Що таке WordPress Sitemap і як він може збільшити ваш SEO

 1. Що таке Sitemap XML (і чому вони настільки важливі)?
 2. Як XML Sitemaps може збільшити SEO вашого сайту
 3. Як створити XML-файл WordPress (в 2 простих кроки)
 4. Крок 1. Виберіть плагін XML Sitemaps
 5. Крок 2. Встановіть та активуйте модуль
 6. Крок 3. Створіть свій файл Sitemap
 7. Висновок

Високі рейтинги пошуку на таких сайтах, як Google, важливі для покращення видимості вашого вмісту. Щоб підійти до місця номер один у списках результатів пошуку, потрібно надати Google найкращу можливу картину того, що пропонує ваш веб-сайт. Ось де грає карта сайту WordPress.

Простіше кажучи, карта сайту - це повний список сторінок, розміщених на вашому сайті. Сканери пошукової системи використовуватимуть її для збору даних про вміст і організацію вашого сайту. Чим краща інформація, з якою повинні працювати сканери, тим імовірніше, що ваш сайт отримає більшу індексацію та покриття.

У цій статті ми роз'яснимо, що таке XML-карта сайту і як ви можете скористатися одним з них, щоб скористатися основними перевагами SEO. Ми також включили зручний посібник, який допоможе вам спочатку створити XML-карту сайту в WordPress, а потім подати його Консоль пошуку Google . Давайте зануритися!

Що таке Sitemap XML (і чому вони настільки важливі)?

Sitemap розширюваної мови розмітки (XML) - це текстовий файл, що містить URL-адреси кожної сторінки вашого сайту та метадані, пов'язані з цими URL-адресами. На відміну від Sitemaps для мови гіпертекстової розмітки (HTML), які призначені, перш за все, для того, щоб допомогти відвідувачам знайти ваш сайт і знайти потрібні сторінки, XML-мапи сайту призначені спеціально для сканерів пошукових систем. Якщо ваш сайт має слабке структурування або кілька посилань, Особливо важливі XML-мапи сайту. Вони надають пошуковим системам ознаку того, що ваш сайт існує і готовий до сканування.

Навіть якщо у вас є великий сайт з великою кількістю внутрішніх посилань, однак, не включаючи XML sitemap, це означає, що сканери пропустять важливу інформацію, необхідну для правильного індексування вашого сайту. Більш того, якщо на вашому веб-сайті відсутні зовнішні посилання та карта сайту XML, сканери можуть пропустити його взагалі! Незважаючи на те, що карта сайту не є гарантією того, що ваш сайт буде скануватися, це, безумовно, підвищує ваші шанси Google і інших двигунів сайтів виявлення вашого сайту.

XML-мапи сайту також є корисним способом протидії несанкціонованому дублюванню вмісту. Оскільки ваша XML-карта відображатиме дату та час публікації вашого вмісту, це дозволить вам чітко встановити, що ви є оригінальним творцем цього вмісту. Це може стати в нагоді, якщо ви знайдете інші сайти, які використовують ваш вміст без дозволу.

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був легко виявлений, рекомендується використовувати XML-карту сайту. Це особливо стосується, якщо ви залежать від вашого веб-сайту для створення бізнесу , або якщо ви тільки починаєте новий сайт і не маєте значного числа зворотних посилань. У випадку, якщо ви все ще не переконані, давайте вивчимо деякі переваги SEO від реалізації XML-карти WordPress.

Як XML Sitemaps може збільшити SEO вашого сайту

Високі рейтинги пошуку на таких сайтах, як Google, важливі для покращення видимості вашого вмісту

Високий рейтинг в пошуках Google є ключовим для залучення відвідувачів на ваш сайт.

Основною причиною є Sitemaps XML ідеально підходить для поліпшення SEO вашого сайту полягає в тому, що вони надають вам засоби комунікації конкретної інформації для сканерів пошукових систем ( наприклад, Googlebot ). Оскільки XML-карта сайту - це текстовий файл, Ви можете додати теги до рядків тексту, щоб краще допомогти сканерам під час процесу індексування. Теги можуть допомогти вам встановити ієрархію того, яка інформація на сайті має пріоритет. Вони також дозволяють вказати, коли і як часто змінюється ваш веб-сайт.

Важливо пам'ятати, що Google буде ранжувати ваші веб- сторінки , а не ваш веб-сайт як єдине ціле. Використовуючи XML-карту сайту WordPress, ви можете краще інформувати сканери пошукових систем про те, які сторінки вашого сайту передають найважливішу інформацію. Наприклад, по додавання тега <priority> до XML-карти сайту, ви можете розставити пріоритети інформації, що міститься на сторінках домашньої сторінки, про нас чи продукту. Інформація, що міститься на цих сторінках, може дати більш чітке вказівку про те, на чому в основному йде веб-сайт, на відміну від (наприклад) сторінки "Зв'язатися з нами".

Ви можете призначити числове значення від 0,0 до 1,0 після тегу <priority>, щоб точно визначити, наскільки важлива сторінка, з 0.5 встановленим як типовим. Це, в свою чергу, надає сканерам більш цілеспрямоване, більш структуроване розуміння того, на чому йде ваш веб-сайт. Цінна інформація, яку отримують сканери, може бути передана пошуковим системам. Отже, вони з легкістю знайдуть ваш сайт.

Існує кілька інших способів використання XML-мапи сайту для "подачі сканерів" і поліпшення SEO вашого веб-сайту. Щоб забезпечити повне сканування вашого веб-сайту за оптимальною швидкістю, а також враховувати всю оновлену інформацію, можна додати дві специфічні теги до XML-карти сайту. Тег <lastmod>, наприклад, дозволить сканерам дізнатися, коли певна сторінка була останньою зміненою. Аналогічно тег <changefreq> можна використовувати, щоб показати, як часто змінюється елемент вашого сайту. Включаючи обидва засоби пошуку сканерів з більш корисними даними, і тим самим допомагайте значно покращити SEO.

Звичайно, письмовий вміст - не єдина річ, з якою ваш мапа XML може направляти сканерів. Якщо ваш веб-сайт містить багатий вміст, наприклад, відео YouTube, аудіофайли або зображення, XML-карта сайту допоможе переконатися, що вона знайдена в відповідні результати пошуку. Припустимо, що на вашому веб-сайті є відео-підручник для ремонту печі, разом із супровідними зображеннями. Карта сайту XML покращить видимість цих елементів у результатах пошуку відео та зображень Google для "ремонту печі" або інших відповідних ключових слів.

Нарешті, карта сайту XML також може дати вам уявлення про те, що ще потрібно зробити, щоб покращити свій SEO. Наприклад, надіславши XML-карту сайту Консоль пошуку Google (раніше - Інструменти Google для веб-майстрів) дасть змогу краще визначити, які пошукові терміни ведуть відвідувачів на ваші сторінки. Ви також зможете побачити, які сторінки вашого сайту успішно індексовані, а також визначити будь-які непрацюючі посилання або сторінки. Ми розглянемо консоль пошуку Google, а також як подати до неї мапу сайту WordPress, більш детально пізніше.

Тепер, коли ми вивчили переваги реалізації XML Sitemap для WordPress, давайте подивимося, як налаштувати його. Процес є швидким і здійсненним навіть для початківців.

Як створити XML-файл WordPress (в 2 простих кроки)

Незалежно від того, який інструмент ви обираєте, ми настійно рекомендуємо резервне копіювання вашого сайту WordPress перед тим як ти почнеш. Хоча наступний процес має бути безпечним, завжди існує невеликий ризик, пов'язаний із внесенням будь-яких змін на ваш веб-сайт. Наявність останньої резервної копії дає змогу швидко вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Крок 1. Виберіть плагін XML Sitemaps

Google "створювати карту сайту WordPress" буде генерувати широкий спектр відповідей, і це може бути важко знати, який інструмент найкраще підходить для роботи. Для цього підручника ми вирішили піти з Yoast SEO Плагін WordPress:

Це відбувається тому, що воно є швидким, надійним, зручним для користувачів і безкоштовним (хоча існує також преміум версії з додатковими функціями). Мапи сайтів, створені компанією Yoast SEO, сумісні з мультисайтовими мережами, а також з окремими сайтами WordPress.

Поряд з ідеальним для створення вашого сайту WordPress, Yoast SEO є безцінним плагіном для перевірки статусу SEO ваших повідомлень. Вона дозволяє встановлювати ключові ключові слова для кожного повідомлення. Потім він представляє простий перелік, який допоможе вам переконатися, що вони правильно реалізовані. Проста система світлофорів Yoast дає вам змогу дізнатися, чи добре йти (зелений), або якщо ще є області, де можна використовувати ключове слово, або ж можна зробити інші поліпшення.

Yoast SEO, звичайно, не єдиний варіант, коли справа доходить до створення WordPress Sitemaps. Іншим популярним вибором є Мапи сайту Google XML . Цей плагін швидко, добре підтримується і доступний на 16 мовах. Преміум SEO Pack - також плагін з високим рейтингом, що дозволяє користувачеві автоматично створювати мапи сайтів для сторінок і повідомлень у блогах. Звичайно, можна також створювати XML-мапи сайту вручну. Однак процес є трудомістким, складним і може призвести до пошкодження вашого сайту, якщо інформація введена неправильно. Тому ми рекомендуємо використовувати плагін, якщо у вас є досвід роботи з цим процесом.

Крок 2. Встановіть та активуйте модуль

Як ми вже говорили раніше, ми будемо використовувати Yoast SEO на всьому іншому. Щоб встановити цей плагін, просто перейдіть на вкладку Плагіни в панелі інструментів WordPress. Натисніть Додати новий у спадному списку:

Шукайте "Yoast SEO" і натисніть кнопку " Встановити зараз" :

Після завершення інсталяції не забудьте натиснути кнопку Активувати . Це все, що вам потрібно зробити, щоб отримати плагін Yoast SEO і запущений на вашому сайті.

Крок 3. Створіть свій файл Sitemap

Після того як ви активували Yoast SEO, перейдіть на нову вкладку SEO у вашій панелі інструментів WordPress. У спадному меню виберіть параметр XML Sitemaps :

Якщо параметр для мапи XML не відображається, переконайтеся, що опцію Додаткові сторінки параметрів увімкнено. Ви можете знайти це, вибравши вкладку SEO у інформаційній панелі WordPress, і перейдіть до пункту Функції . Переконайтеся, що параметр " Додаткові сторінки параметрів" увімкнено, і збережіть зміни.

Після того, як ви натиснули XML-файли Sitemap , увімкніть перемикання функціональності XML-файлу sitemap на Enabled :

Після того, як ви натиснули XML-файли Sitemap , увімкніть перемикання функціональності XML-файлу sitemap на Enabled :

Потім виберіть посилання XML Sitemap в кінці читання рядка Ви можете знайти свій XML Sitemap тут :

Потім виберіть посилання XML Sitemap в кінці читання рядка Ви можете знайти свій XML Sitemap тут :

Потім відобразиться сторінка, на якій відображається ваша карта сайту XML! Після того, як ви створили URL-адресу мапи сайту WordPress, він буде автоматично створений і готовий до оптимального сканування. Тим не менш, є ще один крок, який ви можете зробити. У наступному розділі ми розглянемо, що таке консоль пошуку Google і як ви можете подати до неї XML-карту сайту.

Консоль пошуку Google це безкоштовний інструмент SEO, який дозволяє переглядати інформацію, зібрану з Googlebot, включаючи сканування та статистику індексування:

За допомогою консолі пошуку Google можна визначити, для яких пошукових фраз відображається ваш веб-сайт. Крім того, ви можете відкрити нові можливості для ключових слів для поліпшення вашого SEO. Консоль пошуку Google також корисна для перегляду відображення веб-сторінок на сторінках результатів пошуку. Якщо на вашому сайті є помилки, розбиті сторінки або пошкоджені файли, консоль пошуку Google сповістить вас.

Надсилання XML-карти сайту до консолі пошуку Google ще більше полегшує сканування та індексування вашого веб-сайту. Процес є простим, особливо якщо ви створили свій сайт з Yoast SEO. Проте спочатку потрібно переконатися, що у вас є дійсний обліковий запис Google, і що у вас є додав ваш веб-сайт до пошукової консолі Google .

Потім просто виконайте такі дії:

 1. Увійдіть у консоль пошуку Google.
 2. Виберіть свій веб-сайт за допомогою опцій на домашній сторінці.
 3. На бічній панелі перейдіть у пункт Сканування, а потім - у спадному меню.
 4. Щоб уникнути плутанини, слід видалити недійсні файли Sitemap, створені раніше.
 5. Виберіть кнопку " Додати / перевірити мапу сайту" .
 6. Введіть sitemap_index.xml у текстове поле.
 7. Нарешті, натисніть кнопку "Надіслати" .

Це воно! І, нарешті, зауважимо, що ви можете повторити цей процес кожного разу, коли ви внесли суттєві зміни на ваш сайт. Таким чином, ви можете переконатися, що Google має найновішу інформацію.

Висновок

Створення карти сайту WordPress - це легкий, безпечний і надійний спосіб покращити SEO на вашому сайті. Це особливо вірно, якщо на вашому веб-сайті немає зовнішніх сайтів, які б посилалися на нього. Використовуючи XML-карту сайту та подаючи його до Пошукової консолі Google, ви можете прискорити індексацію та переконатися, що ваш сайт швидко сканується.

У цій частині ми пояснили, як створити карту сайту в WordPress . Ось короткий приклад кроків, які слід виконати резервне копіювання вашого сайту WordPress :

 1. Виберіть плагін XML sitemaps, наприклад Yoast SEO .
 2. Встановіть і активуйте плагін у WordPress
 3. Створіть карту сайту.
 4. Додатково надішліть свою мапу сайту Консоль пошуку Google .

Чи є у вас питання про те, як створити карту сайту для свого сайту WordPress? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче!

Що таке Sitemap XML (і чому вони настільки важливі)?
Що таке Sitemap XML (і чому вони настільки важливі)?
Чи є у вас питання про те, як створити карту сайту для свого сайту WordPress?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн