Скільки SEO заробляє в Італії, Європі та США

Порівняно зарплати SEO   У Італії ви заробляєте добре чи ні

Порівняно зарплати SEO

У Італії ви заробляєте добре чи ні?

У секторі SEO, як і в будь-якому іншому технічному секторі та на основі ноу-хау, оцінка здібностей людини вирішувати питання щодо їх заробітної плати не є легким завданням, особливо коли мало відомо про позиціонування пошукових систем. В Італії SEO ще не настільки поширена, як в інших країнах (див. США, Австралія, Індія, Великобританія чи Німеччина, ...), тому часто в інтерв'ю з компаніями, які не займаються безпосередньо з веб-маркетингом, ми оцінюємося на більш характерних і гуманістичних параметрах. що за технічні знання.

Тільки SEO агентства (на ім'я і по суті) проводять технічні переговори і оцінюються за реальні навички торгівлі. Я зіткнувся з моїм першим справжнім інтерв'ю у SEO, щоб приєднатися до Брюс Клей Європа, було дуже приємно обговорювати глибокі заходи, які спеціаліст з SEO повинен робити щодня, це був поглиблений питання, проведене компетентними людьми, які потім дуже багато чому навчили мене ,

У Італії життя нелегке навіть для найбільш кваліфікованих SEO, і хоча є деякі компанії, які дійсно можуть оцінити свої навички, ми маємо справу з корпоративним оподаткуванням серед найвищих у світі. З цієї причини пропозиція важливих зарплат в Італії часто стає дестабілізуючою для компаній, навіть якщо людина є вартістю інвестицій.

Коли я говорю про зарплати з італійськими колегами, то фразу, яку я чую найчастіше, це «за кордоном, SEO платять набагато більше». Це, безумовно, вірно, але існує так багато параметрів, які потрібно враховувати, коли йдеться про зарплати: оподаткування на джерелі та вартість життя, валова заробітна плата, взята як просте число, говорить мало або нічого. Давайте подивимося на деякі дані, які порівнюють брутто-зарплату, оподаткування, нетто, вартість життя та чисту вартість життя для різних країн. Вартість життя для Італії та інших для відносин.

Показані значення є середніми для сектору, розділеного за країною, дані були зібрані шляхом моніторингу численних онлайнових пропозицій протягом 2013 року. За допомогою цього аналізу я не хочу детально аналізувати центів, які SEO займає вдома, оскільки існує багато випадків, які виходять за межі показані значення (наприклад, фрілансери, супер-платні гуру SEO тощо). Метою таблиці є порівняння середньої заробітної плати за галузями з середньою вартістю життя , щоб побачити, хто краще живе наприкінці ярмарку.

Графік показує чисту зарплату та заробітну плату, пов'язані з прожитковим мінімумом для аналізованих країн. Дивлячись на чисті значення зарплати, ми відзначаємо, що швейцарські SEO-компанії чудово проводять час із завидною зарплатою навіть італійським менеджерам з 10-річним досвідом.

Проте вважайте, що Швейцарія дуже дорога, кебаб-бутерброд на вулиці в Лугано коштує вам не менше 10 € (без води), в Цюріху ще більше ... Ви робите два рахунки. З цієї причини я додав вартість заробітної плати пропорційно до вартості життя, оскільки він краще відображає реальні можливості покупки. Німеччина та США є країнами, де SEO мають кращий рівень життя, а Італія та Іспанія - на самому низу.

Дуже дорогий мій друг, який переїжджає 3 роки в Австралії, має звичку обертатися навколо оголошень про роботу, пов'язаних з SEO. Він завжди був смішним хлопцем і ніколи не пропускав шанс сміятися над мною ... Ви професійний SEO? Чого ви чекаєте, йдіть вгору seek.com.au щоб побачити скільки вони пропонують у Sydney сьогодні та пакують ваші мішки!

au   щоб побачити скільки вони пропонують у Sydney сьогодні та пакують ваші мішки

Джерело: http://www.seek.com.au/

Джерела: монстр, infojob, careerbuilder, дійсно, seek.com.au, en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_tax_rates

Ви професійний SEO?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн