SEO ▶ 32 безкоштовних інструментів SEO з першого погляду

 1. Безкоштовні інструменти дослідження ключових слів і питань
 2. Безкоштовний Onpage Аналіз / Інструменти оптимізації
 3. Безкоштовні інструменти оптимізації вмісту
 4. Безкоштовні інструменти PageSpeed
 5. Безкоштовні інструменти зворотного зв'язку
 6. Міні-програвач CSS
 7. JI minifier
 8. Над оптимізацією розкриття / критичним генератором шляхів CSS
 9. Зображення shrinker / optimizer
 10. Безкоштовне програмне забезпечення для відстеження очей для створення теплових карт
 11. Безкоштовний генератор Sitemap
 12. Перевірка коду статусу

Щоб перенести свій власний веб-сайт, він завжди повинен бути оптимізований. Найголовніше, тобто Оптимізація сторінки , включаючи внутрішня структура і зв'язування що робить основу один одного SEO Міра формується. У оптимізації, але є також Оптимізація Offpage Важливо, щоб багато веб-сайтів посилалися на свій власний веб-сайт, і ви отримуєте достатню довіру. Крім того, макет повинен бути привабливим і навігація повинна бути чіткою. Помилки на сайті зменшують зручність використання, що в свою чергу погано для Google, трафіку і, звичайно ж, Рейтинг конверсії є. Для того, щоб зробити одну або іншу оптимізацію і усунути помилки, необхідне програмне забезпечення SEO, яке підтримує цю роботу.

Це також може бути безкоштовним SEO інструменти використовувати, особливо якщо веб-сайт не дає жодного або ніякого помітного прибутку, або якщо ви почали з SEO. Ви можете зробити різні безкоштовно SEO інструменти навіть якщо вони не обов'язково пропонують ті ж послуги та якість, що і платні інструменти SEO.

Безкоштовні інструменти дослідження ключових слів і питань

Дослідження ключових слів і питання Дослідницькі інструменти використовуються для пошуку нових ключових слів для оптимізації веб-сайтів, нових статей або для нового проекту. Таким чином, ви знаєте, які альтернативні пошукові терміни піддаються сумніву або які запитання шукаються.

Безкоштовний Onpage Аналіз / Інструменти оптимізації

Onpage Інструменти аналізу важливі для виявлення помилок на вашому власному веб-сайті. Ці помилки потім слід виправити, щоб ці зміни мали позитивний вплив на рейтинг. Крім того, Оптимізація сторінки необхідною основою для подальшої роботи, наприклад, B. Оптимізація Offpage і таким чином покласти зворотні посилання.

Безкоштовні інструменти оптимізації вмісту

Вміст важливіше, ніж будь-коли. Тому інструменти для оптимізації вмісту дуже важливі. Нарешті, ви повинні надати читачам додаткову цінність і Дубльований вміст уникати. Також ви хочете написати свій контент за деякими критеріями SEO. Тому відповідні допоміжні засоби можуть бути досить корисними.

Безкоштовні інструменти PageSpeed

швидкість Page є важливим і ваш власний веб-сайт повинен бути оптимізований для швидкості сторінки. На Оптимізація PageSpeed Наведені нижче інструменти можуть допомогти вам і показати вам, які елементи веб-сторінки займають так довго і, отже, можуть негативно вплинути на час завантаження.

Безкоштовні інструменти зворотного зв'язку

Якщо ви хочете знати, які зворотні посилання на вашу веб-сторінку, то це не неправильно використовувати інструменти, які допоможуть вам знайти ці посилання. Зрештою, ви хочете бути в змозі розрізняти хороші і погані посилання.

Міні-програвач CSS

Тонкий код CSS допомагає оптимізувати PageSpeed. Щоб уникнути налаштування або мінімізації ручного коду CSS, для цього можна також використовувати деякі допоміжні інструменти.

JI minifier

Також є темою оптимізації часу завантаження, особливо щодо кількості HTTP-запитів до веб-сервера. Чим менше запитів на веб-сервер, тим менше потрібно говорити туди-сюди, що в свою чергу позитивно впливає на час завантаження.

Над оптимізацією розкриття / критичним генератором шляхів CSS

Дисплей у видимій області часто є "блокуючим" темою. Тому ви можете скористатися наступним інструментом, щоб показати ваш критичний шлях CSS, який ви можете потім вручну або плагін до заголовок вирішити цю проблему.

Зображення shrinker / optimizer

Картинки чудові, малюнки допомагають проілюструвати і зрозуміти щось краще. Однак зображенням також потрібні кілька кілобайт пам'яті. Щоб зберегти малюнки якомога менше, але якість їх не обов'язково страждати, можна скористатися такими інструментами оптимізації зображень:

Безкоштовне програмне забезпечення для відстеження очей для створення теплових карт

Якщо ви хочете знати, що ваші користувачі цінують і що вони вперше дивляться і натискають, то ви можете зробити це за допомогою системи відстеження очей. Heatmap Дізнайтеся про програмне забезпечення. Наступне може допомогти вам:

 • огама (Open Source)
 • EyeQuant (плата, безкоштовна демо)
 • CrazyEgg (необхідна плата та посилання з Google Analytics)

Безкоштовний генератор Sitemap

Файли Sitemap допомагають пошуковій системі виявляти та індексувати ULR веб-сайту. Таким чином, ви повинні створити карту сайту та подати її до відповідної пошукової системи.

Перевірка коду статусу

Найкращий код стану веб-сайту - 200 (ОК). Якщо у вас є код стану 404 або 5xx, ви повинні щось зробити з цим. Тому невірно знати, які коди станів існують на вашому веб-сайті. Інструмент може допомогти:

За допомогою цих різноманітних інструментів тепер ви можете проаналізувати свій сайт і відповідати відповідним чином, усунувши помилки та оптимізуючи їх. SEO інструменти безкоштовні, але деякі з них понесе плату, коли випробувальний термін закінчився. Якщо у вас є більше безкоштовних інструментів, особливо в тих областях, де не було перераховано жодних безкоштовних інструментів, або область повністю відсутня, просто напишіть у полі для коментарів або напишіть мені електронною поштою.

Про автора

Щоб перенести свій власний веб-сайт, він завжди повинен бути оптимізований

Євген Грінщук є оператором блогу seo-tech.de та інших сайтів. З самого початку він захоплювався SEO та онлайн-маркетингом, тому він пише з задоволенням. Час від часу він шукає нові способи оптимізації сторінок, покращує рейтинг і рейтинги конверсій.

Більше статей з Євген Грінчук , Євген Грінщук facebook , Євген Грінщук Google+ ,

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн