SEO для інтернет-магазинів - Частина 1: Чому SEO Onlineshop?

 1. SEO для інтернет-магазинів - Зміст цієї серії
 2. Чому SEO? - Маркетингові канали вашого інтернет-магазину
 3. Органічний пошук - що це таке?
 4. Об'яви Google AdWords - КПП (оплата за клік)
 5. Органічні результати пошуку
 6. Як досягти рейтингу на першому видачі
 7. Заходи OnPage та OffPage?
 8. Натисніть онлайн-магазин - розпізнайте потенціал і ефективно використовуйте його
 9. SEO Конкурентний аналіз
 10. Майбутні - в частині 2 SEO для інтернет-магазинів

SEO для інтернет-магазинів - Зміст цієї серії  Ця серія розглядає основні моменти оптимізації пошукових систем для інтернет-магазинів і типові помилки, яких слід уникати

SEO для інтернет-магазинів - Зміст цієї серії

Ця серія розглядає основні моменти оптимізації пошукових систем для інтернет-магазинів і типові помилки, яких слід уникати. Коротше кажучи, мова йде про те, як ми отримуємо Googlebot на ваш сайт і показуємо вам, що вміст вашого магазину стосується користувача, який шукає.

У ході серії ми розглянемо наступні теми:

У цій першій частині серії ми познайомимося з принциповим питанням, чому SEO є важливим для вашого інтернет-магазину .

Чому SEO? - Маркетингові канали вашого інтернет-магазину

Потенційні клієнти отримують доступ до вашого веб-сайту через різні канали: через прямі посилання з інших сайтів, через URL-адресу магазину або через Google Adwords & Google Shopping Оголошення та Кампанії соціальних медіа якщо ви перемикаєте їх.

Один канал, який не слід забувати, - це органічний пошук - через Google, Bing, Yahoo тощо.

Як показує цей знімок з облікового запису Google Analytics, близько третини обороту від органічного пошуку виграють у цьому магазині Як показує цей знімок з облікового запису Google Analytics, близько третини обороту від органічного пошуку виграють у цьому магазині. Залежно від розташування вашого інтернет-магазину, розподіл ваших ніг може виглядати інакше. Їхні найважливіші канали в основному:

 • Платний пошук
 • Органічний пошук
 • Посилання та прямий доступ
 • Соціальні кампанії

Органічний пошук - що це таке?

Щоб зрозуміти це, вам має бути зрозуміло, як Google створює сторінки результатів пошуку (SERPs - сторінки результатів пошуку).

SERPs можна розділити на два блоки (залежно від пошукового запиту).
З одного боку, є Оголошення Google AdWords та органічні результати пошуку .

Об'яви Google AdWords - КПП (оплата за клік)

Як вже говорить термін PPC, постачальник оплачує Google певну суму кожного разу, коли вони натискають на своє оголошення. В основному, кращі позиції купуються в найкоротші терміни . Короткий термін і покупка - це ключові слова, які роблять різницю для органічних результатів пошуку - але більше в розділі "органічні результати пошуку".
Як вже говорить термін PPC, постачальник оплачує Google певну суму кожного разу, коли вони натискають на своє оголошення

Це так звана "пошукова реклама". Вони позначені символом "Оголошення" або "Відображення".
Це так звана пошукова реклама
Це так звана "рекламна об’ява"

Органічні результати пошуку

Для органічних результатів пошуку - і це одна з двох великих відмінностей з об'явами AdWords - жодна сума грошей не повинна виплачуватися Google одним кліком. Ці результати пошуку базуються на алгоритмі рейтингу Google . Google індексує сторінки, намагаючись якомога краще інтерпретувати вміст, а потім надає результат, відповідний пошуковому запиту. Кожна видача містить 10 органічних результатів пошуку, сортованих за релевантністю у порядку убування . Додайте до цього оголошення AdWords.
Органічний результат пошуку виглядає так:і на відміну від оголошень у пошуковій мережі, вона не позначена як "оголошення" чи "оголошення".
Це означає, що шлях до вищої позиції серед органічних результатів пошуку не можна купити, але за нього треба боротися . В даному випадку, боротьба означає, що людина виділяється з конкуренції унікальним і відповідним змістом, який, перш за все, забезпечує додаткову цінність для шукача . Тим не менш, хороший контент не достатньо для того, щоб виправдати алгоритм ранжирування - щоб виправдати його, стало справжньою наукою, а саме оптимізацією пошукових систем.
Як тільки ви досягнете хорошого рейтингу - і це друга велика різниця з оголошеннями Google AdWords - ви створили ногу для безперервного руху, яка не миттєво прив'язується, коли гроші припиняються.

Нижче наведено середні щомісячні пошуки (у Німеччині) для ключових слів "купити взуття онлайн" та "замовлення взуття". Обидва пошуки спрямовані на один і той самий проект: шукач хоче купити взуття онлайн.
Нижче наведено середні щомісячні пошуки (у Німеччині) для ключових слів купити взуття онлайн та замовлення взуття

Ці два ключові слова - і існує безліч інших комбінацій ключових слів з тим же наміром - забезпечують 15 000 потенційних клієнтів .

Але як ці 15000 запитів поширюються в 120 результатах пошуку, які надає Google?

Але як ці 15000 запитів поширюються в 120 результатах пошуку, які надає Google


Розподіл кліків по різних позиціях органічних результатів пошуку: середні значення понад 3,6 млн. Ключових слів джерело

Зрозуміло, що це не може бути визначено через різні чинники. Проте дослідження показують схожу схему для всіх пошуків. Приблизно у 80-90% пошукачів - у нашому прикладі 12-13 тисяч потенційних клієнтів - натисніть на результат пошуку в межах першого виклику.
Ніхто не знає, як ці потенційні клієнти поширюються на органічні результати пошуку та оголошення AdWords. Справа в тому, що багато шукачів зараз використовують AdBlocker, який зникає з будь-яких оголошень AdWords, а тому вибирається лише з органічних результатів пошуку. Крім того, повинні бути групи людей, які в основному відкидають і бойкотують рекламу.

Позиціонування вашого магазину на першій сторінці, таким чином, принесе значний трафік на ваш сайт, що призведе до більш високого потенціалу доходу .

Як досягти рейтингу на першому видачі

На даний момент розчарування поширюється: немає «простої» і, звичайно, не універсальної відповіді, як сторінки, розташованої в топ-10. Але з необхідним ноу-хау і добре продуманою концепцією, заснованою на досвіді, цілком можливо.

Як вже згадувалося, пошукова оптимізація займається цією дисципліною - як випливає з назви. Засоби: Ваша домашня сторінка широко оптимізована, так що пошукова система має високу релевантність певним ключовим словам .

Це вимагає індивідуальної концепції, що складається з заходів OnPage та OffPage . Оскільки Google змінює свій алгоритм ранжування майже кожен день, це є багатогранною проблемою, яка вимагає великих витрат часу для освоєння, але вона також вигідна майже у всіх випадках. У 2013 році компанія Statista провела опитування на тему «Рентабельність SEO» та опитала декілька компаній. Результати досить чіткі. SEO не вигідно лише 1% компаній. 15% ставки SEO як ні прибуткові, ні збиткові. 57% оцінюють SEO як прибуткові, а решта 27% як дуже прибуткові!

Заходи OnPage та OffPage?

коли OnPage SEO Мова йде про технічне та змістовне оновлення веб-сайту. Google здійснює пошук і індексування веб-сайтів за допомогою сканерів. Ці сканери відвідують ваш веб-сайт і оцінюють вміст, доставлений там безліччю факторів ранжирування. Крім того, існує ряд технічних характеристик , таких як час завантаження, певні вимоги, які повинні бути виконані. Перш за все, залежно від цього рейтингу, Google розміщує ваш сайт у результатах пошуку. Пізніше так звані сигнали користувачів , такі як показник відмов, впливають на рейтинг.
Використовуючи технічні SEO, ваш сайт буде адаптований до вимог пошукової системи. Крім того, робота сканера може бути попередньо структурована за допомогою оптимізованого тега мета-роботів . Хоча це не має прямого позитивного впливу на рейтинг, воно захищає від втрати рейтингу . На CTR в результатах пошуку також можуть впливати оптимізовані фрагменти. Але це всього лише частина всіх технічних заходів SEO, які можуть бути прийняті. Більш детальну інформацію про цю тему можна знайти на нашій сторінці послуг.
Компонент змісту OnPage SEO - це надання користувачеві структурованого та високоякісного вмісту. Ось ключове слово Маркетинг вмісту ,

OffPage SEO в кінцевому підсумку тільки ще один термін для мереж. Міра для цього - це побудова посилання , в якому розробляється та впроваджується концепція для створення так званих зворотних посилань (тобто посилань з інших сайтів до вашого магазину). Ці зворотні посилання дорівнюють рекомендаціям. До 2012 року можна було покращити свій рейтинг за допомогою практики спаму та інших т.зв. Однак ці методи мають з моменту введення Оновлення пінгвінів Історія. Сьогодні якість є девізом, а не кількістю . Високоякісні джерела зворотного зв'язку мають дуже позитивний вплив на рейтинг.

Але чому органічний пошук повинен грати таку велику роль? Чому завдяки SEO необхідно створювати стільки прибутку ?

В основному, є два відповіді на це запитання:

 1. Оскільки органічний пошук є маркетинговим каналом, який не оплачується безпосередньо або кліком, заощаджуючи ваші гроші.
 2. Тому що ви повинні зміцнювати різноманітність ваших каналів, щоб ваш бізнес будувався на міцному фундаменті. Припускаючи, що витрати на ваші кампанії SEM більше не є прийнятними для вас, хороший SEO надав вам ще більше опори, що дасть вам безпеку.

Натисніть онлайн-магазин - розпізнайте потенціал і ефективно використовуйте його

Вашою метою з інтернет-магазину SEO є - як і інші маркетингові канали - залучити відвідувачів на ваш сайт, які здійснюють покупку у вашому магазині. До тих пір є кілька кроків, які необхідно оптимізувати. Розглянемо піраміду в три етапи:

Почнемо з того, що ми розглянемо перший рівень піраміди: придбання відвідувачів через канал органічного пошуку Почнемо з того, що ми розглянемо перший рівень піраміди: придбання відвідувачів через канал органічного пошуку.

Перші моменти, на які ви, як власник магазину, повинні звернути увагу, - це класичні питання інтернет-маркетингу :

 • Яка природа вашої цільової групи?
 • На якому ринку ви конкуруєте?
 • Який ваш потенціал для створення органічного трафіку? Чи відображається релевантність ваших продуктів у пошукових оголошеннях?
 • Чи є у вашому магазині продукти, які залежать від сезону?

Багато сезонні продукти мають значні коливання пошуку, такі як ключове слово "вугільний гриль" на наступній ілюстрації. Розгляд сезонності у вашому інтернет-магазині може не тільки принести користь вашим платним кампаніям, але й дати вашій стратегії SEO вирішальну перевагу.

Саме ці пункти ви повинні шукати Концепція стратегії SEO вважається. Не забувайте про унікальну точку продажу (USP) вашої компанії і не продавайте себе за ціною, яка стосується ваших вимог. На наступних етапах рейтинг сторінки продукту та магазину в цілому, а також, відповідно, електронна комерція вашого сайту буде розширено за допомогою заходів на сторінці.

SEO Конкурентний аналіз

Важливим моментом у розробці стратегії SEO є аналіз конкуренції . Тут ви не тільки дізнаєтеся, на якому ринку ви знаходитесь, але і які стратегії переслідують ваші конкуренти.

Ось короткий перелік того, які моменти слід враховувати для проведення конкурентного аналізу:

 • Аналізуючи ринок: хто і наскільки великі ваші конкуренти?
 • Оцініть власну позицію в рамках конкурсу
 • Визначити потенціал SEO: стратегії цільових груп, вибір ключових слів, фокус на (сезонні) групи товарів
 • Адаптація власної стратегії до конкурентної ситуації: Ви можете скористатися спіраціями ключових слів і конкурувати або отримати прибуток від ніш ключових слів. Багато ніш можуть приховувати несподівано високі обсяги пошуку або потенційно сильні показники конверсій.

Майбутні - в частині 2 SEO для інтернет-магазинів

З аналізом власного потенціалу та конкурентної ситуації, ви вже зробили перший великий крок у напрямку сильного інтернет-магазину SEO .

Наступна частина серії стає ближче Концепція та структура вашого інтернет-магазину а. Як досвідчене агентство SEO, команда TrafficDesign знає найбільш відповідні пункти Пошукова оптимізація для вашого магазину.

Натисніть тут для частини 2 »

Чому SEO?
Але як ці 15000 запитів поширюються в 120 результатах пошуку, які надає Google?
Заходи OnPage та OffPage?
Але чому органічний пошук повинен грати таку велику роль?
На якому ринку ви конкуруєте?
Який ваш потенціал для створення органічного трафіку?
Чи відображається релевантність ваших продуктів у пошукових оголошеннях?
Чи є у вашому магазині продукти, які залежать від сезону?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн