Що таке SEO Tech аудиту, і чому мені потрібно один?

 1. Що таке технічний SEO?
 2. Що таке SEO технічний аудит?
 3. Чому я потребую аудиту SEO Tech?
 4. Контрольний список аудиту SEO
 5. Інфраструктура
 6. Карта сайту

Автор: Патрік Койн 3. 7. 18

Зі змістом і посиланнями, які привертають увагу всієї уваги, технічна робота є своєрідним червоноповоровим пасинком світу SEO Зі змістом і посиланнями, які привертають увагу всієї уваги, технічна робота є своєрідним червоноповоровим пасинком світу SEO. Звичайно, створення великого вмісту та заробляння потужних, контекстних зворотних посилань має важливе значення для пошукової оптимізації вашого веб-сайту, але технічно недосконалий веб-сайт може зробити всі інші тактики неефективними.

Це також не допомагає, що технічний SEO є найменш зрозумілим аспектом SEO. Отже, почнемо з основ:

Що таке технічний SEO?

Технічна SEO орієнтована на задоволення рекомендацій пошукових систем та вимог щодо сканування, індексації та досвіду користувачів. Це SEO робота, яка виходить за межі змісту та посилань на сторінці. Технічно обгрунтований веб-сайт дозволяє пошуковим системам ефективно сканувати ваш вміст і контекстні зворотні посилання, і відповідно класифікувати веб-сторінки, таким чином покращуючи вашу видимість за допомогою SERPs.

Так що добре, технічна SEO є явно важливою. Але ви все одно можете почесати голову, як розпочати роботу. Саме тут проводиться технічний аудит.

Що таке SEO технічний аудит?

Технічний аудит SEO є поглибленою оцінкою кожного аспекту веб-сайту, який може впливати на індексацію та видимість Пошукової системи. Кінцевою метою аудиту є забезпечення відповідності сайту вимогам щодо індексації.

Чому я потребую аудиту SEO Tech?

Технічна SEO є основою, на якій будується вся ваша SEO-робота на місці та за межами майданчика. Тому, що використовує приголомшливий вміст, якщо ви випадково заблокували пошукові системи від сканування та індексування?

Виконання технічного аудиту SEO дозволяє зробити перевірку веб-сайту та вивчити різні способи, на яких ваш сайт може бути неефективним через неефективну технічну настройку.

Контрольний список аудиту SEO

Нижче наводиться спрощена версія контрольного списку аудиту SEO. Незважаючи на те, що кожен веб-сайт відрізняється, і, безумовно, існує більше, що може бути включено, цей план забезпечує гарне розуміння того, з чого почати.

Інфраструктура

 • Виконайте обробку сайту: Інструмент для очищення сайту, як Крик Frog SEO Павук інструмент , буде сканувати весь сайт, а потім генерувати список всіх URL-адрес сайту, зображень, шаблонів CSS тощо. Розуміння повної глибини веб-сайту - це перший крок у виявленні та виправлення будь-яких технічних питань SEO. Багато з цих інструментів можуть також генерувати карту сайту, якщо це буде потрібно.
 • Перевірте помилки і ланцюги перенаправлення: на сайті ви побачите будь-які помилки 4XX / 5XX і ланцюги перенаправлення, що відбуваються на сайті. Помилка 4XX - це код відповіді, який виникає, коли сервер не може знайти потрібну веб-сторінку. 5XX є аналогічним кодом відповіді, який вказує, що щось зробило не так на рівні сервера. Мережа переспрямування - це ряд переадресацій, які переходять з однієї сторінки на іншу. Якщо потрібно перенаправити сторінку, вона в ідеалі має бути лише одним стрибком. Занадто багато 404-х і ланцюгів переадресації можуть вичерпати ваш бюджет сканування. Бюджет сканування визначається як кількість URL-адрес, які Google може сканувати. Оскільки обмеження бюджету сканування обмежено, спочатку потрібно переконатися, що Google сканує найважливіші сторінки.
 • Структура перевірки URL-адрес: Належним чином структурований веб-сайт спрощує пошукові системи для сканування сайту та допомагає їм зрозуміти контекст сторінки на великому веб-сайті, що полегшує визначення найважливішого вмісту.

Карта сайту

 • Переконайтеся, що Ваш файл Sitemap є актуальним: Sitemap XML - це канал вмісту веб-сайту, який ви хотіли б індексувати пошуковими системами. Якщо у вас немає динамічно створеного мапи сайту, може бути відсутні URL-адреси нових сторінок. Переконайтеся, що мапа сайту відповідає поточному стану сайту. Також переконайтеся, що ваша мапа сайту не містить помилок і старих URL-адрес.
 • Надішліть свою мапу сайту в консоль пошуку Google і інструменти для веб-майстрів Bing: подання мапи сайту до основних пошукових систем полегшує їм виконувати свою роботу і полегшувати швидке індексування.
 • Перевірте (або створіть) файл Robots.txt : файл Robots.txt дозволяє пошуковим системам дізнатися, які розділи веб-сайту не слід сканувати та індексувати. Веб-сайти часто використовують цей файл, щоб приховати такі речі, як сторінки адміністрування або сторінки з успіхом цілі переходів із пошукових систем. Якщо файл Robots.txt існує, переконайтеся, що він не випадково блокує щось, що має бути видимим, і навпаки.
 • Перевірити індексацію: Пошукова консоль Google або Інструменти для веб-майстрів Bing зможуть розповісти про те, скільки сторінок індексується. Існують також інструменти третіх сторін, які можуть надати вам цю інформацію. Слід переконатися, що кількість індексованих сторінок близька до загальної кількості веб-сторінок, не включаючи цілеспрямовано заблокованих сторінок. Якщо деякі сторінки не відображаються в індексі Google або Bing, зрозумійте, чому.

Посилання на сайті

 • Перевірити внутрішні посилання: Ви ніколи не хочете надсилати користувачам або павукам пошукової системи зламану веб-сторінку. Переконайтеся, що якщо ви посилаєтеся на іншу сторінку свого сайту, URL-адреса правильна. Останнє, що ви хочете, щоб користувач не отримував інформацію, яку він або вона шукає, а потім вийшов з вашого сайту.
 • Перевірити зовнішні посилання: Те ж саме, але з посиланнями на інші веб-сайти.

Вміст

 • Перевірте наявність сторінок-сиріт: сторінки-сирітки - це веб-сторінки на вашому сайті, які не пов'язані з будь-яким іншим місцем на вашому веб-сайті. Через це пошукові системи не можуть їх сканувати. Крім того, інструмент "scrape" не зможе знайти ці сторінки, оскільки вони працюють так само, як павук пошукової системи - відскакуючи від сторінки до сторінки через внутрішні посилання. Щоб визначити сирітські сторінки, спробуйте створити список за допомогою CMS і порівняйте його зі списком індексованих сторінок, знайдених у консолі пошуку Google або Bing Webmaster Tools.
 • Додати канонічні посилання: тег rel = canonical - це елемент HTML, який ідентифікує бажану версію веб-сторінки. Це корисно, якщо у вас є кілька версій веб-сторінки, і ви хочете, щоб пошукові системи знали, який з них слід індексувати (можливо, уникнути дублювання проблем із вмістом).
 • Керувати повторюваним вмістом: Дубльований вміст потенційно шкодить Бюджет сканування. Це включає в себе як вміст сторінки, так і мета-вміст, наприклад, теги заголовків і мета описи. Якщо сторінки мають значення SEO, переконайтеся, що кожен має унікальний вміст. Якщо ні, то ви повинні….
 • Обмеження доступу до сторінок, що не належать до SEO: Найкраще обмежити доступ до сторінок, які не потрібно індексувати. Це можна зробити кількома різними способами, зокрема за допомогою консолі пошуку Google.
 • Швидкість сторінки: швидкість сторінки є фактором рейтингу SEO, але також надзвичайно важливо з точки зору юзабіліті. Якщо завантаження сторінки займе дуже багато часу, користувач швидко перейде на інший веб-сайт. Почніть використовувати інструмент Google PageSpeed ​​Insights, щоб дізнатися, як швидко ваш сайт: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Є питання про проведення технічного аудиту SEO? Зв'яжіться з нами зараз!

Зареєструйтеся, щоб отримати такий вміст у папці "Вхідні"

Що таке технічний SEO?
Що таке SEO технічний аудит?
Чому я потребую аудиту SEO Tech?
Що таке SEO технічний аудит?
Чому я потребую аудиту SEO Tech?
Тому, що використовує приголомшливий вміст, якщо ви випадково заблокували пошукові системи від сканування та індексування?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн