Просування і реклама готелю в фейсбуці: покрокова інструкція

  1. Крок 1. Позиціонування
  2. Крок 2. Сегментування аудиторії
  3. Крок 3. Охоплення
  4. Крок 4. Залучення
  5. Крок 5. База клієнтів
  6. Крок 6. Трафік на сайт

«Кожен ваш пост повинні бачити 900-1000 чоловік, в місяць - десятки тисяч»

Крок 1. Позиціонування

Знайдіть одно-два сильних переваги вашого готелю і робіть на них упор (наприклад, відпочинок на природі і сімейний відпочинок), а решта згадуйте епізодично. Для чого це потрібно:


обмежити аудиторію. Зібрати на одній сторінці різношерсту аудиторію дуже складно, як і спілкуватися з усіма на одній мові. Сторінка перетвориться в інформаційний хаос, пости будуть нецікаві або чоловікам або жінкам. Обмеження робить сторінку цільної з точки зору інформації і посилу, нікого не відлякує, аудиторія отримує те, що їй цікаво;


заощадити. Просувати всі варіанти дорого: кожна аудиторія - окремий пул постів і рекламних кампаній, свій бюджет, зайвий час. Ви не втратите інших клієнтів, якщо є ядро ​​аудиторії, а ці замовники, в свою чергу, можуть самі залучити інших клієнтів або замовляти додаткові послуги;


швидко зачепити цільову аудиторію. Зазвичай люди переглядають стрічку новин поверхнево, не читають уважно всі ваші пости і не заходять на сайт. Але якщо у вас є постійна тема і людина регулярно бачить, допустимо, мальовничу природу і озеро, у нього формується образ готелю, і йому буде легше прийняти рішення про бронювання. А якщо сьогодні ви позиціонуєтеся як готель для чоловічого відпочинку, завтра - як спа-готель, а післязавтра постите фото малюків - бачення готелю не формується, він представляється таким же, як і всі інші.

Крок 2. Сегментування аудиторії

Не шукайте людей, які шукають готелі. Виявити кілька вузьких сегментів з пріоритетних напрямів вашого готелю, так вам буде легше придумувати, про що писати.


Чому важливо просувати готель за інтересами? У соцмережах складно знайти людей, яким прямо зараз потрібен номер (таке можливо тільки з «Яндекс.Директ»): ніхто не сидить і не шукає готелі в «Фейсбуці». Але люди можуть просто цікавитися готелями на природі, готелями зі спа або озером - на майбутнє.


Якщо у вас є програми для маленьких дітей, пишіть про них і шукайте жінок у віці 25-35 років, які цікавляться вихованням, освітніми програмами, дитячим харчуванням; пишаєтеся морепродуктами в меню ресторану - знаходите людей, які цікавляться рибними ресторанами. Інструменти пошуку в соцмережах легко налаштувати.

Інструменти пошуку в соцмережах легко налаштувати

Крок 3. Охоплення

Охоплення - це показник того, скільки разів люди побачили ваші пости або рекламу. Знати, скільки було контактів зі споживачем, дуже важливо, адже можна кожен день робити роботу, яку просто ніхто не бачить. В середньому охоплення поста готелю - 200-300 чоловік, що дуже мало: в кращому разі принесе кілька лайків і максимум один перехід на сайт.


Переходи на сайт або дзвінки не трапляються автоматично, і для значної конверсії треба збільшити охоплення. Кожен ваш пост повинні бачити 900-1000 чоловік, в місяць - десятки тисяч.


Як збільшувати кількість переглядів - окрема тема, але в основному це рекламне просування постів і самої сторінки (групи). Якщо у вас немає величезної аудиторії, без платного просування не обійтися.

Крок 4. Залучення

Отже, аудиторія вас побачила, але вона ще холодна, незнайома. Завдання - затримати її увагу хоча б на пару хвилин, захопити.


Один із способів - опитування. Наприклад, один з готелів виклав фотоколаж з чотирьох тортів і запитав у передплатників, який з них краще підходить в якості подарунка на День закоханих. Завдання не в тому щоб люди відразу купили торт або замовили номер, а в тому, щоб незнайома поки аудиторія, яка ліниво гортає стрічку, зупинилася. Якщо людина затримався і поставив лайк або залишив коментар, він як би говорить: «Мені подобається те, що я бачу, і наступного разу я готовий знову зупинитися і подивитися, що ви пишете».


Другий варіант - публікувати гарні зображення. Готелі рідко викладають якісні фото, частіше - з телефону, розмазані. Не обов'язково наймати фотографа, купіть хоча б простий дзеркальний фотоапарат або знайдіть людину, яка мінімум раз в 1-2 тижні буде робити хороші фото. Можна шукати хороші зображення, близькі за духом і тематикою, в інтернеті. Фото - перше, на що звертають увагу, тому є шанс, що після красивої картинки люди почнуть щось читати.


У підсумку на сайт перейде трохи підготовлена ​​аудиторія, яка щось знає про вас.

Крок 5. База клієнтів

Тепер потрібно затримати зацікавлену аудиторію і регулярно контактувати з нею, причому дешево або безкоштовно.


База даних потенційних клієнтів - це ваші передплатники в соцмережах. Якщо людина підписався на сторінку готелю, значить, він йому цікавий, нехай і не в найближчій перспективі - бронювання може бути на Новий рік або на весілля наступного літа. Фактично люди підписуються на рекламу готелю.


Припустимо, на вашу сторінку підписано 3 000 чоловік. Цих людей можна регулярно обробляти і отримувати хоча б декількох клієнтів в місяць - це вже окупить ваш SMM, а кілька десятків конверсій вже принесуть прибуток. робіть поштову розсилку , Давайте дешеву рекламу (вартість контакту - кілька рублів, це набагато дешевше «Яндекс. Директа»).


Якщо бюджет невеликий, не женіться за цифрами, щоб набрати 20 тисяч передплатників - швидше за все, це будуть не ваші потенційні гості, а школярі тощо.


Як правило, у сторінок з десятками тисяч передплатників дуже мало лайків і майже немає активності - це просто удар по іміджу. А ось коли підписані 2 000 чоловік і на сторінці хороша активність, високий рівень залученості, то люди розуміють, що це популярний готель.

Крок 6. Трафік на сайт

Охопили, зацікавили, закріпили 3 000 чоловік. Тепер потрібно, щоб вони робили якісь дії. Весілля відразу навряд чи замовлять, зазвичай спочатку зайдуть на сайт і подзвонять (люди до сих пір довіряють людині, їм важливо почути голос і зменшити недовіру).


Стимулюйте всі види конверсії - нехай люди телефонують, заповнюють форми, пишуть в соцмережах. За статистикою відвідувань у «Фейсбуку», до речі, менше відмов (коли людина зайшла на сайт і швидко вийшов, не подивившись інші сторінки), тому що аудиторія підготовлена, трохи вивчила ваш готель в соцмережах (з кейса одного готелю: «Фейсбук» - 18 , 9% відмов, «Яндекс. Директ» - 24,9% .; ціна за клік на сайт з цієї кампанії від 7 до 18 рублів).


Пам'ятайте, що розміщення постів - це не конверсія: навіть рекламні публікації не завжди отримують переходи. Показуйте вашу сторінку правильної аудиторії в правильному форматі - про це сказано вище.

Чому важливо просувати готель за інтересами?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн