Що таке АГС фільтр

  1. Фільтри Яндекса - основні поняття
  2. Фільтр АГС - гроза всіх новачків
  3. Непот фільтр - найстаріший фільтр Яндекса

Що таке АГС фільтр

Фільтри Яндекса - основні поняття

День добрий, читачі мого блогу. Ті з Вас, хто постійно читає мої статті вже міг зрозуміти, що я часто буваю на різних СЕО форумах, спілкуюся з оптимізаторами і веб майстрами, намагаюся допомогти новачкам розібратися в початкових етапах освоєння світу оптимізації і просування своїх проектів. Найчастіше новачки біжать за допомогою тоді, коли їх сайт різко падає у видачі, зменшується кількість проіндексованих сторінок або взагалі він отримує бан від пошукових систем. Всі ці негативні наслідки настають в результаті накладення різного роду фільтрів і банів за порушення правил просування і розвитку свого сайту. Раніше я вже розповідав про фільтри Гугла, і про те, як від них уберегтися. Сьогодні мова піде про всілякі фільтрах і покарання які ваш сайт може отримати від Яндекса.

Отже, фільтри Яндекса - що це таке? Під цим визначенням стоїть розуміти певні санкції які пошукова система накладає на весь сайт або окремі його сторінки. Найчастіше такі санкції виявляються в зниженні позицій, видаленні неякісних сторінок з пошуку, погіршенні просування сайту в ПС та інших негативних впливах. Аналізуючи проблему, яка виникла з вашим сайтом, можна зробити висновок, що він потрапив під той чи інший фільтр. Залежно від фільтра, ми можемо зробити висновок про те, як повернути сайту колишні «заслуги» і продовжити його розвиток.

До того, як я перейду до аналізу найчастіших фільтрів від Яндекса, хотілося б відзначити, що жоден веб-сайт не потрапляє просто так в немилість пошукових алгоритмів. Звичайно, бувають помилки, але вони настільки мізерні і швидко вирішуються написанням запиту в техпідтримку Яндекса. Пам'ятайте, що 99.9% випадків потрапляння під фільтр - це справа рук самих оптимізаторів, які не дотрималися рекомендацій по оптимізації сайту, і для просування використовували методи чорного СЕО.

Фільтр АГС - гроза всіх новачків

Самим «популярним» фільтром можна вважати «фільтр АГС (анти гавно сайт)». Виходячи їх особистих спостережень, можу сказати, що це один з найжорсткіших і радикальних фільтрів який ріже як молоді, так і вже досить усталені сайти. Існують два фільтри: АГС - 17, і його поліпшена версія АГС - 30. Уже із самої назви можна зрозуміти, з чим бореться цей горезвісний фільтр. Основна його мета - фільтрація видачі від неякісних сайтів, сателітів, відвертих ГС які створені з порушеннями основних правил оптимізації.
Які ознаки попадання під фільтр АГС?

Як правило, фільтр б'є по сторінках у видачі, нещадно їх викидаючи з пошуку. При перевірці ви можете виявити, що залишилася тільки одна сторінка, найчастіше головна, або не більше ніж 10 (головна і основні розділи). В результаті цього всього різко падає трафік, просідають позиції і сайт відлітає далеко за ТОП100.

Як не потрапити під АГС?
• Перш за все ви повинні створювати сайт для людей, писати якісні статті. Геть забудьте про копіпаст або синонімайзер. Пошукові роботи навчаються з кожним днем, і вже зараз вони з легкістю можуть розпізнати унікальний, грамотний і осмислений текст.
• Дотримуйтесь рекомендації з оформлення статей, структурування сайту, оптимізації коду і т.д. Більш детально про це я написав у своїй статті «Як просувати свій сайт - покращуємо позиції в пошуковій системі»
• Чи не використовувати методи чорного СЕО, а якщо у Вас сайт молодий, то також відмовитися від сірих способів просування. На багатьох сео форумах рекомендують починати Посилальне просування не раніше ніж через 3, а в деяких випадках і 6, місяців після створення сайту.
• Регулярно перевіряти сайт на наявність дублікатів, помилок в коді і відображенні сторінок різними браузерами.
Загалом, потрібно стежити за своїм творінням, робити його для людей, використовувати тільки чесні і не заборонені методи просування. Як правило, хороший сайт АГС не чіпає, але потрібно розуміти, що все робиться автоматично і робот може припуститися помилки. Ви впевнені що сайт у Вас відмінний, ніяких проблем з ним не було, але після чергового апа у видачі залишилася одна сторінка? Тоді терміново пишіть Платона в тех. підтримку Яндекса

Як вивести сайт з під АГС?

Буває так, що через незнання чи через дурниці накосячілі. Сайт потрапив під АГС. Ви можете його залишити і почати розвивати новий проект. Але, частіше за все, не хочеться просто так розлучатися зі своїм творінням. Тоді потрібно думати як виводити сайт з під фільтру. Для початку потрібно розібратися за що ж Вам дали фільтр, що саме стало тією відправною точкою. Якщо ви знаєте, що займалися копіпастом, то терміново видаляйте всі чужі статті і міняйте їх на оригінальні. У чому б не була проблема, але очевидний один факт - її потрібно усувати.

Моя порада - при попаданні під АГС ви повинні:
1. Закрити сайт від індексації повністю
2. Проаналізувати ситуацію і знайти причину фільтра
3. Виправити причину. Але не просто виправити, а зробити сайт ще краще. Більше унікальних статей, хороший дизайн, правильна структура, оптимізувати мета теги і правильно структурувати контент.
4. Після того як ви зробите з ГС цукерку, відкриває сайт для індексації
5. Проганяємо сайт по Твіттеру, Я.ру, Гугл + та інших соціальних закладок. Це дасть сигнал пошуковому роботу, і він швидше зайде на ваш сайт.
Моментального повернення сторінок і позицій чекати не варто. Як мінімум 2-3 апа зрушення якщо у будуть, то дуже слабенькі. У разі, якщо ви все правильно і якісно зробили, сайт може вийти з під АГС за 1-1.5 місяці.

Непот фільтр - найстаріший фільтр Яндекса

Напевно, це один з найстаріших фільтрів яким активно користується Яндекс. Але по повній його дію веб майстра відчули в кінці 2010 року. Саме тоді Яндекс всіх познайомив зі своїм новим алгоритмом і заявив, що буде активно боротися з продажем посилань, так як вважає такий вид просування маніпуляцією видачею. Не сильно лякайтеся, боротьба йде, але поки виграють оптимізатори. Якщо ви грамотно купуєте посилання, вмієте вибрати хорошого донора, то ніякої Непот фільтр Вам не страшний.

Які ознаки попадання під фільтр АГС?
Ви впевнені що сайт у Вас відмінний, ніяких проблем з ним не було, але після чергового апа у видачі залишилася одна сторінка?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн