Razer Game Booster

 1. Як користуватися Razer Game Booster?

Програма Razer Game Booster - утиліта, призначена для оптимізації ігрових процесів одночасно з підвищенням ефективності роботи операційної системи

Програма Razer Game Booster - утиліта, призначена для оптимізації ігрових процесів одночасно з підвищенням ефективності роботи операційної системи. Потужне рішення для поліпшення стану всіх параметрів і конфігурацій. Розроблено IObit у співпраці з Razer.

Повна російська версія - популярний інструмент максимального швидкодії, що функціонує за рахунок чистки оперативної пам'яті, зростання продуктивності процесора, виключення непотрібних програм, завершення фонових процесів і ін.

навіть важкий антивірус тепер не перешкода вашій грі! При цьому ніяких модифікацій в реєстрі ОС не відбувається. Оптимізація продуктивності може бути здійснена вручну або автоматично.

Завантажити Razer Game Booster безкоштовно - легко, якщо ви зайшли на наш сайт. Ми не вимагаємо ні смс, ні реєстрації. Скористайтеся посиланням в кінці тексту, завантаження і установка відніме у вас всього декілька хвилин.

Поговоримо про особливості IObit Game Booster російською мовою:

 • Діагностика операційної системи, пошук параметрів, що впливають на процес гри.
 • Перерозподіл ресурсів з урахуванням потреб ігрових додатків.
 • Режим гри - виділення всіх ресурсів грі.
 • Автоматичні оновлення драйверів.
 • Скріншоти гри.
 • Запис відео- і аудіо з накладенням голосу.
 • Режим калібрування.
 • Створення ігрових акаунтів.
 • Дефрагментація файлів і папок.
 • Робота над якістю інтернет з'єднання.

Як користуватися Razer Game Booster?

Як ви вже зрозуміли, якщо ваш комп'ютер не настільки потужний, щоб забезпечити вам безперебійний і легко протікає ігровий процес, це те, що вам потрібно. Розповімо, що робити, коли новий сервіс встановлений.

Як запустити і як зареєструватися?

Через меню «Пуск» запускаємо. У нижній частині вікна є напис «Створити обліковий запис». Проста процедура реєстрації, що вимагає діючу електронну адресу і пароль. Ознайомтеся з правилами використання та політикою конфіденційності, поставте прапорець і підтвердіть згоду. Дотримуйтесь в свою поштову скриньку, перейдіть за посиланням для підтвердження даних. Тепер ви можете увійти в програму, використовуючи їх.

Як змінити мову? Після установки спочатку інтерфейс буде англійською. Щоб змінити його, досить зайти в налаштування і вибрати російську мову.

Програма обслуговує операційні системи Windows 7/8 / Vista і Windows XP. Встановіть і грайте без перешкод!

Як користуватися Razer Game Booster?
Як користуватися Razer Game Booster?
Як запустити і як зареєструватися?
Як змінити мову?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн