SEO | Пошукова оптимізація сайту по відмінною ціною!

 1. оптимізація сайту Будь-який, навіть самий якісно зроблений сайт, потребує постійної підтримки та...
 2. Що входить в оптимізацію сайту
 3. Скільки коштує оптимізація сайту

оптимізація сайту

Будь-який, навіть самий якісно зроблений сайт, потребує постійної підтримки та актуалізації, оскільки інтернет-простір розвивається і, отже, змінюється щодня. Кожен ресурс, якщо він хоче бути помітним серед мільйонів інших і затребуваним, повинен оперативно підлаштовуватися під ці зміни. Критерій «успішності» сайту - його рядок в результаті пошуку по тим чи іншим запитам в найпопулярніших пошукових системах - Яндексі, Google і інших. Від цього багато в чому залежить і успішність бізнесу, частиною якого цей сайт є. Щоб ваш ресурс був в перших рядках будь-якого пошукача, йому необхідна seo оптимізація.

Для чого потрібна оптимізація сайту

Seo оптимізація - це основний напрямок маркетингу в пошукових системах . Мета будь-якого маркетингу - збільшення продажів. Мета пошукового маркетингу аналогічна, тільки сфера його роботи - веб-простір, просування бізнесу в інтернеті. Seo-фахівець повинен зробити сайт помітним для пошукових машин, в ідеалі - вивести його в топ. Для цього фахівець проводить детальний багатоступінчастий аналіз контенту і структури сайту, після чого реалізує комплекс заходів щодо його оптимізації.

Сео оптимізація сайту має два напрямки:

1. Оптимізація під пошукові запити. Тільки це дозволить потенційним клієнтам побачити посилання на сайт при пошуку тих чи інших товарів / послуг. Оптимізований під пошукові запити веб-ресурс відповідає кільком вимогам:

 • Він з'являється в числі перших на сторінках з результатами пошуку в Google і Яндекс.
 • Оптимізований сайт ефективно «відгукується» на кілька ключових запитів, так чи інакше пов'язаних з пропонованої їм інформацією або товаром.
 • За допомогою контекстної реклами ресурс частіше відображається в браузерах своєї цільової аудиторії, тобто користувачів, які зацікавлені в просуваються їм товар або послугу.

2. Оптимізація «під користувача». Сайт наповнюється унікальним, цікавим і корисним контентом, його структура робиться більш зручною та зрозумілою для відвідувача. Якісний зміст ресурсу викликає у користувача не меншу довіру, ніж його високе місце в пошуковій системі.

Має сенс тільки комплексна оптимізація сайту. Робота лише в одному із зазначених напрямків не дасть потрібного результату і загрожує власникові бізнесу неефективною витратою фінансів.

Що входить в оптимізацію сайту

Процес оптимізації сайту є багаторівневим в будь-якому випадку. Кожен ресурс вимагає індивідуального підходу. Оптимізація включає в себе наступні кроки:

1. Технічна оптимізація сайту. Її мета - усунути можливі технічні недоробки, які можуть перешкодити повної і швидкої індексації сайту пошуковими машинами.

2. Формування семантичного ядра сайту - тобто списку ключових слів і словосполучень, за якими пошукова система буде виводити сайт в результатах пошуку.

При підборі фраз враховуються:

 • тематика ресурсу і його цільова аудиторія;
 • відомості, отримані в результаті аудиту самого сайту і сайтів конкурентів;
 • інформація і статистика пошукових машин.

3. Оптимізація змісту (контенту) сайту. Наповнення сторінок сайту спеціально написаними seo-текстами, тобто такими текстами, в які органічно і рівномірно вписані ключові слова. Складність створення такого контенту в тому, що, з одного боку, він повинен бути якісним з точки зору індексації пошуковими системами (рівномірний розподіл ключів в зв'язковому унікальному тексті), з іншого боку, статті сайту повинні бути цікавими, читабельними і корисними для живих людей - відвідувачів ресурсу.

4. Оптимізація сторінок сайту. Це «оформлювальна» робота по приведенню в порядок заголовків, мега-тегів, структури тексту, важливих для коректного відображення сайтів в результатах пошуку Яндекса або Гугла.

5. Оптимізація структури сайту. При необхідності це поліпшення навігації усередині ресурсу, яка важлива для комфорту і швидкої орієнтації його відвідувачів.

6. Якщо бізнес (і відповідно - його веб-сайт) бачать свій розвиток в певному місті чи області, то регіональне просування прискорить привласнення сайту певної місцевості.

7. За допомогою сервісів Google, Yandex і Mail.ru, а також сайтів конкурентів seo-фахівець складає аналітику конкретного ресурсу:

 • Відвідуваність і рівень конверсії,
 • Популярність,
 • Конкурентоспроможність.

Все це необхідно для розробки подальших кроків по просуванню сайту і розуміння його місця в конкурентному веб-середовищі. Аналітична інформація щодо сайту компанії дасть поштовх до коректування стратегії бізнесу в цілому.

Скільки коштує оптимізація сайту

Вартість робіт по оптимізації інтернет-ресурсу залежить від декількох факторів:

 • масштабу майбутніх робіт: необхідно розкрутити вже готовий функціонуючий сайт або треба створити його «з нуля».
 • від виду ресурсу: сайт-візитка, невеликий інформаційний портал або солідний інтернет-магазин.
 • від озвучених замовником цілей і термінів їх реалізації.

Ціна просування інформаційного порталу чи сайту компанії в середньому коштує від 10 000 рублів. Розкрутка інтернет-магазину - дорожче. Конкретну вартість по оптимізації сайту сео-фахівці розрахують тільки після детальної оцінки стану конкретного сайту і складання індивідуального плану дій.

Якщо ви вирішили, що пошукова оптимізація сайту вам все-таки потрібна, то наша професійна команда якісно розкрутить ваш веб-ресурс і допоможе процвітанню вашої справи.

Якщо ви вирішили, що пошукова оптимізація сайту вам все-таки потрібна, то наша професійна команда якісно розкрутить ваш веб-ресурс і допоможе процвітанню вашої справи

Корисно знати:

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн