SERP

  1. Що означає SERP? Короткий пояснення
  2. Докладне пояснення:
  3. Побудова фрагментів SERP
  4. висновок:

Що означає SERP? Короткий пояснення


SERP - це абревіатура для сторінки результатів пошуку і посилається на сторінки, де результати пошуку відображаються в пошукових системах, таких як Google.

Докладне пояснення:


Рейтинг у видачах є важливим для успіху веб-сайтів. Оператори веб-сайтів хочуть забезпечити, щоб їхні пропозиції були відіграні якомога вище у видачах. Згідно з дослідженнями, більшість кліків по перших 10 результатах пошуку поширюється ключове слово , Після першого видачі серйозної уваги користувач різко падає. Тому припадає струм Дослідження компанії Mediative Digital Marketing лише близько 1% кліків на другій сторінці результатів Google.

Порядок результатів пошуку в SERP визначається секретними алгоритмами пошукових систем. За даними пошукової системи Google більше 200 факторів включені в рейтинг сайту. До них відносяться, наприклад, якісні посилання, які посилаються на веб-сайт, а також якісний вміст на веб-сайті.

Залежно від запиту, подання SERPs змінюється. Залежно від введеного пошукового терміну (комбінація ключових слів або ключових слів) у результатах пошуку можуть відображатися оголошення, зображення, результати з Карт Google і / або відгуки.

Крім того, SERPs можуть змінюватися залежно від користувача, оскільки вони персоналізовані, наприклад, за місцем розташування та історією пошуку. Однак, якщо користувач відчуває порушення відображених результатів пошуку в його особистих правах, можна запросити видалення результату пошуку Google.

Оскільки позиція високого рейтингу настільки важлива для трафіку веб-сайту, пошукова оптимізація (SEO) намагається позитивно вплинути на позицію веб-сайту в видачах. Наприклад, досвідчені SEO-компанії аналізують пошукові запити користувачів на конкретні терміни і намагаються відповісти на них у вкладах веб-сайту.

Найбільш важливим фактором в рейтингу веб-сайту в видачах є те, наскільки сайт є важливим для певного пошукового запиту. Для того, щоб пошукові системи краще сканували вміст веб-сторінки, важливо, щоб вміст веб-сайту містив відповідні ключові слова по темі. Оскільки Google все більше усвідомлює семантичний контекст, веб-сайт має бути не тільки оптимізований для конкретного ключового слова, але й для цілого середовища тематики - наприклад, шляхом включення термінів і синонімів.

З регулярними оновленнями панда , Penguin і Hummingbird, Google удосконалив свій алгоритм, щоб дати користувачам більш релевантні результати пошуку.

Оновлення Google також змінили SERP. Так і Google з його Hummingbird Update т.зв. Графік знань розширений. Це означає, що певні пошукові запити у видачах вже повністю відповідали, так що користувачам більше не потрібно натискати окремі результати пошуку.

Успішні оптимізатори пошукових систем повинні бути в курсі останніх Оновлення Google завжди бути в курсі і коректувати свої SEO стратегії відповідно. Проте, якщо ви спробуєте вплинути на рейтинг пошукових систем нечесними методами і хитрощами, наприклад, набіганням ключових слів, Google покарає веб-сайт. Це негативно впливає на рейтинг і може навіть призвести до повного виключення з індексу.

Інший спосіб отримати увагу користувача в видачах Реклама в пошуковій системі (SEA) , Оголошення Google AdWords над результатами пошуку, а також праворуч від SERP. Більшість компаній покладаються на поєднання SEO і SEA для залучення трафіку на свій сайт.

Побудова фрагментів SERP


Всього 1,17 секунди користувач в середньому розглядав SERP, тому медитативное дослідження. Тому ключову роль відіграють фрагменти SERP.

Ці фрагменти, текст відповідного результату пошуку, складаються з заголовка (заголовка) і описового тексту (metadescription). Текст може використовуватися операторами веб-сайту в метадані з Системи керування вмістом (CMS) про які потрібно піклуватися.

Метадані сильно впливають на те, чи користувач натискає на конкретний результат пошуку SERP чи ні. Таким чином, назва та опис повинні бути написані максимально наочно. Значне розміщення відповідних ключових слів у назві та описі також може позитивно вплинути на рейтинг. Однак асоційований веб-сайт повинен завжди забезпечувати те, що обіцяє.

При формулюванні фрагментів SERP важливо точно дістатися до суті. Таким чином, Google дозволяє лише певну кількість символів: грубе правило для опису мета - це не більше 150-160 символів, включаючи пробіли. Назва залежить від ширини в пікселях. Він не повинен перевищувати 70 символів.

Корисний інструмент, який показує, як фрагмент відображається з точки зору користувача Генератор SERP фрагментів від Sistrix ,

висновок:


Наскільки це можливо - це девіз операторів веб-сайту, коли мова йде про позиціонування в SERP. Оскільки більшість кліків відносяться до першої сторінки результатів пошуку в Google.

Пошукова оптимізація намагається впливати на рейтинг веб-сайту в видачах. Крім того, реклама в пошукових системах, наприклад, GoogleAdwords, привертає увагу користувачів до власного веб-сайту. Крім того, конструкція фрагментів SERP відіграє важливу роль, коли справа доходить до створення кліків у видачах.

З оновленнями Google змінилися на SERPs. Замість звичайного тексту користувачі тепер також отримують зображення, відео, рейтинги та карти в результатах пошуку. Успішні оптимізатори пошукових систем потребують останньої актуальності щодо останніх оновлень Google і відповідним чином коригувати свої стратегії.


Приєднайтеся до понад 53 000 клієнтів по всьому світу та використовуйте Textbroker для контент-маркетингу.

Зареєструйтеся зараз безкоштовно

Що означає SERP?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн