SEO: Як підрізати неприродні посилання за допомогою Google Webmaster Tools

Як я недавно писав у Forbes , якщо ви бачили рейтинг вашого сайту за останній рік або близько того, ви хочете перевірити наявність поганих посилань. Не порушені посилання, це інший тип "поганого" посилання. Я говорю про токсичні, неприродні або спам-посилання, які вказують на ваш сайт. Коментатор на цій посаді запитав: «Які інструменти для відстеження зворотних посилань і для виявлення будь-яких потенційних поганих посилань, які ви або інші читачі рекомендують? Link Detox або Величний SEO , але тут я пропоную просте керівництво по використанню Інструменти Google для веб-майстрів безкоштовно. Це не дасть вам те, що ці інші інструменти можуть, але якщо ви перебуваєте на бюджетному бюджеті і просто хочете зробити щось, що-небудь, щоб отримати деякі речі очищені на свій розсуд, це, як ви можете почати.

1. Перейдіть до https://www.google.com/webmasters/tools/ і вхід . Для цілей цього підручника я припускаю, що ви вже маєте обліковий запис GWT і створили свій веб-сайт там. Якщо ви цього не зробили, вам доведеться трохи попрацювати, і я рекомендую вам почати Jayson DeMers відмінне керівництво з використання GWT для успіху SEO .

2. Розгорніть "Пошук трафіку" ліворуч і натисніть "Посилання на ваш сайт".

Розгорніть Пошук трафіку ліворуч і натисніть Посилання на ваш сайт

3. Натисніть на "Більше" в розділі "Хто найбільше пов'язує".

4. Перевірте посилання тут. Тут ви бачите домени, які посилаються на ваш сайт, а не точні сторінки на цих доменах. Якщо вам потрібні точні сторінки, натисніть кнопку "завантажити останні посилання". Що ви отримуєте від "завантаження додаткових посилань" на зразок "скачати останні посилання?" Посібник з інструментів Google для веб-майстрів у Moz .

Є два способи завантаження списків посилань, але "Завантажити останні посилання" є більш корисним з двох. "Завантажити додаткові зразки посилань" просто надає список тих самих посилань, що й останні посилання, але в алфавітному порядку, а не в останніх. У головному звіті наведено перелік доменів, які посилаються на ваш сайт за кількістю посилань.

У головному звіті наведено перелік доменів, які посилаються на ваш сайт за кількістю посилань

5. Почніть обрізання. "Але як я можу знати, які зв'язки є поганими?" - запитаєте ви. Ви можете легко розділити свої посилання на три групи:

  • Безумовно добре. Зв'язок з CNN.com є напевно гарний.
  • Безумовно погано. 42 567 посилань, що надходять з домену в Індії, про який ви ніколи не чули, і які, коли ви його відвідуєте, не мають нічого спільного з вашою діяльністю, і ви не можете зрозуміти, про що йде мова, навіть якщо це англійська мова. безумовно погано.
  • По середині. Багато ваших посилань можуть вміститися тут. Якщо ви створили профіль у каталозі років тому, і у вас є 100 посилань, що надходять від нього, чи це погано? Важко сказати, це залежить. Ось де ви могли б хотіти інвестувати в інструмент, як Link Detox, згаданих вище, або найняти SEO професіонала.

Незважаючи на це, ви повинні почати з обрізання посилань, які, очевидно, погані. Як?

  1. Якщо ви можете увійти на ці веб-сайти, увійдіть і видаліть профіль / обліковий запис, що порушує правила, та його супровідні посилання. Якщо хтось інший побудував ці посилання для вас, запитайте їх, чи мають вони входи, щоб видалити їх.
  2. Якщо ви не можете ввійти до веб-сайту, перегляньте, чи можна знайти контактну інформацію, щоб попросити їх видалити посилання. Якщо це не відбудеться, зверніться до них у будь-який спосіб. Ви можете створити електронну форму для цієї мети, якщо ви видаляєте багато посилань. Попередження : електронна пошта форми може бути проігнорована веб-майстром, якщо вони думають, що їхній сайт є надзвичайно законним і що ваш конкурент намагається заподіяти вам шкоду, видаливши гарні посилання. Трохи налаштування / персоналізація дозволяє їм знати, що ви по-справжньому. Порада : надсилайте запити електронної пошти з адреси електронної пошти, яка є такою ж, як веб-сайт, щоб отримати довіру до веб-майстрів.
  3. Не виконавши зазначених вище методів, спробуйте виконати Інструмент Google Link Disavow Tool , але як говорить Чак Прайс, використовуйте його правильно .

Маєте досвід видалення неприродних посилань? Які поради можна додати?

Сподобалося?Поділіться!

Коментатор на цій посаді запитав: «Які інструменти для відстеження зворотних посилань і для виявлення будь-яких потенційних поганих посилань, які ви або інші читачі рекомендують?
Що ви отримуєте від "завантаження додаткових посилань" на зразок "скачати останні посилання?
Але як я можу знати, які зв'язки є поганими?
Якщо ви створили профіль у каталозі років тому, і у вас є 100 посилань, що надходять від нього, чи це погано?
Як?
Маєте досвід видалення неприродних посилань?
Які поради можна додати?
Сподобалося?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн