Скільки коштує гарне SEO? - nikishof.com

  1. Класифікація SEO завдань
  2. 1. Завдання - Мені потрібно SEO
  3. 2. Завдання - Мені потрібно SEO. Хочу результати і щоб був клієнтський сервіс
  4. 3. Завдання - Потрібне добре SEO. Якість, сервіс, індивідуальний підхід
  5. 4. Завдання - Потрібно максимально якісне SEO.
  6. У чому різниця між SEO за 30 000 і 100 000?
  7. замість висновку

Як часто наших рідних і близьких знайомих мучить питання про те скільки ж коштує гарне SEO? Чому одні і ті ж послуги можуть відрізнятися за ціною в кілька разів. Зрозумів що без статті не обійтися) Сьогодні розставлю всі на свої місця і розповім про свою градації компаній і якості послуг на ринку. Почнемо, помолившись, як каже мій знайомий.

Почнемо, помолившись, як каже мій знайомий

Класифікація SEO завдань

У класифікації я буду відштовхуватися немає від того що пропонують кампанії, а від того що потрібно клієнтам - це велика різниця. Візьмемо за аксіому, що клієнту потрібен результат і компанії його можуть дати. «Розлучення» і шахрайство залишимо за дужками. Цифри приблизні, але загальне розуміння скласти можна.

1. Завдання - Мені потрібно SEO

Бюджет - від 10 до 30 тис. Руб / міс
Рішення - фрілансер або робити самому

Так є ризик отримати роботу, яка за якістю вас не влаштує. Але з таким бюджетом, самі розумієте. Будемо чесні. Хорошим варіантом тут буде самостійна робота після навчання на курсах. Якщо будете робити все самі необхідно ретельно вивчати кожен крок, щоб мінімізувати кількість помилок.

2. Завдання - Мені потрібно SEO. Хочу результати і щоб був клієнтський сервіс

Бюджет - від 30 до 70 тис. Руб / міс
Рішення - «конвеєрне агентство» або «невелике агентство»

Великі агентства (називаю їх конвеєрними) працюють для клієнтів як раз в цій категорії. У них налагоджені процеси, готові шаблони на багато завдань (від копірайтингу до клієнтського сервісу). Це безсумнівно плюс в порівнянні з роботою фрілансерів. Чому «конвеєрні агентства»? Тому що оптимізація витрат веде до того що на 1 оптимізатора доводиться десяток проектів. Часу думати у нього немає - працювати можна тільки за шаблоном. Багато в чому хід проекту залежить від досвіду конкретного оптимізатора (новачка поставили на проект або «батька»), загальною фінансової політики агентства ( «пилососить» чи агентство ринок, наприклад) і особистих відносин. Звичайно навіть відомий бренд не гарантуємо результат, але в даній ціновій категорії це найбезпечніше рішення.

Також можна розглянути невеликі SEO агентства, деякі з них готові на стадії розвитку робити індивідуальні проекти «в нуль» і працювати «на портфоліо». Але ймовірність знайти таке агентство не велика. Якщо є хтось із знайомих в таких агентствах, то звернутися до них за консультацією - гарне рішення.

3. Завдання - Потрібне добре SEO. Якість, сервіс, індивідуальний підхід

Бюджет - від 70 до 150 тис. Руб / міс
Рішення - «бутікову агентство» або надійна зовнішня команда (я перебуваю в цій категорії)

Бутікову агентство - хороший варіант поєднання якості, індивідуального підходу і бренду. Якщо ви хочете працювати саме з агентством, то це потрібний варіант. Чесно не знаю, скільки зараз беруть такі агентства за проекти. Цілком може бути що 150 тис. Для них це нижня планка.

Хороша зовнішня команда - те ж саме що і бутікову агентство, тільки дешевше, тому що менше витрат. Вибираючи цей варіант, ви отримуєте проектну групу, яка буде індивідуально займатися Вашим сайтом. Залежно від компетенцій команди, можуть допомогти ще з юзабіліті, бізнес-логікою на сайті, аналітикою та т. Д. Всі команди, з якими я знайомий або працював, були завжди людьми справи, базікати вони не любили)

4. Завдання - Потрібно максимально якісне SEO.

Бюджет - від 150 до 300 тис. Руб / міс
Рішення - професіонал в штат / «бутик» / надійна команда

Ви обдумано, збираєтеся інвестувати з цей канал серйозні кошти на довгостроковій основі. Наприклад, у Вас МФО, Банк, ЗМІ або Інтернет-магазин з оборотом від 30 млн на місяць. Тут, треба розуміти що найкращий варіант, який може бути - це взяти хорошу людину в команду і мотивувати його. Таким чином у Вас є максимальний контроль (звіти хоч кожен день, хоча це маячня). З мінусів - крім ЗП треба буде ще платити податків на половину ЗП. Ну і ЗП у хорошого оптимізатора в 2017 році починається від 120 000 руб. Окремо треба говорити про підбір і оцінці оптимізатора - це не просто.

Якщо у Вас є надійна і перевірена команда на аутсорс, то з нею також можна працювати при таких завданнях. Вона точно обійдеться дешевше, ніж «бутікову агентство», за рахунок економії на витратах. І можливо дешевше ніж SEO-спеціаліст в штаті (на суму податків і часу на підбір точно).

У чому різниця між SEO за 30 000 і 100 000?

Відповім на це питання ситуацією з мого досвіду. Нещодавно до мене звернувся клієнт. У нього середній Інтернет-магазин, на сайті є базова оптимізація, але не більше. Є перспективи гарного росту, якщо вкладати час, сили і засоби. Переписка була довгою, але я торкнуся лише одного моменту.

Після вивчення списку робіт, клієнт говорить, що йому пропонують такі ж роботи за 30 000 в місяць. І він не розуміє чому вартість реалізації проекту нашою командою - 100 000 руб. Кейси він бачив. У такій ситуації, я завжди намагаюся допомогти людині зрозуміти, що «сказати» і «зробити» - це різні речі. А при цьому ще й результат отримати у вигляді трафіку - ну самі розумієте.

Роботи ті ж, але різну якість і результат.
Це як Жигулі і Тойота. Начебто теж машина, теж їде, але якість різна.

замість висновку

Пошукова оптимізація - це без сумніву складна послуга. Вона вимагає не тільки роботи команди виконавців, а й роботи команди на стороні клієнта (правки на сайті, узгодження семантичного ядра, написання і редактура текстів і т. Д.). Чим більше завдань клієнт хоче делегувати оптимізатора, тим вище буде вартість проекту. І навпаки.

Сучасно SEO все більше наближається до інтернет-маркетингу. Часто потрібно зробити багато на сайті, як в області технічної оптимізації, так і в сфері юзабіліті і комерційних факторів. Тому автоматичні системи пошукового просування повністю втратили свої позиції на ринку - їх я не розглядав в статті.

Мій головний рада замовнику - визначтеся, чого саме Ви хочете від SEO.

Хочете дізнатися про те як працює SEO? Читайте ці статті і буде щастя:
1. SEO для новачків
2. Технічний SEO-аудит сайту
3. Як зібрати семантичне ядро ​​для сайту
4. контентний аудит
5. Юзабіліті аудиту (не опублікована)
6. Збільшення посилальної маси сайту (не опублiкована)
7. Оцінка результатів оптимізації (не опублiкована)

У чому різниця між SEO за 30 000 і 100 000?
Чому «конвеєрні агентства»?
У чому різниця між SEO за 30 000 і 100 000?
Хочете дізнатися про те як працює SEO?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн