SEO PowerSuite - все, що потрібно для SEO вашого сайту

  1. Набір інструментів SEO PowerSuite
  2. Рейтинг трекера
  3. Аудитор веб-сайту
  4. SEO Spyglass
  5. LinkAssistant
  6. Ціноутворення
  7. Ресурси
  8. Заключні думки

Одна річ, яка, як правило, змушує мене горіх про SEO інструментів очікування гри. Багато інструментів, які я пробував у минулому, мали б ввести свій домен, а для збирання даних про ваш сайт потрібно час. Для цього огляду я налаштував Mac-версію SEO PowerSuite через десять хвилин. Чотири інструменти, десять хвилин. Протягом п'ятнадцяти хвилин я ввів інформацію про свій веб-сайт, під’єднав свої облікові записи Google Analytics і AdWords і отримав більшу частину даних з кожного інструмента. Це вражаюче - особливо для набору інструментів, який пропонує безкоштовну ліцензію.

Набір інструментів SEO PowerSuite

Тепер давайте швидко розглянемо, що може зробити кожен інструмент у SEO PowerSuite для вашого SEO.

Рейтинг трекера

Ранг Tracker є частиною моніторингу ключових слів SEO PowerSuite, який буде відстежувати ваші ключові слова рейтингу. Коли ви запускаєте інструмент, він попросить ваш сайт. Потім він створить список ключових слів на основі даних Google Analytics і для яких оптимізовано ваш веб-сайт.

Після додавання ключових слів ви можете вибрати їх усіх і натиснути кнопку Перевірити рейтинг, щоб отримати поточний рейтинг в пошуку для кожного ключового слова. Виберіть всі ключові слова ще раз і натисніть кнопку KEI, щоб отримати обсяг пошуку для всіх ключових слів.

Виберіть всі ключові слова ще раз і натисніть кнопку KEI, щоб отримати обсяг пошуку для всіх ключових слів

Є багато додаткових речей, які ви можете зробити з Rank Tracker. Наприклад, можна виділити одне з ваших ключових слів, натиснути кнопку "Складність ключових слів" під списком ключових слів, після чого натиснути "Оновити", щоб отримати детальну інформацію про ваших конкурентів у пошуку, щоб визначити складність.

Наприклад, можна виділити одне з ваших ключових слів, натиснути кнопку Складність ключових слів під списком ключових слів, після чого натиснути Оновити, щоб отримати детальну інформацію про ваших конкурентів у пошуку, щоб визначити складність

Також можна отримати пропозиції щодо ключових слів на основі виділеного ключового слова зі списку за допомогою кнопки "Надати ключові слова" у верхньому лівому куті.

Також можна отримати пропозиції щодо ключових слів на основі виділеного ключового слова зі списку за допомогою кнопки Надати ключові слова у верхньому лівому куті

Звідси ви можете додати нові ключові слова до свого проекту та перевірити рейтинг.

Як ви можете бачити, Rank Tracker робить більше, ніж просто перевіряти рейтинг. Це потужний інструмент дослідження ключових слів!

Аудитор веб-сайту

Інструмент "Аудит веб-сайту" здійснює повну перевірку оптимізації пошуку на веб-сайті. Будь-які помилки, які він виявляє, деталі для вас, щоб ви могли їх виправити.

Окрім загальної перевірки сайту, аудитор веб-сайту зробить поглиблений огляд конкретних сторінок / вмісту на вашому веб-сайті та надасть вам загальний огляд ключових показників, включаючи рівень домену, інформацію про домен і сигнали спільного доступу.

До того часу, коли ви проаналізували та діяли за даними, наданими аудитором веб-сайту, у вас буде повністю оптимізований веб-сайт.

SEO Spyglass

SEO Spyglass є інструментом, який аналізує профіль вашого сайту. Ви отримаєте детальний перегляд ваших зворотних посилань.

За допомогою вкладок ви можете побачити додаткові деталі посилання, ризик штрафу та посилання, організовані за категоріями. Ви можете натиснути кнопку Статистика, щоб отримати широкий вибір статистичних даних про ваш профіль, наприклад, відсоток посилань .com, кількість кореневих доменів, що посилаються на ваш сайт, і багато іншого. Ви також можете запустити підсумковий звіт вашого профілю зворотного зв'язку.

SEO Spyglass є, загалом, потужним інструментом аналізу зворотного зв'язку.

LinkAssistant

Останнім, але не менш важливим, є LinkAssistant. Цей інструмент використовується для створення посилань на ваш веб-сайт. Це допоможе вам знайти можливості посилання на основі ключових слів, конкурентів, форм подання та URL-адрес на певній веб-сторінці.

LinkAssistant буде збирати будь-яку контактну інформацію для потенційних можливостей посилання, які ви обираєте, і дасть вам можливість надіслати їм запит на посилання. Хоча програмне забезпечення має шаблони, які сприяють взаємному поєднанню, я б дуже радив використовувати ці та замість цього налаштувати шаблон, щоб попросити посилання на основі релевантності та достовірності вмісту. Крім того, ви можете просто взяти адреси електронної пошти LinkAssistant знаходить і електронною поштою власників веб-сайтів через вашу власну поштову службу.

Ціноутворення

SEO PowerSuite має три видання - безкоштовні, професійні та корпоративні. Натисніть на зображення нижче, щоб отримати загальне уявлення про загальні особливості, які ви отримаєте з кожним виданням.

Ви можете відвідати сторінку порівняння для більш детальної інформації про особливості, пропоновані з кожним з чотирьох інструментів, включених у SEO PowerSuite для кожного видання.

Всі скріншоти та функції, згадані раніше, є частиною безкоштовної версії. Для стартапів, малих підприємств та окремих власників веб-сайтів безкоштовна версія дасть вам безліч цінних знань і дійсних елементів для вашої стратегії SEO. Найбільшим недоліком безкоштовного видання є неможливість зберегти ваш проект. Тому, якщо ви дотримуватиметеся цього видання, вам доведеться повторно вводити дані кожного разу, коли ви повторно відкриваєте один з інструментів. Тільки це робить ліцензію вартістю.

Ресурси

Коли ви підписуєтеся на безкоштовну ліцензію для SEO PowerSuite, ви будете перенаправлені на сторінку з швидким, покроковим керівництвом про те, як використовувати нове програмне забезпечення.

Ви можете відвідати їх сторінка відеоуроків дивитися короткі підручники, які допоможуть вам використовувати кожну з функцій, які поставляються з набором інструментів SEO PowerSuite.

Ви також можете відвідати їх бібліотека скріншотів щоб побачити різні функції в SEO PowerSuite плюс отримати поради про те, як їх використовувати.

Ви також можете відвідати їх   бібліотека скріншотів   щоб побачити різні функції в SEO PowerSuite плюс отримати поради про те, як їх використовувати

Коротше кажучи, незалежно від того, як ви хочете дізнатися, SEO PowerSuite має керівництво, щоб допомогти.

Заключні думки

Якщо ви шукаєте великий безкоштовний інструмент, який може масштабуватися, як ваш бізнес росте, то SEO PowerSuite, безумовно, один спробувати. Завантажте безкоштовну версію для користувачів Mac, Windows і Linux і сьогодні починають покращувати присутність пошуку на вашому сайті!

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн