SEO рерайтинг - вся правда про СЕО рерайті (12 відповідей)

 1. Приклад SEO рерайта
 2. У чому полягає наше завдання при SEO рерайтинг?
 3. Як зробити СЕО рерайт?
 4. Як вибрати тему для SEO рерайта?
 5. 1. Рерайтінг: ціни
 6. 2. Що таке рерайтинг тексту?
 7. 3. Що таке рерайтинг статті?
 8. 4. Рерайтінг: послуги
 9. 5. Рерайтінг вартість
 10. 6. Біржа рерайтинга
 11. 7. Замовити рерайтинг
 12. 8. SEO рерайт
 13. 9. Сайти рерайтинга
 14. 10. Рерайт тексту
 15. 11. Рерайт: замовити
 16. 12. Рерайт статей

Ми нарахували цілих 12 питань, що стосуються SEO рерайта. Найбільше цікавить визначення, приклади, ціни і способи заробити на ньому. Про все це ми поговоримо нижче. Якщо залишаться хоч якісь питання - додавайте їх в коментарях, все розберемо і відповімо в одній з наступних статей. Отже, поїхали ... Ми нарахували цілих 12 питань, що стосуються SEO рерайта

SEO рерайтинг

Що стосується SEO рерайта - то це переказ + наповнення тексту ключовими словами.

Приклад SEO рерайта

Наприклад, дали нам ключ «азбука Морзе» і посилання на початковий текст в інтернеті. Розглянемо в наступних пунктах цей приклад.

У чому полягає наше завдання при SEO рерайтинг?

Ми повинні написати статтю, в якій щільність ключа складе 2-3% (перевіряти по Advego - сео аналіз тексту).

Як зробити СЕО рерайт?

 1. Насамперед ми знаходимо исходник для рерайта в інтернеті.
 2. потім виконуємо рерайт .
 3. І на останньому етапі додаємо СЕО оптимізацію , Тобто перетворюємо просто рерайт тексту в SEO рерайт.

Про третій етап: ми вставляємо в текст ключове слово там, де це можливо. Ключ повинен встати як влитий, ніби у нас і не було наміру його спеціально вставляти в пропозицію. Іноді для ключа спеціально додають одне-два речення, в яке він ну точно вже впишеться. Однак врахуйте, що тема статті повинна відповідати запиту (тобто ключу). Інакше вийде сміттєва стаття - вона оптимізована під одне питання користувача, а відповідає на інший.

Як вибрати тему для SEO рерайта?

У нашому випадку ключ - фраза «азбука Морзе». Є два способи вибрати тему для сео рерайтинга статті:

 1. Подумайте, що хотів дізнатися користувач, вводячи цей запит в рядок пошуку? Швидше за все, він хоче дізнатися, що таке Азбука Морзе. Тоді йому буде цікава SEO стаття «Азбука Морзе в прикладах», або «Що таке азбука Морзе?».
 2. Альтернативний варіант - підібрати споріднену тему, яка теж може бути цікава користувачеві Інтернету. Наприклад, «Використання азбуки Морзе» або «Як азбука Морзе врятувала людське життя?» І так далі ...

Природно, після вибору теми шукають вихідний матеріал, роблять рерайт тексту. А в кінці роботи додатково вбудовують в текст ключові слова. І результат цих робіт є повноцінним сео Рерайтінг. Звичайно, якщо унікальність тексту перевірена і підтверджена програмами перевірки тексту на унікальність .

1. Рерайтінг: ціни

Ціни на рерайт коливаються від 20-30 рублів до 1 $ і більше. Більшість виконавців воліють працювати за цінами, близькими до верхньої планки. Тому що на рерайті по 20-30 руб можна заробити хіба що тільки на хліб насущний.

 • Для вебмайстрів: заощадити на рерайті можна на біржі рерайта Advego , Text , Etxt (Список бірж впорядкований за рівнем вартості рерайта - від більшої до меншої).

У Вас немає часу на перевірку виконавців? Втомилися від пошуку виконавця з низькими запитами при високій якості виробленого тексту? Звертайтеся до нас ( дивитися прайс> )! У нас прийнятні ціни при високій якості. Рерайтінг, SEO-рерайтинг до Ваших послуг - до 25 тисяч знаків в день.

 • Для письменників: Вас чекає заробіток на Advego , Text , Etxt (Список бірж впорядкований за рівнем оплати праці - від більшого до меншого). Про те, як знайти роботу , виконати завдання і здати його , щоб отримати гроші , Я писав раніше. додаю також видеоурок по рерайтінгу , Щоб все було зрозуміло.
 • Для всіх: безкоштовного рерайтинга не буває. Але багато примудряються використовувати спеціальні програми-рерайтери , Які роблять рерайтинг автоматично. На мій погляд, вони спрощують роботу рерайтера, але довіряти їм до кінця не можна (краще завжди перевіряти роботу на наявність помилок). Крім того, багато хто намагається взяти інформацію з англомовних сайтів та «прогнати» тексти через гугл перекладач. Навряд чи з цього вийде бездоганний текст - без правок тут теж не обійтися.

Ціни на SEO рерайтинг зазвичай порівнюють з цінами на копірайтинг.

2. Що таке рерайтинг тексту?

Рерайтінг тексту - це переказ своїми словами. Є два види рерайтинга - поверхневий і глибокий .

Рекомендую вивчити кожен вид рерайта, щоб вибрати своє покликання:

Урок по поверхневому рерайту (Техніка надшвидкісного рерайтинга)

Урок по глибокому рерайтінгу статей (І його порівняння з легким рерайтом)

SEO оптимізація статті проводиться тільки в разі, якщо необхідний SEO рерайтинг, а не просто рерайт.

3. Що таке рерайтинг статті?

Рерайтінг статті полягає в пошуку, читанні і видозміну тексту однієї з чужих статей в інтернеті. Часто під Рерайтінг розуміють тільки останню частину - переписування тексту своїми словами. подивіться відео про рерайт в дії . Краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати.

Рерайтінг SEO на увазі насичення тексту ключовими словами до оптимальної консистенції.

4. Рерайтінг: послуги

Послуги по рерайту найчастіше включають і пошук исходника . Вважається, що рерайт - це переказ одного джерела, а копірайтинг - використання двох і більше джерел (або тільки власних знань, якщо Ви фахівець в області). Детальніше про різниці між рерайтом і копірайтом ви можете прочитати у відповідній темі.

SEO рерайт передбачає ще й ускладнення тексту ключовими словами - в текст додатково вбудовуються ключові слова для досягнення оптимальної консистенції в 4-6% (див. Докладніше про SEO копірайтингу як такому).

5. Рерайтінг вартість

Послуги з SEO рерайту зазвичай коштують від 1-2 $ за 1000 символів. Рерайтінг з Вашим ісходником - рази в півтора менше. Див. Біржі рерайтинга Advego , Text , Etxt або окремі пропозиції авторів сайту «Текст статті».

6. Біржа рерайтинга

Біржа рерайтинга - це сайт, на який стікаються замовники і виконавці по рерайту з усього світу. Приклади таких сайтів - Advego , Text , Etxt .

 • Це зручно для замовників - вони публікують своє завдання безкоштовно і відразу отримують десятки пропозицій. У кожного виконавця можна подивитися статистику, приклади робіт в портфоліо і так далі. За пару хвилин можна знайти виконавця навіть по вузькій тематиці.
 • Це зручно для рерайтерів - вони заходять на біржу і відразу бачать сотні пропозицій про роботу. Замовлення можна відфільтрувати і залишити тільки високооплачувані, без стислих термінів і великих вимог.

На біржах рерайтинга зустрічаються завдання по створенню сео-текстів, тобто проекти з написання SEO рерайтинга.

7. Замовити рерайтинг

Замовити сео рерайтинг можна по оптимальними цінами , скориставшись послугами авторів цього сайту або провівши відбір на одній з бірж рерайтинга - Advego , Text , Etxt .

На смак і колір товаришів немає. Кому-то інтерфейс Адвего здається складним, а хтось навпаки, любить цю біржу за велику кількість можливостей - можна вибрати опцію мультізаказ, поставити таймер і так далі. До речі, на цій біржі є можливість вказати SEO рерайтинг в типі замовлення. І тоді буде відразу зрозуміло, що текст потрібно буде зробити оптимізованим під ключові запити.

8. SEO рерайт

SEO рерайт має на увазі не тільки надання унікальності тексту, а й заточку під ключовий запит (Запитів може бути кілька для кожної статті). Текст беруть і ще раз читають, по дорозі вставляють ключові слова в підходящі пропозицію. Але не можна переборщити: якщо читаність тексту постраждає від насичення ключовими словами, то це не сподобається ні читачам, ні пошуковим системам.

9. Сайти рерайтинга

Сайти рерайтинга можна виділити наступні:

СЕО рерайтинг можна замовити там же, на сайтах рерайтинга (просто вказуєте в замовленні список ключових слів).

10. Рерайт тексту

Рерайт тексту - це заміна слів на синоніми, перестановка слів місцями і додавання своїх слів і пропозицій. У деяких випадках роблять більш глибокий рерайт - читають текст, щоб потім написати все своїми словами (, не підглядаючи в исходник). Все це робить рерайт відмінним способом отримати контент для сайтів - недорого унікальні тексти тут: Advego , Text , Etxt .

СЕО рерайтинг має на увазі ще й збагачення тексту ключами. Ключі просто вписуються в текст там, де це доречно. І виходить текст, який має всі шанси потрапити в ТОП-10 в пошуку.

11. Рерайт: замовити

Рерайт замовити можна у фахівців по рерайту через форму замовлення на сайті. Або зверніться на біржу рерайтинга Advego - там теж можна рерайт замовити. Вам запропонують виконання поставленого завдання в рамках заявленого бюджету.

SEO рерайтинг зазвичай коштує дорожче звичайного, але на нашому сайті його роблять за ціною звичайного рерайта без исходника, см. опис послуги .

12. Рерайт статей

Рерайт статей має багато спільного з копірайтінгом (написання статей з нуля). Однак в разі рерайта автор використовує одне джерело - читає його і пише те ж саме іншими словами.

У разі SEO рерайтинга завдання ускладнюється: після написання тексту в нього потрібно впровадити ключові слова (вказуються замовником).

Як зробити СЕО рерайт?
Як вибрати тему для SEO рерайта?
2. Що таке рерайтинг тексту?
3. Що таке рерайтинг статті?
У чому полягає наше завдання при SEO рерайтинг?
Як зробити СЕО рерайт?
Як вибрати тему для SEO рерайта?
Тоді йому буде цікава SEO стаття «Азбука Морзе в прикладах», або «Що таке азбука Морзе?
Наприклад, «Використання азбуки Морзе» або «Як азбука Морзе врятувала людське життя?
Втомилися від пошуку виконавця з низькими запитами при високій якості виробленого тексту?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн