Що таке відображення ключових слів

 1. Створити повний список ключових слів
 2. Що таке зіставлення ключових слів?
 3. Як відобразити ключові слова
 4. Підхід до окремих сторінок

У досконалому світі контент-маркетингу процес створення вмісту йде пліч-о-пліч із стратегією ключових слів. Вони обидва доповнюють один одного, а в поєднанні створюють керовані даними та добре оптимізовані статті.

Я не кажу про те, щоб бути зосередженим на написанні відповідно до уподобань пошукової системи: ваші читачі завжди повинні прийти на перше місце.

Тим не менш, це мудро, щоб збалансувати зручним і SEO-дружній підхід , щоб ви максимально збільшили трафік і отримали довгострокові ефекти. Це єдиний спосіб підвищити ваші маркетингові досягнення.

Це план дій, який ви взяли на себе у своїй компанії?

У цій рецензії, я буду направляти вас через процес відображення ключових слів, так що ви зможете реалізувати його у своїй організації відразу.

Створити повний список ключових слів

Перше, що вам обов'язково потрібно зробити для того, щоб побудувати тісний зв'язок між створенням контенту та стратегією ключових слів, це підготувати повний список ключових слів.

Ретельно виконайте дослідження ключових слів, переконайтеся, що ваш список містить необхідні запити та всі їхні варіанти, які допоможуть вам досягти ваших бізнес-цілей. Він застосовується до всіх ключових слів, пов'язаних з вашою бізнес-нішею та різними формами (перетвореними за допомогою модифікаторів). Оцініть ключові слова та визначте:

 1. Ключові слова, здатні генерувати високий трафік.
 2. Добре перетворюють фрази.
 3. Найбільш і найменш складні.

Потім використовуйте їх стратегічно у своєму вмісті.

Дізнайтеся більше про те, як завершити дослідження ключових слів , прочитавши це: Повний список для дослідження ключових слів.

Заради найкращих маркетингових результатів корисно мати готову стратегію ключових слів до сезону, щоб ви не орієнтувалися на спонтанні фрази, які на той час здаються привабливими, але насправді не виконуєте остаточний мета.

Необхідно також, щоб ви мали змогу візуалізувати всі ваші можливості ключових слів, перш ніж почати їх визначення пріоритетів і вирішити, що потрібно орієнтувати першим і як це зробити.

Визначте цільового користувача

Тепер покладіть себе в взуття відвідувачів і оцініть всі ваші сторінки з їхньої точки зору.

Розгляньте, що ваш користувач може очікувати від натискання конкретного результату в пошуковій системі, і переконайтеся, що ви надаєте йому або їй всю необхідну інформацію в простій і зручній для користувача формі.

І тоді вирішіть, яка бізнес-мета повинна бути прив'язана до кожної сторінки, іншими словами, що ви хотіли б, щоб ваші відвідувачі виконали на певній сторінці.

Балансуйте свої бізнес-цілі з потребами користувачів: надайте своїм потенційним клієнтам саме те, що вони шукають, і переконайтеся, що вони можуть легко увійти в систему, підписавшись на свої списки розсилки, обмінюючись вмістом на своїх соціальних каналах, коментуючи ваші повідомлення та купуючи свій продукт або послугу.

Що таке зіставлення ключових слів?

Інформування про ключове слово означає відповідність ваших ключових слів вмісту та орієнтування сторінок на стратегічно вибрані фрази.

Чи повинна одна сторінка зосередитися на декількох чи окремих ключових словах?

Співвідношення сторінок ключових слів рідко дорівнює 1: 1.

Ваші сторінки не повинні бути оптимізовані для одного ключового слова. Натомість, можливо, буде простіше мислити в темах ключових слів .

Таким чином, ви будете створювати сторінки, орієнтовані на певну тему, яка охоплюватиме кілька ключових слів в одній категорії.

Припустимо, ваша компанія пропонує резюме будівельника .

Напишіть всі свої послуги та створіть оптимізовану сторінку для кожної послуги, яку ви пропонуєте.

Наприклад:

 1. Будівельник резюме.
 2. Супровідний лист.
 3. Написання резюме.

Це ваші основні ключові слова, але вони, очевидно, охоплюють деякі інші пов'язані та довгі фрази, які також мають бути націлені.

Пам'ятайте, що ваші сторінки мають бути релевантними та доповнювати один одного.

Всі ключові слова на вашому сайті разом складають повну заяву про свій бізнес і дають відповідь на питання про те, про що ваш сайт і про що ви можете запропонувати.

Як відобразити ключові слова

Маркування ключових слів на вашому веб-сайті допоможе вам уникнути дублювання проблем із вмістом, оскільки ви зможете переглядати повну архітектуру веб-сайту та ієрархію на дошці або в електронній таблиці (excel).

Карта ключових слів також дуже корисна з точки зору визначення архітектури вашого сайту. Це буде легко виявити деякі відсутні, але дуже важливі частини для додавання.

Макро-підхід

Просто відкрийте таблицю Google і почніть писати.

Спочатку запишіть всі імена сторінок, а потім додайте відповідні URL-адреси, щоб дізнатися, до якої сторінки відноситься певне ім'я.

Потім групуйте ваші ключові слова (використовуйте список, який ми згадували на початку цієї статті) і призначте їх на вже існуючі сторінки за темами. Переконайтеся, що всі найцінніші ключові слова матимуть призначену сторінку.

Після завершення макрозображення ключових слів до вмісту можна почати аналізувати кожну сторінку окремо.

Підхід до окремих сторінок

Тепер настав час перевірити, чи відповідає кожна сторінка очікуванням користувача, бізнесу та SEO. Чи корисні ваші сторінки? Чи відповідають вони на всі запитання ваших відвідувачів?

Іноді при виконанні цього аналізу окремих сторінок ви відкриваєте нові ключові слова, які ще немає у списку ключових слів. Ці нові ключові слова, які можуть складатися з ключових слів із довгим хвостом і LSI, можуть доповнювати вашу тему та підвищувати її релевантність. Тому не ігноруйте їх, але додайте їх до своєї стратегії.

Дізнайтеся більше про ключові слова та ключові слова LSI з довгим хвостом тут…

Після завершення підходу "Макрос" та підходу " Індивідуальна сторінка" ви можете вважати, що ключові слова на карті [спочатку] завершені. 🙂

Подвійна перевірка:

 • Чи зрозуміла ваша карта ключових слів іншим? Чи зможуть інші використати її в майбутньому?
 • Деякі сторінки можуть стати дуже схожими один на одного, і в цьому випадку їх об'єднання може бути підходящим варіантом.
 • Інші сторінки можуть бути націлені на занадто багато ключових слів і повинні бути розділені на дві окремі цільові сторінки.

Візьміть до уваги ці аспекти та, якщо необхідно, виправте карту ключових слів.

Коли ви завершите карту ключових слів, ви дійсно можете почати думати про реалізацію вашого плану і використання карти ключових слів. Таким чином, наступний крок - навчитися створювати ідеально оптимізовану сторінку. Давайте! 🙂

Ми знаємо, що вся ідея зіставлення ключових слів проста, можливо, може здатися очевидною для деяких. Тим не менш, це легко забути, тому ми просто хочемо нагадати вам про це і змусити вас усвідомлювати його важливість.

Як вам подобається план відображення ключових слів? Ви б додали щось більше? Або ви з чим-небудь не згодні? Не соромтеся повідомити нам у коментарях нижче.

Удачі!

Біографія автора:
Катажина Пержиньська є маркетологом змісту Позиційно . Індивідуаліст, з певним гумором. Вона любить подорожувати і бачити нові місця. Вона також цінує мистецтво різних стилів і рухів. Знайдіть її на Twitter і LinkedIn !

Це план дій, який ви взяли на себе у своїй компанії?
Що таке зіставлення ключових слів?
Чи повинна одна сторінка зосередитися на декількох чи окремих ключових словах?
Чи корисні ваші сторінки?
Чи відповідають вони на всі запитання ваших відвідувачів?
Чи зможуть інші використати її в майбутньому?
Як вам подобається план відображення ключових слів?
Ви б додали щось більше?
Або ви з чим-небудь не згодні?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн