SEO або контекстна реклама?

- Пух, тобі що намазати, меду або згущеного молока?
- І того, і іншого! .. І можна без хліба!

Нас часто запитують, а що ефективніше SEO або контекстна реклама ? І я завжди відповідаю цією цитатою з мультфільму про Вінні-Пуха. Тому що це не два різних інструменту, це дві сторони одного і того ж - пошукового маркетингу (комплекс заходів, спрямованих на збільшення цільового трафіку з пошукових систем).

Давайте спробуємо розібратися на прикладі:

Після запуску нового сайту дуже важливо привести на нього якомога більше цільових відвідувачів для накопичення статистики поведінкових факторів, так як на даний момекнт саме вони найсильніше впливають на пошукову видачу.

І найпростіше отримати цих цільових відвідувачів саме з контекстної реклами . Вони шукають ваш продукт, вони готові його купити, тому не закриють сайт відразу, пройдуться по його сторінках, найімовірніше інших заповнять форму зворотного зв'язку або зайдуть в «контакти».

Вони шукають ваш продукт, вони готові його купити, тому не закриють сайт відразу, пройдуться по його сторінках, найімовірніше інших заповнять форму зворотного зв'язку або зайдуть в «контакти»

І що ж бачать пошукові системи? На ваш сайт приходять реальні люди, він їм подобається, вони з ним взаємодіють. Значить, це хороший сайт, правильний - потрібно його показувати і іншим користувачам в пошуковій видачі. І ваші позиції ростуть, за ними зростає кількість трафіку - до вас приходить все більше людей, вони конвертуються в клієнтів.

І ваші позиції ростуть, за ними зростає кількість трафіку - до вас приходить все більше людей, вони конвертуються в клієнтів

Це не означає, що крім залучення первинного трафіку з контекстної реклами SEO-фахівця нема чим зайнятися. Поведінка користувачів на сайті - це не єдиний фактор, що враховується пошуковими машинами. Крім цього потрібно провести внутрішню оптимізацію: прописати правильні теги, опрацювати карту сайту, написати тексти, провести перелинковку сторінок; а при необхідності і зовнішню: зареєструвати сайт в каталогах, довідниках організацій і розмістити посилання на інших зовнішніх ресурсах.

Тоді можна буде поступово скорочувати бюджет на «контекст» або відмовитися від нього взагалі, якщо вам буде достатньо тих клієнтів, які приходять з «пошуку».

Але якщо ваш бізнес зростає і ви можете обслуговувати все більше число клієнтів, то відмовлятися від контекстної реклами не варто. Статистика свідчить, а наша практика підтверджує, що деякі користувачі, які націлені на покупку, більше довіряють рекламним оголошенням, ніж пошуковій видачі. Ці люди резонно вважають, що якщо сайт розміщує рекламу, то він, по-перше, точно займається комерційною діяльністю, і по-друге, робить це досить успішно, раз може дозволити собі рекламу.

Таким чином, застосовуючи і SEO , і контекстну рекламу , Ви можете отримати максимально можливу кількість клієнтів з пошукових систем. Ну а вже якщо вам не буде вистачати і їх, тобто ще чимало інших інструментів інтернет-маркетингу , Про які ми розповімо в нашому блозі в наступний раз. Слідкуйте за оновленнями. ;)

Пух, тобі що намазати, меду або згущеного молока?
І що ж бачать пошукові системи?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн