продуктивність

Причина 30/30 працює так добре для мене, що я змушую себе бути реалістичними про те, як довго завдання збирається. Це чудово для планування та цитування.

Цікавий годинник, разом з принципом Pomodoro Technique, ігноруючи всі відволікання на 25 хвилин, допомагає мені зробити ще більше. Це продуктивність WIN.

Скільки це коштує?

Це freeeeee, але доступний тільки в App Store. На жаль, мої друзі з Android.

2019 EDIT: Це все ще відмінний таймер, щоб залишатися на фокусі. Я також використовую розширення Chrome Toggle і Pomodoro, щоб відстежувати свій час і залишатися на задачі!

Керуючись медитацією в 10 хв

У моєму пості о Проект Happy Я згадав, що я почав використовувати додаток Headspace для щоденної медитації. Моя мета полягає в тому, щоб дізнатися, як стати більш присутнім у кожному моменті - з більшою увагою, поки я працюю, і не думаючи про роботу, коли я не працюю.

Headspace є дітищем Енді Пуддикомбе. Енді став буддійським ченцем у віці 22 років і через десять років розпочав демістифікацію медитації. Його керовані заняття роблять його дуже легким, і його голос цілком небесний.

Як це підвищує мою продуктивність

Можливість зосередитися - це величезна користь для моєї продуктивності, оскільки я не відхиляюся від своєї роботи, щоб отримати наступну «виправлення» соціальних медіа або перевірити мою електронну пошту. Я не буду робити вигляд, що в мене є вся медитація, але через місяць я знаю, що рівень стресу знижується . Я відчуваю себе набагато спокійніше, як я дивлюся на мій список випуску. Я займаюся роботою, а не витрачаючи час на паніку.

Результат - це можливість отримати більше результатів за час, який я маю . Я також відчуваю себе більш розслабленим під час вечорів і вихідних, тому що я більше присутній в ці моменти, що, в свою чергу, допомагає мені бути більш продуктивним. Я боляче це люблю.

Скільки це коштує?

Безкоштовно для стартової програми Take 10 - 10 хвилин медитації за 10 днів.
Щомісячні підписки від $ 7.99 до $ 19.99 USD на місяць.
Я підписався на пакет $ 7.99 за місяць, заплативши $ 95.88 USD.
І вони дали мені знижку через поштову кампанію, тому я заплатив ще менше.

Я провів кілька моментів, дивлячись на те, на що витрачаю свої гроші, на свій бізнес і на себе, і зрозумів, що менше, ніж $ 100 за рік медитації, що проводиться, є великою інвестицією.

2019 EDIT: Я все ще медитую і люблю його!

Свобода - видалення відволікання

Немає Інтернету? У жодному разі!

Говорячи про те, як зробити більше, головна ідея техніки Pomodoro працює без відволікань. Додаток Свобода не дозволяє мені довіряти себе самостійно з соціальними медіа та електронною поштою. Свобода забирає мою биточку і м'яч, ставить мене за стіл і потім розповідає моїм друзям, що я зайнятий.

Добре, не дуже. Це робиться, це видалення мого доступу до Інтернету протягом визначеного періоду часу (і це майже те ж саме). Я не можу перекрити його без перезавантаження комп'ютера. Насправді!

Я також не можу відволікатися на прохолодний мем або розмову в соціальних мережах. Також не може новий запит на копірайт або пост мого улюбленого письменника відвернути від написання, яке я просто повинен зробити.

Як це підвищує мою продуктивність

У свій перший день використання Свободи, я зрозумів, скільки досліджень я роблю в Інтернеті. Я також зрозумів, скільки досліджень я роблю, коли пишу. Це не означає, що програма не підходить. Замість цього я трохи змінив свій процес.

Я планую фрагменти часу для дослідження і зіставити свої ідеї. Потім, коли настав час писати, я закриваю все, використовуючи Свободу.

В результаті, я планую свій копірайтінг трохи більше , що чудово підходить для продуктивності, оскільки я скорочую переробку та редагування. Я теж змушений бути трохи більш творчим , тому що я не можу просто відповісти Google.

Скільки це коштує?

Ця дитина коштує $ 10 USD, але пропонує безкоштовну пробну версію (на комп'ютерах Mac або Windows) з п'ятьма варіантами використання. Я вважаю, що навіть якщо я не буду використовувати його весь час, а я цього не роблю, це заощадить мені набагато більше, ніж $ 10 у довгостроковій перспективі. Це, ймовірно, рятує мене $ 10 в день!

2019 EDIT: Я не використовую це весь час, але це все ще на високій ротації, коли мені потрібне письмове повідомлення без реєстрації!

Spotify - музика для мотивації та фокусування

Музика для написання, коли лайно потрібно зробити!

Я серйозно спізнююся до партії Spotify, я це знаю. Але я зараз тут, і я маю прекрасний час.

Якщо ви ще не чули, то Spotify - це комерційна послуга, яка надає вам доступ до музики. Ви можете слухати його онлайн або в автономному режимі, і це значною мірою зробило мою музичну колекцію нерелевантною.

Ви можете створити станцію або списки відтворення, засновані на виконавцю або пісню, які я вважаю цікавим, тому що я знущаюся разом у прохолодних списках відтворення.

Як це підвищує мою продуктивність

Я потихеньку створюю різні варення настрою в різні пори доби і для різних типів копірайтінгу. Іноді мені потрібно мовчання, щоб написати, але якщо у мене виникне деякий навколишній шум, я можу легше зосередитися на тому, що музику заглушаю. Немає пісень, хоча. Я не можу мати лірику.

Через процес гри Spotify допомагає мені визначити, які мої найбільш продуктивні умови праці - і створювати їх.

Скільки це коштує?

На мобільному телефоні можна слухати виконавців, альбоми та списки відтворення у випадковому режимі. Або виберіть готовий список відтворення відповідно до вашого настрою. На планшетному ПК і комп'ютері можна відтворити будь-яку пісню в будь-який час.

Якщо ви платите $ 9,99 в місяць, як я, ви можете отримати більше доступу на більшій кількості пристроїв. Ох, і немає оголошень.

Нарешті, деякі дві не дуже дивні програми….

2019 EDIT: Я все ще розгойдую і особливо люблю колекцію білого шуму і звуків дощу. Я теж люблю Brain.Fm.

І ми закінчили

Це була довга посада. Якщо ви зробили це так далеко, я дякую вам! Як ти гадаєш?

Чи є у вас нові програми? Як ви думаєте, вони могли б вам допомогти? Можливо, ви вже використовуєте деякі з них.

Дайте мені знати в коментарях. Особливо, якщо у вас є деякі чудові продуктивності для додавання!

Белінда

Скільки це коштує?
Скільки це коштує?
Скільки це коштує?
Скільки це коштує?
Скільки це коштує?
Як ти гадаєш?
Чи є у вас нові програми?
Як ви думаєте, вони могли б вам допомогти?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн