Скільки ти коштуєш: зарплатна історія SEO-фахівця

  1. бекграунд професіонала
  2. перша зарплата
  3. Зміни в доходах
  4. Зарплата сьогодні
  5. особливості роботи
  6. Проблеми та можливості ринку
  7. Цінність на ринку праці
  8. Додатковий заробіток
  9. Плани на майбутнє

Ілюстрації: Тетяна Попович

Редакція The Point продовжує рубрику «Скільки ти коштуєш». Мета - допомогти претендентам і співробітникам об'єктивно оцінити свою вартість на ринку праці. Наші інсайдери - представники різних професій, анонімно і чесно розповідають про те, як змінювався їхній дохід в процесі розвитку кар'єри, від чого залежить оплата роботи в їх сфері, а також, що потрібно робити, щоб підвищити свою цінність в очах роботодавців.

У третьому випуску ми дізналися, скільки заробляє SEO-спеціаліст в агентстві інтернет-маркетингу.

бекграунд професіонала

Я закінчила вуз в невеликому містечку за фахом «економічна кібернетика». Якщо чесно, отримані знання ніяк не допомагають мені в роботі, але наявність диплома в нагоді при пошуку роботи. Так, у вимогах вакансії було зазначено вищу освіту в сфері, пов'язаній з інформаційними технологіями.

перша зарплата

Коли я вчилася, в моєму містечку у студентів не було такого великого вибору підробітків, як у великих містах. Влаштуватися можна було хіба що кур'єром або офіціантом - тобто тільки некваліфіковану працю. Будучи студенткою, я не працювала.

А вже після закінчення вузу, в декретній відпустці, знайшла віддалену роботу: виконувала разові завдання з копірайтингу і редагування текстів. Це траплялося час від часу, працювати я могла по пару годин в день. Мені платили близько 10-15 грн за тисячу знаків тексту. Мало, але на той момент і сума в 1000-1500 гривень в місяць була для мене суттєвою.

Читайте ще: Скільки ти коштуєш: зарплатна історія бортпровідника

Зміни в доходах

Шукати роботу за фахом або хоча б в суміжній сфері я почала тільки в 2015 році, через п'ять років після отримання диплома. Мені хотілося працювати в прогресивної компанії, яка розвивається сама і дає таку можливість співробітникам. Я розуміла, що в рідному містечку такої немає, тому шукала в великих містах, причому віддалено, з дому. Переїхала, тільки коли отримала пропозицію від роботодавця з Харкова.

Коли я шукала роботу, то ще не знала, що саме мені потрібно: просто переглядала вакансії IT-компаній в інтернеті, намагаючись розібратися, чому саме вони займаються. Було складно, технології пішли вперед, але я вирішила просто пробувати. Нарешті, знайшла вакансію компанії, яка надає послуги в сфері інтернет-маркетингу, в якій працюю донині.

Middle не має права витрачати час на завдання, яке може виконати Junior: вартість його робочого часу вище приблизно в два рази, і це впливає на вартість проекту, а даремно витрачати бюджет клієнта некоректно.

Компанія проводила набір на курси SEO-фахівців. З вимог: вища освіта в сфері, близької до IT, англійська на рівні розуміння, бажання і вміння вчитися. Пропонували пройти курси, а за підсумками роботодавець обіцяв запросити кращих випускників в штат, на Junior-позиції. Я відправила резюме в останній день, пройшла співбесіду по Skype з HR, а потім - з керівником відділу і керівником компанії вже особисто.

Оскільки компанія якраз відкривала новий офіс в Харкові і їй терміново потрібні співробітники, ми з іншими хлопцями (всього 5 осіб) відразу приступили до роботи на позиціях Junior SEO-фахівців - вчилися на реальних проектах, які вели Middle SEO-фахівці, виконували їх доручення . Завдання були простими, але різноплановими: наприклад, підготувати семантику для сайту, замовити посилання, проаналізувати тексти та ін. Щоб нас підтягувати, в компанії нас додатково навчали.

Моя перша зарплата склала 2500 гривень, і півроку роботи залишалася на цьому рівні. Потім дохід на моїй Junior-позиції став варіюватися: мінімум - близько 3000-3500 грн (ставка), максимум - близько 11 000 грн (з бонусами).

Через рік я отримала підвищення до Middle SEO-фахівця, і працюю на цій позиції до сих пір. Зарплата зросла в середньому мінімум в два рази.

Мій дохід не можна назвати стабільним: зарплата може відрізнятися від місяця до місяця. «Вилка» може бути навіть дуже помітною - від 16 000 до 35 000 грн.

На цій позиції потрібно вирішувати вже більш складні завдання, наприклад, розробляти стратегію розвитку проекту. Перевага позиції Middle SEO-фахівця ще й в тому, що є помічники - Junior SEO-фахівці: їм можна доручити роботу, яку не хочеш робити сам, наприклад, монотонні завдання, що віднімають багато часу. Більш того, Middle не має права витрачати час на завдання, яке може виконати Junior: вартість його робочого часу вище приблизно в два рази, і це впливає на вартість проекту, а даремно витрачати бюджет клієнта некоректно.

Більш того, Middle не має права витрачати час на завдання, яке може виконати Junior: вартість його робочого часу вище приблизно в два рази, і це впливає на вартість проекту, а даремно витрачати бюджет клієнта некоректно

Ілюстрації: Тетяна Попович

Зарплата сьогодні

Говорячи про те, скільки заробляє SEO-фахівець, найчастіше складно передбачити, скільки складе його зарплата за місяць. Наприклад, у мене оплата складається з ставки і бонусів двох видів. Перший - за ведення проекту, в середньому це 10% від вартості проекту. Другий - за результат, якщо проект росте, наприклад, у корпоративного сайту збільшується трафік, а у інтернет-магазину підвищується кількість продажів. Наприклад, якщо у проекту зростання на 100% - це додатково приблизно плюс 10% від суми, яку фахівець отримує за ведення цього проекту. Бонуси за ведення проектів і за результат складають більшу частину заробітку - змінна частина приблизно в два рази більше постійною. Система мотивації побудована так спеціально, щоб співробітники прагнули працювати більше і краще.

Загальний дохід за місяць ще й від обсягу роботи - від того, скільки проектів ти ведеш. При цьому може бути один проект з великим бюджетом і кілька з бюджетом поменше - тобто різну кількість проектів, але приблизно однакова сума за їх ведення. У проектів різний рівень складності, відповідно, різний бюджет. В цілому, чим більше грошей фахівець, який веде проекти клієнтів, приносить компанії, тим вище його дохід.

Оптимізація - це постійний процес, адже існує залежність від пошукових систем, а вони вдосконалюються, висувають нові вимоги до сайтів. Потрібно безперервно вчитися.

Мій дохід не можна назвати стабільним: зарплата може відрізнятися від місяця до місяця. «Вилка» може бути навіть дуже помітною - від 16 000 до 35 000 грн. Наприклад, якщо за місяць було мало проектів, - дохід мінімальний. А іноді клієнт не оплачує послуги в одному місяці, але оплачує всі відразу в наступному, до того ж, деякі послуги тривають кілька місяців - тоді дохід максимальний. Середній же рівень - близько 25 000 гривень. З них 8000 гривень - це ставка, близько 13 000 гривень - бонус за ведення проектів, близько 4000 гривень - бонус за результат, але, повторюся, це дуже умовно.

особливості роботи

Раніше ідеєю фікс у клієнтів було «вивести сайту в топ-3» в пошуковій видачі. Зараз же вважається, що головне - домогтися того, щоб сайти добре ранжувались пошуковими системами і сприймалися користувачами. Якщо сайт знаходиться на першій сторінці видачі, але він заплутаний і незручний, сайт все одно неефективний: швидше за все, користувач звідти піде.

Простими словами, SEO-фахівець аналізує сайт клієнта і його видимість пошуковими системами, знаходить помилки і становить технічне завдання - що потрібно виправити, навіщо, як саме і що це дасть. Оптимізація стосується і текстового наповнення - SEO-фахівець складає технічні завдання в тому числі для копірайтерів: наприклад, вимоги до обсягу і ключові слова для текстів на сайті.

При цьому роботу SEO-фахівця не можна назвати монотонної. Завдання рутинні на початку, але чим більш досвідчений співробітник, тим більше в них аналітики і навіть творчості. До того ж, оптимізація - це постійний процес, адже існує залежність від пошукових систем, а вони вдосконалюються, висувають нові вимоги до сайтів. Потрібно безперервно вчитися.

Потрібно безперервно вчитися

Ілюстрації: Тетяна Попович

Проблеми та можливості ринку

За моїми спостереженнями, з нашої компанії люди звільняються рідко. Якщо це відбувається, то зазвичай тому, що вони не можуть впоратися з великою кількістю проектів - їх може бути 10-15 одночасно. Але для таких фахівців є альтернативи. Наприклад, вони можуть стати in house SEO-спеціалістом - працювати в якомусь бізнесі і вести тільки його сайт. Знаю приклади людей, які не змогли знайти себе в нашій компанії, але стали цілком успішними в інший, в тій же професії.

Стати SEO-спеціалістом може людина з будь-якою освітою. Немає вузів, які навчають цій професії, все приходить тільки на практиці.

У цій сфері дуже складно оцінити середній заробіток: розкид пропозицій від компаній величезний. Плюс - в вакансії для SEO-фахівців роботодавці можуть включати різні обов'язки, в тому числі і SMM-фахівця. Але на ринку дуже мало кандидатів, які «на всі руки майстра» - складно якісно розвиватися у всьому. Набагато вище шанс знайти кваліфікованого вузького фахівця, ніж такого універсалу, та ще й за невеликі гроші - я зустрічала пропозиції і по 5000-8000 гривень.

Цінність на ринку праці

Стати SEO-спеціалістом може людина з будь-якою освітою. Немає вузів, які навчають цій професії, все приходить тільки на практиці. Знаю успішних хлопців, які прийшли в SEO з економіки або біології.

Дуже вітається знання англійської. Я, наприклад, не володію розмовною англійською на високому рівні через відсутність практики, але читаю без проблем. Мені це не дуже заважає - у нас в компанії мало англомовних проектів. Але у SEO-фахівця, який знає англійську, однозначно більше перспектив. Наприклад, він може розраховувати на роботу в міжнародній компанії. Крім того, платять англомовні проекти зазвичай більше, приблизно на 20%.

Існують спеціальні інтернет-біржі, де в тому числі і SEO-фахівці можуть знайти собі підробіток. Компанії шукають SEO-фахівців на постійну роботу або для вирішення конкретного завдання.

SEO-фахівцям важливо не просто стежити за останніми змінами в своїй сфері, але і раз на рік-півтора проходити сертифікацію в Google Analytics. Крім того, потрібно бути готовим працювати з великими обсягами інформації. Ще дуже корисно вміння автоматизувати свою роботу, щоб не робити все вручну - наприклад, користуватися т.зв. регулярними виразами для роботи з підрядками в тексті, писати прості скрипти, володіти хоча б базовими знаннями html.

Дуже важливо обмінюватися досвідом з колегами - наприклад, в нашій компанії є форум, де можна ділитися корисними кейсами і інструментами, або навпаки - просити поради, якщо щось не виходить.

Додатковий заробіток

Багато SEO-фахівці займаються фрілансом, але, наприклад, в моїй компанії це не вітається. Існують спеціальні інтернет-біржі, де в тому числі і SEO-фахівці можуть знайти собі підробіток. Часто завдання миготять і в стрічці в Facebook - компанії шукають SEO-фахівців на постійну роботу або для вирішення конкретного завдання (наприклад, якщо знизився трафік).

Деяким фахівцям комфортніше працювати фрілансерами - зазвичай вони ведуть якісь сайти, домовляючись безпосередньо з клієнтом, і можуть отримувати приблизно ті ж гроші, що і в компанії. Суми відрізняються в рази, але я знаю приклади, коли фрілансери заробляють і 25 000-35 000 гривень.

Ілюстрації: Тетяна Попович

Плани на майбутнє

На ринку ходить міф про те, що SEO йде в минуле, і майбутнє за PPC, тобто за контекстною рекламою. Думаю, це не так. Сфера просто трансформується. Якщо раніше, щоб просунути сайт, достатньо було накупити побільше посилань, то сьогодні SEO-фахівці займаються маркетингом, використовують комплексний підхід, виконують додаткові функції. Ми можемо, наприклад, аналізувати воронки продажів - відстежувати, на якому етапі «відвалився» користувач, або навіть заходити на територію юзабіліті-фахівців - скажімо, тестувати кнопки на сайті і відслідковувати, на який колір частіше клацають користувачі. Так що я не боюся залишитися без роботи.

Якщо раніше, щоб просунути сайт, достатньо було накупити побільше посилань, то сьогодні SEO-фахівці займаються маркетингом, використовують комплексний підхід.

Крім того, при бажанні в цій сфері є куди рости. Наприклад, можна стати Senior SEO-спеціалістом, а також Project-менеджером - це співробітник, який веде проект, відповідає за комунікації з клієнтом. Технічні знання у мене є, навички переговорів можна вдосконалювати. Можна дорости до позиції Team Lead - вона вже передбачає управлінські функції, контроль процесів і допомогу команді SEO-фахівців в підвищенні ефективності. Для цього потрібен досвід - наприклад, щоб претендувати на таку позицію, потрібно пропрацювати SEO-спеціалістом мінімум 2-3 роки, реалізувати безліч різнопланових проектів, досконально вивчити завдання.

Можна освоїти відсутні навички та перейти в близьку сферу діяльності - наприклад, в SMM, або більш широку - наприклад, інтернет-маркетинг.

У найближчій перспективі я хочу підвищити рівень володіння англійською мовою, а також пройти курс по веб-аналітиці - вивчити нові корисні інструменти, які можуть стати в нагоді в моїй професії.

Читайте ще: Скільки ти коштуєш: зарплатна історія викладача англійської

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн