SEO Берн Женева і Цюрих

Ця стаття покликана допомогти малим і великим компаніям і організаціям у Швейцарії, які знають про пошукову оптимізацію (SEO), і збираються скористатися перевагами її переваг завдяки інноваційній тактиці, яка в кінцевому підсумку збільшить продажі.

Важливість SEO

У ці дні, коли люди говорять про онлайн-бізнес, онлайн-маркетинг SEO вступає в обговорення, а також. Але є проблема. Навіть спеціалісти SEO не в змозі принести просту або пряму причину, щоб переконати інших застосувати SEO у всьому процесі свого бізнесу.

SEO ефекти на ваш бізнес і інтернет-маркетинг

Що ми можемо дізнатися з інших країн

Мене звуть Ебрахім Мехрон, і я маю 7-річний досвід роботи в онлайн-торгівлі в Ірані. У своїй компанії я використовував SEO трюки для ранжування наших веб-сайтів і веб-сторінок в найскладніших і найважливіших ключових словах.

У Ірані ми не маємо доступу до Facebook, Youtube і Google Adwords. Є 50 мільйонів користувачів онлайн і тисячі онлайн-компаній у всіх видах полів. У порівнянні з Іраном, у Швейцарії ми не маємо стільки конкуренції. Після цих переживань я знаю, що працює добре, а що ні. Давайте почнемо нашу подорож SEO.

Для власників бізнесу я б визначив SEO за допомогою проходження наступних кроків:

  1. Знайдіть проблеми та потреби користувачів Інтернету у вашій роботі та досвіді.
  2. Перетворіть свої рішення на вміст.
  3. Спочатку надайте вміст і веб-сторінки для людей, а потім для пошукових систем, таких як Google.

Пошукові системи - це не люди. Нам потрібно допомогти їм повзати і легко зайняти наші сторінки. Давайте разом подивимося про Метта Каттса про SEO:

Відкрийте для себе наші SEO послуги в Швейцарії

Читайте, щоб дізнатися, як вибрати краще агентство SEO?

Вплив соціальних медіа на SEO

Як уже зазначалося, в Ірані неможливо отримати доступ до багатьох популярних пошукових систем і соціальних мереж. Через економічні санкції, поки я пишу цей пост, немає можливості робити Google Adwords в Ірані. Через нові санкції США відбудеться фільтрація багатьох іранських веб-сайтів за допомогою суфікса .com. Багато компаній, що надають послуги хоста та домену в Ірані, просили веб-майстрів якнайшвидше перемістити свої домени.

Згідно з цими причинами, одним з найкращих способів показати в Інтернеті бізнес компаній Ірану є ранжування їх в органічному розділі пошуку. Зміст, зворотні посилання та високі повноваження є найбільш важливими факторами для ранжирування іранських веб-сайтів. Виходячи з мого особистого досвіду, слід згадати щось важливе: Google не приділяє особливої ​​уваги якості іранських зворотних посилань. За допомогою лише трохи терпіння і створення посилань можна легко дістатися до першого місця першої сторінки Google.

Я повинен зазначити, що поряд із застосуванням методів SEO на вашому сайті, ви не повинні нехтувати світом соціальних мереж. Фактичним прикладом є додаток Telegram, який відомий як останній найпопулярніша соціальна мережа з більш ніж 45 мільйонами іранських членів. Роботи Telegram стають дуже популярними в онлайн-цілях. Іранські користувачі витрачають кілька годин свого часу на нього і на його канали.

Іранські користувачі витрачають кілька годин свого часу на нього і на його канали

SEO є критичним для швейцарських компаній

Нові можливості в нових соціальних медіа

Досі відомо, що соціальні медіа не є одним з факторів ранжирування. Але побічно це впливає і допомагає для SEO. Дозвольте мені зробити це простим і дати вам наступну цитату з Даніеля Малоні, генерального директора Tailwind:

«Твіттер в основному стосується того, що я роблю,
Facebook - це хто я,
Pinterest про те, ким я хочу бути.

Подумайте, перш ніж почати з нових кампаній у соціальних мережах. Ви вже знали, що Pinterest становить 5% від трафіку веб-рефералів? Pinterest є багатим. Жінки-користувачі на мобільних пристроях намагаються придбати ваші продукти. Так починати з оптимізації вашого каналу Pinterest.

Плануйте перед початком роботи з SEO

Якщо ви хочете використовувати SEO для своїх веб-сторінок, я пропоную вам це зробити створити стратегію щоб написати публікацію в блозі або цільову сторінку. Вкажіть типи ключових слів, пошукові терміни та планування, які допоможуть вам досягти найвищих позицій Google за короткий проміжок часу. Якщо ви будете дотримуватися всіх пунктів, ваша веб-сторінка може бути розміщена протягом двох тижнів на першій сторінці пошукової системи Google.

Можливо, ваші суперники вже виграли перше місце за допомогою коротких ключових слів. А може, ви тільки що дізналися, що досягнення піку Google в короткостроковій перспективі вимагає багато часу? Не хвилюйтеся і зосередьтеся на довгих ключових словах, які призведуть до того, що ви будете на вершині Google.

В Enigma ми не тільки поділяємо з вами таємниці маркетингу. Ми також надаємо Вам все, що призводить до досягнення фантастичних результатів. Ви, звичайно, знаєте, що оптимізація веб-сторінок не закінчується через кілька місяців. Ви повинні постійно працювати в актуальному стані щодня з новими змінами в нових алгоритмах Google. Я навчу вас, як оптимізувати новий вміст і як бути на вершині Google. За словами Брайана Трейсі, «бізнес означає продаж і продаж». Всі ваші ідеї, навіть повідомлення в блозі з корисною інформацією для користувачів, повинні в кінцевому підсумку призвести до більш успішних продажів і ситуацій "WIN WIN".

Що стосується продажів, це не означає, що ви повинні зосередитися лише на тому, як заохочувати читачів і користувачів купувати ваші продукти. Це означає, що разом з 80% вмісту та інформації, яку ви надаєте їм безкоштовно, витрачайте 20% на заохочення відвідувача до використання або придбання цінних послуг.

Що найважливіше в SEO?

При застосуванні SEO приділяється до уваги, люди в основному думають про на сторінці, off-page, ключові слова, зміст та інші подібні заходи, виконані на веб-сторінках. Вони негайно кажуть, що зміст - король. Правда полягає в тому, що вони помиляються, оскільки є єдиними, хто читає і бачить зміст. Ваша мета і мета більш важливі. Якщо ви звернете більше уваги на концепцію SEO, ви легко зрозумієте, що лише частина її відноситься до згаданої діяльності. Якщо ви запитаєте мене, які методи і методи важливі, я повинен сказати все. З найкращим вмістом і кращими продуктами, це тільки починається. Впровадження та наближення бізнесу до SEO вимагає мислення, планування та спостереження за важливими факторами залежно від типу цілей та тем.

На додаток до необхідних речей, які потрібно виконати на сторінці, щоб збільшити популярність і репутацію, потрібні внутрішні посилання, вихідні посилання, і, звичайно, самі вирішальні, відомі як зворотні посилання для одностороннього вмісту. ви публікуєте в Інтернеті.

Створення посилань зробить вас популярними в Інтернеті. Чи ви погоджуєтеся зі мною, що жодна непопулярна комерція не може бути успішною? Вам потрібно проаналізувати і подумати, щоб вибрати і виконати процес створення посилання.

Якщо ви хочете отримати більше інформації та зробити перші кроки в SEO, ми пропонуємо вам підтримувати зв'язок з Enigma. Я смію сказати, що SEO - це як джерело, до якого ви завжди повинні звертатися і дотримуватися своїх законів, перш ніж починати свій інтернет-бізнес, під час продажу та маркетингу.

Створення посилань у Швейцарії

У Швейцарії важко отримати зворотні посилання, особливо з медійного сектору. В той час як в Ірані можна знайти різні способи встановлення зв'язків із засобами масової інформації, громадськими та приватними веб-сайтами з деякими переговорами. Я припускаю, що в Швейцарії набагато простіше і швидше мати зв'язки з громадськістю з блогерами та приватними веб-сайтами, ніж з медіа. Таким чином, ви можете досягти з ними безпрограшних ситуаціях і отримати прямі зворотні посилання і посилання. Ми будемо обговорювати більше про місцеві SEO у майбутніх повідомленнях.

Чому ви повинні працювати з експертом SEO?

Принаймні 60% SEO є практичним і оперативним. Я рекомендую вам дати свій бізнес людині або компанії, яка має досвід SEO і досягла успіху. Якщо ви передаєте його розробникам, результату не буде, оскільки SEO - це постійний процес. Тому знайдіть експерта з SEO, який має хороше розуміння та досвід у сфері цифрового маркетингу, що допоможе вам мати найкращі результати.

Чому нам потрібні зручні для Google веб-сторінки?

Чому SEO має значення для інтернет-маркетингу?

Відповідь швидко і легко! Чи можете ви виграти без техніки в бою? Торгівля подібна до боротьби на полі бою. Як битва, в якій тисячі великих і дрібних конкурентів можуть перекрити вас через дуже просту техніку в будь-який момент. Таким чином, інтернет-маркетинг є полем битви, який ви не можете використовувати. Без розуміння знань і навичок SEO, ви не можете виграти онлайн-бій маркетингу.

Без розуміння знань і навичок SEO, ви не можете виграти онлайн-бій маркетингу

Структурування та впровадження SEO на контент

Google analytics

Зверніть увагу, що багато людей можуть сказати вам, що ви не слідкуйте за стратегіями SEO, тому що потрібно багато часу, щоб прийти до результату! Цей аргумент є абсолютно неправильним, оскільки Google виявив протилежне через чудову платформу Google Analytics. За допомогою Google Analytics можна легко виміряти що-небудь з першого дня. Підводячи підсумок, ми можемо використовувати Google Analytics для вимірювання ідей та дій на наших веб-сторінках.

SEO-аналіз і шпигунство за конкурентами

Чи можна досягти прогресу без конкурентів? Конкуренція призведе до швидшого прогресу, якщо ви матимете знання про ринкові та бізнес-умови. Я святкую конкурс, тому що, окрім вивчення нових ідей, вони завжди допомагають нам визначити ваші слабкі сторони. Але якщо у вас немає конкурентної переваги, краще не конкурувати. Ви зробите важливий крок вперед, коли ви візьмете до уваги, що в кожній області є сильні і слабкі сторони. Для контролю та аналізу ваших конкурентів, багато інструментів SEO можуть бути використані. Інакше ваші суперники зроблять це самі, і ви в кінцевому підсумку зникнете з ринку. Так само легко! На Enigma ми допоможемо вам виявити всі SEO-плани ваших конкурентів, ретельно аналізуючи свій бізнес.

Створення стратегій для SEO

На Enigma ми об'єднали кращих будівельників стратегії в команду для виконання планів, які найкраще підходять для вас.

Відсутність стратегії веде бізнес до припущень, як говорить Пітер Друкер, «неправильні припущення - корінь всіх невдач». Проблема невдалих онлайн-бізнесу полягає в тому, що люди починають з припущень та ідей. Незалежно від конкретних умов і прогнозів, вони кидають через деякий час свій бізнес і втрачають тисячі доларів і стають розчарованими. Виходячи з нашого величезного досвіду та знань з точки зору стратегії та методів SEO, ми гарантуємо найкращі результати.

Виходячи з нашого величезного досвіду та знань з точки зору стратегії та методів SEO, ми гарантуємо найкращі результати

Ми створюємо найкращі стратегії SEO для вашої компанії

Кращі результати з SEO та SEA

Переможці в цифровому ландшафті - це ті, хто засновує свою стратегію в поведінці користувачів. Ми знаємо, що є люди, які не натискають оголошення. Ось чому SEO заповнює прогалину. Насправді найкращим рішенням є використання комбінації як SEO, так і SEA. Google переважно індексує веб-сторінки, а не домашню сторінку вашого веб-сайту. Щоб побачити свій веб-сайт на першому рангу Google, знадобиться процес SEO та розумна робота. Тут настійно рекомендую використовувати AdWords разом із SEO. Однією з причин використання SEO є ефективність витрат, тому використовуйте СЕО за короткий час і впроваджуйте SEO протягом тривалого часу. Рекомендую ознайомитися з нашою статтею що потрібно знати про рекламу в Інтернеті .

Рекомендую ознайомитися з нашою статтею   що потрібно знати про рекламу в Інтернеті

SEO консультації та послуги в Швейцарії

Як ми робимо SEO для вас?

Якщо ви вирішили зробити SEO, дозвольте мені пояснити кроки: по-перше, вам потрібно проаналізувати ваші короткострокові та довгострокові цілі. Потім, час планувати і нарешті атакувати. Так, ви чули правильно. Атакуйте, тому що в сфері бізнесу, особливо в світі Інтернету, якщо ви не є зловмисником, ви не зможете досягти прогресу в порівнянні з іншими конкурентами, і ви повинні залишити сцену. Успішні компанії мають спеціальні маркетингові стратегії для свого інтернет-маркетингу. Вони знають, який вміст ключових слів вони генерують, тому на наступному етапі вони будуть популяризувати вміст в Інтернеті. Так що з ним.

Ми надаємо Вам найкращу стратегію, планування та рішення. Звичайно, якщо ви хочете, ми будемо з вами на всіх етапах інтернет-маркетингу та впровадження SEO. Можливо, вам вже прийшло в голову наступне питання: що є ключем до успіху в онлайн-маркетингу і SEO? Тут я, без сумніву, відповім: «про це витрачати енергію, концентрацію і, звичайно, повсякденну роботу. Неважливо, якщо ви знаходитесь на автобусі, поїзді або автомобілі, просто запишіть будь-які ідеї, які вам приходять на думку, і виконуйте їх на своїх блогах, цільовій сторінці, сторінці продукту ».

Протягом багатьох років я помітив, що невеликі відмінності завжди дають найбільші результати. Включіть SEO у вашу повсякденну роботу можна на першій сторінці Google. Підводячи підсумок, SEO є джерелом методів, ідей і стратегій, які повинні використовуватися у всіх сферах бізнесу в Інтернеті. Ви хочете отримати більше інформації про SEO або допомогти почати з нею? Візьміть наступну перешкоду і зверніться до нас за допомогою контактної форми. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашими SEO-сервісами.

SEO в Швейцарії PDF

Якщо ви зацікавлені в отриманні більше знань і інформації про важливість SEO, ви знайдете хороші ресурси нижче.

SEO майстерня Швейцарія Берн

Enigma SEO Академія Берн

SEO для малого бізнесу

Фактори ранжирування на сторінці

Офф-сайт SEO

Технічні SEO контрольний список

Інша аналогія SEO

Ви вже знали, що Pinterest становить 5% від трафіку веб-рефералів?
А може, ви тільки що дізналися, що досягнення піку Google в короткостроковій перспективі вимагає багато часу?
Що найважливіше в SEO?
Чи ви погоджуєтеся зі мною, що жодна непопулярна комерція не може бути успішною?
Чому ви повинні працювати з експертом SEO?
Чому нам потрібні зручні для Google веб-сторінки?
Чому SEO має значення для інтернет-маркетингу?
Чи можете ви виграти без техніки в бою?
Можливо, вам вже прийшло в голову наступне питання: що є ключем до успіху в онлайн-маркетингу і SEO?
Ви хочете отримати більше інформації про SEO або допомогти почати з нею?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн