SEO на сторінці оптимізації

 1. Технічний аналіз SEO Оптимальна адресація відповідних груп користувачів вимагає не тільки правильного...
 2. Наші послуги в контексті SEO оптимізації на сторінці
 3. контакт

Технічний аналіз SEO

Оптимальна адресація відповідних груп користувачів вимагає не тільки правильного змісту, але й функціональної технічної установки веб-сайту. Тільки якщо Google & Co. легко читати та індексувати сторінку, вона зможе досягти хороших позицій на сторінках результатів пошуку за правильними умовами пошуку.

Типовими помилками є обмеження читабельності за допомогою Ajax, JavaScript або Flash, неправильне використання перенаправлень на стороні сервера та ненавмисне створення дублікатів, так званий дубльований вміст. Крім того, існує багато інших технічних факторів, які можуть негативно вплинути на рейтинг веб-сайту.

Тому в рамках нашого технічного аналізу ми поставили технічні рамки кожного веб-сайту через свої темпи, щоб разом з нашими клієнтами можна було видалити якомога більше блоків спотикання. Також у випадку відновлення ми раді допомогти Вам у технічній реалізації.

Аналіз контенту SEO

Після усунення технічних бар'єрів ми перевіряємо наявний вміст вашого веб-сайту на можливі прогалини в аналізі контенту. На першому етапі ми розглядаємо поведінку пошуку та потреби відповідної цільової групи, а також зміст конкурсу як частину всебічного аналізу ключових слів та ринку. Вона має на меті охопити всі етапи процесу прийняття рішень користувачами, надаючи повну картину потреб аудиторії від купівлі до покупки.

Після цього ми перевіряємо статус-кво поточного вмісту веб-сайту в рамках аудиту вмісту. Це відкриває сферу та різноманітність існуючого контенту. У порівнянні між наявним і необхідним змістом ми в кінцевому підсумку отримуємо області, в яких існують прогалини, і як їх можна заповнити відповідним змістом.

Потенційний вміст не повинен бути обмежений текстом. Ми виходимо за рамки SEO і, у співпраці з досвідченими графічними дизайнерами, відео-спеціалістами і, звичайно, копірайтерами, ми створюємо контент, який необхідний для точного звернення до цільової аудиторії та заохочення їх інтересу до продуктів і послуг наших клієнтів.

Наші послуги в контексті SEO оптимізації на сторінці

Технічний аналіз SEO

 • Перевірка читаності
 • Переглянути структуру URL-адрес
 • Аналіз & оптимізація сторінок
 • Дослідження та оптимізація нагород для вмісту
 • Аналіз дубльованого вмісту
 • Мобільний оптимізаційний аналіз
 • Аналіз сканування
 • Аналіз структури внутрішнього зв'язку
 • Зареєструйтеся в Інструментах Google для веб-майстрів

Аналіз контенту SEO

 • Аналіз поведінки пошуку та потреб цільової групи
 • Аудит вмісту - документація статусу кво
 • Виявлення прогалин у змісті та потенціалів
 • Створення відповідного контенту (тексту, графіки, відео) з урахуванням потреб цільової групи

контакт

Чи є у вас питання щодо оптимізації SEO Onpage або ви бажаєте отримати пропозицію? Звертайтеся до нас за телефоном + 49-211-38807-0 або надішліть нам електронну пошту. Ваша контактна особа є нашим директором в області пошукового маркетингу Себастьяна Пюшеля [email protected] може досягти.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн