SEO - Search Engines Optimization. СЕО - блог ...

  1. Дуров покинув Росію
  2. Зміни в роботі алгоритму АГС
  3. Сайт під АГС чи ні?

Ви думаєте, що в рідній Вітчизні все так погано і блогосфера знаходиться на останньому подиху, оскільки про неї ніхто не дбає Ви думаєте, що в рідній Вітчизні все так погано і блогосфера знаходиться на останньому подиху, оскільки про неї ніхто не дбає? Як би не так.
Влада продовжує піклуватися про простих смертних і рядових блогерів. Їх батьківська турбота проявилася спочатку в тому, що за реєстрацію свого блогу повторно доведеться викласти 1000 рублів , Потім у вирішенні питання, кого можна називати блогером і хто такий блогер взагалі.
А ось ще свіженька новина - анонімних і безіменних електронних платежів в Росії більше не буде. Про це оповідають поправки до закону «Про національну платіжну систему».

Згідно з цими поправками анонімні грошові перекази повністю забороняються. Без проходження верифікації дозволені тільки переклади, в тому числі і благодійні, на суму, яка не перевищить 15 тисяч рублів. Крім того депутати ввели нову процедуру, що отримала назву «спрощеної ідентифікації». Користувачі, її минулі, зможуть здійснювати електронні перекази на суму, що не перевищують 200 тисяч рублів на місяць, При цьому на рахунку повинен залишатися не знижувальний залишок - мінімум 60к рублів.
Фахівці пророкують, що даний законопроект вдарить в першу чергу по великим платіжним системам, які здійснюють операції з електронними грошима, такими як, наприклад, Webmoney.
Крім того на території РФ можуть заборонити Gmail, Skype і Facebook, тим більше що такої ж думки дотримується і президент Росії Володимир Путін. Яким чином і чому це станеться?
Про це подбає новий закон, антитерористичний, прийнятий на цьому тижні в третьому читанні Держдумою Росії.
У ньому говориться, що всі подібні сервіси зобов'язані зберігати і фіксувати всі дії користувачів протягом півроку. Причому зберігати всі ці відомості вони повинні тільки на території нашої країни. Але справа в тому, що всі ці сервіси зберігають свої дані, як правило, на серверах за кордоном і зовсім не поспішають переносити їх сюди, і в той же час у російських контролюючих органів немає ніяких важелів, щоб змусити їх зробити це.
[Original: seo-semki.ru]
Таким чином, у влади залишається тільки один радикальний спосіб змусити їх перенести обладнання в Росію - заблокувати їх роботу на території країни до тих пір, поки вони не погодяться виконати всі умови, прописані в новому законі.
Путін у своєму виступі також відзначив пошукову систему «Яндекс» і соціальну мережу « Вконтакте », Зауваживши, що і вони повинні розміщувати тут свої сервера для захисту від зарубіжних спецслужб. Однак їх основні потужності тож розміщені в Росії, а незначна частина винесена за межі для зручності використання і розподілу навантаження. Але мабуть зручністю користування для кінцевого користувача можна поступитися в інтересах безпеки країни від шпигунів ЦРУ.

Дуров покинув Росію

З соціальною мережею Вконтакте пов'язана і ще одна новина - засновник і колишній генеральний директор Павло Дуров покинув країну і більше не збирається сюди повертатися. У своєму інтерв'ю він повідомив, що країна зараз не сумісна з інтернет-бізнесом. Непрямої ж причиною свого від'їзду він назвав вимоги ФСБ і прокуратури, які він відмовився виконувати, що і стало причиною його швидкого від'їзду.
Бачите, скільки хороших новин прийшло до нас тільки за одну минулий тиждень, а то дехто каже, що понуро живемо, що влада про нас зовсім не дбають, ого, піклуються і ще як.
Наприклад, вони розробили нову систему з автоматичного пошуку в мережі екстремістських матеріалів (і це чергова новина). В її розвиток вклали 25 мільйонів (поки що) і повноцінно система почне свою роботу ближче до кінця цього року. Діяти вона буде за принципом інших схожих систем, які вже функціонують і збирають відомості за заданими ключовими фразами про ресурсах, що розміщують заборонені матеріали - про педофілію наркоманію і суїцид.
Ще одна новина свідчить про розробку власної пошукової системи з гордою назвою «Супутник».
Віце-президент Ростелекома Олексій Басов розповів на форумі, що пошуковик почне свою роботу вже найближчим часом. Його розробка велася протягом трьох років, сума проекту - близько 20 мільйонів доларів. Перебувати пошуковий портал буде за адресою sputnik.ru. Аналітики підкреслюють той факт, що якщо всім державним службовцям предпішут користуватися новою пошуковою системою, то вона автоматично вийде на 3-4 місце за кількістю переходів в Рунеті.

Крім своєї національної пошукової системи в Росії може з'явитися і національна операційна система. Це особливо актуально на тлі того, що підтримка операційної системи Windows 8.1 припиниться вже в травні.
Як повідомив держчиновник Олександр Шепілов, розробка власної операційної системи особливо гостро стоїть зараз, коли деякі американські платіжні системи без пояснення причин відмовилися від співпраці з російськими банками. Яке відношення має операційна система до роботи платіжних систем і банків (саме в сфері їх співпраці), залишається загадкою, але чиновникам адже все видніше, втім, як завжди.
Варто також відзначити, що першу версію російської Windows планували випустити ще в 2011 році. Тоді в рамках програми «Інформаційне суспільство» на розробку нової ОС на базі Лінукса (90% вихідного коду) планувалося витратити близько 100 мільярдів рублів (!) Протягом 10 років (по 10 на рік).
Що ж стосується ОС Windows 8.1, її підтримка припиниться вже в найближчий місяць. Про це корпорація Microsoft повідомила в своєму офіційному блозі.
[Original: seo-semki.ru]
Протягом цього часу всім користувачами потрібно перейти на ОС Windows 8.1 Update, все ті, хто не захочуть або не зможуть встановити новий апдейт, більше не зможуть отримувати нові оновлення та заплатки.
Ну і найважливіша, як я вважаю, для сео новина тижня, що минає - Яндекс змінив алгоритм АГС. Тепер це АГС - 47 (напевно). Крім своєї національної пошукової системи в Росії може з'явитися і національна операційна система
Спочатку серія АГС made in Yandex (17, 30, 40) створювалася для боротьби з неякісними сторінками в мережі, так званими сміттєвими сайтами, дорамі, сплоги, створюваними з метою маніпулювання алгоритмами пошукових систем і продажу посилань.
І ось нова зміна в роботі алгоритмів. Ось що пишуть в своєму блозі самі яндексоіди: http://webmaster.ya.ru/replies.xml?item_no=18552

Зміни в роботі алгоритму АГС

«Алгоритм АГС, орієнтований на виявлення сайтів з мало корисним контентом, зроблених, як правило, для продажу посилань, працює на Яндексі з 2009 року. За цей час алгоритм зазнав кілька модифікацій, які позитивно вплинули на якість створюваних сайтів.
Нещодавно були проведені зміни в ранжуванні комерційних запитів, що призводять до зниження попиту на SEO-посилання. У зв'язку з цим, ми вважаємо за доцільне внести зміни і в роботу алгоритму АГС. Принципи роботи класифікатора не змінюються, але тепер замість виключення сторінок таких сайтів з пошуку їм буде припинений тИЦ. Ця зміна поширюється також на всі сайти, які були виявлені алгоритмом АГС раніше. Посилання з таких сайтів як і раніше не будуть враховуватися в ранжируванні, а самі сайти можуть ранжуватися нижче.
Сподіваємося, це допоможе веб-майстрам залучати на сайт цільову аудиторію, розвиваючи сайт в правильному напрямку ».
«Алгоритм АГС, орієнтований на виявлення сайтів з мало корисним контентом, зроблених, як правило, для продажу посилань, працює на Яндексі з 2009 року
Як то кажуть, «аффтор жжот», і без коментарів.
Іншими словами це можна виразити так, все Гс тепер не будуть виключатися з пошукової видачі, а будуть просто ранжуватися нижче, після того як їм обнулять тиц. Ті ж ГС , Які вилетіли раніше, знову-таки повернутися в видачу, але вже без Тіца, якщо вони звичайно його мали раніше. Таким чином, Яндекс дає другий (п'ятий, десятий) шанс вебмайстрам виправитися, роблячи якісні СДЛ-сайти, наповнюючи їх унікальним і затребуваним контентом.

Сайт під АГС чи ні?

Як же тепер можна буде визначити, чи потрапив сайт під АГС, або його просто трохи «штормить». Про це можна прочитати нас сторінці про правила індексу цитування:
Якщо при перевірці сайту на сторінці перегляду тИЦ (http://yaca.yandex.ru/yca/cy/ch/<адрес сайту>) відображається значення «0», значить це молодий сайт або сайт без тематичних посилань, а якщо з'являється повідомлення «Індекс цитування (тІЦ) ресурсу - не визначений», значить тИЦ ресурсу був анульований в результаті дії алгоритму АГС.
Пишіть в коментарях, що думає з приводу останніх віянь в блогосфері, актуальних подій Рунета, і пам'ятайте, АГС вас любить. Як же тепер можна буде визначити, чи потрапив сайт під АГС, або його просто трохи «штормить»
І наостанок традиційний анекдот:

Програміста попросили поміняти монітор в бухгалтерії.
Молода бухгалтер йому і каже:
- А ти мені все ярлики з робочого столу перенесеш на новий монітор ?!
Програміст, не довго думаючи, відповідає:
- Якщо поставиш пиво, я і всі твої іграшки перенесу.
Увечері програміст пив пиво ... Програміста попросили поміняти монітор в бухгалтерії

← ♥ І не забудьте поділитися статтею з друзями - вам не важко, а мені приємно. ← ♥ І не забудьте поділитися статтею з друзями - вам не важко, а мені приємно

Читати статті новин:

Яким чином і чому це станеться?
Xml?
Сайт під АГС чи ні?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн