Розкрутка сайту за допомогою Twitter

Якщо ви читаєте цю статтю, то ви, напевно, є власником веб-ресурсу, і хочете збільшити на ньому трафік, тобто залучити більше відвідувачів. Ми вам допоможемо в цьому, і розповімо, як це реалізувати посредствам соціального сервісу мікроблогів Twitter.

розкрутка

Отже, перш за все у вас повинен бути сам веб-ресурс. У тому випадку, якщо у вас його немає, але хочете, щоб він був, і шукайте де купити сайт, тоді переходите за вказаним URL. По ній ви знайдете всю необхідну інформацію.

Коли проект створений, і на ньому є вже такий-сякий контент, можна приступати до просування. Перше, що потрібно зробити - це набрати «живих» фоловерів, тобто не спамерських пошукових роботів. Дуже важливо, щоб у ваших передплатників були інтереси, схожі з вашим сайтом. Зробити це можна через пошук. Просто фолловьте людей, і деякі будуть підписуватися на вас. При грамотному підході за кілька днів можна отримати від 500 до 1000 передплатників, що досить непогано, особливо для відносно молодого проекту.

Коли фоловерів набереться достатня кількість, ви відразу зможете відчути помітний приріст трафіку. Однак на цьому зупинятися не варто. Коли зробите відповідні дії потрібно регулярно оновлювати сайт, при даючи посилання в своєму Twitter на новий матеріал. Обов'язково придумайте цікавий, що заманює заголовок. Слідуючи цьому правилу, можете розраховувати, що ваш ресурс буде жити.

Далі працюємо над тим, щоб люди ретвіти ваші посилання. Для того щоб це відбувалося, потрібно створювати цікаві статті або мультимедійний контент. Для цього можна найняти копірайтера. При виборі професіонала звертайте увагу на те, щоб у того був досвід в створенні статей, заточених під аудиторію соціальних мереж.

При виборі професіонала звертайте увагу на те, щоб у того був досвід в створенні статей, заточених під аудиторію соціальних мереж

Звичайне SEO - це те, від чого ніколи не потрібно відмовлятися. Але останнім часом велика частина користувачів інтернету зосереджена в соціальних мережах. Аудиторія цих сервісів дуже різноманітна, і знайдуться тисячі або навіть десятки тисяч тих, кому буде цікавий ваш ресурс.

На окрему увагу заслуговує той факт, що люди в соцмережах можуть ділитися посиланнями на контент. Стимулюйте їх це робити, і тоді ви можете розраховувати на те, що ваш проект стане дуже успішним.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн