сателіт

Блог-сателіт - це блог, який є допоміжним по відношенню до основного ресурсу (назва перекладається буквально як «супутник») і службовець в основному для добування і передачі трафіку на основний ресурс

Блог-сателіт - це блог, який є допоміжним по відношенню до основного ресурсу (назва перекладається буквально як «супутник») і службовець в основному для добування і передачі трафіку на основний ресурс. Також сателіти використовуються з метою заробітку на контекстній рекламі типу AdWords або Яндекс.Директ або ж за допомогою бірж продажу посилань ( найвигідніша біржа продажу посилань на даний момент - GoGetLinks ).

Сайти-сателіти зазвичай використовуються не поодинці, а цілими сітками від декількох десятків сайтів однієї тематики, але з унікальним наповненням і оформленням, мають власні RSS-стрічки. Найчастіше сателіти робляться невеликими, в середньому на 20 унікальних статей з потрібними ключовими словами, посилання з яких ведуть на основний сайт. Таким чином він отримує вагу в очах пошукових систем і деяку кількість трафіку.

Крім того, сателіти можуть допомогти з прискоренням індексації матеріалів на основний ресурс - досить розмістити їх на популярних безкоштовних блог-майданчиках, індексованих пошуковими системами дуже часто. «Рідні» майданчики (типу Я.ру або Блогспот) індексуються дуже швидко і дозволяють «згодувати» матеріали пошуковикам протягом декількох годин.

Підводячи підсумок, можна зробити висновок, що сателіти досить корисні для просування основного ресурсу, але підтримка постійно оновлюється сітки сателітів - завдання досить клопітка і витратна. Статичні ж сателіти не зможуть повною мірою реалізувати свій потенціал і схильні загрозу потрапляння в бан пошукових систем. Як знайти «золоту середину» - кожен веб-майстер вирішує сам.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн