SEO Smart Links Огляд преміум-плагінів і Giveaway

  1. Автоматичне створення глибоких посилань
  2. Маска та перенаправлення партнерських посилань
  3. Обробка посилань для каналів RSS
  4. Скільки це коштує?

Одна річ, яку ви помітите про багато з найбільш популярних блогів в Інтернеті, це те, що вони посилаються на себе. Ви бачите його тут, на Джон Чоу точка ком, на мій блог , і на всіх популярних технологічних блогах. Мова йде про те, щоб повернутись до домашньої сторінки, так само, як і в тому, щоб повернутись до старого вмісту.

Існує багато переваг, але цей процес може зайняти трохи часу, особливо якщо ви хочете повторно редагувати деякі з ваших старих матеріалів, щоб вони містили ці дрібниці. Допомагаючи полегшити цей процес SEO Smart Links . Преміальна версія цього плагіна WordPress нещодавно була випущена, і вона служить предметом сьогоднішнього огляд .

Автоматичне створення глибоких посилань

Так, ви, звичайно, могли б зробити це вручну, і ви, ймовірно, продовжуватимете придушувати свій старий вміст, коли це доцільно, але це преміум плагін WordPress Можна, звичайно, допомогти.

Після установки та активації SEO Smart Links вам буде надано додаткову область у вашій панелі інструментів WordPress. Саме тут ви можете налаштувати плагін відповідно до ваших потреб.

Автоматичне взаємозв'язок, очевидно, є основною функцією, і він буде шукати відповідні ключові слова в кожній публікації (а також сторінки, якщо ви цього бажаєте), пов'язуючи їх зі старим вмістом. Серед налаштувань - чи хочете ви лише посилатися в межах однієї категорії, як далеко у ваших архівах хочете плагін, і так далі.

Ви можете змінити ці налаштування на поштовій основі, але лише якщо ви вибрали преміум версію. Безкоштовне видання SEO Smart Links не пропонує цей варіант.

Маска та перенаправлення партнерських посилань

Серед додаткових функцій преміум-версії є можливість "приховати" свої посилання. Це особливо корисно для всіх афілійованих маркетологів у аудиторії.

Ви можете визначити ряд ключових слів, які автоматично будуть гіперпосиланням. За умовчанням цільова URL-адреса буде фактичною URL-адресою у посиланні. Тим не менш, ви можете додати в "перенаправлення" варіант, і це допоможе замаскувати ваші партнерські посилання.

Синтаксис для визначення цих переадресацій достатньо простий, і ви можете побачити деякі приклади на скріншоті вище.

Обробка посилань для каналів RSS

Іншою корисною функцією є обробка RSS-каналів.

Все більше людей читають ваш вміст, не відвідуючи ваш веб-сайт. Ви як і раніше хочете, щоб ці люди отримали ті ж deeplinks, особливо якщо вони трапляються партнерські посилання теж. На щастя, SEO Smart Links може обробляти ваші RSS-канали.

Іншою перевагою є те, що це полегшує вам ловити скребки. Якщо ви починаєте бачити зворотні посилання і зворотні посилання з цих небажаних джерел, ви можете вдарити їх за допомогою Повідомлення DMCA і отримати їх заборонили свої веб-хости.

Скільки це коштує?

Існує чотири версії плагіна, три з яких є платними виданнями.

Персональна ліцензія вартістю 79 доларів США дозволяє використовувати плагін на одному домені, тоді як професійна ліцензія вартістю $ 149 дозволяє використовувати її на якомога більшій кількості ваших власних сайтів. Якщо ви працюєте з клієнтами, бізнес-ліцензія вартістю $ 299 - це те, що ви хочете, оскільки це дозволяє використовувати плагін на необмеженій кількості сайтів, незалежно від того, чи володієте ви ними чи ні.

Плагін SEO Smart Links виглядає, що він може бути дуже корисним для ряду різних програм, але ви можете не хочете платити повну ціну. Ну, ви можете ввести код купона "jchow10", щоб отримати знижку 10%.

Ще краще, розмістити коментар нижче про те, як ви будете використовувати SEO Smart Links, і ми отримаємо розробників, щоб віддати одну ліцензію на бізнес безкоштовно. Вам подобається вільний, чи не так? Ми залишимо записи відкриті до цієї суботи.

Натисніть тут, щоб купити SEO SMART LINKS

Скільки це коштує?
Вам подобається вільний, чи не так?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн