SEO словник: Що таке анкор?

  1. Що таке без анкорний посилання?
  2. Що таке посилання з точним входженням?
  3. Що таке анкорний посилання з розведеним входженням?
  4. Що таке Брендові анкор?
  5. Які посилання краще з Анкор або без?

Всім привіт. Ми продовжуємо нашу серію статей для новачків, в якій разказівает про сео словах. Сьогодні мова піде про те, що таке Анкор. Питання побив усі рекорди, його задають майже всі новачки в сео. В принципі це і не дивно в наш час. Посилання ще враховуються пошукачем, але чіплятися до них він став ще більше, тому анкор тепер грає дуже велику роль, але про все по порядку.

Анкор (ще його називають «Якір посилання») - це текст самого посилання. Тобто, це те слово, за яким потрібно клікнути, що б перейти на сторінку.

наприклад:
Я веду блог СЕО в допомогу - в даному випадку слова «СЕО в допомогу» буде анкором посилання, що веде на головну сторінку мого блогу.

Слово анкор дуже популярно, і тепер ти знаєш, що таке анкор. Залишилося розібратися, які посилання є.

Всі номери можна поділити на:

  • анкорний
  • Без анкорний.

Також анкорний в свою чергу діляться на:

  • З точним входженням
  • З розбавленим входженням
  • брендові

Що таке без анкорний посилання?

Без анкорний посилання, як не складно здогадатися, це посилання в якій немає анкора. Тобто текстом для переходу є сама гіперпосилання

наприклад:
http://seo-v-pomosh.ru/akcii/ - це безанкорние посилання, що веде на сторінку акції. До речі можете подивитися, що за акції зараз проводяться на моєму блозі.

Що таке посилання з точним входженням?

Це посилання в Анкоре яких вставлено точне входження слова, за яким просувається сторінка.

наприклад:

Якщо я хочу просунути свою статтю за запитом « Що таке DoFollow блоги? », То і анкор посилання я ставлю точно такий. Виходить точне входження.

Що таке анкорний посилання з розведеним входженням?

Ці посилання схожі на посилання з точним входженням, тільки у випадку розбавлених в анкор вставляють ще якесь слово (або кілька) що розбиває запит на частини.

наприклад:

Якщо я хочу просунути свою статтю за запитом «Що таке Траст сайту», то у випадку з розведеним входженням посилання буде випрасувати приблизно так: « Що ж таке траст у сайту ». У моєму випадки я вніс в анкор посилання такі частинки як «ж» і «у» що розбило трохи запит, але зміст залишився той же.

Що таке Брендові анкор?

Це коли текст посилання є назвою бренду.

наприклад:
У моєму випадки брендовими посиланнями будуть вважатися посилання з назвами мого сайту «СЕО в допомогу», або імям учасника блогу: « Блог Дмитра Захарченка ». Такими посиланнями піарюсь я як автор або сам блог.

Які посилання краще з Анкор або без?

Це дуже складний і філософське питання.
Правильною відповіддю на який є «І ті, і ті потрібні».

За допомогою анкорний посилань ви показуєте, куди веде посилання, на який запит відповідає сторінка. Але такі посилання виглядають неприродно і куплено, а пошукачі не люблять це.

Безанкорние посилання теж є рекомендацією і допомагає в просуванні, але ефект від неї менше. Зате вона виглядає більш природно.

З цього можна зробити висновок, що потрібні анкорний посилання, але їх потрібно розбавляти без анкорний, що б загальний оббьем посилань виглядав максимально природно.

З недавніх пір у Яндекса з'явився фільтр «Мінусінкс», який банить сайти за сео посилання. У Гугла вже давненько є такий же фільтр під назвою «Пінгвін». Пошуковики намагаються активно боротися з продажними лінками, тому потрібно бути в рази обережніше.

Якщо на сайт коштує 10 анкорний посилань, варто поставити 20-30 безанкорние (або брендових) що б показати що ваш контрольний профіль максимально природний і що на вас посилаються самі, а не ви купуєте посилання. На рахунок цифер це було моя особиста думка, і я не претендую на абсолютною правоту. Багато хто робить і менше без анкорний, але все ж я вважаю, що потрібно бути максимально обережними. Краще зробити більше ніж потрібно було для безпеки, ніж потім шкодувати що цього не зробив.

На цьому все. З питанням що таке анкор ми розібралися, дізналися які бувають посилання і подумали над тим які з них краще. Бажаю удачі і тільки природного посилального профілю.

З повагою,

Дмитро Захарченко - автор блогу.

Що таке без анкорний посилання?
Що таке посилання з точним входженням?
Що таке анкорний посилання з розведеним входженням?
Що таке Брендові анкор?
Які посилання краще з Анкор або без?
Що таке посилання з точним входженням?
Що таке анкорний посилання з розведеним входженням?
Що таке Брендові анкор?
Які посилання краще з Анкор або без?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн