Ring of Elysium - системні вимоги, пінг, настройка мови

 1. Системні вимоги Ring of Elysium
 2. Як завантажити Ring of Elysium на комп'ютер
 3. Як поміняти мову ієрогліфів в RoE?
 4. Як додати друга в Ring of Elysium?
 5. Як перевірити пінг серверів в Europa?
 6. Якщо Ring of Elysium вилітає, лагает, що не запускається
 7. висновок

За останній рік вийшло безліч умовних "вбивць" легендарного PUBG. Але кожен клон успішно загінался, а єдина гра на ПК - Rules of Survival, яка набрала хоч якусь свою аудиторію - захлинулася через читів. Сьогодні ми розповімо про нового кілера - гру Europa (Ring of Elysium). Ми опишемо повні системні вимоги до гри, розповімо як завантажити її на ПК і поділимося деякими секретами та порадами до гри.

Чим гра приваблива - RoE безкоштовна і за можливостями дуже сильно наближена до PUBG. На відміну від того ж RoS, який запускався на ПК в якості оптимізованого мобільного клієнта - Європа є повноцінним проектом заточеним під десктопи. Природно, в Європі на хорошому рівні - графіка, фізика, зброя, геймплей, звук, загальна картинка і опрацювання гри. Також відзначимо, що RoE вибудувана на новому движку Quicksilver X.

Також відзначимо, що RoE вибудувана на новому движку Quicksilver X

Графіка в RoE на порядок вище ніж в Rules of Survival

Системні вимоги Ring of Elysium

Уже за старою схемою розробники Europa підготували реліз з градієнтом системний вимог - є мінімальні і рекомендовані. Принципова відмінність, як завжди, йде у вимогах до процесора і відеокарти.

Мінімальні системні вимоги RoE, при яких затримок і вильотів не повинно бути:

 1. Операційна система: Windows 7, x64 і вище.
 2. Процесор Intel i3 Dual Core 3.2 GHz. У випадку з AMD буде досить FX - 4100
 3. За відеокарти мінімально NVIDIA GTS 250.
 4. Оперативки не менше 4096 Мб.
 5. Вільного місця на диску - 5,1 Гб. Як показує практика апдейтів, робимо запас до ~ 10 Гб.

Оптимальні вимоги від розробників Європи - дані вказівки по залізу дозволять комфортно запустити гру на середніх або високих параметрах, в першу чергу графіки:

 1. Операційна - Windows 10 x64.
 2. Процесори: Intel i5, Quad Core, 3.5 GHz.
 3. За відеокарти оптимально NVIDIA GTX 750Ti.
 4. Оперативка так само 4 Гб і вільний простір 5.1 Гб - залишаємо ж 10 Гб.

Як це зазвичай буває, гра в даний момент знаходиться на стадії активного бета-тестування і тому всі зазначені в релізі вимоги до заліза можуть бути незначно змінені - як у велику, так і в меншу сторону. Окремо скажемо про швидкість інтернет з'єднання - воно повинно бути мінімум від 10 Мб, нормальне ж значення від 40 Мб.

Як завантажити Ring of Elysium на комп'ютер

Насправді, завантажити Європу на свій комп'ютер не складе труднощів, навіть незважаючи на статус обмеженого бета-тесту. Все що вам потрібно, це:

 1. Пройдіть на сайт www.garena.sg . У вкладці "Platforms" виберіть "Garena PC" і завантажуйте клієнт.
 2. Одночасно на тому ж сайті реєструємо новий акаунт: вгорі праворуч "Login" - "Register A new Account". Там все стандартно, але країну виберіть "Taiwan".
 3. Далі встановлюємо клієнт і логіном в ньому.
 4. Через обмежену режиму гра не буде відображатися в головному меню. Вам потрібно справа вгорі клікнути по шестерінці і вибрати країну Thailand (Таїланд) - після цього RoE з'явиться в списку.
 5. Далі завантажуємо гру, попередньо обравши їй папку - уникайте кирилиці в дорозі. Гра буде доступна після зміни регіону на Таїланд

Як поміняти мову ієрогліфів в RoE?

В даний момент гра доступна тільки для деяких азіатських серверів. Тому мова в грі прописаний на їх ієрогліфах. Сподіваємося, що в недалекому майбутньому буде додана надбудова з англійською та російською мовою, а поки потрібно просто зробити наступне:

 1. завантажуємо утиліту Process Hacker . Важить мало - користі багато.
 2. Через Гарен запускаємо саму гру - активуємо програмку PH.
 3. У процесах з'явиться Europa_Client.exe - натискаємо по ньому правою кнопкою і вибираємо параметр "Properties". Спочатку запустіть гру через Гарен
 4. У меню, в рядку Command Line тиснемо на значок лупи. З'явиться вікно з інформацією - виділяємо все і копіюємо (кнопка - "Copy"). Копіюємо всю інформацію про властивості гри
 5. На "Робочому столі" створюйте новий текстовий документ - відкриваємо і вставляємо туди дані. Через прогалини, на початку і кінці дописуємо "@echo off" і "exit". Ось скрін для орієнтиру:
 6. Також в рядку відшукайте параметр -language = th, де міняємо th на en.
 7. Після цього вибираємо "Зберегти як" - за типом: "Все файли" - задаємо назвою English.bat. Розширення BAT є обов'язковим.
 8. Запустіть Garena, а гру запускайте через цю сохранку: система видасть консоль, а після запуститься Ring of Elysium з уже англійською мовою. Не заводьте RoE через Гарен - в іншому випадку мова залишиться колишнім.

Як додати друга в Ring of Elysium?

В принципі, режим додавання друзів в грі - стандартний. Для додавання напарника в RoE потрібно: натиснути "Play" - "Party" - на вибір режим Duo або Squad - справа внизу тиснемо на "Add Friend". У віконці, що з'явилося вводимо ім'я одного - після успішного пошуку тиснемо на "Add Friend" ще раз. Увага - повністю копіюємо назву імені напарника, включаючи великі літери.

 1. Після додавання, у одного висвітиться повідомлення (30 секунд), яке потрібно активувати.
 2. Після цього один висвітиться в правому меню. Якщо він в грі - значок онлайн активний.
 3. Там же і додавайте одного в лобі для початку спільної гри. Додавання одного в лобі Ring of Elysium

Як перевірити пінг серверів в Europa?

На даний момент присутній реальна можливість грати тільки на азіатських серверах. Тому пінг залишається дуже великим і грати не зовсім приємно. Що б перевірити пінг в RoE потрібно:

 1. Відкрити командний рядок.
 2. В консолі прописати параметр: ping 203.205.147.187 -t

У переважній більшості випадків пінг наближений до 300, що не є добре. У моєму також. Все це буде виправлено з введенням європейських серверів - що, я сподіваюся, не загорами.

Все це буде виправлено з введенням європейських серверів - що, я сподіваюся, не загорами

Перевірка пинга азіатських серверів

Якщо Ring of Elysium вилітає, лагает, що не запускається

Варто сказати і про проблему вильотів - в даний час гра знаходиться в тесті, що буде викликати безліч проблем. Свого часу багато лагів було і з Rules of Survival, які успішно були вирішені. Якщо ваш RoE вилітає або не запускається, перевірте наступне:

 1. Чи точно параметри вашого ПК відповідають вимогам грі. У мене, наприклад, на мінімальних вона лага сильно.
 2. Закриваємо всі фонові програми, зайві процеси, перевірте трей.
 3. Збільште файл підкачки хоча б
 4. Стандартно використовуйте кроки зі зміни сумісності і запуску від адміна.
 5. При сильних лагах смикайте настройки в самій грі - природно зменшуємо Graphics Quality на Low, спробуйте зменшити дозвіл.
 6. Окремо будуть корисні поради по глобальних налаштувань Windows, які ми описували тут .

висновок

Загалом, гру можна ще назвати вбивцею ПУБГ, тому як роботи з нею потрібно виконати ще багато. Навіть незважаючи на те, що системні вимоги RoE недалекі від PUBG, гра піде на більшості середніх ПК. Окрема проблема пинга, але я сподіваюся в майбутньому все буде вирішуватися запуском нових серверів. Наостанок невеликий гайд по зброї.

(Поки оцінок немає)

Як додати друга в Ring of Elysium?
Як перевірити пінг серверів в Europa?
Як додати друга в Ring of Elysium?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн