Просування новинного сайту

Березень 21, 2016, Надія

Багато не беруть до уваги, що просування новинного сайту має свої особливості. В результаті добитися високої відвідуваності в короткі терміни не виходить. Щоб не повторювати чужих помилок, варто розібрати кілька важливих моментів SEO для новинного сайту.

Щоб не повторювати чужих помилок, варто розібрати кілька важливих моментів SEO для новинного сайту

SEO новинного ресурсу - 2 правила

Новинний сайт має головним чином відвідуваність з низькочастотних запитів (наприклад, «пожежа в Москві»). Цим і зумовлені два факти:

1. Пошукове просування по ВЧ-ключам - неефективне в разі новинних сайтів.

Наприклад, для регіонального новинного сайту може бути обраний ключ «москва новини» в якості головної мети. Але вихід в топ по цьому ключу не може виправдати очікувань: по-перше, це займе багато часу (близько 12 місяців потрібно на те, щоб молодий сайт «потрапив в десятку», обігнавши потужних конкурентів - офіційні міські сайти). Друга причина - навіть вийшовши в топ-10 за таким запитом, не можна очікувати відвідуваності більш 100-400 чоловік на добу.

Для гарного новинного сайту властиво мати відвідуваність 1000-5000 уникав.

2. Основою для пошукового просування повинна стати внутрішня оптимізація і наповнення сайту.

Основний трафік йде з нових запитів, і саме на них повинна бути спрямована робота оптимізатора. Тільки щоденне наповнення сайту новими матеріалами допоможе отримати відмінні результати менш, ніж за півроку.

Важливу роль відіграє внутрішня перелінковка. Саме завдяки їй можна непогано просунутися в напрямку ВЧ-запитів. І це буде більш природне просування, ніж, скажімо, наповнення сайту в основному загальними темами з головним ключевиком «подія», «новини» і т.п.

  • регулярність додавання статей
  • оптимізація текстів під нч-запити
  • перелинковка
  • упор на розростання обсягів сайту, а не на ВЧ

Таким чином, просування статтями - єдино вірна SEO-стратегія новинного сайту. Поступове зростання обсягів сайту, залучення маси читачів з пошуку по «гарячим» новинним темам - запорука успіху в просуванні новинного сайту.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн